Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 24 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 5 στην Ελλάδα! Εντυπώσεις χρηστών!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4270 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#3106   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/11/2012 - 22:08

sorry αλλα πιο ειναι το προβλημα, θες να σου κανει κλικλ κ οχι βιμπ???? τι να πω, δεν καταλαβαινω το θεμα σου ρε φιλε...



Ρωτω αν κανουν ολα τα 5αρια ετσι και αν υπαρχει ρυθμιση!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#3107   akis883

akis883

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 26/11/2012 - 00:39

Καλησπέρα,

εβδομαδα 43 (οκτώβριος), λευκό 16GB από Vodafone.

Εμφανιση: Αψογο

Ερώτηση: Σε ποιο σημείο του Forum θα βρω πως να μεταφέρω επαφές, φωτο, εφαρμογές από το 4s???

#3108   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 26/11/2012 - 00:41

Τις επαφές με τποιο πρόγραμμα συγχρόνιζες?

Αν τις έχεις iCloud τις πέρνεις απο εκεί ανοίγοντας το διακόπτη απο ρυθμίσεις - iCloud.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#3109   akis883

akis883

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 26/11/2012 - 00:57

Κανένα. Ειχα ενεργοποιησει το 4s χωρις itunes

Αν τις περάσω στο icloud απο το 4s μετά μπορω να τις περάσω στο 5???

Αυτό γινεται μονο για τις επαφές???

#3110   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 26/11/2012 - 01:51

Κανένα. Ειχα ενεργοποιησει το 4s χωρις itunes

Αν τις περάσω στο icloud απο το 4s μετά μπορω να τις περάσω στο 5???

Αυτό γινεται μονο για τις επαφές :huh:

Ενεργοποίησε το iCloud από το 4s στα settings. Βάλε On το Contact και μετά συνδέσου με το iCloud που δημιούργησες και στο 5άρι και οι επαφές είναι έτοιμες όλες όπως ακριβώς και στο 4s. Επίσης γίνεται αυτό και με τα Save σου από τα παιχνίδια, τις σημειώσεις, τις φωτογραφίες και άλλα πολλά.

Τελευταία επεξεργασία από: Spiroslp, 26/11/2012 - 01:51


#3111   akis883

akis883

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 26/11/2012 - 02:14

Ενεργοποίησε το iCloud από το 4s στα settings. Βάλε On το Contact και μετά συνδέσου με το iCloud που δημιούργησες και στο 5άρι και οι επαφές είναι έτοιμες όλες όπως ακριβώς και στο 4s. Επίσης γίνεται αυτό και με τα Save σου από τα παιχνίδια, τις σημειώσεις, τις φωτογραφίες και άλλα πολλά.

Ευχαριστώ πολύ. Θα το δοκιμάσω.

#3112   bolos

bolos

    iPH Enthousiast

  • 397 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/11/2012 - 08:42

Γράψε spigen.com και διάλεξε το iPhone 5. Μετα δες τα bumpers θα το δεις αυτο που λέω. Το έχει ως εικόνα σε μαύρο αλλα άμα ψάξεις στο YouTube το φοράνε το bumper σε άσπρο και του παει τέλεια.

http://www.spigen.co...-ex-series.html
http://www.youtube.com/watch?v=r6-f3URKuKc

Καλημερα εγω παρήγγειλα από την συγκεκριμενη σελιδα στις 8 Νοέμβρη κ σήμερα που έχουμε 26 ακομα δεν έχω λάβει τιποτα!
Μου εστειλαν tracking No που λεει τελευταια επαφη 10 Νοεμβρη στο L.A. μετα τπτ.Τους εστειλα 2 μαιλ με τα πολλα μου απαντησαν οτι αργησαν στα τελωνεια μαλλον και οτι εσεις επιλεξατε τον τροπο αποστολής κ στην τελικη check your ποστ office!! Εγω λεω να περιμενω μεχρι την Παρασκευη κ μετα να τραβηξω ενα dispute sto paypal.
Ti γνώμη έχετε εσεις;;

#3113   dimosx

dimosx

    iPH Contributor

  • 965 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/11/2012 - 08:45

και σε μενα τα ιδια αλλα λενε οτι μπορει να χρειαστουν και 40 μερες για να ερθει οποτε μπορουμε να κανουμε dispute?

#3114   bolos

bolos

    iPH Enthousiast

  • 397 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/11/2012 - 08:52

και σε μενα τα ιδια αλλα λενε οτι μπορει να χρειαστουν και 40 μερες για να ερθει οποτε μπορουμε να κανουμε dispute?

Δεν ξέρω αλλα οταν τα επαιρνα απο ebay αργουσαν αλλα ποτε τοσο!.Τωρα πληρωσα 8$ μεταφορικα κ καθυστερει κ περισσοτερο .εγω παντως λέω παρασκευη να το τραβηξω το dispute.

#3115   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 26/11/2012 - 10:32

Καλημερα εγω παρήγγειλα από την συγκεκριμενη σελιδα στις 8 Νοέμβρη κ σήμερα που έχουμε 26 ακομα δεν έχω λάβει τιποτα!
Μου εστειλαν tracking No που λεει τελευταια επαφη 10 Νοεμβρη στο L.A. μετα τπτ.Τους εστειλα 2 μαιλ με τα πολλα μου απαντησαν οτι αργησαν στα τελωνεια μαλλον και οτι εσεις επιλεξατε τον τροπο αποστολής κ στην τελικη check your ποστ office!! Εγω λεω να περιμενω μεχρι την Παρασκευη κ μετα να τραβηξω ενα dispute sto paypal.
Ti γνώμη έχετε εσεις;;

Εγω ένα έχω να πω. Παραγγειλα στις 30 Οκτωβρίου ένα παιχνίδι απο Αγγλία και ακόμα να μου έρθει. Σήμερα μου ήρθε κάτι που παράγγειλα στις 10 Νοεμβρίου. Δεν μου έχουν ξαναργησει ποτέ τόσο πολυ να μου έρθουν πράγματα. Εγω κάνω υπομονή. Όταν μπει ο Δεκέμβριος θα αρχίσω την ενόχληση. Τώρα για την θήκη κανονικά πρέπει να μου έρθει αυτήν την εβδομάδα, θα δείξει. Φοβάμαι μήπως τα βουτάει κανείς αλλα γνωριζόμαστε όλοι εδω. Μια φορα είχε χάσει ένας ένα δεματακι εδω που το έβλεπα κάτω και πήγε σπίτι του να ανεβάσει κάτι πράγματα και κατέβηκε να το πάρει και έλειπε. Τι να πεις πρέπει να τα προσεχείς αυτα και είναι ένα μεγάλο αρνητικό άμα δεν ζεις μόνος σου.

#3116   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 26/11/2012 - 10:58

Ρε παιδια η οθονη του λευκου 5αριου μου σαν να εγινε πιο κιτρινη τις τελευταιες ημερες. Υπαρχει προβλημα; Να το παω για service; Ή να το κρατήσω ετσι; Παντως δεν εχει σχεση το ασπρο χρωμα της συσκευης με το ασπρο της οθονης...Ξενερα

#3117   bolos

bolos

    iPH Enthousiast

  • 397 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/11/2012 - 11:01

Εγω ένα έχω να πω. Παραγγειλα στις 30 Οκτωβρίου ένα παιχνίδι απο Αγγλία και ακόμα να μου έρθει. Σήμερα μου ήρθε κάτι που παράγγειλα στις 10 Νοεμβρίου. Δεν μου έχουν ξαναργησει ποτέ τόσο πολυ να μου έρθουν πράγματα. Εγω κάνω υπομονή. Όταν μπει ο Δεκέμβριος θα αρχίσω την ενόχληση. Τώρα για την θήκη κανονικά πρέπει να μου έρθει αυτήν την εβδομάδα, θα δείξει. Φοβάμαι μήπως τα βουτάει κανείς αλλα γνωριζόμαστε όλοι εδω. Μια φορα είχε χάσει ένας ένα δεματακι εδω που το έβλεπα κάτω και πήγε σπίτι του να ανεβάσει κάτι πράγματα και κατέβηκε να το πάρει και έλειπε. Τι να πεις πρέπει να τα προσεχείς αυτα και είναι ένα μεγάλο αρνητικό άμα δεν ζεις μόνος σου.

δεν εχω τετοιο προβλημα σε μονοκατοικια μενω αλλα πιστευω με τα τελωνεια κατι γινεται 2 δεματα μου εστειλαν απο Γερμανια και το ενα ηρθε σε 5 μερες το αλλο σε 3 βδομαδες!!!Οτι ναναι

#3118   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 26/11/2012 - 11:03

Ρε παιδια η οθονη του λευκου 5αριου μου σαν να εγινε πιο κιτρινη τις τελευταιες ημερες. Υπαρχει προβλημα; Να το παω για service; Ή να το κρατήσω ετσι; Παντως δεν εχει σχεση το ασπρο χρωμα της συσκευης με το ασπρο της οθονης...Ξενερα

Δεν επιδιορθώνεται και έχει δηλώσει και η Apple πως γνωρίζει για το πρόβλημα. Αν μπορείς καλύτερα να το επιστρέψεις..


#3119   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/11/2012 - 11:19

Δεν επιδιορθώνεται και έχει δηλώσει και η Apple πως γνωρίζει για το πρόβλημα. Αν μπορείς καλύτερα να το επιστρέψεις..


Μπορείς να παραθέσεις την πηγή απ' όπου το διάβασες αυτό;

#3120   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 26/11/2012 - 11:46

Μπορείς να παραθέσεις την πηγή απ' όπου το διάβασες αυτό;


Αδειασε τα πμ σου !!!(ασχετο) !!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 29

0 μέλη, 29 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες