Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 3 ψήφοι

iPhone 6th gen fully assembled body (?)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
79 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   KAVATZAS

KAVATZAS

    iPH Member

  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 30/07/2012 - 11:34

Άλλη συσκευή θα δούμε τον Οκτώβριο.. Μέχρι στιγμής βλέπουμε Renders που βασίζονται σε φήμες.. Ποτέ οι φήμες δεν έχουν πέσει μέσα.. Μόνο με το ξεχασμένο 4αρι στο μπαρ.

Aποκλείει κανείς το Tear-Drop..? Εγώ όχι..

Δε νομίζω να κάνει το λάθος, γιατι για λάθος πρόκειται και να δώσει το παραπάνω.. Τη γλίτωσε και κέρδισε χρόνο πέρυσι με το 4S.. Άλλη μια και φέτος δεν τους παίρνει..

Τώρα αν πάλι το δούμε, ευχαριστώ δε θα πάρω.. Αν και θα υπάρξουν πολλοί που θα στηθούν.. Προπαραγγελίες.. κτλ..

Ενα iphone σαν το 4.....με μεγαλυτερη οθονη και πιο λεπτο σχεδιασμο...νομιζω οτι θα ητανε αρκετα καλο για πολλους απο εμας....αλλωστε ο καημος μας ειναι η οθονη

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 30/07/2012 - 11:38

Ενα iphone σαν το 4.....με μεγαλυτερη οθονη και πιο λεπτο σχεδιασμο...νομιζω οτι θα ητανε αρκετα καλο για πολλους απο εμασς....αλλωστε ο καημος μας ειναι η οθονη


Για 'μενα η οθόνη είναι ιδανική.. Και αν τελικά δούμε αύξηση, 3,7".. 4" το πολύ. Είναι ένα απο τα βασικά που κάνει το iPhone να ξεχωρίζει..

Απλά ήρθε ο καιρός να δούμε ένα νεο σχεδιασμό επιτέλους..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#33   KAVATZAS

KAVATZAS

    iPH Member

  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 30/07/2012 - 11:40

Για 'μενα η οθόνη είναι ιδανική.. Και αν τελικά δούμε αύξηση, 3,7".. 4" το πολύ. Είναι ένα απο τα βασικά που κάνει το iPhone να ξεχωρίζει..

Απλά ήρθε ο καιρός να δούμε ένα νεο σχεδιασμό επιτέλους..

απλα δεν περιμενω τρελες αλλαγες μετα την επιτυχια που ειχε το 4αρι...προσωπικα περιμενω.....οως ειπα πιο λεπτο και με 4αρα οθονη...και με καποιες μικροαλλαγες......η apple γενικα δειχνει μαι γραμμη που δυσκολα θα ξεφυγει .....σχεδιαστικα ενοοω

#34   samsavas

samsavas

    iPH Contributor

  • 1.262 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen
  • GameCenter:nooberpr

Δημοσίευση 30/07/2012 - 11:43

Μην δινετε ψωμι στην Samsung και ψαρωνει ο κοσμος με τα ηλιθια Mockups σας!!!!!

#35   BSB

BSB

    iPH User

  • 149 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 30/07/2012 - 12:02

απλα δεν περιμενω τρελες αλλαγες μετα την επιτυχια που ειχε το 4αρι...προσωπικα περιμενω.....οως ειπα πιο λεπτο και με 4αρα οθονη...και με καποιες μικροαλλαγες......η apple γενικα δειχνει μαι γραμμη που δυσκολα θα ξεφυγει .....σχεδιαστικα ενοοω


Τελευταία την ίδια εντύπωση έχω με σένα.
Η άτιμη όμως, έχει ένα ιδιαίτερο τρόπο να προμοτάρει τα προϊόντα της που πραγματικά σε κάνει να τα βλέπεις όλα απο την αρχή.
ή "To change things all over... again"

Τελευταία επεξεργασία από: BSB, 30/07/2012 - 12:03


#36   nikosjc

nikosjc

    iPH Member

  • 254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2012 - 12:03

Συγνώμη, αλλά το iphone 1 έως το 3gs (πόσα είναι 4-5 τηλέφωνα?) ίδιο σχέδιο δεν είχαν? Γιατί να αλλάξει το σχέδιο του 4, μέσα σε 2 μόλις συσκευές?

Παρόλα αυτά, αυτό που βλέπω στις φωτογραφίες διαφέρει αρκετά από το σχέδιο του 4/4s. Δεν έχει τζάμι πίσω, είναι όλο μέταλλο, έχει διχρωμία στην πλάτη. Δεν λέω ότι μου αρέσει, το αντίθετο θα έλεγα, αλλά δεν είναι ίδιο! Βέβαια όταν το πάρω στα χέρια μου ίσως αλλάξω γνώμη για το αν μου αρέσει ή όχι, γιατί αν έχει την ποιότητα και το φινίρισμα των προηγούμενων δύσκολα θα το βρω άσχημο! Αυτό που θα με χαλάσει θα είναι αν όπως λένε η μεγαλύτερη οθόνη είναι μόνο στο μάκρος όπου δεν εξυπηρετεί πουθενά και χαλάει και το σχέδιο της συσκευής. Επίσης δεν θα ήθελα να έχει κάτω την υποδοχή των ακουστικών...

#37   Ahingel

Ahingel

    iPH User

  • 131 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/07/2012 - 12:45

η παπαριά του αιώνα
πραγματικά ελπίζω να μην μοιάζει στο ελάχιστο με το 4

πάντως σίγουρα δεν θα είναι έτσι, μην ψαρώνετε...
αποκλείεται η apple να άφηνε να διαρρεύσουν αληθινές pics

όπως δεν είχε γίνει και με το ipad, δεν θα γίνει και τώρα

απλά όλοι ελπίζουμε σε ένα καλύτερο με μεγαλύτερη οθόνη και πιο ΛΕΠΤΌ IPHONE 5!!!! NAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#38   oatz

oatz

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:zer0t0nine

Δημοσίευση 30/07/2012 - 12:55

εμένα μου αρέσει και θα το έπαιρνα.... :P

Τελευταία επεξεργασία από: oatz, 30/07/2012 - 12:56


#39   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 30/07/2012 - 13:08

εμενα αυτο που με χαλαει ειναι οτι ειναι μακροστενο...αν ηταν λιγο πιο ομοιομορφο θα ηταν μια χαρα

#40   larryf13

larryf13

    iPH Member

  • 250 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:larryf13

Δημοσίευση 30/07/2012 - 13:26

Και εγω αυτο προτιμω...ειναι πολυ ομορφο......μακαρι αν ειναι ετσι η καπως ετσι.....εγω εμπιστευομαι την apple παιδια...δεν θα μας απογοητευσει


Τρελή καγκουριά αυτό το σχέδιο!!!

#41   Helix

Helix

    iPH Member

  • 246 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR

Δημοσίευση 30/07/2012 - 14:03

Συγνώμη, αλλά το iphone 1 έως το 3gs (πόσα είναι 4-5 τηλέφωνα?) ίδιο σχέδιο δεν είχαν? Γιατί να αλλάξει το σχέδιο του 4, μέσα σε 2 μόλις συσκευές?


Είναι τρεις συσκευές. Είναι το iPhone, το iPhone 3G και το iPhone 3GS. Και επίσης το πρώτο iPhone δεν είχε το ίδιο σχέδιο, τα άλλα δύο ήταν ολόιδια μεταξύ τους.

Τότε όμως υπήρχε μία βασικότατη διαφορά: η Apple και το iPhone παίζαν μπάλα χωρίς άλλη ομάδα στο γήπεδο. Ο ανταγωνισμός προσέφερε τα αστεία WinMo 6.5 και το εξίσου τραγικό Android, που σαν εμπειρία χρήσης απείχαν έτη φωτός από το iOS. Κέρδισαν μέρος της αγοράς επειδή ήταν πολύ φτηνότερα, παρά το γεγονός ότι ήταν αισχρά. Άρα την Apple την έπαιρνε να κάτσει στ' αυγά της, κάποιος που έψαχνε μια κορυφαία συσκευή δε θα έπαιρνε με τίποτα WinMo ή Android.

Τώρα είναι αλλιώς τα πράγματα. Το Android 4.x έχει βελτιωθεί απίστευτα σε σχέση με εκείνη την εποχή και τα άθλια WinMo έδωσαν τη θέση τους στο WP (εξαιρετικό λειτουργικό btw-). Και υπάρχουν και πολύ όμορφες συσκευές. Εάν λοιπόν κρατήσει το ίδιο design και αλλάξει απλά μερικά πράγματα στο iOS και στο hardware, πως θα ανταγωνιστεί συσκευές όπως το Galaxy S3; Δε την παίρνει τώρα- τώρα πρέπει να βγάλει κάτι τρομερό.

Προσωπικά εύχομαι να κάνει το λάθος, δε με ψήνει το νέο iPhone να βγει super-wow και να μη βλέπω την ώρα να σκάσω τα 670€. :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: Haldol, 30/07/2012 - 14:04


#42   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 30/07/2012 - 14:39

οπως και περυσι θα ηταν τελειως διαφορετικο και λεπτο και με μεγαλη οθονη ετσι και φετος....
οντως θα περιμενουμε σε ουρες για.... galaxy s3

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#43   alxioaa

alxioaa

    iPH Enthousiast

  • 370 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ.!

Δημοσίευση 30/07/2012 - 14:40

αν ειναι ετσι..θα παρω ξανα το 4s.!!

#44   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 30/07/2012 - 14:51

Eγω παντως πιστευω θα ναι ετσι, γιατι ολα τα τελευταια νεα κ φοτος ετσι το δειχνουν.
Δεν το γουσταρω μια παντως το apple remote control phone .
Περσυ δεν πηρα το s κ αν ειναι κ αυτο ετσι θα μεινω με το 4αρι αλλα δυο χρονια!! Γιατι φυσικα του χρονου θα χουμε το 5s , ελεος ρε τιμ κοοκ :wacko:
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#45   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2012 - 15:09

Αν είναι έτσι, δεν πρόκειται να το πάρω,όπως δεν πήρα όλα αυτά τα χρόνια iPhone. Γιατι δεν μου άρεσε κανένα απ´οσα έβγαλε.ζητούσα αλλα πράγματα. Το είχα σκεφτεί παλιά να πάρω το iPhone 4 αλλα προτίμησα το htc desire hd λόγο καλύτερης καμερας, ram,flash player, και μεγάλη οθόνη. Αν ειναι ξανά έτσι, θα περιμένω μέχρι το Μάρτιο να πάρω το galaxy s 4.
Δεν είμαι πρόβατο της apple! Τα λεφτα μου θα τα παρει μόνο αν αξίζει παρά πολυ το προϊόν της. Αλλιώς ούτε €!

Τελευταία επεξεργασία από: vagos456, 30/07/2012 - 15:12


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες