Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 1 ψήφοι

Νέα διαρροή του πλαισίου από το φημολογούμενο νέο iPhone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
85 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   mike1919

mike1919

    iPH Member

  • 253 μηνύματα
  • Twitter:@mikemarinos98
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:mike1919osfp

Δημοσίευση 20/08/2012 - 17:52

Η μονη ερωτηση ειναι που μου εχει απομεινει ειναι....να το παρω σε λευκο η σε μαυρο?Αν κ το νεο μου iPad ειναι σε μαυρο..χμμμ

το θεμα ειναι οτι του ασπρου του πανε ολες οι θηκες ενω με το μαυρο οχι τοσο πολυ
το 4αρι μου παντως μαυρο ειναι και δεν με χαλαει ;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   oboys10

oboys10

    iPH Member

  • 279 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 20/08/2012 - 18:05

Τίποτα δεν είναι αληθινό μέχρι να παρουσιαστεί από την ίδια την εταιρεία! Κάνε την έκπληξη μάνα Apple!

#48   stavrossant

stavrossant

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 20/08/2012 - 18:06

Θα μπορουσαν πολυ απλα να ειχαν βγαλει το home button και να ειχε το ιδιο μεγεθος.

#49   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 20/08/2012 - 18:11

ε ρε φιλε μου τι ρωτας τωρα.
οτι γραφουν τα ξενα σαιτ μετα απο λιγο ανεβαινει κ εδω.
Λες να χουμε εμεις κανενα μυστικο πληροφοριοδωτη κ τα ξενα σαιτ να διαβαζουνεμας? χεχε οτι ανεβαινει στο macrumors , 9to5mac, endgadget κτλ μετα ανεβαινει κ εδω..
Χωρις να θελω να προσβαλω κανενα παντα , τα παιδια κανουν σπουδαια δουλεια κι εδω !!

Δεν με κατάλαβες, εννοώ τα σχόλια για τον σχεδιασμό, από τα μέλη και τους σχολιαστές... :o

Δεν με κατάλαβες, εννοώ τα σχόλια για τον σχεδιασμό εννοώ από τα μέλη και τους σχολιαστές... :o


Τελευταία επεξεργασία από: boxer, 20/08/2012 - 18:11


#50   tsitsibau

tsitsibau

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 20/08/2012 - 18:45

Η αλήθεια είναι πως όντως τα τελευταία χρόνια όλες οι διαρροές μέχρι τώρα έχουν βγει αληθινές.
Επίσης είναι αλήθεια - και τραγικό - , πως η εταιρεία έχει στην ουσία να βγάλει νέο design από το 2010 (στο ενδιάμεσο έχουμε 2 εκδόσεις ipad και 1 iphone με design σαν των προκατόχων τους), που βγήκε το ipad και το iphone 4 και αν επιβεβαιωθούν οι διαρροές θα πρέπει να κλείσουμε 3 χρόνια πριν δούμε κάτι τέτοιο.
βέβαια αν έκανε το ίδιο με το new ipad πως δε θα το κάνει με το... new iphone

#51   wrangler

wrangler

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/08/2012 - 20:27

Με καμάρι σας παρουσιάζω και σε αποκλειστικότητα το τελικό σχέδιο για το iphone 5 (καρατσεκαρισμενο και διπλά διασταυρωμένο)


Αναρτημένη εικόνα

#52   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 20/08/2012 - 20:41

Επίσης γιατί αυτή η εμμονη με τα δυο χρώματα ασπρο-μαυρο;;; Τόσο δύσκολο είναι να βγάλεις κ ενα γκρι ή κοκκινο ή μπλε ή κ γω δεν ξέρω τι; Όποιος θέλει διαλέγει κ παίρνει.

#53   quickman

quickman

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 20/08/2012 - 22:31

Νομιζω οτι θα ειναι το πρωτο iphone χωρις τον Jobs. Αυτο μου δημιουργει μια ανησυχια.

#54   Giovanni4

Giovanni4

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Giovanni -4-

Δημοσίευση 20/08/2012 - 22:36

Ε και?Κ το νεο iPad χωρις τον StEve βγηκε,κ μια χαρα περπαταει

#55   quickman

quickman

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 20/08/2012 - 22:45

Ισως ομως στο ipad να ειχε βαλει χερακι στις αλλαγες.
θα δουμε τελος παντων απο εδω και περα αν η apple ηταν ο Jobs η οχι.....οσο περναει ο καιρος θα πρεπει να κατεβαζουν ιδεες μονοι τους.

#56   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/08/2012 - 22:59

Εμένα εκτός από το σχεδιασμό,ανησυχώ για το χάρτες του ios που δεν θα έχουμε google! Θα τα δείχνει τόσο καλά, όσο το googlemaps? Η φάμε τρελή ξενέρα? Και ειδικά στην Ελλάδα...
Και εκτός από αυτό, άντε να αναβαθμίσει και την μπροστινή κάμερα γιατί είναι μάπα! Βάλε ρε Apple 5mp μπροστά! Τσιγκουνιές κάνεις? Έλεος 0.3mp!

#57   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 21/08/2012 - 01:47

Η μονη ερωτηση ειναι που μου εχει απομεινει ειναι....να το παρω σε λευκο η σε μαυρο?Αν κ το νεο μου iPad ειναι σε μαυρο..χμμμ


Εγω θα το χτυπησω σε λευκο παντως. Αν και αφου εχεις μαυρο ipad ισως να σκεφτεις το μαυρο να το κανεις σετ :P

Επίσης γιατί αυτή η εμμονη με τα δυο χρώματα ασπρο-μαυρο;;; Τόσο δύσκολο είναι να βγάλεις κ ενα γκρι ή κοκκινο ή μπλε ή κ γω δεν ξέρω τι; Όποιος θέλει διαλέγει κ παίρνει.


Γιατι δεν θα ταν σοβαρη εταιρια. Αυτο με τα χρωματα τα πολλα προσθετει στο κινητο κατι το φθηνο που υπαρχει σε κατωτερα κινητα

Τελευταία επεξεργασία από: Alex0077, 21/08/2012 - 01:48


#58   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 21/08/2012 - 07:13

Εμένα εκτός από το σχεδιασμό,ανησυχώ για το χάρτες του ios που δεν θα έχουμε google! Θα τα δείχνει τόσο καλά, όσο το googlemaps? Η φάμε τρελή ξενέρα? Και ειδικά στην Ελλάδα...
Και εκτός από αυτό, άντε να αναβαθμίσει και την μπροστινή κάμερα γιατί είναι μάπα! Βάλε ρε Apple 5mp μπροστά! Τσιγκουνιές κάνεις? Έλεος 0.3mp!


Στο πρώτο σχετικά με τους χάρτες συμφωνώ κι έχω επίσης τις ίδιες ανησυχίες.

Στο δεύτερο όμως, είμαι κάθετα αντίθετος. Και θα σου πώ γιατί. Τι ακριβώς θα σου προσφέρει μια καλύτερη μπροστινή κάμερα? Μόνο πρόβλημα θα σου δημιουργεί, θα προκαλεί κολλήματα ειδικά σε λίγο πιο αργές ταχύτητες ίντερνετ και στην τελική να σου πω την αλήθεια, δεν με ενδιαφέρει να με βλέπουν εμένα με υψηλή ανάλυση όλοι οι υπόλοιποι με τα τις συσκευές της σειράς. Αλλά ούτε και να βλέπω εγώ σε πλήρες HD τον άλλο. Γι αυτό, ειδικά τα 5ΜΡ είναι τουλάχιστον απίθανο να τα δεις.

Κι εγώ πάντως οφείλω να σημειώσω πως αν εκεί στην Apple βλέπουν αυτό το Τοπικ και ψαρεύουν feedbacks, θέλω να δώσω μια πελώρια αρνητική ψήφο σ' αυτήν την διαρροή. Ακόμα δεν μπορώ να χωνέψω την περίπτωση να μακρύνουν την οθόνη ως προς τη μία διάστασή της μόνο.
ΕΛΕΟΣ, τι ακριβώς θα μας προσφέρει αυτό??

#59   eNeRGy

eNeRGy

    iPH Member

  • 336 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/08/2012 - 07:46

Αυτοι οι σχεδιαστες εκει εχουν πεθαμενα εγκεφαλικα κυταρα? Κατι καινουριο δεν εχουν να μας δειξουν 2μιση χρονια μετα?
Αλλα να μου πεις, εχουν πεθαμενα εγκεφαλικα κυταρα οι αγοραστες τους, οποτε λιγο πειραζει τις αγορες ενα ακομη ιδιο μοντελο...

#60   dj_akis

dj_akis

    iPH Addict

  • 629 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:dj_akis

Δημοσίευση 21/08/2012 - 08:57

Ακόμα δεν μπορώ να χωνέψω την περίπτωση να μακρύνουν την οθόνη ως προς τη μία διάστασή της μόνο.
ΕΛΕΟΣ, τι ακριβώς θα μας προσφέρει αυτό??


μη στεναχωριεσαι, εκει στην Apple το εχουν μελετησει περισσοτερο απο σενα και απο καθε αλλον....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες