Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iPhone 5 vs Samsung Galaxy S III vs LG Optimus G vs Nokia Lumia 920: Η μάχη των τεχνικών χαρακτηριστικών


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
555 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   Memosex

Memosex

    iPH newbie

  • Pip
  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/09/2012 - 03:13

Αγαπητό troll,

τα μηνύματα σου στο topic "iPhone 5" σβήστηκαν με δημοκρατικό τρόπο όπως και ΟΛΑ τα off-topic μηνύματα γιατί πολύ απλά ΔΕΝ είχαν καμία σχέση με το θέμα συζήτησης.

Αν δεν σε αρέσει ο τρόπος λειτουργίας του forum μπορείς να πας σε κάποιο άλλο forum και να συνεχίσεις να σπαμάρεις την σταυροφορία σου. Εδώ καλώς ή κακώς προσπαθούμε να κρατήσουμε μία τάξη.



φίλε διαχειριστή δεν κάνω καμία σταυροφορία.όχι δεν μου αρέσει ο τρόπος λειτουργίας του forum θα μάθεις να το λες σωστά δεν μου αρέσει το επίπεδο του μέσου ψευτο-ελιτιστή δήθεν ψαγμενο-άσχετου κατόχου του iphone.

Δήλωσα εξαρχής ότι τα 3gs και 4 ήταν ότι καλύτερο για την εποχή τους.Αυτή τη στιγμή όμως η apple είναι το λιγότερο 1,5 χρόνο πίσω.Δυστυχώς για τον ανταγωνισμό και για όλους εμάς τους υγιώς σκεπτόμενους καταναλωτές...και όχι φυσικά για τον ψαγμενο-ασχετο χρήστη του iphone που μόλις δει τα σκούρα το μέγα επιχείρημά του είναι "μας πρήζεις"...

διότι για να το παίξεις ελιτιστής δεν χρειάζεται να έχεις κινιτό από αλουμίνιο αλλα να παραδέχεσαι αυτά που βλέπουν και τυφλοί..να ξέρεις να συζητάς και να μην το παίζεις αλεπού με την κομμένη ουρά που προσπαθεί να αναγάγει την κολοβή εμφάνισή της σε προτέρημα..όταν σου πουλάνε ακόμα και πιπίλα apple και εσύ τρέχεις και την αγοράζεις ε τότε το πρόβλημα δεν το έχει ο Samsung κάτοχος αλλά κάποιοι άλλοι... :rolleyes:

αν είναι να κάνω χαμηλό επίπεδο συζήτησης αυτό που επικρατεί στο τόπικ του iphone 5 με τους ψευτο-ελιτιστές θα προτιμήσω τον "λαουτζίκο" με τα φτηνο-android...και ας είναι και από β διαλογής υλικά πάλι ρίχνουν στην apple στα αυτιά..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   tsak4

tsak4

    iPH Member

  • 332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:tsak4

Δημοσίευση 16/09/2012 - 04:08

Γουστάρω που γίνετε σύγκριση 4 κινητών από τα οποία τα 2 δεν έχουν κυκλοφορήσει ακόμη και κάποιοι έχουν βγάλει ποιο είναι το ταχύτερο, ποιο έχει την καλύτερη κάμερα κτλ....
Απλά από τα νούμερα…

#33   kotsoscrete

kotsoscrete

    iPH Enthousiast

  • 413 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 16/09/2012 - 04:26

Έχεις πρόβλημα που θα σκάσει τα χρήματα του ο κοσμάκης και τι κινητό θα πάρει;Όχι...είσαι το πλάσμα τις αντίθεσης.Θα γράψεις 2 λόγια για να μας αποδείξεις ότι σκεφτόμαστε λάθος.Αγόραζε λοιπόν ότι νομίζεις πως υπερισχύει και ασε μας εμάς τους χαζούς να αγοράζουμε κινητό πουλάει.Για απάντηση θέλω να διαβάσω τα εξής: 1)Πια είναι η κορυφαία οθόνη υπολογιστή,παγκόσμιος; 2) Πιο είναι το καλύτερο Tablet παγκόσμιος; 3) Πιο είναι το καλύτερο κινητό παγκόσμιος; Απάντηση -> 1) apple 2) apple 3) apple. Διαφωνεί κανείς για τα πρώτα 2;Για το κινητό γιατί διαφωνείτε; Σίγουρα κάποιο θα το περνάει τεχνολογικά σε ένα κομμάτι,αλλά στο άλλο θα υπερτερεί το IPhone.Η apple είναι πρώτη γιατί δίνει βάση στην τεχνολογία και στη κατασκευή.Ειδικά με το δεύτερο κομμάτι ασχολούνται λίγες εταιρίες.

#34   Memosex

Memosex

    iPH newbie

  • Pip
  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/09/2012 - 05:13

@memosex εγώ πια έχω πειστεί ότι το s3 είναι ίσως καλύτερο απο το iPhone 5 σε κάποια (ίσως και αρκετά) σημεία.
Όμως δεν καταλαβαίνω το λόγο της σταυροφορίας σου.
Είναι γελοίο να μπαίνεις σε ένα φόρουμ το οποίο έχει δημιουργηθεί για το iPhone και να εκθειάζεις το Samsung s3..
Θα σου μιλήσω για εμένα..
Δεν είμαι 15 χρονών για να ενθουσιαστώ με την τεράστια οθόνη του s3.
Αντίθετα θέλω μία συσκευή που να χωρά άνετα στην τσέπη και την παλάμη μου.
Παραπέρα δεν ενθουσιάζομαι με τις δυνατότητες παραμετροποίησης των android, δεν είμαι παιδάκι για να παίζω με το κινητό μου!
Αντίθετα θέλω ένα σταθερό απλό λειτουργικό (βλέπε iOS).
Δεν αλλάζω καν θέμα στο iPhone...
Το έκανα στα windows 1998 και σταμάτησα εκεί όταν βγήκαν τα xp.
Ό,τι ζητώ από ένα smartphone μου τα παρέχει το πανέμορφο 4S μου.
Για ό,τι άλλο χρειάζομαι έχω τον core i7 στο pc μου.
Επιπλέον δε με απασχολεί αν το s3 είναι 2 κλάσματα του δευτερολέπτου γρηγορότερο. Είναι αστεία τέτοιου είδους σύγκριση.
Σημαντικό εξίσου είναι το γεγονός ότι έχω iPhone για χρόνια.
Το iOS για εμένα είναι όπως είναι τα windows στο pc μου (μέχρι και τα 7 τουλάχιστον).
Έχω φίλους προγραμματιστές που επέμεναν να βάλω Mac λειτουργικό. (αν λέγεται έτσι) το δοκίμασα για 1 ώρα και γύρισα σε windows.
Έτσι δεν πρόκειται να αλλάξω και το iOS.
Δεν είναι fanboy της apple ούτε πρόβατο γουστάρω το iPhone και το λειτουργικό του.
Και κάθε χρόνο απολαμβάνω τη νέα συσκευή και τη νέα έκδοση iOS.
Δε θα αγοράσω το s3 ακόμα και έχει καλύτερο hardware και περισσότερες δυνατότητες, δε με απασχολεί!
Καλή συνέχεια Δον Κιχώτη! ;)



βρε αγόρι μου ποιος σου μίλησε για το S3?για το S3 οι της apple πρέπει να μιλάνε από του χρόνου και μετά....
εγώ σου μιλάω για το S2 που αν δεν το πήρες πρέφα βγήκε στις 26 Ιανουαρίου 2011 που διέλυσε τον ανταγωνισμό και έκανε την μηλιά να βγάλει εσπευσμένα 2 τηλέφωνα για να κατευνάσει τα πνεύματα και πάλι πiσω είναι...βλέπεις δε σου αναφέρω Note η΄Nexus..είμαι καλό παιδί...

#35   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 16/09/2012 - 05:26

βρε αγόρι μου ποιος σου μίλησε για το S3?για το S3 οι της apple πρέπει να μιλάνε από του χρόνου και μετά....
εγώ σου μιλάω για το S2 που αν δεν το πήρες πρέφα βγήκε στις 26 Ιανουαρίου 2011 που διέλυσε τον ανταγωνισμό και έκανε την μηλιά να βγάλει εσπευσμένα 2 τηλέφωνα για να κατευνάσει τα πνεύματα και πάλι πiσω είναι...βλέπεις δε σου αναφέρω Note η΄Nexus..είμαι καλό παιδί...

Η "μηλιά" δεν έβγαλε ποτε εσπευσμένα τηλέφωνα.

Πάντα βάσει του χρονοδιαγράμματός της, 1 το χρόνο.

#36   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 16/09/2012 - 06:04

στην ελλαδα εχουμε μαθει να γκρινιαζουμε και ποτε να μην ειμαστε ευχαριστημενοι με τπτ..συμπεραλαμβανω και τον εαυτο μου..κραζουμε συνεχεια οτι τα αλλα κινητα s3, lumia 920 , kg και οτι αλλο ειναι τεχνολογικα ανωτερα.....κατι το οποιο η ιστορια εδειξε...οτι ειναι μονο νουμερα...το λειτουργικο λοιπον ειναι η καρδια ενος μηχανηματος...βγαζουν ενα κινητο θα φερω ενα παραδειγμα ξεφτιλας και τριμπουρδελι@ς και αρπαχτης....lg optimus 2x...ιδρωσε να παρει ics..(ice cream sandwich...)...sony ericsson xperia σειρα...αυτοι και αν ιδρωσαν....galaxy s2...περιμενουν για jelly bean...galaxy s3??κυκλοφορησε με ice cream.ενω η apple to iphone 5 το δινει με ios 6!!
ποιο iphone ενος ετους εμεινε χωρις αναβαθμιση?το 3gs που κυκλοφορει απο το 2009 και σημερα 2012-2013 θα παρει το ios 6?
ας παψουμε λοιπον να ειμαστε τοσο αδικοι και ας δουμε την αληθεια.ειναι πολυ μπροστα σε ολους τους τομεις....χαρακτηριστικα...αναλυση οθονης...σχεδιασμο...λειτουργικο....
θα μπορουσα να γραφω ωρες ατελειωτες...εγω απο το 2008 και το πρωτο μου iphone...ψηφιζω iphone 5.ναι γκρινιαξα και εγω αλλα με μια δευτερη ματια πιο ηρεμη και βλεπωντας και τις αλλες συσκευες πιστευω οτι θα παραμεινω εδω....και για να μην ξεχασω...ta nokia lumia 900....δεν θα αναβαθμιστουν σε windows phone 8....ενα κινητο που ειχε αξια 590 ευρω ετσι...ξεχαστηκε μπηκε στην ακρη και στο χρονοντουλαπο...μια μακρινη αναμνηση....ενω η apple κυκλοφορει ενα μοντελο...iphone....και δινει το βαρος της εκει...
αυτα απο εμενα..καλη σας μερα.
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#37   codmdantes

codmdantes

    iPH User

  • 180 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/09/2012 - 06:13

στην ελλαδα εχουμε μαθει να γκρινιαζουμε και ποτε να μην ειμαστε ευχαριστημενοι με τπτ..συμπεραλαμβανω και τον εαυτο μου..κραζουμε συνεχεια οτι τα αλλα κινητα s3, lumia 920 , kg και οτι αλλο ειναι τεχνολογικα ανωτερα.....κατι το οποιο η ιστορια εδειξε...οτι ειναι μονο νουμερα...το λειτουργικο λοιπον ειναι η καρδια ενος μηχανηματος...βγαζουν ενα κινητο θα φερω ενα παραδειγμα ξεφτιλας και τριμπουρδελι@ς και αρπαχτης....lg optimus 2x...ιδρωσε να παρει ics..(ice cream sandwich...)...sony ericsson xperia σειρα...αυτοι και αν ιδρωσαν....galaxy s2...περιμενουν για jelly bean...galaxy s3??κυκλοφορησε με ice cream.ενω η apple to iphone 5 το δινει με ios 6!!
ποιο iphone ενος ετους εμεινε χωρις αναβαθμιση?το 3gs που κυκλοφορει απο το 2009 και σημερα 2012-2013 θα παρει το ios 6?
ας παψουμε λοιπον να ειμαστε τοσο αδικοι και ας δουμε την αληθεια.ειναι πολυ μπροστα σε ολους τους τομεις....χαρακτηριστικα...αναλυση οθονης...σχεδιασμο...λειτουργικο....
θα μπορουσα να γραφω ωρες ατελειωτες...εγω απο το 2008 και το πρωτο μου iphone...ψηφιζω iphone 5.ναι γκρινιαξα και εγω αλλα με μια δευτερη ματια πιο ηρεμη και βλεπωντας και τις αλλες συσκευες πιστευω οτι θα παραμεινω εδω....και για να μην ξεχασω...ta nokia lumia 900....δεν θα αναβαθμιστουν σε windows phone 8....ενα κινητο που ειχε αξια 590 ευρω ετσι...ξεχαστηκε μπηκε στην ακρη και στο χρονοντουλαπο...μια μακρινη αναμνηση....ενω η apple κυκλοφορει ενα μοντελο...iphone....και δινει το βαρος της εκει...
αυτα απο εμενα..καλη σας μερα.


Ωραία, και κάνει πιο συχνά ενημερώσεις το iPhone στο λειτουργικό. Και τί αλλάζει?? Ποιά είναι η διαφορά της έκδοσης 5.01, 5.02, 5.03 κτλ? Και ακόμα καλύτερα ποιά είναι η διαφορά της έκδοσης 5 από την έκδοση 6? Οι χάρτες? Ε λοιπόν φίλε μου, ξέρεις και ξέρω ότι οι αναβαθμίσεις της Apple γίνονται για να κλείνουν τρύπες του jb. Η Google όμως όταν κάνει αναβάθμιση, την κάνει για τα καλά αλλάζοντας σχεδόν τα πάντα... Και όσο για τα χαρακτηριστικά δεν είναι αυτά που θα σε κάνουν να επιλέξεις ένα κινητό, αλλά οι λειτουργίες που προσφέρουν. Ε πες μου τώρα ότι το ios έχει περισσότερες λειτουργίες από το ics να τρελλαθώ...
Αντικειμενικά, η Apple έχει μείνει πολύ πίσω από τον ανταγωνισμό -τελεία και παύλα......

#38   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 16/09/2012 - 06:30

Ωραία, και κάνει πιο συχνά ενημερώσεις το iPhone στο λειτουργικό. Και τί αλλάζει?? Ποιά είναι η διαφορά της έκδοσης 5.01, 5.02, 5.03 κτλ? Και ακόμα καλύτερα ποιά είναι η διαφορά της έκδοσης 5 από την έκδοση 6? Οι χάρτες? Ε λοιπόν φίλε μου, ξέρεις και ξέρω ότι οι αναβαθμίσεις της Apple γίνονται για να κλείνουν τρύπες του jb. Η Google όμως όταν κάνει αναβάθμιση, την κάνει για τα καλά αλλάζοντας σχεδόν τα πάντα... Και όσο για τα χαρακτηριστικά δεν είναι αυτά που θα σε κάνουν να επιλέξεις ένα κινητό, αλλά οι λειτουργίες που προσφέρουν. Ε πες μου τώρα ότι το ios έχει περισσότερες λειτουργίες από το ics να τρελλαθώ...
Αντικειμενικά, η Apple έχει μείνει πολύ πίσω από τον ανταγωνισμό -τελεία και παύλα......


δλδ απο την ios 3 στην 4 οι φακελοι δεν ηταν αλλαγη?
απο την 4 σε 5 τα notifications δεν ηταν αλλαγη?
η μηπως ουτε και η νιτρο για τον σαφαρι στην 4?
η google επειδη ειχα και galaxy s2 οταν βγηκε το πηρα και το κρατησα 2 μηνες...restart απο μονο του...κολληματα...ναι οθονη super amoled plus...ε και???ξεχναμε το κιτρινισμα που ειχε αριστερα η οθονη???ρωτα καποιον που το ειχε να σου πει για την πλαστικουρα!
τελεια και παυλα...λοιπον...αλλα με την διαφορα οτι η apple...ειναι κ@υλ@!!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#39   codmdantes

codmdantes

    iPH User

  • 180 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/09/2012 - 06:42

δλδ απο την ios 3 στην 4 οι φακελοι δεν ηταν αλλαγη?
απο την 4 σε 5 τα notifications δεν ηταν αλλαγη?
η μηπως ουτε και η νιτρο για τον σαφαρι στην 4?
η google επειδη ειχα και galaxy s2 οταν βγηκε το πηρα και το κρατησα 2 μηνες...restart απο μονο του...κολληματα...ναι οθονη super amoled plus...ε και :huh:ξεχναμε το κιτρινισμα που ειχε αριστερα η οθονη :huh:ρωτα καποιον που το ειχε να σου πει για την πλαστικουρα!
τελεια και παυλα...λοιπον...αλλα με την διαφορα οτι η apple...ειναι κ@υλ@!!!


Οκ λοιπόν, σου έκανε αναβάθμιση στο λειτουργικό για να φτιάχνεις φακέλους που να τοποθετείς τα εικονίδια και σου έβαλε και νίτρο στον σαφάρι... ΟΥΑΟΥ!!!! ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ... Πράγματι πρωτόγνωρα πράγματα που το android είχε από την πρώτη του κιόλας έκδοση.. Το S2 το έχει ο αδερφός μου και 2-3 κολλητοί, και σε πληροφορώ ότι ΠΟΤΕ δεν είχαν προβλήματα με restart όπως αναφέρεις. Όσο για τις κιτρινίλες να σου θυμίσω τα τεράστια fail στις οθόνες των iphone και ipad που έχω και εγώ, και έβλεπες το ένα iPhone με άσπρη οθόνη και ένα άλλο με κίτρινη. Και στο iPad που σε χαμηλό φωτισμό έβλεπες τρελλή διαρροή φωτός από τα άκρα της οθόνης ( με αυτό πάσχει και το δικό μου iPad 2). Αν κάτσω να αριθμήσω δεν θα τελειώσουμε ποτέ.. Το θέμα είναι αυτό που σου είπα, το τι σου προσφέρει το ένα και τί το άλλο... Σκέψου τα ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ και θα δεις ότι όντως η Apple, είναι πολύ πίσω από τον ανταγωνισμό....

#40   eddiedimitris

eddiedimitris

    iPH Enthousiast

  • 490 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 16/09/2012 - 08:40

Προσωπικα ως κατοχος iphone4 ipad και s3 και οχι ως σταυροφορος συμφωνω μαζι σου.Απλα οι συγκεκριμενες αναγκες καλυπτονται και απ το 3gs αντε απ το 4ρι.Δεν χρειαζεται να παει καποιος παραπανω για τις αναγκες που λες.
Απ την αλλη αν καποιος θελει μεγαλυτερη οθονη δεν υπαρχει λογος να παει στο 5 παει σε s3 αλλιως μενει στο 4 η στο 4s που ειναι μια χαρα συσκευες και οι οθονες τους υπερ αρκετες.


@memosex εγώ πια έχω πειστεί ότι το s3 είναι ίσως καλύτερο απο το iPhone 5 σε κάποια (ίσως και αρκετά) σημεία.
Όμως δεν καταλαβαίνω το λόγο της σταυροφορίας σου.
Είναι γελοίο να μπαίνεις σε ένα φόρουμ το οποίο έχει δημιουργηθεί για το iPhone και να εκθειάζεις το Samsung s3..
Θα σου μιλήσω για εμένα..
Δεν είμαι 15 χρονών για να ενθουσιαστώ με την τεράστια οθόνη του s3.
Αντίθετα θέλω μία συσκευή που να χωρά άνετα στην τσέπη και την παλάμη μου.
Παραπέρα δεν ενθουσιάζομαι με τις δυνατότητες παραμετροποίησης των android, δεν είμαι παιδάκι για να παίζω με το κινητό μου!
Αντίθετα θέλω ένα σταθερό απλό λειτουργικό (βλέπε iOS).
Δεν αλλάζω καν θέμα στο iPhone...
Το έκανα στα windows 1998 και σταμάτησα εκεί όταν βγήκαν τα xp.
Ό,τι ζητώ από ένα smartphone μου τα παρέχει το πανέμορφο 4S μου.
Για ό,τι άλλο χρειάζομαι έχω τον core i7 στο pc μου.
Επιπλέον δε με απασχολεί αν το s3 είναι 2 κλάσματα του δευτερολέπτου γρηγορότερο. Είναι αστεία τέτοιου είδους σύγκριση.
Σημαντικό εξίσου είναι το γεγονός ότι έχω iPhone για χρόνια.
Το iOS για εμένα είναι όπως είναι τα windows στο pc μου (μέχρι και τα 7 τουλάχιστον).
Έχω φίλους προγραμματιστές που επέμεναν να βάλω Mac λειτουργικό. (αν λέγεται έτσι) το δοκίμασα για 1 ώρα και γύρισα σε windows.
Έτσι δεν πρόκειται να αλλάξω και το iOS.
Δεν είναι fanboy της apple ούτε πρόβατο γουστάρω το iPhone και το λειτουργικό του.
Και κάθε χρόνο απολαμβάνω τη νέα συσκευή και τη νέα έκδοση iOS.
Δε θα αγοράσω το s3 ακόμα και έχει καλύτερο hardware και περισσότερες δυνατότητες, δε με απασχολεί!
Καλή συνέχεια Δον Κιχώτη! ;)

Προσωπικα ως κατοχος iphone4 ipad και s3 και οχι ως σταυροφορος συμφωνω μαζι σου.Απλα οι συγκεκριμενες αναγκες καλυπτονται και απ το 3gs αντε απ το 4ρι.Δεν χρειαζεται να παει καποιος παραπανω για τις αναγκες που λες.
Απ την αλλη αν καποιος θελει μεγαλυτερη οθονη δεν υπαρχει λογος να παει στο 5 παει σε s3 αλλιως μενει στο 4 η στο 4s που ειναι μια χαρα συσκευες και οι οθονες τους υπερ αρκετες.
Υ.γ.Ουτε εγω το περιμενα αλλα το s3 χωραει στη τσεπη και γενικα στην πραξη ειναι πολυ μικροτερο και πιο φορητο απ οτι περιμενα.

Τελευταία επεξεργασία από: eddiedimitris, 16/09/2012 - 08:42


#41   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/09/2012 - 09:05

Ασχολούνται με εμάς όλοι.

Εγώ δε χρειάζομαι κάτι άλλο ως απόδειξη.

Έχετε δει καμία φερράρι ποτέ στο δρόμο να τα βάζει με το φταγμένο καγκούρικο πούντο που την προκαλει;

Αυτοί έχουν χάσει τον ύπνο τους.

#42   eddiedimitris

eddiedimitris

    iPH Enthousiast

  • 490 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 16/09/2012 - 09:13

Ασχολούνται με εμάς όλοι.

Εγώ δε χρειάζομαι κάτι άλλο ως απόδειξη.

Έχετε δει καμία φερράρι ποτέ στο δρόμο να τα βάζει με το φταγμένο καγκούρικο πούντο που την προκαλει;

Αυτοί έχουν χάσει τον ύπνο τους.

Ελα ρε φιλε χαλαρωσε λιγο.Πιο χαλαρα!Ποτε δεν αισθανθηκα οτι εχω Ferrari με κανενα απ τα iphone που ειχα και εχω ακομα.

#43   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/09/2012 - 09:14

Ελα ρε φιλε χαλαρωσε λιγο.Πιο χαλαρα!Ποτε δεν αισθανθηκα οτι εχω Ferrari με κανενα απ τα iphone που ειχα και εχω ακομα.


Η σύγκριση δεν είναι ποσοτική βρε. Μην τα παίρνεις της μετρητής. Αφού κανείς σας δεν έχει Γερράρι... :·)

Τελευταία επεξεργασία από: Researcher, 16/09/2012 - 09:14


#44   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 16/09/2012 - 09:16

Ασχολούνται με εμάς όλοι.

Εγώ δε χρειάζομαι κάτι άλλο ως απόδειξη.

Έχετε δει καμία φερράρι ποτέ στο δρόμο να τα βάζει με το φταγμένο καγκούρικο πούντο που την προκαλει;

Αυτοί έχουν χάσει τον ύπνο τους.

Εεεεεεεεεεετσι!!!! Είπαμε άπειρες φορές άλλωστε ! Και για το 3g , 4, 4s τα ίδια λέγατε έλεγαν κτλ κτλ! Εγω ξέρω πως αν η Samsung πουλάγε το 1/5 απο τα κινητά της apple θα ήταν χαρούμενη! Καθηστε οι εσείς οι λίγοι αλλα "έξυπνοι" που "ξέρετε" και ασε μας εμάς να μας κοροϊδεύει η apple με τις "μουφες" προϊόντα που αγοράζουμε!

#45   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 16/09/2012 - 09:17

Σαν κινητό τηλέφωνο ίσως και να μην είναι το καλύτερο το iPhone 5.

Όπως έχω γράψει όμως αρκετές φορές για ανθρώπους που θέλουν σταθερότητα και την τεχνολογική τους ηρεμία το iPhone είναι μονόδρομος.

Όταν όλοι μου οι Mac συνεργάζονται άψογα μεταξύ τους με τα iDevices μου, μου φτάνει...

Τελευταία επεξεργασία από: jimmakos, 16/09/2012 - 09:17

Once You Go Mac You Never Go Back

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες