Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 3 ψήφοι

WhatsApp Messenger


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
406 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   arlam

arlam

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/03/2013 - 10:32

Να ρωτησω και εγω κατι?
Γιατι πουλαει τοσο καλα το whatsup και μαλιστα να το πληρωσει καποιος εφοσον υπαρχει και το iMessage viber κτλ?
Το ρωταω χωρις να θελω να δυσφημισω την εφαρμογη απλα το εχω απορια γιατι το ακουω πολυ τελευταια!

Τελευταία επεξεργασία από: arlam, 19/03/2013 - 10:32


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 19/03/2013 - 10:39

Να ρωτησω και εγω κατι?
Γιατι πουλαει τοσο καλα το whatsup και μαλιστα να το πληρωσει καποιος εφοσον υπαρχει και το iMessage viber κτλ?
Το ρωταω χωρις να θελω να δυσφημισω την εφαρμογη απλα το εχω απορια γιατι το ακουω πολυ τελευταια!


Καταρχας το imessage ειναι μεταξυ iDevices μονο.

Τωρα για το viber προσωπικη μου αποψη ειναι οτι ειναι αρκετα προβληματικο και μου φαινεται πιο βαρυ απο το whatsapp....Καποιες φορες με παιρνουν τηλ και δεν ερχεται η κληση και αλλα θεματακια.

Εγω το whatsapp χρησιμοποιω συνεχεια και δουλευει απροβληματιστα....Επισης βγαινει κατα καιρους free οποτε αν το πετυχεις και δε θες να το πληρωσεις τσιμπα το.

Τελευταία επεξεργασία από: tgousopoulos, 19/03/2013 - 10:39


#63   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 19/03/2013 - 11:29

Εγω γιατι δε μπορω να το κατεβασω?μου λεει οτι δεν ειναι διαθεσιμο στο ελλ.app store..

ειναι μοναχα για τηλεφωνα κι οχι ipod/ipad.μηπως γι αυτο;

Το ακριβές οικονομικό μοντέλο δεν έχει εξακριβωθεί ακόμη, ωστόσο είναι πολύ πιθανό να ακολουθήσει την τακτική διάθεσης του WhatsApp στις υπόλοιπες πλατφόρμες: με ένα ετήσιο κόστος των 0.89€ μετά το πέρας του (δωρεάν) 1ου έτους.

oσοι γνωστοι μου το εχουν σε android, εχει παρελθει η περιοδος του 1 ετους και κανεις δεν εχει λαβει καποια ειδοποιηση για να πληρωσει...μονο τα κοροιδα του Ios πληρωνουν..

legit


#64   ReaLity

ReaLity

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/03/2013 - 11:41

Εαν χρειαστει να το πληρωσουμε συνδρομητικα πολυ απλα δεν θα το κανουμε και θα αρχισουμε να χρησιμοποιουμε ενα απο τα αλλα! σιγα το πραγμα τωρα ελεος μη σου πω πως οσους ξερω εχουν iphone! αλλα ακομα και να μην εχουν μια χαρα κανουν τα υπολοιπα την δουλεια τους.

#65   Leo

Leo

    iPH Member

  • 301 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/03/2013 - 11:50

Καλά τι νομίζει η what's app οτι ειναι μονοπώλιο ;
Εχω πάψει έσω και καιρο να το χροισημοποιω και πλεων χροισημοποιω to viber που μπορω και κάνω και κλήσεις κιωλας.


#66   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 19/03/2013 - 13:20

αυτο που δε νιωθει ο γελοιος ceo ειναι οτι ειδικα στα android το χρησιμοποιουν επειδη ειναι τσαμπα..τωρα αν στο iOS βαλουν χρεωση, μεγαλη δεν ειναι..αλλα δε το χρησιμοποιω και πολυ..οποτε και να το γειωσω δε με απασχολει. επισης πολυς κοσμος μπορει να το κοψει..ετσι θα χαθει το standard που εχει δημιουργηθει..δηλαδη πχ, ειχα whatsapp, τωρα δεν εχω..πολλοι θα μου στελνουν και δε θα τα βλεπω ποτε..αν γινει αυτο με 5'6 ατομα ακομα απο τη λιστα ενος φιλου μου, τοτε μπορει να σκεφτει οτι δεν αξιζει να το εχει καθολου αφοθ δεν ειναι σιγουρος αν τα μηνυματα πανε..οποτε γιατι να πληρωσει συνδρομη?

#67   linuxfighter

linuxfighter

    iPH Elite Poster

  • 2.743 μηνύματα
  • Twitter:@tsioutsiourigas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:linuxfighter

Δημοσίευση 19/03/2013 - 15:36

τα λεφτά που ζητάνε για συνδρομή δεν είναι τραγικά. Δλδ 0,89€/έτος για κάτι που χρησιμοποιώ και με βολεύει δεν είναι πολλά. απο εκεί και πέρα ναι υπάρχουν πολλά προγράμματα που μπορεί να χρησιμοποιήσει κάποιος. πχ viber που αν καλυτερέψει λίγο τους server που έχει θα είναι άπιαστο.

#68   hulio

hulio

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 19/03/2013 - 15:52

Καταρχας το imessage ειναι μεταξυ iDevices μονο.

Τωρα για το viber προσωπικη μου αποψη ειναι οτι ειναι αρκετα προβληματικο και μου φαινεται πιο βαρυ απο το whatsapp....Καποιες φορες με παιρνουν τηλ και δεν ερχεται η κληση και αλλα θεματακια.

Εγω το whatsapp χρησιμοποιω συνεχεια και δουλευει απροβληματιστα....Επισης βγαινει κατα καιρους free οποτε αν το πετυχεις και δε θες να το πληρωσεις τσιμπα το.


ειναι και για μενα το καλυτερο προγραμμα, το viber συμφωνω οτι ειναι πολυ προβληματικο

#69   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 19/03/2013 - 18:35

ναι ρε φίλε αλλά εγώ το αγόρασα ήδη με 0.89 € γιατί να δίνω και κάθε χρόνο από 1 ευρώπουλο ... τι είμαι μακάκας ?

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#70   jimger

jimger

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:jimgerakaris

Δημοσίευση 19/03/2013 - 18:42

Κανονικά θα έπρεπε στους παλιού συνδρομητές να μην μπορεί να ισχύσει αυτό...
Πάντως από πλευρά ταχύτητας και interface είναι σαφώς καλύτερο από viber...

#71   djs

djs

    iPH User

  • 107 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 19/03/2013 - 19:31

ναι ρε φίλε αλλά εγώ το αγόρασα ήδη με 0.89 € γιατί να δίνω και κάθε χρόνο από 1 ευρώπουλο ... τι είμαι μακάκας ?


Αυτο θα αφορα μονο νεους χρηστες της εφαρμογης. Για τους παλιους δεν αλλαζει κατι.

#72   souzana

souzana

    iPH Contributor

  • 914 μηνύματα
  • Twitter:@soyz__
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini Retina +4G
  • GameCenter:souzi13

Δημοσίευση 19/03/2013 - 19:38

Το viber ειναι σπαστικο γιατι δεν σου έρχεται ειδοποίηση αν δεν μπεις μέσα στο προγραμμα , έλεος
What's app μακράν το καλύτερο

#73   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 19/03/2013 - 19:59

η κοπέλα μου το έχει κατεβασμένο δωρεάν σε αυτήν θα ισχύει η ''συνδρομή'' ή όχι ? μιας και τον έχει τουλάχιστον 15-16 μήνες

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#74   linuxfighter

linuxfighter

    iPH Elite Poster

  • 2.743 μηνύματα
  • Twitter:@tsioutsiourigas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:linuxfighter

Δημοσίευση 19/03/2013 - 20:08

από ότι κατάλαβα θα ισχύει για όλους. Αλλά οι συνάδερφοι εδώ είπαν όχι για τους παλιούς. Οπότε θα πρέπει να περιμένουμε να δούμε.

#75   Leroi

Leroi

    iPH Enthousiast

  • 382 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/03/2013 - 20:09

Αυτο θα αφορα μονο νεους χρηστες της εφαρμογης. Για τους παλιους δεν αλλαζει κατι.


Δε νομίζω να μην αλλάξει. Η λογική πιστεύω λέει, πως την ημέρα που θα αλλάξει και επίσημα η πολιτική, από εκεί και έπειτα όποιος το έχει ήδη registered, θα μπορεί να το χρησιμοποιήσει για ένα χρόνο ή όσο θα είναι το διάστημα μέχρι την ανανέωση.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες