Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 3 ψήφοι

Το νέο iPhone (5): Τι περιμένουμε να δούμε στο αυριανό event της Apple


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
312 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#286   Giovanni4

Giovanni4

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Giovanni -4-

Δημοσίευση 12/09/2012 - 21:20

Ο γαλαξιας ρε παιδια ποσα μεγκαπιξελ εχει?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#287   wrangler

wrangler

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/09/2012 - 21:22

Αρε Jobs .....θα, τρίζουν τα κόκαλα του στον τάφο.Απογοήτευση και λίγα λέω.Δεν ξέρω αν θα κάνει τρελές πωλήσεις(που μάλλον θα κάνει ως συνήθως) αυτό που ξέρω είναι ότι θα έχω για -τουλάχιστον- 1 χρόνο ακόμα το 4αρι μου-πράγμα όχι απαραιτήτως κακό.Το θετικό είναι ότι θα έχουμε να μιλάμε για το jeilbreak του ios 6 ! :)

#288   hyperlost

hyperlost

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:iwhisto

Δημοσίευση 12/09/2012 - 21:27

Απ'οτι φαίνεται αλλάζει σε πολλά επίπεδα η Apple μετά και το σημερινό..

Με τις διαρροές να πέφτουν μέσα ακόμα και στα ακουστικά.. Η παρουσιάση σε άλλο χαρακτήρα, άνευρη και ανούσια.

Για το 5 μη τα ξαναπούμε.. Τίποτα το ιδιαίτερο. Σε αντίθεση με τo Touch που πραγματικά σε βάζει σε σκέψεις..


Οντως. Προσωπικα η χειροτερη παρουσιαση. Με διαφορα. Παλι καλα που το ειδα για να το λεω. Αλλαξε τελειως. Και να πεις για τις διαρροες οκ, θελουν στη κινα να φτιαξουν κλωνους να πωλησουν νωρις. Αλλα ρε παιδια τετοια μετριοπαθεια στις ομιλιες? καθολου σασπενς... Που πηγε το μαρκετινγκ οεο?

Τα ipodς ωραια. Εμενα και το νανο μου αρεσε

Ο γαλαξιας ρε παιδια ποσα μεγκαπιξελ εχει?


Τα ιδια μου φαινεται.. (Δε ξερω με σιγουρια)

Βλεπω και τα ξενα φορα... Μηδεν ενθουσιασμο πλεον για την παρουσιαση και αυτα. Αρα δεν ειναι η ιδεα μας δυστυχως...

#289   wrangler

wrangler

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/09/2012 - 21:28

Αυτό πάλι με τις διαρροές ?Σουρωτήρι το κάνανε το 5αρι.Μπέτε σκύλοι και αλέστε την κάνανε την Apple. Αρχίζει η πτώση της η μου φαίνεται ?

#290   kilic20

kilic20

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 12/09/2012 - 21:31

Παντως στο θεμα "τηλεκοντρολ" πραγματικα θεωρω ΤΡΕΛΗ ΥΠΕΡΒΟΛΗ τα οσα εχουν ειπωθει..8 χιλιοστα μακρυτερο ειναι μονο και πιστευω οτι επραξαν σωστα που δν πειραξαν καθολου το παχος!χιλιες φορες να απογοητευτω στο οτι δεν εκαναν κατι ουσιαστικα καινουριο σχεδιαστικα(εξ'ακολουθει να ειναι το ομορφοτερο κινητο κατα την γνωμη μου κ με διαφορα) παρα να ειχαν προβει σε υπερβολες οπως η samsung που κοντευουν να γινουν tablet(τι κοντευουν δηλαδη...)

#291   darknest83

darknest83

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/09/2012 - 21:33

Ο γαλαξιας ρε παιδια ποσα μεγκαπιξελ εχει?

8 MP!Παιδιά η αύξηση στο μήκος είναι 1 cm;

#292   wrangler

wrangler

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/09/2012 - 21:40

Εγώ θέλω να φάει τρελή σφαλιάρα από τις πωλήσεις η Apple μπας και ξυπνήσει.Τρίτη γενιά το ίδιο σχέδιο ...και έλεος και ήμαρτον ,πότε το έχουν ξαναδεί αυτό!!

#293   kilic20

kilic20

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 12/09/2012 - 21:46

Εγώ θέλω να φάει τρελή σφαλιάρα από τις πωλήσεις η Apple μπας και ξυπνήσει.Τρίτη γενιά το ίδιο σχέδιο ...και έλεος και ήμαρτον ,πότε το έχουν ξαναδεί αυτό!!

Για πρωτη φορα πιστευω πως θα την φαει την σφαλιαρα της..τριτη χρονια το ιδιο σχεδιο οπως λες κ συ κ φαντασου να ακολουθησει την ιδια τακτικη(που ειναι πολυ πιθανο) και του χρονου να βγαλει το "5s" οποτε 4η χρονιά το ιδιο σχεδιο!!!

#294   gmak

gmak

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/09/2012 - 21:46

Λέτε λέτε για το s3...το έχω εδω και 1 μήνα...μαζι με το 4s..και επειδή έχω κλωνο κάρτα..αλλάζω την συσκευή οπότε θέλω...προσπαθω ενα μήνα να το συνηθισω..να το κρατάω με το 1 χέρι...τίποτα...κάποια στιγμη ξεψαρωσα και άρχισα να το φόρτωνω εφαρμογές..και τότε άρχισαν τα λαγκαρισματα και τα κόλλημα τα...κάποιοι μου είπαν να καθαρίζω συχνά την μνήμη...κάποιοι να αλλάξω launcher ..όλα τα εκανα....για να μην μιλήσω για τις απαισιες φωτογραφιες ειδικα σε χαμηλο φωτισμό...και βέβαια να μην μιλήσω για την μπαταρία και την ποιότητα κατασκευής του...
Ακόμα και τώρα προσπαθω να το βολευτω..δεν μπορω...το smooth του μήλου, την διαχείριση μνήμη του και την ταχύτητα του δεν την πιανει ακόμα και αν βάλουν τουρμπο ιντερκουλερ ..διότι πολυ απλα δεν μπορούν να τα παντρεψουν..αυτη είναι η πραγματικότητα για μένα...
Το πλεονέκτημα που βρήκα στο s3 ήταν ότι δεν το βαριέσαι ποτε..βάζεις ότι κοστούμια θέλεις ..αλλα όταν φτάνεις στο δια ταύτα σε κρεμαει..ααα ξέχασα..ακόμη ενα προτερήμα είναι το ραδιόφωνο του...μπορω να ακούω μουσική..

Αλλα αυτα δεν θα σταθούν ικανά να μην πάρω το πενταρι...διότι η διαφορα δεν είναι στο σχεδιασμό..είναι σε όλα τα αλλα.
Θεωρώ ότι το πενταρι ανταγωνίζεται και είναι καλυτερο απο το s3...διότι πολυ απλα στο 4s και δεν έβλεπες διαφορες ..τώρα με α6κλπ κλπ...σε σύνολο θα είναι καλυτερο..

#295   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 12/09/2012 - 22:02

Εγώ θέλω να φάει τρελή σφαλιάρα από τις πωλήσεις η Apple μπας και ξυπνήσει.Τρίτη γενιά το ίδιο σχέδιο ...και έλεος και ήμαρτον ,πότε το έχουν ξαναδεί αυτό!!

και θα φαει το μονο σιγουρο γτ κ στις αλλες χωρες τα ιδια θα λενε που λεμε κ εμεις και ποιο αυστηρα ειδικα σε αμερικη ιαπωνια

Τελευταία επεξεργασία από: parhss, 12/09/2012 - 22:03


#296   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/09/2012 - 22:02

Λέτε λέτε για το s3...το έχω εδω και 1 μήνα...μαζι με το 4s..και επειδή έχω κλωνο κάρτα..αλλάζω την συσκευή οπότε θέλω...προσπαθω ενα μήνα να το συνηθισω..να το κρατάω με το 1 χέρι...τίποτα...κάποια στιγμη ξεψαρωσα και άρχισα να το φόρτωνω εφαρμογές..και τότε άρχισαν τα λαγκαρισματα και τα κόλλημα τα...κάποιοι μου είπαν να καθαρίζω συχνά την μνήμη...κάποιοι να αλλάξω launcher ..όλα τα εκανα....για να μην μιλήσω για τις απαισιες φωτογραφιες ειδικα σε χαμηλο φωτισμό...και βέβαια να μην μιλήσω για την μπαταρία και την ποιότητα κατασκευής του...
Ακόμα και τώρα προσπαθω να το βολευτω..δεν μπορω...το smooth του μήλου, την διαχείριση μνήμη του και την ταχύτητα του δεν την πιανει ακόμα και αν βάλουν τουρμπο ιντερκουλερ ..διότι πολυ απλα δεν μπορούν να τα παντρεψουν..αυτη είναι η πραγματικότητα για μένα...
Το πλεονέκτημα που βρήκα στο s3 ήταν ότι δεν το βαριέσαι ποτε..βάζεις ότι κοστούμια θέλεις ..αλλα όταν φτάνεις στο δια ταύτα σε κρεμαει..ααα ξέχασα..ακόμη ενα προτερήμα είναι το ραδιόφωνο του...μπορω να ακούω μουσική..

Αλλα αυτα δεν θα σταθούν ικανά να μην πάρω το πενταρι...διότι η διαφορα δεν είναι στο σχεδιασμό..είναι σε όλα τα αλλα.
Θεωρώ ότι το πενταρι ανταγωνίζεται και είναι καλυτερο απο το s3...διότι πολυ απλα στο 4s και δεν έβλεπες διαφορες ..τώρα με α6κλπ κλπ...σε σύνολο θα είναι καλυτερο..


άσε μας ρε κολλημένε fanboy... :lol:

#297   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 12/09/2012 - 22:09

Διαβάζω τα σχόλια.

Κοιτάω τη διεύθυνση στον browser.

Η άβολη στιγμή που νιώθω περίεργα να πω στο iPhoneHellas ότι μου αρέσει το νέο iPhone...

#298   sweetlemon

sweetlemon

    iPH User

  • 170 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 12/09/2012 - 22:10

Κρίμα πάλι σχεδόν το ίδιο.σε λίγο μανάδες και παιδιά θα έχουμε σχεδόν το ίδιο τηλέφωνο με 20 χρόνια διάφορα!!!

#299   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 12/09/2012 - 22:11

το iphone 5 μου μοιαζει σαν τα windows vista lollll

#300   wrangler

wrangler

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/09/2012 - 22:12

Ποτέ δεν έβαλα σαν ανταγωνιστή του iphone το galaxy (αν και τούμπανο σε χαρακτηριστικά) γιατί με χαλάει η πλαστικούρα και το android λειτουργικό(και η μανία αντιγραφής σε όλα που έχει ο Κινέζος) .Σαν το ios δεν υπάρχει ..Tελος.Πέραν ότι για μένα είναι το καλύτερο λειτουργικό για smartphone η δυνατότητα του jailbreak (μεγάλο +)με φτιάχνει να ασχολούμαι με το τηλέφωνο είναι φετίχ .Να μην αναφέρω την οθόνη κ.α-.κ.α.-κ.α........

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες