Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 15 ψήφοι

Γιατί το iOS θα συνεχίσει να γιγαντώνεται!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1114 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#211   Notis7

Notis7

    iPH Member

  • 241 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Notis7

Δημοσίευση 10/07/2013 - 15:54

Τα χεις χασει καμαρι μου !!


Ευχαριστως !! Εσυ εισαι που ερχεσαι στο 'αντικειμενικο' site με τον δημαγωγο owner και μας πρηζεις τα @@. Και οσο για την ημιμαθεια και το νεοελληνα, βαζω το χερι μου στην φωτια !!! Για το καλο, σου μεινε στην Ελλαδα - μην πας εξω. Μονο εδω εχεις τυχη με αυτα τα προσοντα !!



Δώσε γκάζια!!! Μαζί σου αδερφέ!!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#212   gordito

gordito

    iPH Member

  • 246 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 10/07/2013 - 15:56

Τα χεις χασει καμαρι μου !!


Ευχαριστως !! Εσυ εισαι που ερχεσαι στο 'αντικειμενικο' site με τον δημαγωγο owner και μας πρηζεις τα @@. Και οσο για την ημιμαθεια και το νεοελληνα, βαζω το χερι μου στην φωτια !!! Για το καλο, σου μεινε στην Ελλαδα - μην πας εξω. Μονο εδω εχεις τυχη με αυτα τα προσοντα !!


Μη νευριαζεις.
Ανοιξε καμια σελιδα με το iphone και πες δυνατα στον καθρεφτη "ΕΧΩ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ" 5 φορες να ηρεμησεις.
Μετα χαιδεψε λιγο και το ipad, και ψαξε στο internet να δεις ποτε θα βγει και το iwatch.

ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

#213   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 10/07/2013 - 15:57

Δώσε γκάζια!!! Μαζί σου αδερφέ!!!!


Τι να δωσω ρε φιλε ... Ο ανθρωπος ειναι ολοφανερο οτι εχει θεματάκια να λύσει ... Δεν εξηγηται αλλιως η συμπεριφορα του εδώ, στο forum... Κριμα !!

#214   Notis7

Notis7

    iPH Member

  • 241 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Notis7

Δημοσίευση 10/07/2013 - 16:00

Τι να δωσω ρε φιλε ... Ο ανθρωπος ειναι ολοφανερο οτι εχει θεματάκια να λύσει ... Δεν εξηγηται αλλιως η συμπεριφορα του εδώ, στο forum... Κριμα !!



Φίλε μου έχω έρθει αρκετές φορές σε αντιπαράθεση με τον "κύριο" ο οποίος ειρωνεύεται παιδιά μέσα από το φόρουμ κ έχει μόνο σκοπό να βλάψει το φόρουμ.
Ελπίζω μετά από τόσα κ τόσα οι admin να λάβουν επιτέλους τα μέτρα τους κ να απαλλαγούμε από τέτοιου είδους άτομα που πραγματικά μας ενοχλούν με την συμπεριφορά τους.

#215   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 10/07/2013 - 16:03

Φίλε μου έχω έρθει αρκετές φορές σε αντιπαράθεση με τον "κύριο" ο οποίος ειρωνεύεται παιδιά μέσα από το φόρουμ κ έχει μόνο σκοπό να βλάψει το φόρουμ.
Ελπίζω μετά από τόσα κ τόσα οι admin να λάβουν επιτέλους τα μέτρα τους κ να απαλλαγούμε από τέτοιου είδους άτομα που πραγματικά μας ενοχλούν με την συμπεριφορά τους.


Δεν νομιζω οτι εχει καποιο σκοπό ! Μαλλον σαν αρρωστος πρεπει να αντιμετωπιστει ...

#216   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 10/07/2013 - 16:23

Φίλε μου έχω έρθει αρκετές φορές σε αντιπαράθεση με τον "κύριο" ο οποίος ειρωνεύεται παιδιά μέσα από το φόρουμ κ έχει μόνο σκοπό να βλάψει το φόρουμ.
Ελπίζω μετά από τόσα κ τόσα οι admin να λάβουν επιτέλους τα μέτρα τους κ να απαλλαγούμε από τέτοιου είδους άτομα που πραγματικά μας ενοχλούν με την συμπεριφορά τους.

Κατσε ρε φιλε, ηρεμα... εδω σχολιασες για την διαφημιση του nokia lumia με το project για την καμερα και μου γραφεις "αθλια διαφημιση οπως και το android". Για μια συσκευη που φοραει windows mobile os... ο gordito βλαπτει το φορουμ? Μην τρελλαινεσαι...

#217   Notis7

Notis7

    iPH Member

  • 241 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Notis7

Δημοσίευση 10/07/2013 - 16:32

Κατσε ρε φιλε, ηρεμα... εδω σχολιασες για την διαφημιση του nokia lumia με το project για την καμερα και μου γραφεις "αθλια διαφημιση οπως και το android". Για μια συσκευη που φοραει windows mobile os... ο gordito βλαπτει το φορουμ? Μην τρελλαινεσαι...



Κάτσε ρε φίλε...θα μας πεις δηλαδή τι θα σχολιάσουμε κι'ολας....δεν το κατάλαβα!!!

Ξέρω πολύ καλά τι λειτουργικό έχει το lumia, τώρα αν εσύ δεν κατάλαβες πως το έγραψα τι να κάνω εγώ!!!

Και ναι!!! Ο dorito βλάπτει το φόρουμ κ όχι γιατί είναι android user αλλά γιατί έχει αυτού του είδους την συμπεριφορά.
Για να απευθυνθείς σ'εμένα...μάλλον άλλος τρελαίνεται κ αυτός δεν είμαι εγώ!!!

#218   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 10/07/2013 - 16:39

Κάτσε ρε φίλε...θα μας πεις δηλαδή τι θα σχολιάσουμε κι'ολας....δεν το κατάλαβα!!!

Ξέρω πολύ καλά τι λειτουργικό έχει το lumia, τώρα αν εσύ δεν κατάλαβες πως το έγραψα τι να κάνω εγώ!!!

Και ναι!!! Ο dorito βλάπτει το φόρουμ κ όχι γιατί είναι android user αλλά γιατί έχει αυτού του είδους την συμπεριφορά.
Για να απευθυνθείς σ'εμένα...μάλλον άλλος τρελαίνεται κ αυτός δεν είμαι εγώ!!!

Δεν τρελλαινομαι φιλε μου, δεν με απασχολει ποιο λογισμικο γουσταρει ο καθενας εδω μεσα, ουτε θα σου υποδειξω τι θα σχολιασεις... αλλα τα βαζουν δυο ατομα με τον gordito, που ο ενας οπου σταθει κ οπου βρεθει κατηγορει το android ακομη και σε ασχετα topics, κ ο αλλος προσπαθει να μας αποδειξει την αξια της apple και τον αυγουστο θα εχει στα χερια του s4 nexus edition, κ θα το στειλει το iphone 5 αδιαβαστο την αλλη μερα... τι σας κανει να πιστευετε οτι η δικη σας συμπεριφορα ειναι καλυτερη απο του gordito (ετσι κ αλλιως ο γραπτος λογος παρεξηγειται παντα) κ ζητας εσυ προσωπικα και την παρεμβαση των mods? Οι αντιπαραθεσεις σου με τον φιλο δεν βγαζουν πουθενα, οποτε δεν νομιζω οτι φταιει ο gordito μονο...

#219   syngi

syngi

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2013 - 16:58

κ ο αλλος προσπαθει να μας αποδειξει την αξια της apple και τον αυγουστο θα εχει στα χερια του s4 nexus edition, κ θα το στειλει το iphone 5 αδιαβαστο την αλλη μερα...


Αμα γινει αυτο πιστευω οτι θα εχουν πιασει τα μαγια του gordito !

#220   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 10/07/2013 - 16:59

Αμα γινει αυτο πιστευω οτι θα εχουν πιασει τα μαγια του gordito !

Χααχαχαααχαχαχααα.... η καταρα του gordito.... συντομα στους κινηματογραφους

#221   Notis7

Notis7

    iPH Member

  • 241 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Notis7

Δημοσίευση 10/07/2013 - 17:06

Δεν τρελλαινομαι φιλε μου, δεν με απασχολει ποιο λογισμικο γουσταρει ο καθενας εδω μεσα, ουτε θα σου υποδειξω τι θα σχολιασεις... αλλα τα βαζουν δυο ατομα με τον gordito, που ο ενας οπου σταθει κ οπου βρεθει κατηγορει το android ακομη και σε ασχετα topics, κ ο αλλος προσπαθει να μας αποδειξει την αξια της apple και τον αυγουστο θα εχει στα χερια του s4 nexus edition, κ θα το στειλει το iphone 5 αδιαβαστο την αλλη μερα... τι σας κανει να πιστευετε οτι η δικη σας συμπεριφορα ειναι καλυτερη απο του gordito (ετσι κ αλλιως ο γραπτος λογος παρεξηγειται παντα) κ ζητας εσυ προσωπικα και την παρεμβαση των mods? Οι αντιπαραθεσεις σου με τον φιλο δεν βγαζουν πουθενα, οποτε δεν νομιζω οτι φταιει ο gordito μονο...


Το αν θα στείλει το iPhone του διαβασμένο η αδιάβαστο αυτό είναι δικό του θέμα κ δεν θα του το παίξω εγώ ξύπνιος κ πολύξερός όπως ο dorito κ κάποιοι άλλοι εδώ μέσα.
Αυτό που με κάνει να ζήτω την παρέμβαση των παιδιών του φόρουμ είναι γιατί υπάρχουν άτομα σαν τον dorito που μπαίνουν για συγκεκριμένους σκοπούς εδώ μέσα κ για να ικανοποιήσουν τον κομπλεξισμό του, Όμως εμείς δεν ήμαστε ψυχολόγοι για να λύσουμε τα ψυχολογικά του κάθε ενός εδώ μέσα . Αν δεν σας αρέσει που σας κράζουν, υπάρχουν κ άλλες επιλογές. Αν η συμπεριφορά του ήταν σωστή προς τα μέλος του φόρουμ δεν ασχολιόταν κανένας με εκείνον.
Λοιπόν αρκετά ασχοληθήκαμε με όλους αυτούς.....τέλος το off topic τέλος κ η κουβέντα με τα άρρωστα fundroids. Όσοι νορμάλ.....προσέλθετε !!!!!!!

#222   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 10/07/2013 - 17:13

Το αν θα στείλει το iPhone του διαβασμένο η αδιάβαστο αυτό είναι δικό του θέμα κ δεν θα του το παίξω εγώ ξύπνιος κ πολύξερός όπως ο dorito κ κάποιοι άλλοι εδώ μέσα.
Αυτό που με κάνει να ζήτω την παρέμβαση των παιδιών του φόρουμ είναι γιατί υπάρχουν άτομα σαν τον dorito που μπαίνουν για συγκεκριμένους σκοπούς εδώ μέσα κ για να ικανοποιήσουν τον κομπλεξισμό του, Όμως εμείς δεν ήμαστε ψυχολόγοι για να λύσουμε τα ψυχολογικά του κάθε ενός εδώ μέσα . Αν δεν σας αρέσει που σας κράζουν, υπάρχουν κ άλλες επιλογές. Αν η συμπεριφορά του ήταν σωστή προς τα μέλος του φόρουμ δεν ασχολιόταν κανένας με εκείνον.
Λοιπόν αρκετά ασχοληθήκαμε με όλους αυτούς.....τέλος το off topic τέλος κ η κουβέντα με τα άρρωστα fundroids. Όσοι νορμάλ.....προσέλθετε !!!!!!!

Ετσι οπως επιβαλλεις στον αλλον να τον κραζεις κ να του αρεσει, ετσι θα πρεπει τοτε συμφωνα με τα λεγομενα σου να σου αρεσει κ εσενα να σε κραζουν... σωστα? Και δεν εχεις κ αλλες λυσεις, γιατι στα αλλα forums αν ελεγες ολα αυτα που λες ειχες καραμπινατο ban... μαλλον εσυ εισαι αρρωστο fanboy κ πρεπει να το κοιταξεις λιγο... και δεν ψαρωνω με τα επιθετικα σου ποστ, οποτε αδικα μου βαζεις κ θαυμαστικα σε αυτα που γραφεις... αν θελεις νορμαλ συζητηση, μπορεις να την κανεις με ολα τα μελη εδω μεσα... αν μας τα πρηζεις με την απαθεια σου προς το android, θα σου τα πρηζει κ εσενα ο gordito κ ο καθε gordito... προς τι η σανιδα σωτηριας των mods που επικαλεισαι??

#223   Notis7

Notis7

    iPH Member

  • 241 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Notis7

Δημοσίευση 10/07/2013 - 17:23

προς τι η σανιδα σωτηριας των mods που επικαλεισαι??



κομπλεξικός -ή -ό [kombleksikós & kompleksikós] Ε1 : για πρόσωπο που κατέχεται από κόμπλεξ ή για εκδηλώσεις που είναι αποτέλεσμα διάφορων κόμπλεξ: Είναι ~ άνθρωπος και ως ουσ. ο κομπλεξικός. Kομπλεξική συμπεριφορά.
[λόγ. κόμπλεξ -ικός απόδ. γαλλ. complexé]


Μάλλον δεν την ξέρεις την λέξη. Ξαναδιαβάσε μια τι έγραψα πιο πάνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σε οποίους αρέσει το iκράξιμο υπάρχει δωρεάν θεραπεία όπως βλέπεις.


#224   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 10/07/2013 - 17:33

κομπλεξικός -ή -ό [kombleksikós & kompleksikós] Ε1 : για πρόσωπο που κατέχεται από κόμπλεξ ή για εκδηλώσεις που είναι αποτέλεσμα διάφορων κόμπλεξ: Είναι ~ άνθρωπος και ως ουσ. ο κομπλεξικός. Kομπλεξική συμπεριφορά.
[λόγ. κόμπλεξ -ικός απόδ. γαλλ. complexé]


Μάλλον δεν την ξέρεις την λέξη. Ξαναδιαβάσε μια τι έγραψα πιο πάνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σε οποίους αρέσει το iκράξιμο υπάρχει δωρεάν θεραπεία όπως βλέπεις.

Την ξερω την λεξη, αντιπροσωπευει παρα πολλους εδω μεσα, αρα για να σου φταιει ο συγκεκριμενος χρηστης μονο, διακατεχεσαι σιγα σιγα απο το συνδρομο κ εσυ, προσεξε το... κρατα την θεραπεια για σενα, θα σου χρειαστει, ακουσε με...

#225   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 10/07/2013 - 17:34

Κύριοι όσο μπορείτε κρατήστε την κουβέντα σε ένα επίπεδο. Όσων αφορά χρήστες του Android και τα κολλήματα τους η ιστορία έχει δείξει να μην τρέφεται τα trolls.

Όπως και να το κάνουμε το Site ονομάζεται iPhonehellas και γενικότερα ασχολείται με τα προϊόντα της Apple.

Σαν δυναμική η Apple έχει από τα πιο ισχυρά brand names στον κόσμο και έχει τους λεγόμενους brand followers - πρόβατα για τους android users άλλο που είναι ολόκληρη επιστήμη το συγκεκριμένο θέμα.

Η Apple έχει followers σαν θρησκεία, τι να κάνουμε, σεβαστείτε το.
Once You Go Mac You Never Go Back

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες