Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 24 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 5 στην Ελλάδα! Εντυπώσεις χρηστών!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4270 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1306   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 03/11/2012 - 20:19

εγω ειπα τη γνωμη μου χωρις να προσβαλω κανεναν,ουτε ειμαι προκλητικος κρυμμενος απο το πληκτρολογιιο. να φανταστω mik3q οτι θα σου φανηκε το πενταρι καλυτερο και σε καμερα,οθονη,μπαταρια,βιντεο κλπ ε?

καλως τον εξυπνο της παρεας.....


Sorry ρε φιλε ... Απλως ετσι οπως το εγραψες νομισα οτι εχεις εκτροφειο ....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1307   sakisb

sakisb

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2012 - 20:21

σε 2 σελιδες που δοκιμασα εγω ( contra.gr,gazzeta) τις ανοιξε πολυ πιο γρηγορα το σαμσουνγκ.μπορει να ετυχε,δεν ξερω.απλα δεν καταλαβαινω γιατι αν η γνωμη καποιου ειναι διαφορετικη απο τους αλλουσ καποιοι αμεσως να ειρωνευτουν!! ημαρτον! δεν ειμαι ειδικος ουτε ξερω πολλα,εναν απλο ελεγχο,απο περιεργεια εκανα και μαλιστα μου εκανε κι'εντυπωση το αποτελεσμα.

τι λες ρε παιδι μου,ο μαρκος ο σεφερλης του iphonehellaw πρεπει να εισαι εσυ....

Τελευταία επεξεργασία από: sakisb, 03/11/2012 - 20:22


#1308   Georgio

Georgio

    iPH Contributor

  • 1.106 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgioDan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:iGIORGIS

Δημοσίευση 03/11/2012 - 20:28

παιδια να ρωτησω κατι τους κατοχους... οταν εισαι συνδεδεμενος στο νετ μεσω δικτυου γραφει "H" (HSDPA) ή απλα γραφει 3G?

#1309   Dimsu

Dimsu

    iPH User

  • 186 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 03/11/2012 - 20:29

σε 2 σελιδες που δοκιμασα εγω ( contra.gr,gazzeta) τις ανοιξε πολυ πιο γρηγορα το σαμσουνγκ.μπορει να ετυχε,δεν ξερω.


Δεν αμφισβητώ πολύ πιθανό .... Εγώ μια ζωή τα μήλα είχα από τηλέφωνα άρα δεν είμαι ικανή να κρίνω αλλά τηλέφωνα κ ταχύτητες αλλά εντυπωσιακό αν το Samsung όντως υπερτερεί σε ταχύτητα. Αν επιτρέπεται θα χρησιμοποιείς κ τα 2 για Ίντερνετ η μόνο το ένα;

#1310   sakisb

sakisb

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2012 - 20:35

με βολευει το σαμσουνγκ περισσοτερο και λογω της οθονης για ιντερνετ,κι εγω,ειναι το τριτο iphone που περνω,το σ3 ειναι η πρωτη αποπειρα απεξαρτησης!!!απλα για 740 ευρω θα περιμενα κατι περισσοτερο απο το πενταρι.

#1311   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 03/11/2012 - 20:36

Απο το androidauthority ( say that again ???)
http://www.androidau...-better-117284/

Αλλα μη μεινεις σε αυτο.
Οριστε

Διαλεξε οποιο θες ...

#1312   Dimsu

Dimsu

    iPH User

  • 186 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 03/11/2012 - 20:40

με βολευει το σαμσουνγκ περισσοτερο και λογω της οθονης για ιντερνετ,κι εγω,ειναι το τριτο iphone που περνω,το σ3 ειναι η πρωτη αποπειρα απεξαρτησης!!!απλα για 740 ευρω θα περιμενα κατι περισσοτερο απο το πενταρι.


Ναι φυσικά δεν το συζητώ. Εγώ λίγο που είδα το Samsung μου άρεσε αλλά δύσκολα αλλάζεις αν έχεις συνηθίσει λογισμικό apple νομίζω lol

#1313   sakisb

sakisb

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2012 - 20:48

συμφωνοι,δεν σε αμφισβητω ουτε και σε ειρωνευομαι οπως κανεις εσυ ομως,εγω μια απλη σελιδα ( contra.gr) ανοιξα και το σαμσουνγκ ανταποκριθηκε πιο γρηγορα!!! μπορει να ετυχε! αλλα δεν χρειαζονται ειρωνιες περι κυησεως κλπ...

http://www.facebook....&type=1

σιγουρα
Dimsu η ποιοτητα κατασκευης ειναι ασυγκριτη του μηλου!!!! οσο για το λογισμικο ειναι θεμα συνηθειας! :-)

σου εδωσα και ενα λινκ με φωτο που τραβηξα πριν απο λιγο να τα δεις διπλα διπλα.

#1314   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/11/2012 - 20:49

συμφωνοι,δεν σε αμφισβητω ουτε και σε ειρωνευομαι οπως κανεις εσυ ομως,εγω μια απλη σελιδα ( contra.gr) ανοιξα και το σαμσουνγκ ανταποκριθηκε πιο γρηγορα!!! μπορει να ετυχε! αλλα δεν χρειαζονται ειρωνιες περι κυησεως κλπ...

http://www.facebook....&type=1

σιγουρα
Dimsu η ποιοτητα κατασκευης ειναι ασυγκριτη του μηλου!!!! οσο για το λογισμικο ειναι θεμα συνηθειας! :-)

σου εδωσα και ενα λινκ με φωτο που τραβηξα πριν απο λιγο να τα δεις διπλα διπλα.


Στο link που έχεις ανεβάσει στο Facebook βγάζει αυτό .
Προς το παρόν, αυτό το περιεχόμενο δεν είναι διαθέσιμο.


Τσέκαρε το.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1315   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 03/11/2012 - 20:49

καλησπερα παιδες! το παρελαβα κι'εγω εχτες και το εκανα ζευγαρι με το s3 που ηδη εχω.πολυ ομορφο,αρκετα καλυτερο πιοτηκα απο το σαμσουνγκ αλλα αρκετα πιο αργο και με πολυ κατωτερη καμερα.τα συναισθηματα εινα αναμοικτα για ενα κινητο 739 ευρω που ειναι σαφως κατωτερο απο ενα κινητο 460 ευρω.


συμφωνοι,δεν σε αμφισβητω ουτε και σε ειρωνευομαι οπως κανεις εσυ ομως,εγω μια απλη σελιδα ( contra.gr) ανοιξα και το σαμσουνγκ ανταποκριθηκε πιο γρηγορα!!! μπορει να ετυχε! αλλα δεν χρειαζονται ειρωνιες περι κυησεως κλπ...


Συγκρινε μόνος σου το δυο posts σου και δες ποση διαφορα έχουν ... Το δευτερο ειναι κατι που δεχομαι με σεβασμο. Ειναι ομως πολυ διαφορετικο απο το πρωτο που αγγιζει το trolling ...Στο οποιο ειμαι καπως ευαισθητος ...

Τελευταία επεξεργασία από: ntnskrds, 03/11/2012 - 20:50


#1316   sakisb

sakisb

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2012 - 20:54

εγω ηθελα με χαρα να μιραστω την ( ελαχιστη ) εμπειρια μου κι εσυ κοντεψες να με σκοτωσεις!!! ;-) φιλε κωστα προσπαθω ν'ανεβασω τη φωτο εδω αλλα μου λεει οτι ειναι μεγαλη.

http://www.facebook....&type=1

#1317   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 03/11/2012 - 20:55

Πες την εμπειρία σου φίλε Σάκη και θα αξιολογηθεί κατάλληλα κι από τους κατάλληλους. Μην αγχώνεσαι.
Το σίγουρο είναι ότι με 460 και με 740 κάνεις τα ίδια και δε δικαιολογείται η τόσο μεγάλη διαφορά μόνο από την ποιότητα κατασκευής.

Αναρτημένη εικόνα


#1318   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/11/2012 - 20:55

εγω ηθελα με χαρα να μιραστω την ( ελαχιστη ) εμπειρια μου κι εσυ κοντεψες να με σκοτωσεις!!! ;-) φιλε κωστα προσπαθω ν'ανεβασω τη φωτο εδω αλλα μου λεει οτι ειναι μεγαλη.

http://www.facebook....&type=1


Ανέβασε την πρώτα κάπου όπως το image shack και μετά βάλτην εδώ.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1319   Dimsu

Dimsu

    iPH User

  • 186 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 03/11/2012 - 20:57

Ναι δε βγαίνουν οι φωτός ούτε σε μένα. Αν μπορέσεις να τις βάλεις εδώ θα ήταν άψογο γιατί είμαι αρκετά περίεργη να δω διαφορα

#1320   sakisb

sakisb

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2012 - 21:02

http://imageshack.us...1103200905.jpg/

τωρα?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες