Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Επιβεβαιώνεται η ανάλυση, άρα και το μέγεθος της οθόνης του νέου iPhone (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
380 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   Varaderistas

Varaderistas

    iPH User

  • 130 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/08/2012 - 12:39

Τιποτα δεν ειναι δεδομενο ειδικα με την apple, ετσι?
Ηρεμηστε και θα δουμε το νεο στην ωρα του, και τι μας κρυβει απο καλουδια και πως δειχνει κλπ
Ολα αυτα μ@λ@κ13ς ειναι :D


Εγώ βρήκα και άλλο ένα concept του νέου iPhone! Για να είμαι ειλικρινής, με καλύπτει πλήρως!! Πάει παντού, δε σπάει, δε χαλάει, και η μπαταρία διαρκεί! Επίσης, χρησιμοποιεί και VPN με μεγάλη άνεση και αμεσότητα!

Ιδού!
Αναρτημένη εικόνα


Πλάκα κάνω παιδιά!

Καλή δύναμη με τη ζέστη!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   nikos0101

nikos0101

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/08/2012 - 12:47

Εγώ βρήκα και άλλο ένα concept του νέου iPhone! Για να είμαι ειλικρινής, με καλύπτει πλήρως!! Πάει παντού, δε σπάει, δε χαλάει, και η μπαταρία διαρκεί! Επίσης, χρησιμοποιεί και VPN με μεγάλη άνεση και αμεσότητα!

Ιδού!
Αναρτημένη εικόνα


Πλάκα κάνω παιδιά!

Καλή δύναμη με τη ζέστη!

αυτο παιζει να εχει και αναφορα μηνυματος

#78   Varaderistas

Varaderistas

    iPH User

  • 130 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/08/2012 - 12:48

αυτο παιζει να εχει και αναφορα μηνυματος


Δηλαδή;;

Νομίζω ότι το αναφέρω ότι κάνω πλάκα...

Άλλωστε, τον τελευταίο καιρό έχουμε διαβάσει τόσα πολλά για το νέο iPhone, που για να ξεφύγουμε λίγο και να ευθυμίσουμε δεν τρέχει δα και τίποτα.

Εκτός και αν κάποιος για κάποιο λόγο νομίζει ότι τον προσέβαλα, αλλά σε αυτήν την περίπτωση θα ήθελα να είναι ξεκάθαρος με ποιον τρόπο το έκανα αυτό, και γιατί ανέφερε το post... Όχι μόνο σε εμένα, αλλά και σε όλη την κοινότητα.

Μην είστε τόσο ευέξαπτοι, παιδιά... Δεν υπάρχει κακή πρόθεση προς κανέναν...

Απλά, η Apple ξέρει να παίζει καλά το παιχνίδι του marketing, και είμαι σίγουρος ότι και το σημερινό concept δε θα έχει καμία σχέση με το τελικό... Υπομονή!

Τελευταία επεξεργασία από: Varaderistas, 08/08/2012 - 12:58


#79   giorgosperi

giorgosperi

    iPH Contributor

  • 1.161 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 08/08/2012 - 13:13

αυτο παιζει να εχει και αναφορα μηνυματος


λες να εχει και bluetooth ? :P

#80   KAVATZAS

KAVATZAS

    iPH Member

  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 08/08/2012 - 13:14

Να ''μας'' ξενερώσω λίγο..
6+ κατοστάρικα είναι πια μηνιαίος μισθός η είναι σαν να τα δίνεις για να πάρεις μια 42άρα (και σε λίγο καιρό ακόμα φθηνότερα) smart tv η ένα καλό laptop η ..η ..
Σκεφτείτε τι εισχώρηση στους εγκεφάλους μας έχει κάνει η apple και πόσο αποτελεσματικό είναι το marketing της συγκεκριμένης εταιρίας ,που πολλοί (παρότι μπορεί να έχουν το 4s και να βολεύονται απόλυτα) θα τρέξουν να στηθούν στην ουρά ,να προπαραγγείλουν ,να προλάβουν ...
Το τραγικότερο όλων όμως ,είναι ότι η πλειονότητα αγοράζει το συγκεκριμένο προϊόν(ανεξαρτήτως μοντέλου) για να είναι in και δεν έχει ιδέα ούτε για τις δυνατότητες του ,ούτε κατά βάση το χρειάζεται ..
.. εν κατακλείδι ...αν η apple συνεχίζει να βγάζει μοντέλα ανά χρόνο ,έχετε σκεφτεί πόσα χρήματα -αγόγγυστα- πολλοί από μας ,έχουν σκάσει (η είναι διατεθειμένοι να σκάσουν ) σε βάθος χρόνου ,μόνο για ένα εργαλείο μεν αλλά κατά βάση τηλέφωνο ?


δε πιστευω οτι εχεις δικιο....γιατι αγοραζοντασ ενα iphone και απλα αν το ανακυκλωνεις ...δεν νομιζω οτι θεσ πανω απο 250ε το χρονο για να εχεισ αμεσα το νεο μοντελο....δλδ...ενα 4ς δεν θα μπορουσε να το πουλησεισ τωρα 450-500 ευρω και με 200-250 να αγορασεις το 5;;;;σαν ανακυκλωση

#81   stalll

stalll

    iPH Contributor

  • 1.125 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 08/08/2012 - 13:20

Δηλαδή;;

Νομίζω ότι το αναφέρω ότι κάνω πλάκα...

Άλλωστε, τον τελευταίο καιρό έχουμε διαβάσει τόσα πολλά για το νέο iPhone, που για να ξεφύγουμε λίγο και να ευθυμίσουμε δεν τρέχει δα και τίποτα.

Εκτός και αν κάποιος για κάποιο λόγο νομίζει ότι τον προσέβαλα, αλλά σε αυτήν την περίπτωση θα ήθελα να είναι ξεκάθαρος με ποιον τρόπο το έκανα αυτό, και γιατί ανέφερε το post... Όχι μόνο σε εμένα, αλλά και σε όλη την κοινότητα.

Μην είστε τόσο ευέξαπτοι, παιδιά... Δεν υπάρχει κακή πρόθεση προς κανέναν...

Απλά, η Apple ξέρει να παίζει καλά το παιχνίδι του marketing, και είμαι σίγουρος ότι και το σημερινό concept δε θα έχει καμία σχέση με το τελικό... Υπομονή!


χαχαχα πλακα εχεις... και αυτος ειρωνικα το πε ρε συ.. χαλαρωσε!!! χαχαχαχαχαχαχ

Τελευταία επεξεργασία από: stalll, 08/08/2012 - 13:22


#82   kle

kle

    iPH Addict

  • 764 μηνύματα
  • Twitter:@akiskle
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 08/08/2012 - 13:32

Πιστεύω πως άλλη συσκευή θα δούμε το Σεπτέμβρη..

Απο την άλλη το να παίρνεις το 4/S και να μακραίνεις την οθόνη, δεν το κάνει νέα συσκευή.. Εύχομαι να βγεί κάτι τέτοιο για να γλιτώσω το 700άρι.

Αναρτημένη εικόνα

ετσι ακριβως

εγω θα προτιμουσα κατι σαν αυτο
Αναρτημένη εικόνα

ναι ειναι τουλαχιστον σχεδιαστικα ενα σκαλι μπροστα

#83   kle

kle

    iPH Addict

  • 764 μηνύματα
  • Twitter:@akiskle
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 08/08/2012 - 13:43

3D Render Video, βασισμένο σε ό,τι έχει διαρεύσει μέχρι τώρα..

http://www.youtube.com/watch?v=mdy8lC3yTIY&feature=player_embedded

τελικα τωρα που το ειδα ζωντανο, μου αρεσει, μαλλον εχω παθει εξαρτηση, ε;

#84   PAIANAS

PAIANAS

    iPH newbie

  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 08/08/2012 - 14:00

Aν έχεις πάρει 4-5μηλόφωνα (με τον τρόπο που περιγράφεις ) ..και με δεδομένο ότι το 1ο το πλήρωσες ..έχεις διαθέσει μέσα σε 5 χρόνια πάνω από 1500 +,απλά για να έχεις στα χέρια σου πάντα το τελευταίο μοντέλο ..
1ον ..με τη λογική (που δεν δουλεύει όταν με κάτι είσαι καψούρης ),με 1500 +παίρνεις πλέον αυτοκίνητο η βγάζεις τα έξοδα συντήρησης για αρκετούς μήνες .
2ον ..Αν βρεις να δώσεις 450-550 το 4s ,ετοιμάσου να πας συνεργάτης του Στουρνάρα ...no way φίλε !

#85   KAVATZAS

KAVATZAS

    iPH Member

  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 08/08/2012 - 14:09

Aν έχεις πάρει 4-5μηλόφωνα (με τον τρόπο που περιγράφεις ) ..και με δεδομένο ότι το 1ο το πλήρωσες ..έχεις διαθέσει μέσα σε 5 χρόνια πάνω από 1500 +,απλά για να έχεις στα χέρια σου πάντα το τελευταίο μοντέλο ..
1ον ..με τη λογική (που δεν δουλεύει όταν με κάτι είσαι καψούρης ),με 1500 +παίρνεις πλέον αυτοκίνητο η βγάζεις τα έξοδα συντήρησης για αρκετούς μήνες .
2ον ..Αν βρεις να δώσεις 450-550 το 4s ,ετοιμάσου να πας συνεργάτης του Στουρνάρα ...no way φίλε !

oxi....εχω παρει το 3gs και το 4s....kai εβαλα 200 ευρω......αφου πουλησα το παλιο...ετσι σκεφτομαι να κανω και τωρα...οχι καθε ενα χρονο ....αλλα περιποθ καθε 1,5 με 2........ε νομιζω εισαι υπερβολικοσ με τα 1500ε

#86   PAIANAS

PAIANAS

    iPH newbie

  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 08/08/2012 - 14:15

Όποιος γουστάρει κάτι τα σκάει ..
Επειδή ασχολούμαι και με πουλάκια ,να σου πω ότι κάποιοι σκάνε αρκετές χιλιάδες ευρώ για ένα (μικρό ) πουλάκι ...(όπως π.χ. κάποιο μεταλλαγμένο με ιδιαίτερο χρωματισμό )..
Περί γούστου λοιπόν και ορέξεως ,κολοκυθόπιττα !

#87   KAVATZAS

KAVATZAS

    iPH Member

  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 08/08/2012 - 14:28

Όποιος γουστάρει κάτι τα σκάει ..
Επειδή ασχολούμαι και με πουλάκια ,να σου πω ότι κάποιοι σκάνε αρκετές χιλιάδες ευρώ για ένα (μικρό ) πουλάκι ...(όπως π.χ. κάποιο μεταλλαγμένο με ιδιαίτερο χρωματισμό )..
Περί γούστου λοιπόν και ορέξεως ,κολοκυθόπιττα !

καπως ετσι πανε αυτα φιλε......ο καθενασ με τα γουστα του και την.....ταβλα του....

#88   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 08/08/2012 - 14:53

Μην πιστεύετε τίποτα σχετικά με τις φήμες που κυκλοφορούν για το νέο iphone… έχω εγώ την καλύτερη πληροφορία και ΟΧΙ φήμη… φίλος του κουμπάρου μου, που έχει θεία, την γιαγιά του φίλου του o εγγονός της, ο πατέρας του οποίου δουλεύει μαζί με ένα γνωστό του που έπινε καφέ (σκέτο 2πλο εσπρέσο...) σε μια καφετέρια στην Νέα Υόρκη την οποία έχει ένας έλληνας στην Αστόρια (καφέ ο πολλά βαρύς και όχι...), από την όποία είχε περάσει ένας φίλος που ο 3ος ξάδελφος του είναι γνωστός με τον κηπουρό του Cook…του είπε λοιπόν ότι το νέο τηλέφωνο θα βγει από πλαστελίνη και ο καθένας θα μπορεί να το φτιάξει όπως θέλει και σε μήκος και σε πλάτος….χοχοχοχοχο!!!! Αυτά γνωρίζω… :P :P :lol: :lol: !!!!

#89   harisk10

harisk10

    iPH Member

  • 234 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:alex kour

Δημοσίευση 08/08/2012 - 14:56

Μην πιστεύετε τίποτα σχετικά με τις φήμες που κυκλοφορούν για το νέο iphone… έχω εγώ την καλύτερη πληροφορία και ΟΧΙ φήμη… φίλος του κουμπάρου μου, που έχει θεία, την γιαγιά του φίλου του o εγγονός της, ο πατέρας του οποίου δουλεύει μαζί με ένα γνωστό του που έπινε καφέ (σκέτο 2πλο εσπρέσο...) σε μια καφετέρια στην Νέα Υόρκη την οποία έχει ένας έλληνας στην Αστόρια (καφέ ο πολλά βαρύς και όχι...), από την όποία είχε περάσει ένας φίλος που ο 3ος ξάδελφος του είναι γνωστός με τον κηπουρό του Cook…του είπε λοιπόν ότι το νέο τηλέφωνο θα βγει από πλαστελίνη και ο καθένας θα μπορεί να το φτιάξει όπως θέλει και σε μήκος και σε πλάτος….χοχοχοχοχο!!!! Αυτά γνωρίζω… :P :P :lol: :lol: !!!!

φιλε και μονο που το σκεφτηκες μπραβο σου

#90   KAVATZAS

KAVATZAS

    iPH Member

  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 08/08/2012 - 15:00

Μην πιστεύετε τίποτα σχετικά με τις φήμες που κυκλοφορούν για το νέο iphone… έχω εγώ την καλύτερη πληροφορία και ΟΧΙ φήμη… φίλος του κουμπάρου μου, που έχει θεία, την γιαγιά του φίλου του o εγγονός της, ο πατέρας του οποίου δουλεύει μαζί με ένα γνωστό του που έπινε καφέ (σκέτο 2πλο εσπρέσο...) σε μια καφετέρια στην Νέα Υόρκη την οποία έχει ένας έλληνας στην Αστόρια (καφέ ο πολλά βαρύς και όχι...), από την όποία είχε περάσει ένας φίλος που ο 3ος ξάδελφος του είναι γνωστός με τον κηπουρό του Cook…του είπε λοιπόν ότι το νέο τηλέφωνο θα βγει από πλαστελίνη και ο καθένας θα μπορεί να το φτιάξει όπως θέλει και σε μήκος και σε πλάτος….χοχοχοχοχο!!!! Αυτά γνωρίζω… :P :P :lol: :lol: !!!!

μηπωσ κινδυνευσει και αυτο το μνμ με αναφορα χαχαχααχχαχααχχαχαχααχαχαχαχαχαχαχχααχαχααχαχαχααχαχααχχ .......εκ των εσω η πληροφορια χαχαχαχαχαα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες