Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#961   nios90

nios90

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Twitter:@NiOS4LiFE
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 03/10/2012 - 15:02

@Panosdj Που ακριβως στη Δυτικη Μακεδονια φιλος?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#962   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 03/10/2012 - 15:02

Επισημα, το iphone 5 στην Cosmote θα ειναι Ελλαδα 15/10/2012. Μολις το εμαθα απο πολυ εμπιστη πηγη.

Υπομονη λιγο ακομα λοιπον ...

πηρα τον πελατη μου (καταστημα vodafone)και μου ειπε οτι δυστυχως η cosmo θα το λανσαρει πρωτη 15/10 μαλλον...και μετα απο λιγο θα ακολουθησει η vodafone...οποτε τα συμπερασματα δικα σας....

Κατι επισημο ομως κανεις ακομα....!

#963   Dimsu

Dimsu

    iPH User

  • 186 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 03/10/2012 - 15:03

Na ρωτησω λιγο γνωμες,Επειδη το θελω για να το παω στην αδερφη μου σαν εκπληξη 28 Οκτώβρη για τα γεννεθλια της πιστευετε μεχρι τοτε θα το εχω βρει οχι με συμβολαια απλα σα συσκευη?

#964   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 03/10/2012 - 15:06

Εχετε φαση ολοι σας. Αμα κανετε κανενα refresh πριν γραψετε , θα δειτε πολλα ;)- Δεν ξαναγραφω αυτο που εγραψα στο
#944

Μας μαλωνεις? μας την λες? μαλλον φταιμε που σου απανταμε.... Μεσημεριατικα!

#965   Panosdj

Panosdj

    iPH User

  • PipPip
  • 125 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/10/2012 - 15:07

@Panosdj Που ακριβως στη Δυτικη Μακεδονια φιλος?


Στην Πρωτευουσα , που αλλου :P

Χαχαχαχ,,,. θα εχει μεγαλη φαση να ερθει πρωτα εδω και μετα Αθηνα , μετα Σαλονικη :P.. Θα γελαω...

#966   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 03/10/2012 - 15:07

Na ρωτησω λιγο γνωμες,Επειδη το θελω για να το παω στην αδερφη μου σαν εκπληξη 28 Οκτώβρη για τα γεννεθλια της πιστευετε μεχρι τοτε θα το εχω βρει οχι με συμβολαια απλα σα συσκευη?

απο εδω ελλαδα σιγουρα θα το βρεις...! Αρκει να βγει

#967   Panosdj

Panosdj

    iPH User

  • PipPip
  • 125 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/10/2012 - 15:08

Μας μαλωνεις? μας την λες? μαλλον φταιμε που σου απανταμε.... Μεσημεριατικα!


Οχι δεν σου την λεω , λαθος καταλαβες .

Εσυ ηταν να μου λες κατι με το υφακι που το εγραψες. (Ο γραπτος λογος ειναι διαφορετικος και δυσνοητος) Ξαναδιαβασετα αν θες..

#968   Dimsu

Dimsu

    iPH User

  • 186 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 03/10/2012 - 15:09

απο εδω ελλαδα σιγουρα θα το βρεις...! Αρκει να βγει


ναι φυσικα εφοσον βγει απλα λεω επειδη βλεπω μεγαλη αναταραχη και δεν ειμαι σιγουρη οτι θα προλαβω τις πρωτες συσκευες που θα βγουν

#969   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 03/10/2012 - 15:12

Τελεια...εκανα δυο reservations σε Covent Garden και Regent Street και πηρα..να μην πω τι..κανενα email...οποτε δε θα εχουν στοκ...με βλεπω να ψαχνω στη μαυρη αυριο στο Λονδινο...



Φιλε μου και εγω εκανα σημερα σε αυτα τα δυο και δεν ελαβα κανενα email...



Φιλε μου εισαι εσυ ο ιδιος εκει περα στο μαγαζι? Γιατι αυτα ειναι κλειδωμενα σε orange και O2. Εκτος και αν εχουν ξεκλειδωτα αυτοι. Και πολυ cool μαγαζι αυτο παντως, εχει τα παντα μεσα και οχι μονο κινητα ;-)

οχι δεν ημουν προσωπικα εγω εκει,αλλα ο κολλητος μου,εκεινη την στιγμη μου την εστειλε για μου δειξει οτι ειναι ετοιμοπαραδοτα,μου ειπε οτι τα ξεκλειδωνουν εκει...!!!!!!!

#970   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 03/10/2012 - 15:13

ΡΕ GUYS γιατί τρέχεται να το παρετε απο εξωτερικο λες και θα ερθει σε 2 χρονια εδω περα.... σε 15 μερες το αργοτερο θα ειναι σε ολα τα καταστηματα και με πια λογικη να το παρεις απο εξωτερικο να ειναι τπτ ελλατωματικο και να το κανεις το ελλαδα πχ γεερμανια για καφε -.-... συγκεντρωθειται και περιμεντε :P μεχρι τις 20 σας εγγυωμαι θα ειναι εδω !!! επισης πολυ φαγωνεστε για την τιμη χωρις λογο κατω απο 700 8α εχει καπου στα 680 ΝΑΙΙΙΙ πιο φτινο απο την ιταλια ... οπιος το θελει σε χαμηλη τιμη για να κανει προπαραγγελια απλα τα πραγματα ebw.gr... οσο για την τιμη 8α με θυμηθειται κατω απο 700!

θα το παρουμε απο το εξωτερικο γιατι εκει θα ειναι πολυ φθηνοτερο απο οτι εδω. κατω απο 700 εδω με τιποτα.

#971   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 03/10/2012 - 15:19

Οχι δεν σου την λεω , λαθος καταλαβες .

Εσυ ηταν να μου λες κατι με το υφακι που το εγραψες. (Ο γραπτος λογος ειναι διαφορετικος και δυσνοητος) Ξαναδιαβασετα αν θες..

ΟΧΙ δεν ειχα κανενα υφακι, δεν ξυπνησα σημερα πρωι σκεπτομενος να την πω σε καποιον με υφακι...! Μαλλον εσυ δεν καταλαβες αρχικα...! Καμια παρεξηγηση ολα καλα και οπως ειπες Ο γραπτος λογος ειναι διαφορετικος και δυσνοητος αυτο ισχυει και για μενα και για σενα!

οχι δεν ημουν προσωπικα εγω εκει,αλλα ο κολλητος μου,εκεινη την στιγμη μου την εστειλε για μου δειξει οτι ειναι ετοιμοπαραδοτα,μου ειπε οτι τα ξεκλειδωνουν εκει...!!!!!!!

Μαυρη αγορα απο Λονδινο , ε? δεν φοβασε? προσεχε αδερφε....!και αν βρεις κανα κομματι παρε και για μας εδω....! :-)

θα το παρουμε απο το εξωτερικο γιατι εκει θα ειναι πολυ φθηνοτερο απο οτι εδω. κατω απο 700 εδω με τιποτα.

Αυτο πιστευω και εγω δυστυχως

#972   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 03/10/2012 - 15:19

ναι φυσικα εφοσον βγει απλα λεω επειδη βλεπω μεγαλη αναταραχη και δεν ειμαι σιγουρη οτι θα προλαβω τις πρωτες συσκευες που θα βγουν

κανε μια κράτηση για να είσαι σίγουρη,εγώ αυτό έκανα

#973   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 03/10/2012 - 15:21

ΟΧΙ δεν ειχα κανενα υφακι, δεν ξυπνησα σημερα πρωι σκεπτομενος να την πω σε καποιον με υφακι...! Μαλλον εσυ δεν καταλαβες αρχικα...! Καμια παρεξηγηση ολα καλα και οπως ειπες Ο γραπτος λογος ειναι διαφορετικος και δυσνοητος αυτο ισχυει και για μενα και για σενα!

Μαυρη αγορα απο Λονδινο , ε? δεν φοβασε? προσεχε αδερφε....!και αν βρεις κανα κομματι παρε και για μας εδω....! :-)


Αυτο πιστευω και εγω δυστυχως

επειδη φοβαμαι να σου πω την αληθεια εκατσα και το σκεφτηκα θα το παρω απο δω στην αθηνα,και οποτε ερθει,να εχω το κεφαλι μου ησυχο σε θεμα εγγυησης εννοω,γιατι ειναι πολλα τα λεφτα...!!!

Τελευταία επεξεργασία από: BAGGELISSMART, 03/10/2012 - 15:22


#974   aliask

aliask

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2012 - 15:25

γιατι το λέτε αυτό περι εγγύησης....ισχθει η εγγύηση παντού...δεν ισχύει??

#975   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 03/10/2012 - 15:28

επειδη φοβαμαι να σου πω την αληθεια εκατσα και το σκεφτηκα θα το παρω απο δω στην αθηνα,και οποτε ερθει,να εχω το κεφαλι μου ησυχο σε θεμα εγγυησης εννοω,γιατι ειναι πολλα τα λεφτα...!!!

ναι ρε και εγώ τρελενομουν,έψαχνα άκρες για εξωτερικό και τελικά σκέφτηκα να χαλαροσω και να το πάρω από εδώ,τόσα ακούω για προβλήματα.υπομονη και σε λίγο θα το έχουμε στα χέρια μας

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 27

0 μέλη, 27 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες