Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

[Solved] Black List Problem


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   erpeto

erpeto

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 27/11/2008 - 13:50

Γεια χαρα σε ολους μετα απο καποιο προβληματακι που ειχα με μια γραμματοσειρα που μου εμφανιστηκε στο τηλεφωνο επειτα απο εγκατασταση καποιου προγραμματος που ουτε καταλαβα και ποιο ειναι,  εκανα απεγκατασταση το cydia και ολα τα παρελκομενα του, με αποτελεμα χωρις να εχω πειραξει οτιδηποτε αλλο χαθηκε και το blacklist,μπαινω του ξανακανω εγκατασταση μου λεει οτι εγκατασταθηκε στο springboard και με το που του κανω επανεκκινηση το blacklist ειναι αφαντο!!!!μηπως μπορει να βοηθησει καποιο απο τα παιδια να με κατατοπισει που μπορει να εχει χωθει και δεν το βρισκω??ειμαι και αρκετα ασχετος οποτε αν μπορει καποιος ας το γραψει οσο πιο αναλυτικα γινεται,ευχαριστω εκ των προτερων

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   erpeto

erpeto

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 29/11/2008 - 11:41

Καμιά βοήθεια ρε παιδιά!!!!!

#3   mustang

mustang

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/11/2008 - 12:05

Μήπως είχες εγκαταστήσει την εφαρμογή categories ή είχες κάνει ,μέσω bossprefs , hide icons? Δηλαδή αν έχεις το bossprefs , κάτω κάτω που λέει hide icons πάτα και δές μήπως το blacklist είναι off (δηλαδή κρυμμένο) . Ελπίζω να σε βοήθησα! ;)

#4   erpeto

erpeto

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 30/11/2008 - 10:03

Quote

Μήπως είχες εγκαταστήσει την εφαρμογή categories ή είχες κάνει ,μέσω bossprefs , hide icons? Δηλαδή αν έχεις το bossprefs , κάτω κάτω που λέει hide icons πάτα και δές μήπως το blacklist είναι off (δηλαδή κρυμμένο) . Ελπίζω να σε βοήθησα! ;)

Αυτο ειχα κανει!!! ;DΕυχαριστω για την βοηθεια!!! ;)




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες