Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#3226   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.545 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 17/10/2012 - 12:46

Ας ελπισουμε να μην ειναι πανω απο 700 ....αλλιως απο ολλανδια :P


Όταν στην Ιταλία έχει 729, λες εδώ να είναι φθηνότερο?

Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση. Το 730 που ειπώθηκε πιο πίσω μου φαινεται πολύ λογικό.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#3227   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 17/10/2012 - 12:52

Δεν μπορώ να καταλάβω κάποιους που γκρινιάζουν για την τιμή.Είναι δυνατόν να γκρινιάζετε για το αν έχει 30-50 ευρώ παραπάνω?Δηλαδή διαθέτετε τα 700 ευρώ αλλά όχι τα 730?Αν κάποιου του φαίνονται πολλά τα 730 τότε θα έπρεπε να του φαίνονται πολλά και τα 700 ακόμα και τα 600.Εκτός αν κάποιοι κάνουν το σκ@τό τους παξιμάδι για να πάρουν ένα iPhone 5.Έλεος.Πρέπει να μάθουμε ν' απλώνουμε τα πόδια μας μέχρι εκεί που φτάνει το πάπλωμα.

#3228   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 17/10/2012 - 13:00

Τι εννοεις :huh: Εδω και 2 βδομαδες εχω παρει θηκη και ζελατινες και τα εχω στολισμενα στο γραφειο...


παρε κ ενα σετ λαμπακια να το στολισεις για χριστουγεννιατικο δεντρο, γιατι δεν βλεπω φως...ειδικα αν λεει ο αλλος 2 τεμ ανα καταστημα...χααχαχα

#3229   XrysaSyros

XrysaSyros

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Samsung Galaxy Note 2

Δημοσίευση 17/10/2012 - 13:01

Θελω να το παρω στα χερια μου και να ΜΗ ξαναμπω σε αυτο το topic!!!

παρε κ ενα σετ λαμπακια να το στολισεις για χριστουγεννιατικο δεντρο, γιατι δεν βλεπω φως...ειδικα αν λεει ο αλλος 2 τεμ ανα καταστημα...χααχαχα

Δε πιστευω τιποτα και κανεναν πια!

#3230   highlander2110

highlander2110

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/10/2012 - 13:02

Παιδιά, έπεσα σε μάζωξη cosmote και μετά από γνωριμία με στέλεχος (έχει μεγάλη επιρροή στα καταστήματα) μου επιβεβαίωσε ότι 2 Νοεμβρίου είναι το latest update διάθεσης. Τώρα εάν μετακυλίσει και αυτό....τι να πω...

#3231   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 17/10/2012 - 13:04

Πάντως η Cosmote ακόμα διαφημίζει στο twitter της πως θα το έχει εντός του μήνα διαθέσιμο. Θα δείξει αν θα φάει και αυτή κράξιμο και πόσο...

Τελευταία επεξεργασία από: kakoskm, 17/10/2012 - 13:05


#3232   highlander2110

highlander2110

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/10/2012 - 13:04

Το μόνο ΣΙΓΟΥΡΟ είναι ότι τα πρώτα κομμάτια κρατιούνται για τους 'Μεγάλους'......Γνωστό βέβαια αυτό......Θα περιμένω τον iΒασίλη και εγώ μου φαίνεται

#3233   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 17/10/2012 - 13:12

Πάντως η Cosmote ακόμα διαφημίζει στο twitter της πως θα το έχει εντός του μήνα διαθέσιμο. Θα δείξει αν θα φάει και αυτή κράξιμο και πόσο...


Και όχι μόνο στο twitter φίλε μου...και στο facebook σε καθημερινή βάση υποστηρίζουν ότι θα το έχουν εντός του Οκτωβρίου!!! Θα εκτεθούν πολύ έτσι και πέσουν έξω...αλλά δεν νομιζω να τους πειράζει και πολυ...

#3234   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 17/10/2012 - 13:17

Και όχι μόνο στο twitter φίλε μου...και στο facebook σε καθημερινή βάση υποστηρίζουν ότι θα το έχουν εντός του Οκτωβρίου!!! Θα εκτεθούν πολύ έτσι και πέσουν έξω...αλλά δεν νομιζω να τους πειράζει και πολυ...


ναι σιγα την εκθεη ποσοι εχουν τουτερ...ετσι λεγανε για τις νανοσιμ οτι θα τις εχουν απο 21/9 και ακομα σε καποιες περιοχες δεν υπαρχουν......αν ειναι κατι θα το εβαζαν στο επισημο site cosmote.gr εδω ρε και το 4g ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙς ΤΙΠΟΤΑ, ΟΥΤ ΓΙΑ ΤΙς ΚΑΡΤΕς ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ..μπαχαλο εταρια της πλακας ειναι, απλα αυτο που την εσωσε και την εκανε νουμερο 1 ειναι οτι ειχε ηδη υποκαταστηματα ΟΤΕ αβνα την ελλαδακ προλαβε και φυτεψε κεραιες τοτε ενω οι αλλοι 2 παροχοι περνουσαν 1002 βασανα μεχρι να αδειοδοτηθουν και να στησουν εστω στα κορφοβουνια, ασε ..

#3235   themkon

themkon

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Twitter:@Themkon
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 17/10/2012 - 13:25

Twiiter έχει πολύς κόσμος, και επίσης πρέπει να λάβεις υπόψιν σου για τι χρήστες μιλάμε. Είναι οι χρήστες iphone, αυτοί όπως και να το κάνεις έχουνε μεγαλύτερη σχέση με social media οι περισσότεροι,οχι όλοι.
Οπότε ναι, προφανώς και θα εκτεθεί η cosmote και σε αυτούς που το έχουν ψάξει ηλεκτρονικά και σε αυτους που έχουν ρωτήσει σε καταστήματα. Επίσης το 4G γράφουνε ότι είναι πιλοτικό και αυτη την περίοδο
testαρεται απο επιλεγμένους χρήστες. Κανείς δεν μίλησε για διάθεση σαν επίσημο προιόν. Δεν με νοιάζει η cosmote, να πάνε να πνιγούν, απλά να μην λέμε οτι να ναι. Φιλικά πάντα.

#3236   nark3s

nark3s

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 17/10/2012 - 13:33

μολις παρελαβα ενα mail στο καταστημα που με ξενερωσε απιστευτα.
το αυτοκολλητο iPhone 5 αν το εχουμε αναρτησει να το ξεκολλησουμε μεχρι νεωτερας ... τα επιπλεον λογια ειναι περιττα

#3237   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/10/2012 - 13:41

μολις παρελαβα ενα mail στο καταστημα που με ξενερωσε απιστευτα.
το αυτοκολλητο iPhone 5 αν το εχουμε αναρτησει να το ξεκολλησουμε μεχρι νεωτερας ... τα επιπλεον λογια ειναι περιττα


Aυτό είναι σημαντική είδηση και μάλλον μας πάει για 2/11.

Eκτός και αν γίνει ταυτόχρονο λανσάρισμα και από τα τρία δίκτυα κινητής, οπότε θα πρέπει το διαφημιστικό υλικό να βγει και στους τρεις ταυτόχρονα... παίζει και αυτό.

Έχει καταντήσει σήριαλ το λανσάρισμα του iPhone 5 στην Eλλάδα!

Τελευταία επεξεργασία από: ipacbros, 17/10/2012 - 13:45


#3238   eytyxhs

eytyxhs

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Twitter:@Eytyxhs
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:eytyxhs

Δημοσίευση 17/10/2012 - 13:53

Ελεος! Οχι ότι βιάζομαι, αλλα εχει καταντήσει αηδία...

#3239   dirtrider_gr

dirtrider_gr

    iPH User

  • 106 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:dirtrider_gr

Δημοσίευση 17/10/2012 - 13:59

Δεν μπορώ να καταλάβω κάποιους που γκρινιάζουν για την τιμή.Είναι δυνατόν να γκρινιάζετε για το αν έχει 30-50 ευρώ παραπάνω?Δηλαδή διαθέτετε τα 700 ευρώ αλλά όχι τα 730?Αν κάποιου του φαίνονται πολλά τα 730 τότε θα έπρεπε να του φαίνονται πολλά και τα 700 ακόμα και τα 600.Εκτός αν κάποιοι κάνουν το σκ@τό τους παξιμάδι για να πάρουν ένα iPhone 5.Έλεος.Πρέπει να μάθουμε ν' απλώνουμε τα πόδια μας μέχρι εκεί που φτάνει το πάπλωμα.



Στο μυαλό μου είσαι!!!

#3240   ioik

ioik

    iPH User

  • 199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 17/10/2012 - 14:00

Δεν μπορώ να καταλάβω κάποιους που γκρινιάζουν για την τιμή.Είναι δυνατόν να γκρινιάζετε για το αν έχει 30-50 ευρώ παραπάνω?Δηλαδή διαθέτετε τα 700 ευρώ αλλά όχι τα 730?Αν κάποιου του φαίνονται πολλά τα 730 τότε θα έπρεπε να του φαίνονται πολλά και τα 700 ακόμα και τα 600.Εκτός αν κάποιοι κάνουν το σκ@τό τους παξιμάδι για να πάρουν ένα iPhone 5.Έλεος.Πρέπει να μάθουμε ν' απλώνουμε τα πόδια μας μέχρι εκεί που φτάνει το πάπλωμα.

Εν μέρη, δεν εχει λογική αυτο που λες! Οταν κάποιος βάζει ένα μπατζετ, ειναι αυτό & τελεία!Μην ξεχνάς ότι αν ισχύουν όσα έχουν ειπωθεί, θα εχει 730-740€ δηλαδή 60€ πάνω απο πέρυσι!
Με βάση το σκεπτικό σου, αν το βάλουν 790€ πάλι εγω μπορω να σου πω το ίδιο. Διαθέτεις 700 & δεν μπορείς να δώσεις αλλα 90! Τι ψυχή έχουν;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 12

0 μέλη, 12 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες