Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

format σε jalebraked σισκευη?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
18 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   manosvas

manosvas

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2012 - 18:43

όχι τι τσιπάκι?

ναι ελληνικό είναι

ναι ελληνικό ειναι

στο Itunes δεν μπορεί να δυνδεθεί το τηλεφωνό μου επειδή μάλλον είναι σπασμένο. μου λέει ότι δεν συνδέεται με το server κάτι τετοιο..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 24/10/2012 - 18:44

όχι τι τσιπάκι?

ναι ελληνικό είναι

σύνδεσε το τηλ στον υπολογιστή όπου φυσικά πρέπει να έχεις το τελευταίο itunes εγκατεστημένο. Πάτα ταυτόχρονα το power & home button έως ότου σβήσει η οθόνη και μετράς 3 δεύτερόλεπτα απο τη στιγμή που σβήσει η οθόνη, μετά αφήνεις το power και κρατάς μόνο το home button για άλλα 15 δευτερόλεπτα. Το itunes θα σου πεί οτι βρήκε ένα τηλ σε recovery mode και το τηλ θα είναι σαν να είναι κλειστό. Πατάς restore στο itunes και περιμένεις να ολοκληρωθεί η διαδικασία.

Τελευταία επεξεργασία από: petros29, 24/10/2012 - 18:44


#18   manosvas

manosvas

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2012 - 18:51

με το που το κάνω αυτό δλδ μόλις περάσουν τα 3 δευτερόλεπτα μου εμφανίζει ένα μηνυμα στον υπολογιστή και λέει itunes could not contact the iphone software update server because you are not connected to the internet make sure your intenret connection is active and try again. εν το μεταξυ το ιντερνετ δουλεύει μια χαρα

#19   manosvas

manosvas

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2012 - 19:43

τωρα το έβαλα σε άλλο υπολογιστη και κάνει κανονικά την ενηέρωση..οκ! κάποιο προβλημα θα έιχε στο δικό μου. μετά που θα γίνει η ενημέρωση χρειάζεται να κάνω κάτι άλλο?




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες