Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 3 ψήφοι

Φωτογραφίες από το μπροστινό μέρος του νέου iPhone (Home Button, Camera, Πλαίσιο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
99 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 27/08/2012 - 16:38

Πάντως παιδάκια όπως κ να 'χει αν δεν δω τη συσκευή απο κοντά κ αν δεν την πιάσω στα χέρια μου δεν μπορώ να έχω άποψη εαν μ' αρέσει ή όχι.
Έτσι όπως το δείχνουν οι εως τώρα φωτό δεν μου αρέσει. Ιδίως η διχρωμία με χαλάει πολύ. Ακόμη θέλω να δω κ τι χαρακτηριστικά θα έχει. Προσωπκά με ενδιαφερει η μπαταρία κυρίως κ μήπως 1 στο εκατομμύριο δεήσουν κ βάλουν αυτο το ραδιόφωνο!!! Καλή η εξτρα RAM, ο τετραπύρηνος επεξεργαστής αλλά για μένα τα δύο προηγούμενα είναι βασικά καθώς επηρεάζουν την καθημερινότητα μου.

Για μένα είναι σχεδόν βέβαιο ότι έτσι θα είναι το νέο μοντελο. Το 100% βέβαιο όμως είναι ότι φέτος δεν θα αγοράσω iPhone γιατί απλά πέρσι πήρα το 4S.
Λέω να ακολουθήσω την τακτική του αδερφού μου με το 3gs ο οποίος θα αλλάξει κινητό μόλις λιώσει στα χέρια του κ πάψει να υποστηρίζεται από την Apple.
Όπως το βλέπω το iphone 4s αν δεν φάει καμια τούμπα κ σπάσει -χτύπα ξύλο- μέχρι κ τον Σεπτέμβρη-Οκτώβρη του 2014 βλέπω να με βγάζει μαζί με το MacBook Pro που πήρα πέρσι το καλοκαίρι. Που λεφτά για ξόδεμα...

Τελευταία επεξεργασία από: dchristo81, 27/08/2012 - 16:41


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   stalll

stalll

    iPH Contributor

  • 1.125 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 27/08/2012 - 17:07

εγω παλι δεν καταλαβαινω αυτον τον ψυχαναγκασμο του στυλ "καλυτερα να μην ειναι ωραιο για να μην δωσω λεφτα και να κατσω με το 4/4s μου" η "θα το παρω οπως και να ειναι"..
ρε παιδια αν κατι σε καλυπτει και σαρεσει θα το αγορασεις.. ουτε δικαιολογια ειναι οτι θα μοιαζει με το 4s αρα δεν το παιρνω.. κοροιδευομαστε? εννοειται πως εξελικτικα θα ειναι καλυτερο! επειδη εχει περασει η apple την ιδεα των "αδερφικων" προιοντων αυτο δε σημαινει οτι δε παυει να ειναι μια νεα συσκευη την οποια θα την συγκρινεις με τις αλλες συσκευες που θα υπαρχουν στον ανταγωνισμο και φυσικα με τα γουστα σου! Γι αυτο λοιπον περιμενετε να δουμε τι τελικα θα βγει και βλεπουμε ποιος θα το παρει.. και μην πει κανεις οτι και καλα το εχουμε δει ολο κλπ κλπ.. κατσε να βγουν ολα τα χαρακτηριστικα του και τα ξαναλεμε..

#63   sakara

sakara

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • GameCenter:SAKARA214EVER

Δημοσίευση 27/08/2012 - 18:20

Λοιπόν από βάσιμες πληροφορίες ενός φίλου που είναι ξάδερφος της φίλης της παράνομης γκόμενας του πρώην παρτενέρ ενός τυπά που καθαρίζει τουαλέτες στην Apple σας δίνω εδώ αποκλειστικά το νέο iPhone. Απλά παρακαλώ για ευνόητους λόγους ας το κρατήσουμε μυστικό.Ιδού!!!!!!!
Αναρτημένη εικόνα

#64   JimKarvo

JimKarvo

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 27/08/2012 - 18:24

And the winner is... The new iPhone 4GS...

#65   gore

gore

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/08/2012 - 18:50

Αν ειναι ιδιο παλι με το 4 , 4s δεν θα μου αρεσει καθολου.... 3 χρονια το ιδιο τηλεφωνο..... ?

#66   dj_akis

dj_akis

    iPH Addict

  • 629 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:dj_akis

Δημοσίευση 27/08/2012 - 18:57

Αν ειναι ιδιο παλι με το 4 , 4s δεν θα μου αρεσει καθολου.... 3 χρονια το ιδιο τηλεφωνο..... ?


Μ'αυτη τη λογικη 3 χρονια με το ιδιο λειτουργικο εισαι, θα πρεπει να αλλαξει και αυτο?

#67   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 27/08/2012 - 19:03

Μ'αυτη τη λογικη 3 χρονια με το ιδιο λειτουργικο εισαι, θα πρεπει να αλλαξει και αυτο?


τι να πουμε για το ui που ειναι καρμπον με το 2g :)

#68   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 27/08/2012 - 19:08

τι να πουμε για το ui που ειναι καρμπον με το 2g :)

Χαχα ακριβως !

Παιδες ετσι θα ναι , κ ραδιο δεν θα μπει ΠΟΤΕ!

Μονο οταν καταφερει να βγαλει κερδος απο αυτο, πχ ακους ραδιο κ ενα τραγουδι σαρεσει , να μπορεις να το κατεβαζεις κατευθειαν πληρωνοντας φυσικα :-)

Παντως 3η χρονια ιδιο καλουπι ρε μαμωτο δεν μπορω να το χωνεψω ακομα..
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#69   dj_akis

dj_akis

    iPH Addict

  • 629 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:dj_akis

Δημοσίευση 27/08/2012 - 19:12

Παντως 3η χρονια ιδιο καλουπι ρε μαμωτο δεν μπορω να το χωνεψω ακομα..


Γι'αυτο και λεγεται iPhone! αν αλλαξει καλουπι θα παψει να ειναι το iPhone που ξεραμε...

#70   Donsotiriou

Donsotiriou

    iPH Contributor

  • 965 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 27/08/2012 - 19:31

Τι καμερα θα εχει?

#71   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 27/08/2012 - 19:47

Λογικά καμια 10άρα megapixel με κανα βελτιωμένο φακο. Εντάξει από το 4s που είναι HD τώρα τί βελτίωση να δεις;

#72   timi

timi

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/08/2012 - 20:06

Μπορεί να έχει 12αρα,δεν θα ειναι και δύσκολο αν είναι πάλι από την Sony Ο αισθητήρας.. Ναι ραδιόφωνο δεν θα μπει κι εδώ παρόλο που κάποια μοντέλα ipods έχουν (εμένα με βολεύει άπειρα στο nano). Τώρα για το σχέδιο δεν ξέρω.. Μπορεί να μην δείχνει ωραίο (στα μάτια ολων) αλλά όντως από κοντά να έχει κάποια αίσθηση που να σε κερδίζει, η οθόνη θα είναι σίγουρα πιο άνετη και θα δίνει έναν αέρα φρεσκάδας λόγω αλλαγής μεγέθους και αν έχει και καλύτερη μπαταρία σίγουρα θα είναι ευχής έργο!

Τελευταία επεξεργασία από: timi, 27/08/2012 - 20:06


#73   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 27/08/2012 - 20:37

Τι καμερα θα εχει?

8S :P

#74   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/08/2012 - 21:04

8S :P

xaxax έτσι πιστεύω και εγώ είναι πάρα πολύ καλή ήδη στα 8mp άπλα θα την αναβαθμίσει

Τελευταία επεξεργασία από: parex, 27/08/2012 - 21:05


#75   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 28/08/2012 - 09:30

Το ιδιο ακριβως ντιζάιν απλα μακροστενο; Ειλικρινα δεν μπορω ακομα να το χωνεψω καθολου! Ιδιο ντιζάιν με 4αρα οθονη και ios6...! Τι να πω! Κατι μου λεει πως το ipad mini αν βγει θα κανει μεγαλυτερο παταγο...! Ψιλοαπογοητευτικα!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες