Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1216 Guest_Glousic_*

Guest_Glousic_*

Δημοσίευση 04/10/2012 - 17:30

Στην Αθήνα πολλά κεντρικά μαγαζιά έχουν...
Εγώ πήρα είδη μια...

Απο τι καταστημα την πηρες φιλε μου?? δωσε μου διευθηνση να παραγγειλω και εγω μια!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1217   tgiannak

tgiannak

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tgiannak

Δημοσίευση 04/10/2012 - 17:30

Εδω εγω εχω προπαραγγελια απο της 14/9 απο το Apple store απο Αγγλια και το email που ειχα παρει ελεγε 4/10 - 8/10 και εχουμε 4 και δεν εχω καμια ενημερωση.Μακαρι στην Ελλαδα να ερθει νωριτερα για να βαλω μυαλο να μην κανω προπαραγγελιες χαχαχαχα



Συγνωμη φιλε εγω εχω κανει προπαραγγελια απο Αγγλια απο την πρωτη μερα 14/9 40 λεπτα μετα την εναρξη παραγγελιων.. Και μου εχουν δωσει ημερομηνια 2/10 - 8/10 πως γινεται και σου εχουν δωσει 10-18 :S .Και δεν το εχω παρει ακομα κιολάς. Και ουτε εχω νεοτερο απορολο που εχουμε παρει 10 τηλεφωνα


παιδιά καλησπέρα συγγνώμη για την άκυρη ερώτηση αλλά σας βρήκα όλους μαζεμένους εδώ και είπα να ρωτήσω...στις 18 Σεπτεμβρίου έκανα παραγγελία ένα iphone 5 απο το online apple store της Αγγλίας και από εκείνη την ημέρα έχει μείνει σε κατάσταση processing. Είδα επίσης ότι δεν έχουν δεσμευτεί καν τα χρήματα από τη κάρτα. ημερομηνία παράδοσης μου δίνει 10-16 October. Είναι λογικό ή να πάρω τηλέφωνο?

Όσο για το θέμα που συζητάτε εγώ ρώτησα φίλο που έχει κατάστημα Γερμανού και μου είπε ότι κατά 70%-80% ξεκινάνε 19/10 και ότι όλα είναι θέμα αποθεμάτων..!!


εγω 16 σεπτεμβρη και μου λεει ακομη processing...παραδοση 11-17 οκτωβρη...τρεχα γυρευε...

#1218 Guest_Glousic_*

Guest_Glousic_*

Δημοσίευση 04/10/2012 - 17:31

εγωω ... και αν δεν εχει σε αυτα τα μαγαζια ολο και καπιο μαγαζι στο σκρουτζζ θα το εχει κατω απο 700 αρα κλαιν μαιν η κοσμοτε βοντα κλπ ειδη το βρισκω με 681 θα το βρω και χαμηλοτερα ετσι για το γαμώτο...

681 που φιλος??

#1219   Stelios1993

Stelios1993

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/10/2012 - 17:32

www.ebw.gr FILOI M ! gia proparaggelia kai an telika anebei h timh esy meneis sthn timh auth.. an katebei sou thn katebazoun ;)

#1220   kp86

kp86

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 04/10/2012 - 17:46

www.ebw.gr FILOI M ! gia proparaggelia kai an telika anebei h timh esy meneis sthn timh auth.. an katebei sou thn katebazoun ;)

Μενεις με αυτήν την τιμη και χωρίς κινητο.ελεος με το EBW δεν ειναι και το βασίλειο των iPhone 5.ειναι άσχετοι οι άνθρωποι

#1221 Guest_Glousic_*

Guest_Glousic_*

Δημοσίευση 04/10/2012 - 17:47

www.ebw.gr FILOI M ! gia proparaggelia kai an telika anebei h timh esy meneis sthn timh auth.. an katebei sou thn katebazoun ;)

Α Ναι! Εχω συμπληρωσει ηδη τη φορμα τους αλλα αυτα με τισ αυξομειωσεις δε με πειθουν...!!

#1222   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 04/10/2012 - 17:50

προσεξτε τι θα παρετε απο κει γιατι για να εχει τετοια τιμη και να βγαζει και κερδος κατι θα τρεχει.

να ειστε λιγο υποψιασμενοι.

#1223   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 04/10/2012 - 17:53

Δεν θα πάρουν μουφα και η τιμη μπορει και να είναι αυτη εν τελει αν και δεν το πιστεύω αλλα πέρυσι είχα κάνει προπαραγγελια το 4S. Το πηρα πρώτη μέρα απο golden-I και αυτοι το είχαν διαθέσιμο σχεδόν 20 μέρες μετα... Τηλέφωνο δεν με πήραν ποτε να μου πουν ήρθε κτλ...
Κατα τα Χριστούγεννα μπορει να το έχετε λοιπόν απο ebw.
Κέρδος θα βγάζει γιατι είναι παραεισαγωγή...

Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 04/10/2012 - 17:58

Αναρτημένη εικόνα


#1224 Guest_Glousic_*

Guest_Glousic_*

Δημοσίευση 04/10/2012 - 17:54

προσεξτε τι θα παρετε απο κει γιατι για να εχει τετοια τιμη και να βγαζει και κερδος κατι θα τρεχει.

να ειστε λιγο υποψιασμενοι.

Ναι εννοειται!! Πολλες και μπερδεμενες σκεψεις! Πιστεύεις πως οι παροχοι εχουν νεα αλλα για καποιο λογο δεν απαντουν και δεν λενε στον κοσμο την αληθεια??

#1225   irakleideas

irakleideas

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/10/2012 - 17:56

παιδιά και εγω έκανα παραγγελία με ebw
δεν παίζει να είμαστε τόσο σαίνια όλοι που παραγγείλαμε από εκει...
άνετα σου λέει "άκυρη η τιμή, το έχω πλέον 739€, αν δεν θες, ακυρώνεις και πάω στον επόμενο"...

δεν έχεις συμβόλαιο με ebw, μια προπαραγγελία έχεις, όπως τους ακυρώνεις και συ αν βρεις νωρίτερα/ή και φθηνότερα, έτσι σε ακυρώνουν κι αυτοί...χαλαρώστε λίγο εδώ μέσα..

#1226   iEfthimios

iEfthimios

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 04/10/2012 - 18:00

Καλησπερα... Την παρασκευη ενημερωθηκα απο τη Wind οτι η τιμη του Iphone 5 16Gb θα ειναι στα 659(θα το αγορασω με επιδοτηση 400 ευρω) δεν γνωριζω ομως αν η τιμη αυτη θα ειναι λογο υπερεπιδοτησης(εκπτωση λογο ανανεωσης συμβολαιου) που δινει καθε χρονο η εταιρια στα Iphone...

#1227   stelios7

stelios7

    iPH Addict

  • 789 μηνύματα
  • Twitter:@steliosp7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 04/10/2012 - 18:01

ρε παιδια απο οτι καταλαμβαινετε απο τις προπαραγγελιες σε ξενα,apple stores που εχουν παει πισω, υπαρχει ελλειψη του κινητου ( απο την επισημη apple). Δεν εχει καλυφθει ακομα ουτε το πρωτο κυμα αρα λογικο ειναι να μην ξερουν ακομα ποτε θα στειλουν ελλαδα,κυπρο. Οσο για τις τιμες στην κυπρο (public €959) εφεραν 50 κομματια απο τριτους και τα πωλουν σε αυτους που βιαζονται και δεν μπορουν να περιμενουν καθως δεν θα παραλαβουν συντομα επισημα, μετα την επισημη παραλαβη οι τιμες αυτες θα αλλαξουν.

#1228   xsiv74

xsiv74

    iPH Addict

  • 658 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 04/10/2012 - 18:05

Από αγγλικο applestore £ 599 = € 744.7367. Ας μου πει κάποιος γιατί να ξεφύγει τόσο η τιμή εδώ;Και αν ξεφύγει πάνω από το γνωστό 779-89 για 32 gb τότε όλοι Uk applestore ή όποιο άλλο...
Πάντως έχω γενικά κουραστεί να διαβάζω θεωρίες τόσο για την τιμή όσο και για τα προβλήματα...Ξεχείλωσε πια το θέμα...

#1229   xristomor

xristomor

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/10/2012 - 18:08

http://www.smarties....&category_id=26

E, αυτό το γνωρίζετε; Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ήδη... Κάτι μου λέει ότι υπάρχουν ΠΟΛΛΟΙ καιροσκόποι (και κερδοσόποι...) Έλεος..

#1230 Guest_Glousic_*

Guest_Glousic_*

Δημοσίευση 04/10/2012 - 18:09

Στην Αθήνα πολλά κεντρικά μαγαζιά έχουν...
Εγώ πήρα είδη μια...

Φιλε θα μου πεις σε παρακαλω απο πιο καταστηαμα πηρες νανοσιμ οπως σε ξαναρωτησα για να παραγγειλω και εγω μια μεσω φιλου!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 14

0 μέλη, 14 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες