Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Σκιες στην οθονη


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   deprofundis

deprofundis

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/07/2012 - 14:14

Καλησπερα σας,αν και υπαρχει ηδη θεμα με το προβλημα μου,θα ηθελα να με ενημερωσετε για τις κινησεις μου.
Εμφανιστηκαν σα βρωμιες,σκιες στην οθονη σε imac που αγορασα πριν 2 μηνες.αγορασθηκε απο multirama και εκανα και μια 3χρονη,σα εγγυηση θα ελεγα.σε επικοινωνια που ειχα με τον υπευθυνο του καταστηματος μου προτεινανε να τους τον παω για ελεγχο και οτι λογω της εγγυησης θα μου δινανε το ιδιο μοντελο οσο καιρο θα χρειαζοτανε η επισκευη.του ειπα πως κατα πασα πιθανοτητα ειναι γενικο προβλημα που παρουσιαζουν οι οθονες και υποσχεθηκε πως εαν συμβαινει αυτο με ευθυνη του καταστηματος θα μου δωσει ενα νεο ιδιο μοντελο.
τον ακουσα πολυ ανετο στο τηλεφωνο και αυτο μου κινει υποψιες.
παρακαλω εαν εχετε χρονο και διαθεση τη βοηθεια σας.
με εκτιμηση
γιωργος.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 14/07/2012 - 14:14

Καλησπερα σας,αν και υπαρχει ηδη θεμα με το προβλημα μου,θα ηθελα να με ενημερωσετε για τις κινησεις μου.
Εμφανιστηκαν σα βρωμιες,σκιες στην οθονη σε imac που αγορασα πριν 2 μηνες.αγορασθηκε απο multirama και εκανα και μια 3χρονη,σα εγγυηση θα ελεγα.σε επικοινωνια που ειχα με τον υπευθυνο του καταστηματος μου προτεινανε να τους τον παω για ελεγχο και οτι λογω της εγγυησης θα μου δινανε το ιδιο μοντελο οσο καιρο θα χρειαζοτανε η επισκευη.του ειπα πως κατα πασα πιθανοτητα ειναι γενικο προβλημα που παρουσιαζουν οι οθονες και υποσχεθηκε πως εαν συμβαινει αυτο με ευθυνη του καταστηματος θα μου δωσει ενα νεο ιδιο μοντελο.
τον ακουσα πολυ ανετο στο τηλεφωνο και αυτο μου κινει υποψιες.
παρακαλω εαν εχετε χρονο και διαθεση τη βοηθεια σας.
με εκτιμηση
γιωργος.


Ότι σου είπα Γιώργο και αλλού...χα χα χα.
Once You Go Mac You Never Go Back

#3   deprofundis

deprofundis

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/07/2012 - 14:17

εισαι αρχηγος!!!παντου και παντα!!!!

#4   CybeRTroN

CybeRTroN

    iPH Contributor

  • 1.249 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:KyriakosThess

Δημοσίευση 14/07/2012 - 16:38

Μέσα σε 2 μίνες σου έβγαλε σκιές , χαχαχα έσπασες ρεκόρ !! Καρδιακό θα πάθουμε με τις οθόνες στο τέλος !! Σήμερα πέρασα από κατάστημα και έβλεπα προσεκτικά την οθόνη ενός 27αρι μοντέλου που είχανε , σε λευκό λοιπόν φόντο - παράθυρο ανοιχτό που κουνούσα δεξιά - αριστερά , οι σκιές πάνω δεξιά , πάνω μέση και πάνω αριστερά ήταν πάρα πάρα πολλές , πολύ μεγάλο πρόβλημα , το πάνελ ήθελε αλλαγή !! Σε χρωματιστό φόντο δεν φαίνονται αλλά αν το ξέρεις και κοιτάξεις καλύτερα......κάτι διακρίνεται πάλι !! Σε προβληματίζει...αν είσαι και υποψήφιος αγοραστής.......!!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες