Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 8 ψήφοι

Facebook 5.0


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
607 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   smoby

smoby

    iPH newbie

  • 55 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:S.M.O.B.Y.

Δημοσίευση 27/08/2012 - 02:03

καλή είναι και πιο γρήγορη αλλά ήδη έστειλα δύο report για το πρόγραμμα (αναρωτιέμαι ρε, ώρες ώρες την ψωλή τους παίζουν οι προγραμματιστές τους;;; )
1. δεν σου δίνετε το δικαίωμα να σβήσεις φωτογραφία μέσα από το προφίλ... FAIL!!!
2. δεν σου επιτρέπεται να σβήσεις μεμονομένο σχόλιο σε μία κατάσταση σε περίπτωση λάθους, αλλά σε αναγκάζει να σβήσεις όλη την κατάσταση...DUBLE FAIL!!!

τέσπα, και η προηγούμενη έκδοση καλή ήτανε... αρχικά, μετά έτρωγε φρίκες...ευελπιστώ να μην αυτοκτονίσει και η καινούργια με το πέρας του καιρού... μιλάμε...

***Το update στο iPad δεν κρατάει τα account όταν έχεις κάνει logout!!


καλύτερα... μόνο το mail κρατάει βασικά... αλλά όχι σαν "φακέλωμα" όπως το προηγούμενο... και πάλι ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   mariostamp

mariostamp

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 27/08/2012 - 02:04

παιδια εχω ενα προβλημα στην πρωηγουμεη εκδοση μπορουσα να αποθηκευσω ενα φιλο μου στα αγαπημενα και μου τον εδηχνε εκει που ειναι οι ενημερωσεις μηνυματα κτλπ με την καινουρια δεν μπορω εχετε καμια ιδεα???

#123   smoby

smoby

    iPH newbie

  • 55 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:S.M.O.B.Y.

Δημοσίευση 27/08/2012 - 02:08

Ρε παιδες στο θεμα με αν εχουμε 2 λογαριασμους βρηκε κανενας λυση?
Η πρεπει να κανω log out κ μετα απο την αρχη mail password για να μπει πχ η γυναικα μου?


το 2ο ... πάλι και πάλι...

παιδια εχω ενα προβλημα στην πρωηγουμεη εκδοση μπορουσα να αποθηκευσω ενα φιλο μου στα αγαπημενα και μου τον εδηχνε εκει που ειναι οι ενημερωσεις μηνυματα κτλπ με την καινουρια δεν μπορω εχετε καμια ιδεα???


μπορείς, πάνε στο προφίλ του φίλου σου και έχει μια επιλογή κάτω από τις φωτό του και του φίλους του που λέει "φίλοι" ή ότι τον έχεις βάλει ... αν το tapάρεις σου βγάζεις τις επιλογές του ;)

#124   mariostamp

mariostamp

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 27/08/2012 - 07:24

μπορείς, πάνε στο προφίλ του φίλου σου και έχει μια επιλογή κάτω από τις φωτό του και του φίλους του που λέει "φίλοι" ή ότι τον έχεις βάλει ... αν το tapάρεις σου βγάζεις τις επιλογές του ;)



αυτο το ξερω αλλο εννοω οταν εμπενα απο την αφερμογη στο προφιλ ενος φιλου μου στιν πανω αριστερα γωνια ειχε ενα κουμπι και απο εκει αποθηκευοταν στα αγαπιμενα οχι στης καρτελες στενοι φιλοι ,οικογενεια κτλπ....

#125   orestis78

orestis78

    iPH User

  • 175 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/08/2012 - 15:00

καλλο αλλα οπωε κ αυτο κ το instagram δε μπορω να κανω tag k οταν παω να βαλω φοτο απο share instagram δε βγαινει στο timeline πρεπει να παω σε pc να το κανω χειροκινητα απαλευτο τεελειωςςς ομωςςς και με εχει ξενερωσει ,,,,,βασικα το tag πουδε μπορεις να κανεις δε ξερω αν το εχει παραταρησει κανεις αλλος


Οντως τα παρατήρησα κ εγω... Ουτε ταγκ μπορεις να κανεις ουτε απ το instagram εμφανίζεται η φωτο στο timeline... Αν βρει κανεις λύση να ειδοποιήσει ...

#126   JimKarvo

JimKarvo

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 27/08/2012 - 17:36

Θα έχει Bugs, διότι μιλάμε για ουσιαστικά μια νέα εφαρμογή (αφού γράφτηκε από την αρχή!)

#127   turbomakis

turbomakis

    iPH Contributor

  • 900 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/08/2012 - 20:55

Θα έχει Bugs, διότι μιλάμε για ουσιαστικά μια νέα εφαρμογή (αφού γράφτηκε από την αρχή!)


Πολλά bugs και ελείψεις μέχρι στιγμής
Είναι πιο smooth και έχει πιο γρήγορα εφε

#128   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 28/08/2012 - 15:57

Μόνο σε μένα έχει notification όποτε γουστάρει ???

#129   john87

john87

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/08/2012 - 17:08

Βασικα πολλα κανει οποτε γουσταρει...

#130   smoby

smoby

    iPH newbie

  • 55 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:S.M.O.B.Y.

Δημοσίευση 30/08/2012 - 14:36

έστειλα ήδη ριπόρτς (3 σε αριθμό) για τα μπάγκς...

#131   jsjim

jsjim

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 31/08/2012 - 16:20

Ρε παιδιά καλησπέρα, έχω παρατηρήσει στο 4s στο app Facebook ότι καθε φορά που μπαίνεις στην εφαρμογη, θέλει να βάζεις τον κωδικό, δεν το κρατάει αποθηκευμένο.. Μήπως πρεπει να μπω πουθενά σε καμία ρύθμιση ;

#132   SirAlex

SirAlex

    iPH Contributor

  • 1.643 μηνύματα
  • Twitter:@AlexisKoskinas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Sir Alex7

Δημοσίευση 31/08/2012 - 16:24

κανεις log off? αν δεν κανεις log off στο κρατάει, ακόμα κ αν σβήσεις το μηλο τελειως
Κοντες μπαλιες και γρηγορες

#133   jsjim

jsjim

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 31/08/2012 - 16:31

κανεις log off? αν δεν κανεις log off στο κρατάει, ακόμα κ αν σβήσεις το μηλο τελειως

Όχι δεν κανω, μα στην προιγουμενη μου το κρατουσε , μολις εβαλα την καινουργια version, μου ζητάει τον κωδικό καθε φορά που πάω να μπω, βέβαια οταν έκανα την αναβάθμιση δεν είχα κάνει log off!!

Η πλάκα ειναι ότι στο Ipad δουλεύει μια χαρα μόνο στο iPhone 4s, μου κάνει το προβλημα. Να φανταστείς την έβγαλα και την εγκατέστησα απο την αρχή και κάνει το ίδιο, μου ζητάει πάντα κωδικο!!

Τελευταία επεξεργασία από: jsjim, 31/08/2012 - 16:29


#134   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 01/09/2012 - 00:03

Τα ίδια κάνει και στο κολλητό μου ... Το κουλό είναι ότι το κάνει μόνο σε 2-3 account πχ στο δικό του το και στης μάνας του το κάνει ενώ στο δικό μου και στου πατέρα του όχι

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#135   soiramk

soiramk

    iPH Enthousiast

  • 524 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:soiramk

Δημοσίευση 01/09/2012 - 11:24

Εμένα πάντως σε iPhone 4 (5.1.1) δε γυρίζει σε landscape...
Κατά τ' άλλα αρκετά καλό το update και απαραίτητο!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες