Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 3 ψήφοι

Χρεωμένη στην Vodafone από το πουθενά


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
124 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   tgnikit

tgnikit

    iPH Contributor

  • 1.137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/09/2012 - 12:27

Αυτό είναι απάτη και πρέπει να γίνει γνωστό ακόμα και στα κανάλια! Να μιλήσεις με δικηγόρο και να ζητήσεις αποζημιώση. Πώς βρήκανε διεύθυνση, τηλέφωνο, αρ. ταυτότητας κλπ. Πρέπει να σου δείξουν αυτά τα αποδεικτικά σε φωτοτυπίες!! μαζι με την υπογραφή σου.
Επίσης τελευταία έχω δεί πάγκους στο δρόμο που πουλάνε ενεργοποιημένα καρτοκινητά, κάθε εταιρίας!! αυτό δε σας προβληματίζει? Οι απάτες γίνονται απο μέσα...και πολλοί απο εμάς μπορεί να έχουμε μερικές συνδέσεις στο όνομά μας.
Εγώ πραγματικά δε θα τους άφηνα έτσι.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   kospankavv98

kospankavv98

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Twitter:@kospankavv
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 12/09/2012 - 12:37

καλη δυναμη τσακισε τουσ !!!!!!!

#123   StavrosA

StavrosA

    iPH Enthousiast

  • 396 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/09/2012 - 13:09

εντάξει αυτά συμβαίνουν<br /><br />πιστεύω η Vodafone θα το ψάξει και θα σε απαλλάξει απο τις χρεώσεις <br />ένας πονηρός υπάλληλος χρειάζεται και μπορεί να βγάλει 3-4-5 συνδέσεις για να πάρει συσκευές <br /><br /><br />εδώ πριν λίγα χρόνια είχε έρθει πωλητής του χρυσού οδηγού σε φίλο μου με μαγαζί και του έκανε προσφορά για να μπει στον χρυσό οδηγό (γύρω στα 3000 ευρώ τον χρόνο κόστιζε η καταχώρηση) και του είχε απαντήσει : όχι δεν με ενδιαφέρει .στο τέλος του χρόνου ήρθε ένας Λογαριασμος 3000 ευρώ απο τον χρυσό οδηγό για την καταχώρηση. ο υπάλληλος είχε φτιάξει τα χαρτιά είχε βάλει υπογραφές πήρε το μπόνους , και μετα την έκανε. αν έπαιρνε μπόνους 100-200-300 ευρω σε κάθε πελάτη που έκανε συμβόλαιο απο την αρχή του χρόνου μέχρι το τέλος του χρόνου που έρχονται οι λογαριασμοί είχε προλάβει και ειχε βγάλει αρκετά λεφτά απο τα μπόνους. και τελικά ο φίλος μου με δικηγόρο κτλ κτλ την γλύτωσε και δεν πλήρωσε καθόλου . &lt;br /&gt;&lt;br /&gt;ειναι καθαρά θέμα λαμογιας κάποιου υπαλλήλου&lt;br /&gt;μεγάλες εταιρίες όπως η Vodafone δεν ρισκάρουν την φήμη τους με τέτοια πράγματα . θα έπρεπε να ελέγχουν περισσότερο το πως δουλεύει το σύστημα τους ...<br /><br /><br /><br />καλό ξεμπερδεμα

Τελευταία επεξεργασία από: StavrosA, 12/09/2012 - 13:13


#124   tgnikit

tgnikit

    iPH Contributor

  • 1.137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/09/2012 - 13:16

Τωρα είδα οτι οι συνδέσεις είχανε δν/ση αλλά και επωνυμία άλλη! Μήπως είχε γίνει "αναριθμητισμός" στο ΑΦΜ και απλά μετά σε έψαξαν με το τηλ που βρήκανε απο το ΑΦΜ με κάποιον τρόπο...

#125   nimertis

nimertis

    iPH newbie

  • 71 μηνύματα
  • Twitter:@KateHam89
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:NimertiS

Δημοσίευση 20/09/2012 - 01:13

Διάβασα το θέμα και έχω φρίξει! Συμβουλεύω να το τραβήξει μέχρι εκεί που δεν πάει,και όχι μόνο να απαλλαγεί από τις χρεώσεις αλλά α το ψάξει με τον
οικογενειακό δικηγόρο να τους δαγκώσει (οικονομικώς μιλώντας) γερά! ;)




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες