Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 45 ψήφοι

iPhone 5


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2772 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1666   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 25/09/2012 - 12:46

Εγω πηγα σημερα στην εφορια για κατι εκκρεμοτητες και ειχε μια ουρααααααα! Να με το συμπαθειο!!κοιταζω δεξια,κοιταζω αριστερα τι να δω???ολα τα iphone κουδουνιζαν συγχρονισμενα!το ποσοστο ηταν 80 τοις εκατο μαυρο..20 λευκο :ppppp

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1667   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:00

αδερφε ολοι οσοι σε ειρωνευονται το πρωτο πραγμα που δειχνουν ειναι η διαγωγη τους..... την καλησπερα μου σε ολους, πικροχολους και μη! Με γεια το καινουργιο κινητο, οποιος δεν γουσταρει ας μην το παρει και ας μην ειρωνευεται και πικροχολιαζει μεσα στο φορουμ....! και κατι σχετικο τωρα καμια γρατσουνια καπου καπως ειδες? ειτε στο δικο σου ειτε σε ολα τα υπολοιπα?

#1668   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:07

αδερφε ολοι οσοι σε ειρωνευονται το πρωτο πραγμα που δειχνουν ειναι η διαγωγη τους..... την καλησπερα μου σε ολους, πικροχολους και μη! Με γεια το καινουργιο κινητο, οποιος δεν γουσταρει ας μην το παρει και ας μην ειρωνευεται και πικροχολιαζει μεσα στο φορουμ....! και κατι σχετικο τωρα καμια γρατσουνια καπου καπως ειδες? ειτε στο δικο σου ειτε σε ολα τα υπολοιπα?

Η διαγωγη μας ειναι μια χαρα φιλε μου. Αντιθετα αυτος γραφει με υφακι του στυλ "2-3 πραγματα ετσι για να μαθαινετε..", οποτε ο ιδιος προκαλει να γραφονται αυτου του ειδους τα σχολια.
Βεβαια εγω δεν τον ειρωνευομαι, κυριολεκτω οταν τον ρωταω αν προσπαθει οντως να μας πεισει λεγοντας μας για τις ουρες που σχηματιζονται στα καταστηματα και το ποσοι το ειχαν στο αεροπλανο, η μας κανει πλακα.

Τελευταία επεξεργασία από: spiros23, 25/09/2012 - 13:08


#1669   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:08

Αν το iphone 4/4S ηταν 199 χρονια μπροστα, ναι μαζι σου ειμαι και συμφωνω οτι το 5 ειναι 200 χρονια μπροστα... :rolleyes:
Απο κει κ περα με τι προσπαθεις να μας πεισεις ρε συ; Λεγοντας μας για τις ουρες του κοσμου στα μαγαζια, η το ποσοι το ειχαν στο αεροπλανο του γυρισμου;;;

μην αμβισβητεις το δασκαλο!

#1670   vmac

vmac

    iPH Enthousiast

  • 413 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:13

Πήγα το Σάββατο και το είδα σε Apple Store της Γερμανίας. Κόσμος, λαο-θάλασσα. Άντε οι μισοί μόνο να κατάφεραν να το αγοράσουν γιατί ξέμειναν απο stock.

Το είδα επιτέλους απο κοντά. Προσωπικά μου αρέσει πολύ σαν εμφάνιση. Είναι ελαφρύ, όμορφο, διαφέρει ως αίσθηση απο το 4 που έχω. Λειτουργικά είναι πολύ καλό, γρήγορο, safari, να ανοίξει εφαρμογές πολύ γρήγορα, το siri δε πολυασχολήθηκα, οι φωτογαφίες δε μου έκαναν διαφορά -δε ξέρω αν όντως βγάζει θαυματα στο σκοτάδυ όπως είπε ένα παλικάρι πιο πάνω. Για την οθόνη και γενικά το μέγεθος, δεν είναι τόσο γκουμούτσα όπως το περίμενα. Αλλά ρε παιδιά, παραμένει σαν το 4αρι μου "τραβηγμένο"..

Δε νομίζω να προχωρήσω σε αγορά. Δεν είναι μόνο το οικονομικό, αλλά αν νομίζει η Αpple οτι είναι καινοτομία το panorama στις φωτογραφίες ή το passbook ή οτιδήποτε βάζει ως νέο και πρωτοποριακό feature και μας το χρεώνει ως νέο μοντέλο και πρέπει να σκάσουμε 700 και 800 ευρώ, τότε κάποιος να την πληροφορήσει οτι εδώ και 2 χρόνια υπάρχουν φοβερά apps στο Appstore τα οποία κάνουν τέλεια τη δουλειά τους και φυσικά με πολύ λιγότερα χρήματα. Μη γελοιόμαστε.

5 εκατομύρια πωλήσεις, μαγκιά της, να τις εκατοστήσει, αλλά μη παίζουν κάποιοι με την νοημοσύνη μας.

_

Τελευταία επεξεργασία από: vmac, 25/09/2012 - 13:15


#1671   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:19

Η διαγωγη μας ειναι μια χαρα φιλε μου. Αντιθετα αυτος γραφει με υφακι του στυλ "2-3 πραγματα ετσι για να μαθαινετε..", οποτε ο ιδιος προκαλει να γραφονται αυτου του ειδους τα σχολια.
Βεβαια εγω δεν τον ειρωνευομαι, κυριολεκτω οταν τον ρωταω αν προσπαθει οντως να μας πεισει λεγοντας μας για τις ουρες που σχηματιζονται στα καταστηματα και το ποσοι το ειχαν στο αεροπλανο, η μας κανει πλακα.

μην αμβισβητεις το δασκαλο!

κανεις δεν ειναι υπευθηνος σε μια συζητηση τι "καταλαβαινει" ο αλλος! Μονο για αυτα που λεει....! αν ΑΝΤΙ να το ειρωνευτειτε διαβαζατε κανενα απο τα παλια τα ποστ του θα καταλαβαινατε πως ΠΟΤΕ δεν ειρωνευτεικε κανεναν και ποτε δεν το επαιξε υπερανω κανενος... εν αντιθεση με αλλους! με αλλους που εχουνε 4.000 5.000 6.0007.000 χιλιαδες ποστ απο τα οποια τα μισα ειναι τρολλινγκ και τα αλλα μισα ειναι ακυρα απο την αποψη οτι την μια λενε "αποκλειεται να ....." και την επομενη κανουν τον κινεζο! να εχουμε λιγακι σεβασμο οενας για τον αλλος δεν θα χαλουσε κανεναν νομιζω! ουτε τους μεν ουτε τους δε! οποιος αμφιβαλει για την ποιοτητα ηα για οτιδηποτε μπορει να εκφρασει την αποψη του, ΟΧΙ ομως ρε παιδια μεσα στο IPHONEhellas.gr να προσπαθει να πεισει τον ντουνια πως ΔΕΝ αξιζει! πως ΔΕΝ πουλαει! πως ΕΙΝΑΙ πεταμενα λεφτα λεφτα! φια ονομα του θεου!

Πήγα το Σάββατο και το είδα σε Apple Store της Γερμανίας. Κόσμος, λαο-θάλασσα. Άντε οι μισοί μόνο να κατάφεραν να το αγοράσουν γιατί ξέμειναν απο stock.

Το είδα επιτέλους απο κοντά. Προσωπικά μου αρέσει πολύ σαν εμφάνιση. Είναι ελαφρύ, όμορφο, διαφέρει ως αίσθηση απο το 4 που έχω. Λειτουργικά είναι πολύ καλό, γρήγορο, safari, να ανοίξει εφαρμογές πολύ γρήγορα, το siri δε πολυασχολήθηκα, οι φωτογαφίες δε μου έκαναν διαφορά -δε ξέρω αν όντως βγάζει θαυματα στο σκοτάδυ όπως είπε ένα παλικάρι πιο πάνω. Για την οθόνη και γενικά το μέγεθος, δεν είναι τόσο γκουμούτσα όπως το περίμενα. Αλλά ρε παιδιά, παραμένει σαν το 4αρι μου "τραβηγμένο"..

Δε νομίζω να προχωρήσω σε αγορά. Δεν είναι μόνο το οικονομικό, αλλά αν νομίζει η Αpple οτι είναι καινοτομία το panorama στις φωτογραφίες ή το passbook ή οτιδήποτε βάζει ως νέο και πρωτοποριακό feature και μας το χρεώνει ως νέο μοντέλο και πρέπει να σκάσουμε 700 και 800 ευρώ, τότε κάποιος να την πληροφορήσει οτι εδώ και 2 χρόνια υπάρχουν φοβερά apps στο Appstore τα οποία κάνουν τέλεια τη δουλειά τους και φυσικά με πολύ λιγότερα χρήματα. Μη γελοιόμαστε.

5 εκατομύρια πωλήσεις, μαγκιά της, να τις εκατοστήσει, αλλά μη παίζουν κάποιοι με την νοημοσύνη μας.

_

πολυ σωστα το εθεσες φιλε μου....! σε ποια πολη αν επιτρεπετε πηγες? για ποσα ατομα ουρα μιλαμε?

#1672   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:30

κανεις δεν ειναι υπευθηνος σε μια συζητηση τι "καταλαβαινει" ο αλλος! Μονο για αυτα που λεει....! αν ΑΝΤΙ να το ειρωνευτειτε διαβαζατε κανενα απο τα παλια τα ποστ του θα καταλαβαινατε πως ΠΟΤΕ δεν ειρωνευτεικε κανεναν και ποτε δεν το επαιξε υπερανω κανενος... εν αντιθεση με αλλους! με αλλους που εχουνε 4.000 5.000 6.0007.000 χιλιαδες ποστ απο τα οποια τα μισα ειναι τρολλινγκ και τα αλλα μισα ειναι ακυρα απο την αποψη οτι την μια λενε "αποκλειεται να ....." και την επομενη κανουν τον κινεζο! να εχουμε λιγακι σεβασμο οενας για τον αλλος δεν θα χαλουσε κανεναν νομιζω! ουτε τους μεν ουτε τους δε! οποιος αμφιβαλει για την ποιοτητα ηα για οτιδηποτε μπορει να εκφρασει την αποψη του, ΟΧΙ ομως ρε παιδια μεσα στο IPHONEhellas.gr να προσπαθει να πεισει τον ντουνια πως ΔΕΝ αξιζει! πως ΔΕΝ πουλαει! πως ΕΙΝΑΙ πεταμενα λεφτα λεφτα! φια ονομα του θεου!


πολυ σωστα το εθεσες φιλε μου....! σε ποια πολη αν επιτρεπετε πηγες? για ποσα ατομα ουρα μιλαμε?

Δηλαδη εσενα καποιος που αρχιζει να σου λεει κατι ξεκινωντας με το "ετσι για να μαθαινεις.." και γενικα το υφακι, θεωρεις οτι σου συμπεριφερεται σωστα;

Υ.Γ. Το προτελευταιο του μηνυμα στο φορουμ, ετσι για να ξερουμε και τι λεμε..

κοίτα... δεν κατάλαβες και σε δικαιολογώ... δεν το έχεις!
Το να θεωρείς κινητό το t28 και να σου αρέσει είναι δικαίωμα σου... το να το θεωρείς λογικό και να προσπαθείς να μας πείσεις με 0 επιχείρημα καλό θα ήταν να ασχολείσαι με τα πάντα εκτός από την τεχνολογία...

Απορώ αφού θεωρείτε έξυπνες τις ιδέες σας γιατί δεν τις στέλνετε στην apple να μην γελάω μόνο εγώ μαζί σας, να γελάσουν και άλλοι άνθρωποι... έχετε ταλέντο στην κωμωδία... μην το κρύβετε! Το iphone είτε το θέλετε είτε όχι είναι απίστευτο κινητό και τρομερά λειτουργικότερο... αφού δεν σας αρέσει, μην το πάρετε... το είπατε... δεν σας αρέσει και είπατε τα σαθρά σας επιχειρήματα για να μας πείσετε, το ότι σε όλους ακούγετε το "ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΝ ΕΙΧΑ, ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΗΔΗ" είναι γεγονός και πολύ πιο σεβαστό από όσα τρελά και κουφά ακούγονται εδώ μέσα... Το είπατε μια, δεν σας αρέσει, το είπατε 2 δεν σας αρέσει... έλεος όμως.. το κουράσατε και είστε γραφικοί και μίζεροι! Δεν βοηθάτε στην τεχνολογία αλλά και την ψυχική σας υγεία! Αφήστε τις γελοιότητες και πείτε κάτι σοβαρό... έλεος πια! 60 σελίδες γκρίνια και μιζέρια... Ε Λ Ε Ο Σ!


Σαφως και δεν μπορω να κρινω εναν ανθρωπο απο 2-3 μηνυματα σε ενα φορουμ, αλλα μπορω να καταλαβω το υφος που τα γραφει και να κρινω αν ειναι σωστο η οχι.
Δεν το θεωρω λοιπον σωστο αφου αν ηταν ο καθενας να μπαινει σε ενα φορουμ και να κανει τον εξυπνο, καηκαμε εδω μεσα..
Θα προτιμουσα να ειχε γραψει ακριβως το ιδιο χωρις το "2-3 πραγματα ετσι για να μαθαινετε" και νομιζω οτι δεν θα τον ειρωνευοταν κανεις.

#1673   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:36

εγω με συνχωρεις ποοοολυ αλλα αν καποιος απο τα 100 ποστ του τα 50 ειναι τρολλινγκ ή πικροχολα απλως σχολια τοτε συμπαιρενω πως ο τυπος ειναι γιατα μπαζα.... Αν καποιος πει κατι σε ενα μηνυμα που δεν μου καθεται καλα ενω στα υπολοιπα ηταν σωστος εεε τοτε το σκεφτομαι δυο μην σου πω και τρεις φορες πριν του την πω...! αλλα τσατιζομαι οταν ατομα που ΜΟΝΙΜΩΣ το παιζουν εξυπνοι και υπερανω ξαφνικα οτυς χαλασε καποιος που μια φορα ειπε μια εξυπναδα παραπανω...! Εν ολιγεις "ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα΄΄΄!" Δηλαδη ε λ ε ο ς! και τεσπα ας μην τρολλαρουμε αλλο, ευχαριστω!
επι του θεματος, η αδερφη μου που ειναι στο νομικο τμημα της Βοντα στα κεντρικα αθηνας με ενημερωσε πως ενω εχουν υπογραψη για διαθεση του νεου μηλοφωνου πως η αππλε δεν του ενημερωνει για διαθεσιμοτητα και ποσοτητα...! οποτε, βαρατε βιολιτζιδες

Τελευταία επεξεργασία από: pontiaras, 25/09/2012 - 13:39


#1674   vmac

vmac

    iPH Enthousiast

  • 413 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:39

πολυ σωστα το εθεσες φιλε μου....! σε ποια πολη αν επιτρεπετε πηγες? για ποσα ατομα ουρα μιλαμε?


Στο Αμβούργο, αλλά δε κάθησα και να τους μετρήσω!

#1675   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:42

Στο Αμβούργο, αλλά δε κάθησα και να τους μετρήσω!

ελα ρε? αμβουργο λεγανε πως ποτε δεν εμεινε απο στοκ το apple store...! μαλιστα, καταλαβα!

#1676   AlexK

AlexK

    iPH Contributor

  • 1.440 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:Alexkdef

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:45

Μην συγκρίνετε το ποσοστό ανθρώπων που αγόρασαν μια συσκευή για να δείτε πόσο καλή είναι! Γνωρίζετε πολύ καλά πως η πλειοψηφία που αγοράζει ένα smartphone, δεν γνωρίζει τις πλήρεις λειτουργίες του. Οι περισσότεροι δε, το αγοράζουν γιατί αυτό επιτάσσει η μόδα. Οπότε δεν είναι κριτήριο η ουρά που έχει ένα μαγαζί έξω τις πρώτες μέρες πωλήσεώς του. Προσωπικά, ούτε ΚΑΝ τα πόσα εκατομμύρια πωλήσεις έκανε το πρώτο μήνα το αποδεικνύουν αυτό. Και εξηγούμαι. Γνωρίζω πάρα πολλά άτομα που έχουν iPhone και πέρα από το να στέλνουν Sms, να παίρνουν τηλέφωνα και να μπαίνουν στο FB δεν γνωρίζουν τίποτε άλλο. Άντε και πως να βγάζουν φώτο. Μόνο που μετά δεν μπορούν να τις περάσουν στο PC γιατί δεν ξέρουν και γιαυτό τον λόγο τις ανεβάζουν στο FB και τέλος. Επίσης, πολλοί με 4s όταν βλέπουν πως χρησιμοποιώ το 4αρι μου όπως το έχω μορφοποιήσει και με το JB και με την πλειάδα άλλων δυνατοτήτων που έχουν, ξαφνιάζονται και ζηλεύουν εμένα που έχω 1 μοντέλο πίσω... Αυτό είναι ενδεικτικό του αριθμού που πραγματικά γνωρίζει πως να χρησιμοποιεί το iPhone και κάθε άλλο smartphone και από την άλλη που παίρνει το iPhone επειδή θα είναι "cool"!

Αυτό που πραγματικά μετράει είναι τα στατιστικά! Και οι τεχνικές συγκρίσεις που γίνονται! Αυτά αποδεικνύουν την ανωτερότητα μια συσκευής από μία άλλη.

Βέβαια από την άλλη, κάποιος θα έλεγε ότι όλα είναι παιχνίδια και ενώ τώρα προηγείται ο ένας σε μικρή περίοδο θα προηγηθεί ο άλλος.Προσωπικά, όπως το εφαρμόζω εγώ, το σωστό είναι σε κάθε περίπτωση να αγοράζω κάτι που με βολεύει και βρίσκω πραγματικά ευκολόχριστο χωρίς να είμαι φανατισμένος και απόλυτος στις επιλογές μου. Γιαυτό και οι συγκρίσεις που κάνετε κατά καιρούς με μόνη αυτή την άποψη [ότι πχ η Apple κοιτάει από ψιλά γιατί έτσι, ή η Apple έκανε πρώτη iPhone, ή η Samsung πουλάει αυτό που η Apple χρειάζεται για να υπάρχει (hardware) κλπ] δεν έχουν βάση..

#1677   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:45

εγω με συνχωρεις ποοοολυ αλλα αν καποιος απο τα 100 ποστ του τα 50 ειναι τρολλινγκ ή πικροχολα απλως σχολια τοτε συμπαιρενω πως ο τυπος ειναι γιατα μπαζα.... Αν καποιος πει κατι σε ενα μηνυμα που δεν μου καθεται καλα ενω στα υπολοιπα ηταν σωστος εεε τοτε το σκεφτομαι δυο μην σου πω και τρεις φορες πριν του την πω...! αλλα τσατιζομαι οταν ατομα που ΜΟΝΙΜΩΣ το παιζουν εξυπνοι και υπερανω ξαφνικα οτυς χαλασε καποιος που μια φορα ειπε μια εξυπναδα παραπανω...! Εν ολιγεις "ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα΄΄΄!" Δηλαδη ε λ ε ο ς! και τεσπα ας μην τρολλαρουμε αλλο, ευχαριστω!
επι του θεματος, η αδερφη μου που ειναι στο νομικο τμημα της Βοντα στα κεντρικα αθηνας με ενημερωσε πως ενω εχουν υπογραψη για διαθεση του νεου μηλοφωνου πως η αππλε δεν του ενημερωνει για διαθεσιμοτητα και ποσοτητα...! οποτε, βαρατε βιολιτζιδες

Αν εννοεις εμενα, σε παρακαλω να μου δειξεις με ποια μηνυματα μου (και μαλιστα σε τοσο μεγαλο ποσοστο) θεωρεις οτι τρολλαρω, συμπεριφερομαι ασχημα, ειρωνευομαι και κανω πικροχολα σχολια και δεν ξερω και εγω τι αλλο. Γιατι φωτογραφιζεις εμενα ουσιαστικα με αυτα που λες.
Νομιζω οτι αποφευγω οσο το δυνατον να κανω ενα απο τα παραπανω στο φορουμ. Δεν μπορω ομως να μην αναφερω σε καποιον οτι με πειραξε κατι που ειπε, φανταστου ο καθενας εδω μεσα να ειχε ενα αντιστοιχο υφακι σε καθετι που εγραφε τι μπαχαλο θα ειχαμε.

#1678   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:48

Αν εννοεις εμενα, σε παρακαλω να μου δειξεις με ποια μηνυματα μου (και μαλιστα σε τοσο μεγαλο ποσοστο) θεωρεις οτι τρολλαρω, συμπεριφερομαι ασχημα, ειρωνευομαι και κανω πικροχολα σχολια και δεν ξερω και εγω τι αλλο. Γιατι φωτογραφιζεις εμενα ουσιαστικα με αυτα που λες.
Νομιζω οτι αποφευγω οσο το δυνατον να κανω ενα απο τα παραπανω στο φορουμ. Δεν μπορω ομως να μην αναφερω σε καποιον οτι με πειραξε κατι που ειπε, φανταστου ο καθενας εδω μεσα να ειχε ενα αντιστοιχο υφακι σε καθετι που εγραφε τι μπαχαλο θα ειχαμε.

οχι βρε, δεν εννοω εσενα, αν ελεγα για εσενα θα το καταλαβαινες.... :) ας μην ταραζομαστε λεω εγω.... αυτο! τπτ αλλο! υπαρχουνε ποοοοοολυ πιο χαλια ποστ εδω μεσα πιστεψε με...! που αν τα διαβασεις θα πεσεις απο το μπαλκονι σου χαχαχααχχαα! :D

#1679   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:53

κανεις δεν ειναι υπευθηνος σε μια συζητηση τι "καταλαβαινει" ο αλλος! Μονο για αυτα που λεει....! αν ΑΝΤΙ να το ειρωνευτειτε διαβαζατε κανενα απο τα παλια τα ποστ του θα καταλαβαινατε πως ΠΟΤΕ δεν ειρωνευτεικε κανεναν και ποτε δεν το επαιξε υπερανω κανενος... εν αντιθεση με αλλους! με αλλους που εχουνε 4.000 5.000 6.0007.000 χιλιαδες ποστ απο τα οποια τα μισα ειναι τρολλινγκ και τα αλλα μισα ειναι ακυρα απο την αποψη οτι την μια λενε "αποκλειεται να ....." και την επομενη κανουν τον κινεζο! να εχουμε λιγακι σεβασμο οενας για τον αλλος δεν θα χαλουσε κανεναν νομιζω! ουτε τους μεν ουτε τους δε! οποιος αμφιβαλει για την ποιοτητα ηα για οτιδηποτε μπορει να εκφρασει την αποψη του, ΟΧΙ ομως ρε παιδια μεσα στο IPHONEhellas.gr να προσπαθει να πεισει τον ντουνια πως ΔΕΝ αξιζει! πως ΔΕΝ πουλαει! πως ΕΙΝΑΙ πεταμενα λεφτα λεφτα! φια ονομα του θεου!

φυσικα και ειναι υπευθυνος για το τι καταλαβαινει ο αλλος, αν δεν εκφραζεται σωστα και δεν ειναι σαφης.

#1680   elekas

elekas

    iPH newbie

  • 99 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 25/09/2012 - 14:08

Εγω ενα πραγμα αναρωτιεμαι τοση ωρα...μπηκα στο θεμα να διαβασω για το iphone 5 και τελικα οι τελευταιες ειναι γεματες θεωρια με το τι ειναι ειρωνια , τι ειναι σοβαρο και μια ατελειωτη ψυχαναλυση...Και οκ καποιοι θελουν να λυσουν το προβλημα τους εδω αλλα οι υπολοιποι που απλα θελουμε να μαθουμε για το κινητο τι φταιμε?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες