Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 3 ψήφοι

Σχετικά με την εγγύηση ενός έτους που προσφέρει η Apple στα προϊόντα της


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
822 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#391   agggelos1992

agggelos1992

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 21/02/2014 - 22:13

Πήγαινε τους κ αυτό. Όρισε τι λέει ο σειριακος μ πες. Κατα τα αλλά ότι σου είπαν και οι προηγούμενοι, καταγγελία. :) αυτά

ευχαριστω πολυ ρε μαν!!!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#392   stalll

stalll

    iPH Contributor

  • 1.125 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 21/02/2014 - 22:15

τπτ ρε.. να βρεις ακρη ευχομαι ;)



#393   etsi

etsi

    iPH User

  • 185 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/02/2014 - 22:15

Καταγγελία στο συνήγορο του καταναλωτή.



#394   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.544 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 21/02/2014 - 22:19

οποτε και εγω το ιδιο εχω ρε παιδια αυτο ειναι πολυ βλακεια τοση προσπαθεια να τους πησεισ πως εχεισ 2 χρονια !!

Γιατί ταλαιπωρείς τον εαυτό σου?

 

Κάνε αυτά που είπαμε πιο πίσω και μη τους αφήσεις.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#395   agggelos1992

agggelos1992

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 21/02/2014 - 23:03

Γιατί ταλαιπωρείς τον εαυτό σου?

 

Κάνε αυτά που είπαμε πιο πίσω και μη τους αφήσεις.

καταγγελια κατευθειαν



#396   agggelos1992

agggelos1992

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 22/02/2014 - 18:52

καταγγελια στον συν του καταναλωτη μονο με email γινεται? απο το τηλ διαβασα δεν γινεται



#397   agggelos1992

agggelos1992

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 24/02/2014 - 15:09

καλησπερα ρε παιδια μετα απο 1000 τηλεφωνα σε κωτσοβολο ξανα μου ειπαν ναι εχουμε δυο χρονια και μου λεν θα σε παρουμε τηλεφωνο. περιμενω με περνουν και μου λεν πρεπει να το πασ σε ενα αππλε κορνεν και τουσ λες μα απο εσας το πηρα και μου λεν θα το πας εκει και θα τους πεισ οτι βαση του νομου εχω 2 χρονια περνω τηλ σε ενα ι στορμ και ρωτησα αν περνουν το αιφον και μου λεν οχι εμεις δεν μπορουμε να το παρουμε τι να πω ρε παιδια τι να πω.



#398   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 24/02/2014 - 15:35

καλησπερα ρε παιδια μετα απο 1000 τηλεφωνα σε κωτσοβολο ξανα μου ειπαν ναι εχουμε δυο χρονια και μου λεν θα σε παρουμε τηλεφωνο. περιμενω με περνουν και μου λεν πρεπει να το πασ σε ενα αππλε κορνεν και τουσ λες μα απο εσας το πηρα και μου λεν θα το πας εκει και θα τους πεισ οτι βαση του νομου εχω 2 χρονια περνω τηλ σε ενα ι στορμ και ρωτησα αν περνουν το αιφον και μου λεν οχι εμεις δεν μπορουμε να το παρουμε τι να πω ρε παιδια τι να πω.

ΘΑ ΤΟ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕΣ !!! ΕΛΕΟΣ ΜΗΝ ΣΥΜΒΙΒΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΛΕΣ ΕΙΜΑΙ 20 ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ... ΤΕΛΟΣ ... Τους έδωσες ένα καρό λεφτά, και τα έδωσες σε αυτούς, ούτε σε μένα ούτε σε apple corner ούτε apple offside ούτε τίποτα. Πας τους αφήνεις το τηλ και λες έχω κάνει καταγγελία στο ΙΝΚΑ και έχω ανοιξει case στην apple. Ότι άλλο θέλετε μιλάτε πλέον με ΙΝΚΑ... και όλα αυτά στον υπεύθυνο και μπροστά σε κόσμο


ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#399   agggelos1992

agggelos1992

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 24/02/2014 - 15:52

ΘΑ ΤΟ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕΣ !!! ΕΛΕΟΣ ΜΗΝ ΣΥΜΒΙΒΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΛΕΣ ΕΙΜΑΙ 20 ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ... ΤΕΛΟΣ ... Τους έδωσες ένα καρό λεφτά, και τα έδωσες σε αυτούς, ούτε σε μένα ούτε σε apple corner ούτε apple offside ούτε τίποτα. Πας τους αφήνεις το τηλ και λες έχω κάνει καταγγελία στο ΙΝΚΑ και έχω ανοιξει case στην apple. Ότι άλλο θέλετε μιλάτε πλέον με ΙΝΚΑ... και όλα αυτά στον υπεύθυνο και μπροστά σε κόσμο

ρε φιλε να το παω το αιφον αλλα δεν θα το κρατησουν η βλακες δεν μπορω να κανω τιπορα μονο καταγγελια δεν βαζουν μυαλο



#400   grigorisP

grigorisP

    iPH Member

  • 248 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/02/2014 - 15:57

Στο 3ο κάτω λέει ότι έληξε της apple αλλά καλύπτεται από τον πωλητή από 2 χρόνια τουλάχιστον και ανάλογα τη χώρα που είσαι.

να ρωτησω κατι, αν δηλαδη το παρεις απο αγγλια πρεπει να το πας αγγλια για να εχεις διετη εγγυηση? μπορει να κανει χρηση της παραγραφου αυτης και να σε στειλει στον πωλητη? 



#401   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 24/02/2014 - 16:02

ρε φιλε να το παω το αιφον αλλα δεν θα το κρατησουν η βλακες δεν μπορω να κανω τιπορα μονο καταγγελια δεν βαζουν μυαλο

Στο χέρι σου είναι αυτό ...

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#402   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 24/02/2014 - 16:03

να ρωτησω κατι, αν δηλαδη το παρεις απο αγγλια πρεπει να το πας αγγλια για να εχεις διετη εγγυηση? μπορει να κανει χρηση της παραγραφου αυτης και να σε στειλει στον πωλητη?

Απο Αγγλία όλα πανε infoquest... "Κρίμα"μεγάλο δηλαδή που δεν μπλέκεις με τα καθίκ. τα αλλα μαγαζιά

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#403   stalll

stalll

    iPH Contributor

  • 1.125 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 24/02/2014 - 16:24

να ρωτησω κατι, αν δηλαδη το παρεις απο αγγλια πρεπει να το πας αγγλια για να εχεις διετη εγγυηση? μπορει να κανει χρηση της παραγραφου αυτης και να σε στειλει στον πωλητη?

πολυ καλη ερωτηση... εκει ειναι και η διαφορα... οπως λοιπον τα λεει η apple.. οχι δεν μπορεις να κανεις χρηση της εγγυησης εδω (πρεπει να το πας Αγγλια)! το 2ο ετος ειναι του πωλητη! αρα δεν υπαρχει και "παγκοσμιο" σερβις περα του πρωτου ετους. Τωρα δεν ξερω αν υπαρχει κανα παραθυρακι... γι αυτο αν εισαι σε τετοια κατασταση παρε ενα τηλ την infoquest και ρωτα.. αλλα οπως το καταλαβαινω εγω δεν πρεπει να παιζει κατι τετοιο!


Τελευταία επεξεργασία από: stalll, 24/02/2014 - 16:26


#404   agggelos1992

agggelos1992

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 24/02/2014 - 16:33

σε κανενα μαγαζι δεν γνωριζουν οτι ειναι 2 χρονια σε κανενα



#405   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 24/02/2014 - 16:38

σε κανενα μαγαζι δεν γνωριζουν οτι ειναι 2 χρονια σε κανενα

Απο το μαγαζι πηγες ή μονο τηλεφωνικα? Αν ναι, υψωσες τον τονο της φωνης σου? Εβγαλες καμια φωνη στο μαγαζι να τους κανεις ρεζιλι μπροστα στους πελατες?  Με το σταυρο στο χερι οπως βλεπεις δεν καταλαβαινουν. Αν δεν το χεις και δεν μπορεις, δυστυχως δεν βλεπω να καταφερνεις κατι. Κατσε με το ζορι και φωναζε οσο χρειαστει μεχρι να το παρουν. Να παμε εμεις στην θεση σου δυστυχως δεν γινεται...



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες