Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 45 ψήφοι

iPhone 5


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2772 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1021   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 17/09/2012 - 14:10

Γιατι έχω την εντύπωση οτι σε όλα τα προηγούμενα (iPad 2, iPhone 4s, iPad 3) είμασταν δεύτερο γκρουπ μετα την Αμερική

οχι στο προηγουμενο μηλοφωνο και στο 4αρι ημασταν τριτο γκρουπ!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1022   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/09/2012 - 14:21

Σαν να το βλέπω μπροστά μου:
Πολύ καλό το 5 αλλά έχει μόνο 4' οθόνη και δεν έχει και ράδιο :):)
Α και bluetooth δεν έχει (τεχνολογια τις προπερασμενης δεκαετίας ) :):)


Εμείς δε βάζουμε τεχνολογίες 10ετίας παλίκαρε! Και με jb μόνο πάλι θα τα έχουμε έτσι, για να έχουμε ΚΑΙ περιττά.

Πάρε free την καλύτερη εφαρμογή ράδιο παλίκαρε:
http://itunes.apple....418987775?mt=8. Και το data που θα σου φάει στο μήνα είναι λιγότερα από αυτά που σου τρώνε τα widgets.

ΜΗΠΩΣ ξέρει κανείς tweak στο android store που κάνει τη πλαστικούρα υλικό προκοπής για τηλέφωνο 600 Ευρώ; Μήπως υπάρχει tweak να γίνεται iPhone?

Καθόμαστε και ασχολούμαστε με κινητά και λειτουργικά, ίδιας χρονολογικής παρτίδας, αλλά 2ης κατηγορίας. Somsom...

7 και σήμερα!

#1023   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 17/09/2012 - 14:23

Πωωωωω...τώρα το παρατήρησα...Στις 28/9 θα είναι διαθέσιμο και σε κάτι χώρες όπως η Εσθονία, η Πολωνία, η Σλοβακία κλπ. και όχι σε μας (αλήθεια, γιατί ? ) !!!!!! Υπομονή δυστυχώς...

Τελευταία επεξεργασία από: Leo10, 17/09/2012 - 14:24


#1024   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 17/09/2012 - 14:33

Εμείς δε βάζουμε τεχνολογίες 10ετίας παλίκαρε! Και με jb μόνο πάλι θα τα έχουμε έτσι, για να έχουμε ΚΑΙ περιττά.

Πάρε free την καλύτερη εφαρμογή ράδιο παλίκαρε:
http://itunes.apple....418987775?mt=8. Και το data που θα σου φάει στο μήνα είναι λιγότερα από αυτά που σου τρώνε τα widgets.

ΜΗΠΩΣ ξέρει κανείς tweak στο android store που κάνει τη πλαστικούρα υλικό προκοπής για τηλέφωνο 600 Ευρώ; Μήπως υπάρχει tweak να γίνεται iPhone?

Καθόμαστε και ασχολούμαστε με κινητά και λειτουργικά, ίδιας χρονολογικής παρτίδας, αλλά 2ης κατηγορίας. Somsom...

7 και σήμερα!

Το σχόλιο του παιδιού ειναι ειρωνικό.

#1025   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/09/2012 - 14:37

Δε πειράζει λύνονται απορίες!

#1026   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 17/09/2012 - 14:40

Το σχόλιο του παιδιού ειναι ειρωνικό.

οχι βρε παιδι μου μην το λες.....ΜΗΝ το λες.....! βρε ασχοληθειτε εδω οι θαυμαστες του νεου κοσμηματος iphone 5 και αφηστε τις χαζαμαρες επιτελεους... και οποιον δεν τον καλυπτει απλα ας μην το παρει...! εγω το παρηγγειλα απο apple store γερμνανικο και ηδη μου λεει πως παραδωθει απο 4-9/10..... γ@ μωτο μου..!
ανυπομονω να δοκιμασω το πανοράμα που εχει... και να δω ποσο γρηγορο ειναι! ασε που πρωτη μου φορα παιρνω σε μαυρο.... ολα τα εχω σε λευκα...! τωρα ομως το μαυρο ειναι σαν κοσμημα

Τελευταία επεξεργασία από: pontiaras, 17/09/2012 - 14:41


#1027   jig

jig

    iPH Elite Poster

  • 2.009 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/09/2012 - 14:41

@Researcher Bρηκαμε καποια λυση για την nano sim?

14 & σήμερα

ⓜⓘⓚⓔ   ✈︎  Everything you can imagine is real [P²]


#1028   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 17/09/2012 - 14:42

Δε πειράζει λύνονται απορίες!

με ειρωνιες ΔΕΝ λυνοντε παρεξηγησεις... Αλλα δημιουργουνται αλλα τελος παντων!

#1029   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 17/09/2012 - 14:42

Αναρτημένη εικόνα


Όλα τα ρεκόρ κατέρριψαν οι προ-παραγγελίες για το iPhone 5 σύμφωνα με δελτίο τύπου της Apple. Συγκεκριμένα, η εταιρεία ανακοίνωσε ότι μέσα σε 24 ώρες από την Παρασκευή συμπληρώθηκαν 2 εκατομμύρια προ-παραγγελίες καταρρίπτοντας το προηγούμενο ρεκόρ που κατείχε το iPhone 4S.

«Οι προ-παραγγελίες για το iPhone 5 κατέρριψαν το προηγούμενο ρεκόρ του iPhone 4S και η απόκριση των καταναλωτών για το iPhone 5 είναι φαινομενική. Το iPhone 5 είναι το καλύτερο iPhone μέχρι στιγμής, το πιο όμορφο προϊόν που έχουμε κατασκευάσει ποτέ και ελπίζουμε οι καταναλωτές να το αγαπήσουν τόσο όσο εμείς», δήλωσε ο Phil Schiller.


[via Apple]

Follow me on twitter


#1030   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 17/09/2012 - 14:44

@Researcher Bρηκαμε καποια λυση για την nano sim?

14 & σήμερα


αχ ναι και εμενα με ενδιαφερει αυτο!

Όλα τα ρεκόρ κατέρριψαν οι προ-παραγγελίες για το iPhone 5 σύμφωνα με δελτίο τύπου της Apple. Συγκεκριμένα, η εταιρεία ανακοίνωσε ότι μέσα σε 24 ώρες από την Παρασκευή συμπληρώθηκαν 2 εκατομμύρια προ-παραγγελίες καταρρίπτοντας το προηγούμενο ρεκόρ που κατείχε το iPhone 4S.

ειναι που ητανε χαλια και ολοι θεωρουσανε τον Γαλαξια σ3 την ταφοπλακα του.... Ποσα πουλησε ειπαμε ο Γαλαξιασ σ3?

Τελευταία επεξεργασία από: Vasilis, 17/09/2012 - 14:52


#1031   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 17/09/2012 - 14:48

οχι βρε παιδι μου μην το λες.....ΜΗΝ το λες.....! βρε ασχοληθειτε εδω οι θαυμαστες του νεου κοσμηματος iphone 5 και αφηστε τις χαζαμαρες επιτελεους... και οποιον δεν τον καλυπτει απλα ας μην το παρει...! εγω το παρηγγειλα απο apple store γερμνανικο και ηδη μου λεει πως παραδωθει απο 4-9/10..... γ@ μωτο μου..!
ανυπομονω να δοκιμασω το πανοράμα που εχει... και να δω ποσο γρηγορο ειναι! ασε που πρωτη μου φορα παιρνω σε μαυρο.... ολα τα εχω σε λευκα...! τωρα ομως το μαυρο ειναι σαν κοσμημα

Ήταν ειρωνικό προς τους troll droids.

#1032   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/09/2012 - 14:49

@Researcher Bρηκαμε καποια λυση για την nano sim?

14 & σήμερα


Θα τη σφάξω πρώτος γράφοντας βίντεο κ θα ενημερώσω.

#1033   hristoz

hristoz

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 17/09/2012 - 14:52

διάβασα προσεκτικά τα περισσότερα σχόλια. νομίζω ότι πολλοί είχαν επηρεαστεί από τα δεκάδες βίντεο με μελλοντικά iphones φτιαγμένα από διαφημιστικές εταιρείες που δεν έχουν καμία σχέση με την τεχνολογία. έτσι το νέο iphone δεν φτιάχνει καφέ, δεν ετοιμάζει φαγητό, δεν τυπώνει χαρτονομίσματα και δεν πιλοτάρει διαστημόπλοιο.
αντιθέτως περιέχει το καλύτερο hardware για τις απαιτήσεις του λειτουργικού του, την καλύτερη ποιότητα κατασκευής και τη καλύτερη τιμή με βάση την απόδοση. κοινώς θα αγοράσετε ένα τηλέφωνο που θα λειτουργεί πάντα στην ίδια ταχύτητα ανεξάρτητα αν αποφασίσετε να φορτώσετε μία ή είκοσι εφαρμογές (όσοι έχουν android θα με καταλάβουν). κοινώς ένα λειτουργικό που δεν χρειάζεται τετραπύρηνο επεξεργαστή με 8GB μνήμη και άλλα τόσα στο stick για να εύχεσαι να δουλεύει σωστά.
επίσης θα αγοράσετε ένα τηλέφωνο από υλικά που βρίσκονται σε αντιστοιχία με την τιμή του και όχι μία πλαστική συσκευή.
τέλος θα αγοράσετε κακά τα ψέματα ότι ποιο τεχνολογικά εξελιγμένο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή στον τομέα των ηλεκτρονικών. λυπάμαι αν δεν εντυπωσιάζει αυτό κανέναν αλλά πιστέψτε με αν υπήρχε κάτι διαφορετικό κάποιος θα το είχε παρουσιάσει.
για την κάμερα βέβαια που κάποιοι θα ήθελαν να είναι 10, 12, 16Mpixels η απάντηση είναι ότι το πρόβλημα είναι τεχνικό και πιστέψτε με καλύτερα να έχεις μία κάμερα ακόμα και 5MP που να αποδίδει σωστά παρά να έχεις 12 και να εύχεσαι να είχες VGA.
για όσους αναρωτιούνται δεν έχω iphone και δεν θα αγοράσω. έχω ένα windows 7.5 και ένα andrοid για δεύτερο.

#1034   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 17/09/2012 - 14:52

2.000.000 προ-κρατήσεις για το iPhone 5 σε 24 ώρες! Καταστράφηκε η Apple! Το iOS πέθανε! Αν ζούσε ο Jobs κτλ κτλ
Behind the Scenes...

#1035   sakara

sakara

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • GameCenter:SAKARA214EVER

Δημοσίευση 17/09/2012 - 14:53

δύο εκατομμυρια :rolleyes: .απιστευτο ρεκορ!!!!ηταν που καποιοι ηταν και σιγουροι οτι δε θα κανει πωλησεις.ολα τα ρεκορ θα σπασει.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες