Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Διαθέσιμη η αναβάθμιση 5.1 για το Apple TV


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
38 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   mpatakis

mpatakis

    iPH Elite Poster

  • 2.386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2012 - 01:09

Εχει επιλογη διπλα απο την μπαρα αναπαραγωγης για mirroring στο apple tv. Φυσικα πρεπει να εισαι στο ιδιο δικτυο για να στειλεις στο apple tv. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι να μην σου δειχνει το σηματακι για να βλεπεις στο apple tv. Με το ξεκιναει η ταινια στο iphone κατευθειαν μου εχει επιλογη να το δω στην tv.

Ποια έκδοση έχεις στο PC?....εγω εχω 2.4.6-beta3

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Livas

Livas

    iPH Member

  • 247 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:livas26

Δημοσίευση 18/11/2012 - 01:12

οπως τα λεει ο φιλος πιο πανω ειναι .!
αν ειναι στο ιδιο δικτυο και βαλεις να παιξει η ταινια θα σε βγαλει το εικονιδιο στην μπαρα αναπαραγωγης ..!

(δες και απο το apple Tv αν εχεις την επιλογη Airplay ενεργη ...)!

#33   syngi

syngi

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2012 - 01:14

Ποια έκδοση έχεις στο PC?....εγω εχω 2.4.6-beta3


Ειμαι μακρια απο το pc δυστυχως για να σου πω. Δεν νομιζω οτι ειναι θεμα του server αλλα του iphone στο apple tv. Προφανως σου αναγνωρισει κανονικα το mirroring απο το iphone στην τηλ σε οτιδηποτε αλλο σωστα;

Ποια έκδοση έχεις στο PC?....εγω εχω 2.4.6-beta3


Ειμαι μακρια απο το pc δυστυχως για να σου πω. Δεν νομιζω οτι ειναι θεμα του server αλλα του iphone στο apple tv. Προφανως σου αναγνωρισει κανονικα το mirroring απο το iphone στην τηλ σε οτιδηποτε αλλο σωστα;

#34   mpatakis

mpatakis

    iPH Elite Poster

  • 2.386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2012 - 01:26

Ειμαι μακρια απο το pc δυστυχως για να σου πω. Δεν νομιζω οτι ειναι θεμα του server αλλα του iphone στο apple tv. Προφανως σου αναγνωρισει κανονικα το mirroring απο το iphone στην τηλ σε οτιδηποτε αλλο σωστα;

Ειμαι μακρια απο το pc δυστυχως για να σου πω. Δεν νομιζω οτι ειναι θεμα του server αλλα του iphone στο apple tv. Προφανως σου αναγνωρισει κανονικα το mirroring απο το iphone στην τηλ σε οτιδηποτε αλλο σωστα;


Ναι ολα τα αλλα τα κανει mirroring κανονικα ....δοκίμασα και στο iPad και κανει το ίδιο....όταν παταω διπλό κλικ στο home button και κανω αριστερά την μπάρα εκεί που εχει κανονικα το σήματακι του mirroring , εχει το εικονίδιο του air video...το παταω αλλα δεν κανει τίποτα!....λες να υπαρχει κάποια ασυμβατοτητα επειδη εχω win 8?

οπως τα λεει ο φιλος πιο πανω ειναι .!
αν ειναι στο ιδιο δικτυο και βαλεις να παιξει η ταινια θα σε βγαλει το εικονιδιο στην μπαρα αναπαραγωγης ..!

(δες και απο το apple Tv αν εχεις την επιλογη Airplay ενεργη ...)!

Ειναι ενεργό το AirPlay.... Έχεις καποιο λινκ του air video της version που χρησημοποιεις εσυ?

Παιδια έκανα ενα ρεσταρτ και έφτιαξε....σας ευχαριστω!,

#35   syngi

syngi

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2012 - 01:26

Ναι ολα τα αλλα τα κανει mirroring κανονικα ....δοκίμασα και στο iPad και κανει το ίδιο....όταν παταω διπλό κλικ στο home button και κανω αριστερά την μπάρα εκεί που εχει κανονικα το σήματακι του mirroring , εχει το εικονίδιο του air video...το παταω αλλα δεν κανει τίποτα!....λες να υπαρχει κάποια ασυμβατοτητα επειδη εχω win 8?
Ειναι ενεργό το AirPlay.... Έχεις καποιο λινκ του air video της version που χρησημοποιεις εσυ?


Δεν ξερω ισως με τα windows 8 να εχει καποιο θεμα. Ξαναδοκιμασε να επιλεξεις μια ταινια για live conversion και οταν ξεκινησει να παιζει στο iphone δες αμα σου βγαζει την επιλογη διπλα απο την μπαρα αναπαραγωγης οπως εισαι μεσα στην ταινια.

#36   mpatakis

mpatakis

    iPH Elite Poster

  • 2.386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2012 - 01:26

Δεν ξερω ισως με τα windows 8 να εχει καποιο θεμα. Ξαναδοκιμασε να επιλεξεις μια ταινια για live conversion και οταν ξεκινησει να παιζει στο iphone δες αμα σου βγαζει την επιλογη διπλα απο την μπαρα αναπαραγωγης οπως εισαι μεσα στην ταινια.

Έφτιαξε έφτιαξε ευχαριστω!!

#37   Livas

Livas

    iPH Member

  • 247 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:livas26

Δημοσίευση 18/11/2012 - 01:28

http://www.inmethod.com/air-video/download.html

η Εκδοση ειναι 2.4.6 beta3

η πατα απο την αρχη 2 φορες το home button στο κινητο και πανε τερμα αριστερα που ειναι ο ηχος εκει διπλα εχει εικονιδιο για το apple tv να το γυρισεις... και μετα τρεξε το προγραμμα στο κινητο και δοκιμασε....!

#38   syngi

syngi

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2012 - 01:29

Έφτιαξε έφτιαξε ευχαριστω!!


Ευτυχως! Αντε καλοδουλευτο ! Ελπιζω να σε βολεψει

#39   mpatakis

mpatakis

    iPH Elite Poster

  • 2.386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/12/2012 - 13:45

Δόθηκε νεα αναβάθμιση 5.1.1 για το Apple TV?




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες