Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 45 ψήφοι

iPhone 5


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2772 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2176   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 07/10/2012 - 17:58

Παιδια το προβλημα ειναι υπαρκτο μονο οταν το πιανεις με το αριστερο χερι και κλεινεις την κατω αριστερη του γωνια...
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2177   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 07/10/2012 - 18:05

Κλασικά πράγματα αυτά. Όπως με το σήμα στο iPhone 4. Έχω iPhone 4 και ποτέ δεν μου έχει συμβεί, σε τόσο καιρό λειτουργίας. Και τόσα άλλα που κατά καιρούς ακούμε. Απλώς είναι κάτι ασήμαντα πράγματα που ίσως συνέβησαν σε μερικούς, και διογκώνονται σε εξωπραγματικά μεγέθη, διότι το iPhone αυτά τα χρόνια έχει απίστευτη δημοτικότητα.


οτι νανε λες.. ειχες ποτε 4ρι?? οταν ειχα 4ρι ποτε μα ποτε δεν ειχα προβλημα με το σημα!! και σε διακοπες σε απομερα μερη ειχα σημα εκει που αλλες συσκευες στον ιδιο παροχο δεν ειχαν καν....

ακομη και τωρα που ο πατερας μου που εχει ενα 4ρι οταν ειναι στο εξοχικο με την μανα μου που εχει ενα samsung pixon 12 μονο στο 4ρι του πατερα μου εχουν σημα.. το samsung ουτε καν... και ειναι και οι 2 στην wind..


Εγω που δεν χρησιμοποιω θηκη, εχω μονιμα προβλημα με το σημα, οταν ξεχνιεμαι και το κραταω με λαθος τροπο.
Αν ακουμπησεις το σημειο κατω αριστερα και σε No service γυρναει και οι ενεργες κλησεις πεφτουν κτλ.
Τωρα αν εσεις δεν το αντιμετωπιζετε, ειτε χρησιμοποιειτε θηκες, ειτε το κρατατε λαθος.

Τελευταία επεξεργασία από: mikexs, 07/10/2012 - 18:06


#2178   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2012 - 18:08

Κανένα πρόβλημα εδώ κ όποιος δε το πιστεύει θα στενοχωρηθώ όσο για τη γάτα μου δε μιλάει νορβηγικά...

Δε το έχετε δει ούτε στο χιλιόμετρο και κρίνετε. Πιο άμυαλοι κ από τους νοητικά στερημένους.

Τελευταία επεξεργασία από: Researcher, 07/10/2012 - 18:09


#2179   iosif19

iosif19

    iPH Member

  • 286 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 07/10/2012 - 18:08

Εχω iphone5 και δεν εχω απολυτως κανενα προβλημα με το σημα...Και οποιος δεν πιστευει μπορει να μου στειλει πμ να συναντηθουμε να του το δειξω...Αθηνα μενω...

#2180   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2012 - 18:09

Εγω που δεν χρησιμοποιω θηκη, εχω μονιμα προβλημα με το σημα, οταν ξεχνιεμαι και το κραταω με λαθος τροπο.
Αν ακουμπησεις το σημειο κατω αριστερα και σε No service γυρναει και οι ενεργες κλησεις πεφτουν κτλ.
Τωρα αν εσεις δεν το αντιμετωπιζετε, ειτε χρησιμοποιειτε θηκες, ειτε το κρατατε λαθος.

Ενταξει βρε και εσυ...για να ριξει το σημα πρεπει να το κρατησεις με τη χουφτα σου και σφιχτα.Υπαρχει το προβλημα εκει αλλα θελει τροπο για να το αναπαραγεις

#2181   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 07/10/2012 - 18:10

Κανένα πρόβλημα εδώ κ όποιος δε το πιστεύει θα στενοχωρηθώ όσο για τη γάτα μου δε μιλάει νορβηγικά...

Δε το έχετε δει ούτε στο χιλιόμετρο και κρίνετε. Πιο άμυαλοι κ από τους νοητικά στερημένους.

Περιμένω εφαρμογη που "γονατιζει" όπως έλεγες το 4S και τρέχει smoothly στο 5.

Αναρτημένη εικόνα


#2182   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 07/10/2012 - 18:14

Που εισαι φιλε μαρκ;τι κανεις;πιστευω απο βδομαδα θα εχουμε εξελιξεις στο θεμα iphone5....
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2183   Rafeek

Rafeek

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:RafaellaEk8

Δημοσίευση 07/10/2012 - 18:15

Κανένα πρόβλημα εδώ κ όποιος δε το πιστεύει θα στενοχωρηθώ όσο για τη γάτα μου δε μιλάει νορβηγικά...

Δε το έχετε δει ούτε στο χιλιόμετρο και κρίνετε. Πιο άμυαλοι κ από τους νοητικά στερημένους.

αχαχαχαχα νοητικα στερημενους χαχαχαχα ρε συ οι περισσοτεροι εδω με αυτα που διαβαζω ειναι σαν τους φωτογραφισες :laugh:

τελικα μετα απο παρα πολυ διαβασμα το αποφασισα και θα το παρω το 5 :) :D

#2184   gratipa

gratipa

    iPH newbie

  • 81 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/10/2012 - 18:16

ποπο αυτο με το μωβ που βγαζει στον ηλιο μου φαινεται πραγματικα πολυ αστειο και δε μπορω να καταλαβω γιατι το συζητατε ακομα! Υπαρχει ανθρωπος που θα στριψει την καμερα του iphone του προς τον ηλιο να τον βγαλει εδω δε το κανουν με κανονικη καμερα ελεος!!

Τελευταία επεξεργασία από: gratipa, 07/10/2012 - 18:16


#2185   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 07/10/2012 - 18:16

Που εισαι φιλε μαρκ;τι κανεις;πιστευω απο βδομαδα θα εχουμε εξελιξεις στο θεμα iphone5....

Όλα καλα ρε εσύ;:)
Σίγουρα μέσα στην εβδομάδα θα έχουμε εξελίξεις.. Έτσι μου είπε κι εμένα ένα πουλάκι..

Αναρτημένη εικόνα


#2186   tgiannak

tgiannak

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tgiannak

Δημοσίευση 07/10/2012 - 18:22

Όλα καλα ρε εσύ; :)
Σίγουρα μέσα στην εβδομάδα θα έχουμε εξελίξεις.. Έτσι μου είπε κι εμένα ένα πουλάκι..


πατρινο πουλακι;; B)

#2187   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 07/10/2012 - 18:22

Όλα καλα ρε εσύ;:)
Σίγουρα μέσα στην εβδομάδα θα έχουμε εξελίξεις.. Έτσι μου είπε κι εμένα ένα πουλάκι..

Εδω κοιταζω μπας κ βγει κατι και το χασω!!παντως δεν παλευεται η αναμονη αλλο.βαρεθηκα.τουλαχιστον το εχω κλεισμενο στο πλαισιο
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2188   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 07/10/2012 - 18:25

πατρινο πουλακι;; B)

Όχι .;)



Εδω κοιταζω μπας κ βγει κατι και το χασω!!παντως δεν παλευεται η αναμονη αλλο.βαρεθηκα.τουλαχιστον το εχω κλεισμενο στο πλαισιο

Cool θα έχεις σύντομα ευχάριστα νέα εκτός της τιμής...:(

Αναρτημένη εικόνα


#2189   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 07/10/2012 - 18:28

Όχι .;)




Cool θα έχεις σύντομα ευχάριστα νέα εκτός της τιμής...:(


Κοιτα δεν θα σου πω ψεμματα.θα τα δωσω οσο και να εχει.απλα ελπιζω να αξιζει τα λεφτα του και να μην γδερνεται κ γενικα εχει θεματα οθονη κ τετοιαπου βλεπω.λες αυριο να βγαλουν τπτ οι παροχοι;;
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2190   socratis84

socratis84

    iPH User

  • 117 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2012 - 18:29

Ρε ανέκδοτε εδώ η ίδια η apple παραδέχτηκε το πρόβλημα και συ δεν έχεις πρόβλημα. Καταπιες και συ το μπλε χαπι. Και ναι έχω το τέσσερι και με προβλήματα στο σημα


να σου πω την αληθεια δεν με ενδιαφερει τι πιστευεις εσυ.. εγω προβλημα παντως δεν ειχα μονο οταν ειχα διαβασει για το θεμα αυτο εκανα μια δοκιμη και το επιασα πολυ σφυχτα προσπαθοντας με την παλαμη να πιεζω οσο περισσοτερη επιφανεια μπορουσα και μονο τοτε εχασε σημα, πραγμα που στην κανονικη χρηση ποτε δεν κανουμε... η εξωτερικη κεραια εχει τα καλα και τα κακα, το κακο ειναι αυτο το φαινομενο που σηζυταμε αλλα το καλο ειναι οτι το σημα ειναι καλυτερο απο αλλες συσκευες οταν δεν προσπαθεις να κανεις ταρζανιες επιδιοκοντας εσκεμενα να χασει το σημα..

Τελευταία επεξεργασία από: socratis84, 07/10/2012 - 18:36


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)