Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 24 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 5 στην Ελλάδα! Εντυπώσεις χρηστών!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4270 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1486   japan

japan

    iPH Addict

  • 620 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 05/11/2012 - 00:06

Που ακριβώς το είδες αυτο?


παρον :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1487   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 05/11/2012 - 00:07

διαβάζω το forum αρκετά τον τελευταίο μήνα λόγω iphone 5 και κάποιοι το έχουν αναφέρει αυτό.


Διάβασε τότε και εδώ.

Εγώ πολύ απλά θα σου πω πως με όσους έχω μιλήσει που έκαναν την αλλαγή, ουτε που σκέφτονται να γυρίσουν σε iPhone..

Έχουν αλλάξει οι ισορροπίες κατά πολύ. Αυτό που είπε ο vampirios πιο πάνω για τον ενθουσιασμό είναι απο τα πιο σωστά που έχω διαβάσει.. Στασιμότητα..

Άνοιξ'τε τους ορίζοντες σας και μην είστε κολλημένοι για τίποτα και για κανέναν..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1488   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 05/11/2012 - 00:07

Εγω το ξερω απο ενα φιλο και γνωστο απο εδω μεσα, τον pontiaras ! Καπου στις αγγελίες νομίζω θα βρείς το galaxy s3 του! :P

#1489   phoenixgrg

phoenixgrg

    iPH Enthousiast

  • 487 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:phoenixgrg

Δημοσίευση 05/11/2012 - 00:11

Ελα παιδιά δεν είναι ούτε χρημάτων θεμα ούτε τίποτα αλλωστε κανενα σοβαρα κινητο δεν ειναι φτηνο ολα θελουν γυρω στα 600 με 700 απλα σε κάποιους αρέσει η εμπειρία χρήσης του iOS και σε άλλους του Android και νομίζω αυτο πρεπει να το σεβόμαστε όλοι και να μην κοιτάμε τι κάνει παραπανω η κάθε συσκευη αλλά Τι Θελουμε εμείς και ο καθένας είναι μοναδικός για άλλους είναι τα windows για άλλους τα Linux και για άλλους τα Mac

#1490   tasosbin

tasosbin

    iPH Member

  • 208 μηνύματα
  • Twitter:@tasosbin
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 05/11/2012 - 00:16

Η κοσμοτέ παρόλο που έχω ζητήσει να ακυρώσουν την παραγγελία μου και την ακυρωσαν οπως απαντηαν σε μεηλ εστειλε ξανα μεηλ οτι η παραγγελια παραδωθηκε στη speedex με τον αριθμό της φορτωτικής. Επομένως αύριο θα είναι εδώ (Κυπαρισσία Μεσσηνίας) .
Εγω το αγορασα από την Παρασκευη από γερμανο οπότε δεν θα το κρατήσω αυτό που στέλνουν. Αν κάποιο παιδί είναι από εδω γυρω, πχ καλαμάτα καιενδιαφέρεται και θέλει να έρθει να το πάρει ας στείλει ΠΜ. Αλλιως δεν θα το παραλάβω και θα πω να το στειλουν πίσω.
Φυσικά μιλάμε ότι δεν θα βγαλω τίποτα. 739€ κατευθειαν στον κουριερ θα πληρωσει οποιος το θελει.
Μιλάμε για μαυρο 16αρι

Τελευταία επεξεργασία από: tasosbin, 05/11/2012 - 00:19


#1491   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 05/11/2012 - 00:22

Η κοσμοτέ παρόλο που έχω ζητήσει να ακυρώσουν την παραγγελία μου και την ακυρωσαν οπως απαντηαν σε μεηλ εστειλε ξανα μεηλ οτι η παραγγελια παραδωθηκε στη speedex με τον αριθμό της φορτωτικής. Επομένως αύριο θα είναι εδώ (Κυπαρισσία Μεσσηνίας) .
Εγω το αγορασα από την Παρασκευη από γερμανο οπότε δεν θα το κρατήσω αυτό που στέλνουν. Αν κάποιο παιδί είναι από εδω γυρω, πχ καλαμάτα καιενδιαφέρεται και θέλει να έρθει να το πάρει ας στείλει ΠΜ. Αλλιως δεν θα το παραλάβω και θα πω να το στειλουν πίσω.
Φυσικά μιλάμε ότι δεν θα βγαλω τίποτα. 739€ κατευθειαν στον κουριερ θα πληρωσει οποιος το θελει.
Μιλάμε για μαυρο 16αρι

Άλλοι ψάχναμε απο το πρωί μέχρι το βράδυ, που έχει διαθέσιμο iphone και εσύ βρίσκεις 2 τυχαία. Απίστευτό. :lol: :lol: :lol:

#1492   tasosbin

tasosbin

    iPH Member

  • 208 μηνύματα
  • Twitter:@tasosbin
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 05/11/2012 - 00:29

Μεγάλη τυχη οντως. Και παρόλο που ακύρωσα την έστειλαν. Οπως ειδα στο σαητ της Speedex ειναι καλαματα το πακέτο. Αρα λοιπον αυριο θα ερθει εδω. Οσοι πιστοί Στειλτε ΠΜ :D

#1493   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 05/11/2012 - 00:35

Τα public πάντως μιλάνε για πρωτοφανή ζήτηση.


Αγαπητέ πελάτη,
Ευχαριστούμε για την εκδήλωση ενδιαφέροντος απόκτησης του iPhone 5 από το public.gr .

Οφείλουμε να σας ενημερώσουμε ότι εξαιτίας της πρωτοφανούς ζήτησης που παρουσιάστηκε το προϊόν είναι προσωρινά εξαντλημένο. Επόμενη παραλαβή του αναμένουμε στα τέλη Νοεμβρίου, ως εκ τούτου μπορείτε να παραμείνετε στη λίστα προτεραιότητας απόκτησής του.


Υπενθυμίζουμε όπως αναφερόταν και στη φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος, ότι λόγω εταιρικής συνεργασίας ικανοποιούνται αρχικά οι παραγγελίες με πρόγραμμα WIND .


Σε κάθε περίπτωση μπορείτε να επισκεφτείτε το site μας (www.public.gr) για άμεση ενημέρωσή σας.

Με εκτίμηση,
Public.gr Customer Passion



Δεν είναι θέμα ζήτησης, τηλέφωνα δεν έχουν...

#1494   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/11/2012 - 00:57

Και μένα οι φίλοι μου που πήγαν σε S3 περιμένουν να πουληθεί (2/2)...το συμπέρασμα είναι πως ναι, το S3 σου δίνει δυνατότητες. Όμως αυτές είναι στην πλειοψηφία τους περιττές και επιπλέον περί των S-beam και Wifi Direct κλπ, πρέπει και ο άλλος να έχει την ίδια τεχνολογία (δλδ S3 κλπ οπότε ψιλοάχρηστο, είτε να έχει η TV εγκατεστημένη την τεχνολογία...).

iPhone 5 + JB and ftw



#1495   lambrosspeth

lambrosspeth

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 05/11/2012 - 01:18

βρε παιδια γιατι τοση κοντρα μεταξυ iphone και galaxy s 3???ο καθενας οτι θελει παιρνει αναλογα με τα γουστα του..εγω εχω το iphone 5 και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος μπορω να πω με σιγουρια

#1496   djdog

djdog

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 05/11/2012 - 01:30

Έχει βρει κανένας back protector για το 5 που να είναι matte?Δηλαδη anti glare?Γιατι όσες έχω δει (zagg,wrapsol κλπ) είναι ultra clear και κάνουν το πίσω μέρος "γυαλιστερο" όταν τις βάζεις...Σα να το έχεις τυλιξει με ζελατινα που χρησιμοποιει η μανα μου στο κομμένο καρπούζι πριν το βάλει στο ψυγείο..!!

#1497   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 05/11/2012 - 01:33

κανεις που εχει παρει μαυρο, εχει δει κανενα θεματακι με τα γλαωστα σημαδια? με μια θηκουλα το σωζουμε?

#1498   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/11/2012 - 01:39

κανεις που εχει παρει μαυρο, εχει δει κανενα θεματακι με τα γλαωστα σημαδια? με μια θηκουλα το σωζουμε?

ποιο πραγμα?

Τελευταία επεξεργασία από: rromeodim, 05/11/2012 - 01:39


#1499   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 05/11/2012 - 01:43

ποιο πραγμα?

τα γνωστα σημαδια στο μαυρο αλουμινιο..μεχρι που βλεπω σε ξενα sites που λενε οτι φευγει το χρωμα και μονο με το ζορισμα της θηκης..και με εχουν τρομαξει(γιατι πληρωσα 32αρι και το περιμενω :P)
επισης να φανταστω οτι αυτο το κροταλισμα που ακουγεται οπως λεει καποιος εδω, δε το εχουν ολοι ε??

#1500   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/11/2012 - 01:46

για πες μου ενα σαιτ που τα λεει αυτα γιατι με ενδιαφερει και μενα.
Αν ειναι ετσι τα πραγματα τοτε μονο θηκη pouch για να μην ζοριζεται πολυ το κινητο.Αλλα και παλι τοσα λεφτα για να το βαζουμε σε τετοιες θηκες?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 42

0 μέλη, 42 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες