Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2881   Mikachuchios

Mikachuchios

    iPH Enthousiast

  • 395 μηνύματα
  • Twitter:@Mikachuchios
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 15/10/2012 - 21:07

Εχεις δίκιο το 16 κάνει τόσο Που εγραψα . (τυπογραφικο λαθο χαχαχαχααχ). Το 32 745 που λες εσύ . Κοιτά που εδώ τόσο θα κάνει το 16 Άρη 745 περίπου......
Θα ειναι καθαρή κλοπή ...... Εκεί ειναι που μου την δίνει .......

Σε νοιωθω απολυτα! Μας πιανουν τον κωλο και με τα δυο χερια αλλα κ@βλες ειναι αυτες και οι κ@βλες πληρωνονται... Εχω βρει ακρη να κοψω τιμολογιο οποτε θα γλυτωσω ΦΠΑ, αλλιως θα ειχα κανει παραγγελια απο φιλο Αγγλια

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2882   Voidioan

Voidioan

    iPH Addict

  • 727 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:voidioan

Δημοσίευση 15/10/2012 - 21:07

τι να πω καποιοι ειναι στην κοσμαρα τους, εδω δεν υπαρχει ουτε για δειγμα κ λεει να κανουμε κ μποικοταζ...........

χεστηκε ο ελεφαντας αν το μυρμηγκι κανει απεργια πεινας...


Φιλαράκι εσύ απο που το πήρες ? και σε ποια τιμή?

Καλά έκανες όσο και να το πήρες αλλα θεωρώ ότι ο Άγγλος καταναλωτής δεν πληρώνει τόσο ακριβά την κα.....του ...

Διάβασε και λίγο παραπάνω να δεις όλο το θέμα πρώτου βγάλεις συμπεράσματα απο που άρχισε η κουβέντα.....
Αλλα επειδή δεν έχεις καταλάβει ξεκίνησε απο το ότι εδώ στην Ελλάδα θέλουν λεφτά χωρίς να έχουν τελική τιμη ..... Σε ένα προϊόν .

#2883   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 15/10/2012 - 21:09

Δεν καταλαβαινεις οτι ολο αυτο που συμβαινει με την υποτιθεμενη καθυστερηση ειναι καθαρο marketing greg??


εγω??? αλλοι δεν...κ τι μας λες δηλαδη οτι θα παμε κοντρα στο μαρκετινγκ της, ποιος το μυρμιγκι κ αν η χρεοκωπημενη ελλαδα στην εταιρια που εχει ρευστο οσο το ελλνικο ΑΕΠ...

#2884   djmikekat

djmikekat

    iPH newbie

  • 47 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/10/2012 - 21:16

εγω :huh: αλλοι δεν...κ τι μας λες δηλαδη οτι θα παμε κοντρα στο μαρκετινγκ της, ποιος το μυρμιγκι κ αν η χρεοκωπημενη ελλαδα στην εταιρια που εχει ρευστο οσο το ελλνικο ΑΕΠ...


Αν θελουμε παγκοσμια μπορουμε και αυτο να κανουμε..αλλα θα σε παω σε μια μικροτερη κλιμακα και αναφερομαι στην Ελλαδα μας.
Και επισης δεν ειμαι του σκεπτικου οτι αφου κατι δεν παει καλα ας του δωσουμε κιαλλη μια να παει παρακατω...

#2885   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 15/10/2012 - 21:16

Φιλαράκι εσύ απο που το πήρες ? και σε ποια τιμή?

Καλά έκανες όσο και να το πήρες αλλα θεωρώ ότι ο Άγγλος καταναλωτής δεν πληρώνει τόσο ακριβά την κα.....του ...

Διάβασε και λίγο παραπάνω να δεις όλο το θέμα πρώτου βγάλεις συμπεράσματα απο που άρχισε η κουβέντα.....
Αλλα επειδή δεν έχεις καταλάβει ξεκίνησε απο το ότι εδώ στην Ελλάδα θέλουν λεφτά χωρίς να έχουν τελική τιμη ..... Σε ένα προϊόν .


περιμενω και γω φιλε να παρω το 16αρι μου απο γερμανο-κοσμοτε με ανανεωση συμβολαιου, αλλα οπως το κοβω θα παρω τα @@ μου...καλα χριστουγεννα και αν το βλεπω..

#2886   Voidioan

Voidioan

    iPH Addict

  • 727 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:voidioan

Δημοσίευση 15/10/2012 - 21:23

περιμενω και γω φιλε να παρω το 16αρι μου απο γερμανο-κοσμοτε με ανανεωση συμβολαιου, αλλα οπως το κοβω θα παρω τα @@ μου...καλα χριστουγεννα και αν το βλεπω..

Καλο ειναι να κανείς υπομονή ειδικά εσύ που είσαι με ανανέωση γιατί θα παει μακριά η βαλίτσα. Απλός καντους τουλάχιστον την ζωή δύσκολη .... Αλλα όλα αυτά όταν έρθουν τηλέφωνα και εδω θα είμαστε να τα ξαναπούμε .......





#2887   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 15/10/2012 - 21:29

Καλο ειναι να κανείς υπομονή ειδικά εσύ που είσαι με ανανέωση γιατί θα παει μακριά η βαλίτσα. Απλός καντους τουλάχιστον την ζωή δύσκολη .... Αλλα όλα αυτά όταν έρθουν τηλέφωνα και εδω θα είμαστε να τα ξαναπούμε .......


ρε την βλεπω την δουλεια, εδω θα παρακαλανε για 1 τηλεφωνο και θα παζαρεψω εγω επιδοτηση...οτι μου πουν θα παρω αν υπαρχει διαθεσιμοτητα...

#2888   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 15/10/2012 - 21:31

ρε την βλεπω την δουλεια, εδω θα παρακαλανε για 1 τηλεφωνο και θα παζαρεψω εγω επιδοτηση...οτι μου πουν θα παρω αν υπαρχει διαθεσιμοτητα...


lol. την επιδότηση μπορείς να την παζαρέψεις. Δεν έχει σχέση με τη διαθεσιμότητα..

#2889   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 15/10/2012 - 21:32

τι να πω καποιοι ειναι στην κοσμαρα τους, εδω δεν υπαρχει ουτε για δειγμα κ λεει να κανουμε κ μποικοταζ...........

Ειναι ωραιος κι ομορφος ο ιδανικος κοσμος που ζουνε πολλα απο τα μελη του φορουμ μας...

Συμπολιτες μας αυτοκτονουν πνιγμενοι απο χρεη και οικογενειαρχες ειναι χωρις δουλεια εδω και μηνες... κι εσενα αγαπητε σου φαινεται αστειο το μποικοταζ , γιατι τι νοημα εχει εφοσον δεν υπαρχουν συσκευες στην αγορα..

Τελευταία επεξεργασία από: omilitis1987, 15/10/2012 - 21:33


#2890   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 15/10/2012 - 21:35

Ειναι ωραιος κι ομορφος ο ιδανικος κοσμος που ζουνε πολλα απο τα μελη του φορουμ μας...

Συμπολιτες μας αυτοκτονουν πνιγμενοι απο χρεη και οικογενειαρχες ειναι χωρις δουλεια εδω και μηνες... κι εσενα αγαπητε σου φαινεται αστειο το μποικοταζ , γιατι τι νοημα εχει εφοσον δεν υπαρχουν συσκευες στην αγορα..


Είναι πράγματι αστείο και δεν έχει κανένα νόημα. Αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.

#2891   panos207

panos207

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Call of duty 4

Δημοσίευση 15/10/2012 - 21:55

Σήμερα οτι έγινε έγινε! Αύριο πάλι.

Παρεπιπτοντως σήμερα ο best fm διαφημιζε μια εταιρία με service αυτοκινήτων η οποία είχε διαγωνισμο και έδεινε Iphonακια 5 (Για 5 τυχερούς συγκεκριμένα)!!!

#2892   prophil

prophil

    iPH Contributor

  • 1.193 μηνύματα
  • Twitter:@prophil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 15/10/2012 - 21:58

από ότι έχω δει εδώ μέσα οι περισσότεροι, το έχουν ήδη πάρει ή θα το πάρουν ανεξαρτήτου κόστους. Σε αυτούς σαφώς το πόσο των 700 ή 750 € δεν λέει τίποτα. Την απόφασή τους την έχουν πάρει .Εγώ προσωπικά, επειδή δεν μου περισσεύουν τα 700€ θα το αποκτήσω εφόσων και εάν πάρω καλή επιδότηση, αλλιώς bye bye

#2893   b1gn1k

b1gn1k

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:B1GN1K

Δημοσίευση 15/10/2012 - 22:03

κοιτάξτε τι βρήκα. χαχα οποίος θέλη να το πιστέψει ας το πιστέψει

http://www.insomnia....96988-iphone-5/

#2894   elekas

elekas

    iPH newbie

  • 99 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 15/10/2012 - 22:05

κοιτάξτε τι βρήκα. χαχα οποίος θέλη να το πιστέψει ας το πιστέψει

http://www.insomnia....96988-iphone-5/



Δίνεις τα 300€ προκαταβολή και μετά μη τον είδατε! Και στις αγγελίες του φόρουμ πουλάνε με 600€ και ανακατανομή όλο το πόσο. Πιο ασφαλές ειναι αυτο.

#2895   panos207

panos207

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Call of duty 4

Δημοσίευση 15/10/2012 - 22:05

κοιτάξτε τι βρήκα. χαχα οποίος θέλη να το πιστέψει ας το πιστέψει

http://www.insomnia....96988-iphone-5/


Έχουν πλάκα μερικοί!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 23

0 μέλη, 23 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες