Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

Προβλημα με Viber σε Vodafone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
34 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   agelos89

agelos89

    iPH Contributor

  • 1.080 μηνύματα
  • Twitter:@ageloskosmatos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:agelos1989

Δημοσίευση 10/07/2012 - 15:56

Αν μου πουν οτι θα με βαλουν σε μεγαλυτερο πακετο ωστε να μην ειναι μπλοκαρισμενο το VoIP, αλλα ταυτοχρονα θα μου κανουν μια καλη προσφορα ωστε να πληρωνω σαν να ημουν σε μικρο πακετο, φυσικα και δεν θα δεχτω.
Ειναι θεμα ηθικης.
Αν ανεβασουν τις χρεωσεις, δεν εδω προβλημα. Αυτο που κανουν ομως ειναι ανηθικο.
Θελω να πληρωνω κανονικα οτι πρεπει και να εχω τις υπηρεσιες που ολοι απολαμβανουν στο μεγεθος που οριζει καθε πακετο.
Πετσοκομμενες υπηρεσιες δεν δεχομαι.

Τον Αυγουστο τελειωνει το 18μηνο συμβολαιο μυ.
Εχω επισης αλλο ενα συμβολαιο για 1GB Internet για το iPad.

Στην ουσια τα 100MB Internet, τα θελω για Viber περισσοτερο. Δυστυχως ομως, με αυτη την κατασταση εχω καταχρεωθει με τα sms.
Αν θελω να σερφαρω, εχω το iPad.

  • Αν μου πουν οτι θα με βαλουν σε μεγαλυτερο πακετο ωστε να μην ειναι μπλοκαρισμενο το VoIP, αλλα ταυτοχρονα θα μου κανουν μια καλη προσφορα ωστε να πληρωνω σαν να ημουν σε μικρο πακετο, φυσικα και δεν θα δεχτω.
    Ειναι θεμα ηθικης.
    Αφου ειναι θεμα ηθικης κανε την φορητοτητα αφου δεν προκειτε να δεχτεις μια προσφορα του τουπου απο unlim25 στο unlim 45 με μια επιβαρυνση που θα βγαινει στα 5 ευρω το πολυ ! Αλλα καλυτερα να περιμενεις μεχρι τον αυγουστο


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   zarzonis

zarzonis

    iPH Elite Poster

  • 2.065 μηνύματα
  • Twitter:@zarzonis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:zarzonis

Δημοσίευση 10/07/2012 - 17:16

Η εξέλιξη τους θέματος είναι παρακάτω. Την επιστολή αυτή την έστειλα πριν λίγο στη Vodafone και περιγράφει το τι έχει συμβεί, αλλά και την εξέλιξη του θέματος.

[/right]

Σωστός!!! Άντε μπας και βάλουν λίγο μυαλό εκεί πέρα...

#33   agelos89

agelos89

    iPH Contributor

  • 1.080 μηνύματα
  • Twitter:@ageloskosmatos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:agelos1989

Δημοσίευση 10/07/2012 - 17:18

κυνήγι θέλουν

#34   Heatspreader

Heatspreader

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 10/07/2012 - 20:41

  • Αν μου πουν οτι θα με βαλουν σε μεγαλυτερο πακετο ωστε να μην ειναι μπλοκαρισμενο το VoIP, αλλα ταυτοχρονα θα μου κανουν μια καλη προσφορα ωστε να πληρωνω σαν να ημουν σε μικρο πακετο, φυσικα και δεν θα δεχτω.
    Ειναι θεμα ηθικης.
    Αφου ειναι θεμα ηθικης κανε την φορητοτητα αφου δεν προκειτε να δεχτεις μια προσφορα του τουπου απο unlim25 στο unlim 45 με μια επιβαρυνση που θα βγαινει στα 5 ευρω το πολυ ! Αλλα καλυτερα να περιμενεις μεχρι τον αυγουστο

Ναι, κατι τετοιο θα γινει. Απλα θα γινει ειρηνικα. Θα πληρωσω κανονικα τα παγια μου μεχρι τον Αυγουστο.
Τουλαχιστον μεχρι τον Αυγουστο να μπορω να επικοινωνω, καθως χωρις Viber ηταν αδυνατο να με βρουν!

#35   agelos89

agelos89

    iPH Contributor

  • 1.080 μηνύματα
  • Twitter:@ageloskosmatos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:agelos1989

Δημοσίευση 10/07/2012 - 21:00

Ναι, κατι τετοιο θα γινει. Απλα θα γινει ειρηνικα. Θα πληρωσω κανονικα τα παγια μου μεχρι τον Αυγουστο.
Τουλαχιστον μεχρι τον Αυγουστο να μπορω να επικοινωνω, καθως χωρις Viber ηταν αδυνατο να με βρουν!

Ελατε παιδια να κανουμε ενα δικο μας δυκτιο χιχιχι ...Μιας και το μελετησα ο steve ηθελε να το κανει !!!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες