Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1486   Kostinios

Kostinios

    iPH Enthousiast

  • 362 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/10/2012 - 00:09

αν δεν ανακοινωθει τιποτα και αυτη τι βδομαδα ειναι και πολυ @@@ οι ανθρωποι!!! εχω μηνει χωρις κινητο για πανω απο 1 μηνα! δεν αντεχω αλλο!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1487   RadicalDude

RadicalDude

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/10/2012 - 00:17

αν δεν ανακοινωθει τιποτα και αυτη τι βδομαδα ειναι και πολυ @@@ οι ανθρωποι!!! εχω μηνει χωρις κινητο για πανω απο 1 μηνα! δεν αντεχω αλλο!


Άρα το "Κινητό: iPhone 4S" δεν ισχύει. Άλλαξέ το, αν θές να σε παίρνουμε σοβαρά.

#1488   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 08/10/2012 - 00:22

Μια χαρά Macedonia μας την μοστράρει η Apple... :mellow:

#1489   taksidiotis25

taksidiotis25

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2012 - 02:58

Κλασσικά από πλασιέ θα το πάρω για δώρο;)

#1490   cyberia1984

cyberia1984

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2012 - 04:50

Τελικά βαρέθηκα να περιμένω. Μεγάλο λάθος να πουλήσω το iphone 4s που είχα αλλά το "σκότωσα" σε καλή τιμή (είχε και ένα καμμένο pixel). Είμαι εδώ και 15 μέρες με ένα Sony Ericsson Xperia το οποίο μου κολλάει συνεχώς και μου έχει σπάσει τα νεύρα.
Δεν φταίει μόνο η Apple αλλά και η ελληνικές επιχειρήσεις στο μεγαλείο τους. Δεν μπορώ να καταλάβω τι κακό θα είχε να έβγαζαν μία φόρμα προπαραγγελίας με μεγάλη χρονική απόκλιση (π.χ. περίπου 3-6 εβδομάδες). Τουλάχιστον να γνωρίζουμε ρε αδερφέ.
Αύριο πάω να πάρω το galaxy s3. Έχω ακούσει καλά λόγια και θεωρώ ότι είναι ένα προϊόν που μπορεί επάξια να αντικαταστήσει το νέο iphone.
Αποχωρίζομαι το μηλαράκι με βαριά καρδιά!!!
Σας αποχαιρετώ φίλοι μου και εύχομαι γι αυτούς που έχουν υπομονή και κουράγιο και αντέξουν να το χαρούν όπως θα το χαιρόμουν και εγώ.
Ευχαριστώ για μία ακόμη φορά τα παιδιά για τις άμεσες απαντήσεις τους.

#1491   taksidiotis25

taksidiotis25

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2012 - 04:58

Τελικά βαρέθηκα να περιμένω. Μεγάλο λάθος να πουλήσω το iphone 4s που είχα αλλά το "σκότωσα" σε καλή τιμή (είχε και ένα καμμένο pixel). Είμαι εδώ και 15 μέρες με ένα Sony Ericsson Xperia το οποίο μου κολλάει συνεχώς και μου έχει σπάσει τα νεύρα.
Δεν φταίει μόνο η Apple αλλά και η ελληνικές επιχειρήσεις στο μεγαλείο τους. Δεν μπορώ να καταλάβω τι κακό θα είχε να έβγαζαν μία φόρμα προπαραγγελίας με μεγάλη χρονική απόκλιση (π.χ. περίπου 3-6 εβδομάδες). Τουλάχιστον να γνωρίζουμε ρε αδερφέ.
Αύριο πάω να πάρω το galaxy s3. Έχω ακούσει καλά λόγια και θεωρώ ότι είναι ένα προϊόν που μπορεί επάξια να αντικαταστήσει το νέο iphone.
Αποχωρίζομαι το μηλαράκι με βαριά καρδιά!!!
Σας αποχαιρετώ φίλοι μου και εύχομαι γι αυτούς που έχουν υπομονή και κουράγιο και αντέξουν να το χαρούν όπως θα το χαιρόμουν και εγώ.
Ευχαριστώ για μία ακόμη φορά τα παιδιά για τις άμεσες απαντήσεις τους.

Πολύ καλή η κίνησή σού φίλε μου,δεν θα το μετανιώσεις.


#1492   Chrisgeo908

Chrisgeo908

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2012 - 05:25

Αντε ρε παιδια να γινει ξεσκαρταρισμα γιατι ειχε παραγινει το κακο με το τεσσαρι..το παραξενο ηταν να κατσεις για καφε και να μην δεις άιφον!

#1493   mpatakis

mpatakis

    iPH Elite Poster

  • 2.386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2012 - 05:45

Παιδια με την εγγύηση τι παίζει? η infoquest αναλαμβάνει ολα τα κινητά εκτός Ελλάδος?....μονο της Ε.Ε? μονο της Ευρώπης γενικά? η παγκόσμιος ανεξαιρέτως ?

#1494   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 08/10/2012 - 06:50

Έχετε εκδηλώσει από τις 17.09.12 το ενδιαφέρον σας για το νέο iPhone 5.
Είμαστε πια πολύ κοντά στην έλευση του νέου επαναστατικού μοντέλου της Apple και στην Ελλάδα, μέσα στο δεύτερο 15θήμερο του Οκτωβρίου.

To μοντέλο για το οποίο έχετε εκφράσει το ενδιαφέρον σας είναι το
iPhone 5 32GB White

Mπορούμε να εξυπηρετήσουμε το ενδιαφέρον σας με δύο τρόπους

Ο πρώτος είναι να προχωρήσετε από σήμερα στην παραγγελία του προιόντος, καταθέτοντας σε κάποιο λογαριασμό όψεως της Εταιρείας μας μια προκαταβολή που ανέρχεται στα:

350,00 € για το iPhone 5 16GB
400,00 € για το iPhone 5 32GB
500,00 € για το iPhone 5 64GB

Ο δεύτερος είναι να επιβεβαιώσετε, απλά, το ενδιαφέρον σας για το μοντέλο που σας ενδιαφέρει.

Η τιμή πώλησης του iPhone θα ανακοινωθεί επίσημα από την Apple σε λίγες ημέρες.

Δεδομένης της ζήτησης που – ήδη – έχει διαμορφωθεί για το νέο iPhone η Εταιρεία μας αναλαμβάνει την υποχρέωση:

- Να καλύψει πρώτα όλους τους Πελάτες που την έχουν εμπιστευθεί με κατάθεση της προκαταβολής τους

- Να ενημερώνει με σειρά προτεραιότητας τους Πελάτες που έχουν επιβεβαιώσει το ενδιαφέρον τους, ανάλογα με την διαθεσιμότητα του προιόντος

Στην περίπτωση που επιθυμείτε να προχωρήσετε σε κατάθεση της προκαταβολής, αυτό μπορεί να γίνει είτε φυσικά στο κατάστημά μας στην Γλυφάδα (Μεταξά 23) είτε σε έναν από τους παρακάτω λογαριασμούς όψεως της Document:

#1495   macgalileo

macgalileo

    iPH Member

  • 310 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2012 - 06:52

Η document έστειλε ενημέρωση οτι θα έχει επίσημα το iPhone στο δεύτερο δεκαπενθήμερο του Οκτωβρίου
Αυτό σε όσους είχαν κάνει αίτημα ενδιαφέροντος
Οι τιμές θα ανακοινωθούν τις επόμενες ημέρες
Ωστόσο για τη δέσμευση μιας συσκευής ζητάνε 350-400-500 ευρώ προκαταβολή
Προσωπικά το θεωρώ αντιεμπορικό, αν έδινε και έκπτωση θα έλεγες οκ, γιατί με την προκαταβολή έχει μηδέν ρίσκο και τζάμπα στοκ!



#1496   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 08/10/2012 - 06:57

Οποτε εχουμε ας πουμε μια πιο επισημη ενημερωση οτι θα ερθει μεσα στον Οκτωβριο.

#1497   dimos1

dimos1

    iPH User

  • 182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2012 - 07:25

Τελικά βαρέθηκα να περιμένω. Μεγάλο λάθος να πουλήσω το iphone 4s που είχα αλλά το "σκότωσα" σε καλή τιμή (είχε και ένα καμμένο pixel). Είμαι εδώ και 15 μέρες με ένα Sony Ericsson Xperia το οποίο μου κολλάει συνεχώς και μου έχει σπάσει τα νεύρα.
Δεν φταίει μόνο η Apple αλλά και η ελληνικές επιχειρήσεις στο μεγαλείο τους. Δεν μπορώ να καταλάβω τι κακό θα είχε να έβγαζαν μία φόρμα προπαραγγελίας με μεγάλη χρονική απόκλιση (π.χ. περίπου 3-6 εβδομάδες). Τουλάχιστον να γνωρίζουμε ρε αδερφέ.
Αύριο πάω να πάρω το galaxy s3. Έχω ακούσει καλά λόγια και θεωρώ ότι είναι ένα προϊόν που μπορεί επάξια να αντικαταστήσει το νέο iphone.
Αποχωρίζομαι το μηλαράκι με βαριά καρδιά!!!
Σας αποχαιρετώ φίλοι μου και εύχομαι γι αυτούς που έχουν υπομονή και κουράγιο και αντέξουν να το χαρούν όπως θα το χαιρόμουν και εγώ.
Ευχαριστώ για μία ακόμη φορά τα παιδιά για τις άμεσες απαντήσεις τους.


Τέλεια κίνηση φίλε!.Δεν θα το μετανιώσεις καθόλου..Πας σε έναν άλλο γαλαξία...δυνατοτήτων και λειτουργιών...Μεγειά..Σε κανα 2 βδομάδες ακολουθώ και εγώ!

#1498   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/10/2012 - 07:27

Η document έστειλε ενημέρωση οτι θα έχει επίσημα το iPhone στο δεύτερο δεκαπενθήμερο του Οκτωβρίου
Αυτό σε όσους είχαν κάνει αίτημα ενδιαφέροντος
Οι τιμές θα ανακοινωθούν τις επόμενες ημέρες
Ωστόσο για τη δέσμευση μιας συσκευής ζητάνε 350-400-500 ευρώ προκαταβολή
Προσωπικά το θεωρώ αντιεμπορικό, αν έδινε και έκπτωση θα έλεγες οκ, γιατί με την προκαταβολή έχει μηδέν ρίσκο και τζάμπα στοκ!


Δεν είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα.

Σου λέει στο mail ότι αυτοί που θα δώσουν προκαταβολή θα είναι και οι πρώτοι που θα εξυπηρετηθούν.
Μπορείς να μην δώσεις χρήματα ως προκαταβολή αλλά να το παραγγείλεις απλά θα μπεις σε δεύτερη λίστα μετά από αυτούς που θα έχουν δώσει προκαταβολές.

Έχει με λίγα λόγια δύο επιλογές να κάνεις .Αν δεν είσαι σίγουρος ότι θα πάρεις από αυτούς μπορείς απλά να το παραγγείλεις ,αν είσαι σίγουρος βάζεις προκαταβολή και είσαι σίγουρος ότι θα παραλάβεις μέσα στο επόμενο δεκαπενθήμερο το κινητό σου .

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1499   Chrisgeo908

Chrisgeo908

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2012 - 07:27

Προσωπικά το θεωρώ αντιεμπορικό, αν έδινε και έκπτωση θα έλεγες οκ, γιατί με την προκαταβολή έχει μηδέν ρίσκο και τζάμπα στοκ!

Eν μέρη έχεις δίκιο,
Ομως πχ εγώ που θα το πάρω στάνταρ,αντί να βάλω το όνομα μου σε μια λίστα με δέκαχιλιάδες ονόματα που μπορεί τελικα να μην το πάρουν παρόλο που δήλωσαν ενδιαφέρον συμπληρώνοντας την έτηση για πλάκα,
και να παίρνω τηλέφωνα αν θα έρθει η σειρά μου αν ακυρώσει κάποιος κλπ
Πάω σήμερα δίνω την προκαταβολή και εξασφαλίζω στανταρ προτερεότητα.Να μου τα φάνε δυσκολο,γιατι δεν είναι γυμναστήριο της πλάκας(δεν είναι απιθανο βεβαια),και αν δω οτι αργουν να το φέρουν και τους τραμπουκίζω και πέρνω την προκαταβολή μου πίσω!

Τελευταία επεξεργασία από: Chrisgeo908, 08/10/2012 - 07:28


#1500   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 08/10/2012 - 08:15


Αγαπητέ κύριε .......

Σχετικά με το email που μας αποστείλατε, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε η Vodafone θα διαθέσει το iPhone 5 και σύντομα θα ανακοινωθούν όλες οι σχετικές λεπτομέρειες. Αν σας εξυπηρετεί, θα διατηρήσουμε τα στοιχεία επικοινωνίας σας και θα σας ενημερώσουμε μόλις λάβουμε νέα πληροφόρηση.

Στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση.
Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε μαζί μας.


cid:87FD4DFE8179AA4AB99212E44203EB7B@internal.vodafone.comN........ I...........
CUSTOMER EMAIL SUPPORT

Email: ccsupport.gr@vodafone.com


http://gr.f1715.mail...=YahooMailNeoCL

Καλησπερα ακουω απο τις 21/09 οτι εχετε φερει νανοσιμ για το iphone 5.ημερομηνια για την συσκευη ειναι τοσο δυσκολο να ανακοινωσετε;θα αναγκαστουμε να στραφουμε σε αγορες γειτονικων χωρων για την αγορα του,κατι επισημο υπαρχει περα απο το μεσα στο μηνα θa ερθει να μας πειτε; Μετα τιμης Π.......

αυτο τους ειχα στειλει και μου απαντησαν χτες βραδυ.

τα συμπερασματα δικα σας
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 18

0 μέλη, 18 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες