Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 3 ψήφοι

Είσαι Καθηγητής; Πάμε Στοίχημα τότε..


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
216 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   dalas

dalas

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2012 - 00:24

Ποιο ηταν το παραμικρο; Για την πεναλταρα του βαζελου κανα σχολιο; Μηπως ηταν και κοκκινη; Αφαντος ο αλαφουζος σημερα..Και κατι που ακουσα σημερα " εδω ο Πανιωνιος που ειναι αντιπαλος για το πρωταθλημα δεν παραπονεθηκε για διαιτησια και το κανει ο βαζελος απο τους -11" χαχαχα

φιλε δεν ειμαι παναθηναικος και ειμαι παοκ,με αδικησε εχτες στην κρητη αλλα δεν ειπα τιποτα,πεναλντι,κοκκινη ακυρωθεν γκολ.
μια φορα να ακουσω εναν ολυμπιακο να πει το αυτονοητο=ναι μας βοηθαει η διατησια παραπανω απο αλλες ομαδες,εκει θα παραδεχτω αυτον.ακομα θυμαμαι το πεναλντι του αλεξανδρη στην καβαλα ενα μετρο εξω απο την περιοχη που το δωσε.
το πρωταθλημα ετσι οπως το κανατε ειναι για να το βλεπεται μονο εσεις ειλικρινα,εχετε αηδιασει τον απλο κοσμο.
και δεν ασχολουμαστε,δεν παμε γηπεδο,καθε χρονο το ιδιο σκηνικο στο ιδιο θεατρο.οπως εχασε το μπασκετ το κοινο του ετσι παει να γινει και στο ποδοσφαιρο.ΚΑΙ δεν τα λεω αυτα να μαλωσουμε αλλα για να καταλαβεις-τε οτι ο κοσμος ΣΑΣ ΒΑΡΕΘΗΚΕ!!!
βγαινει ο σαρρης προεδρος της επο και μιλαει ο αλαφουζος,πεταγετε ο γερομπισμπικης θεοδωριδης και απαντα,ελεος μας κουρασατε.θελουμε καθαρο πρωταθλημα και διαφανεια.και εξω ολη η παραγοντικη σαβουρα που θρεφεται απο το ποδοσφαιρο(μωραλης,δημητριαδης,ζαγορακης και το λεω και ο βρυζας).με μισθο 6.000 τον μηνα και συν αλλα ποσα απο κατω παω και εγω προεδρος...οποιος ειναι ΛΟΓΙΚΟΣ ας απαντησει και οχι με οπαδισμο,δεν θα απαντησω σαυτον.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   dalas

dalas

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2012 - 00:31

ααα πανος1985...με το -11 διχνεις επιπεδο βλεπω.

#93   Panos1985

Panos1985

    iPH Member

  • 293 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • GameCenter:Panos1985

Δημοσίευση 08/10/2012 - 00:39

ααα πανος1985...με το -11 διχνεις επιπεδο βλεπω.


Αφου -11 ειναι να μην το πω; Σε πειραξε για το αδελφο σωματειο; :P Οσον αφορα τον παοκ ντροπη σεν κανει να μιλατε για διαιτησια..εδω κανατε ηρωα τον γκαρσια που επαιζε μποξ και δεν αποβληθηκε..Τοτε ηταν ανθρωπινο λαθος; Τωρα οσον αφορα τα αγωνιστικα..Μιλατε για διαιτησια αλλα στα μεταξυ μας ολο με σκυμμενο κεφαλι φευγετε και ακυρωνεστε μονοι σας...Αληθεια τιμωρηθηκατε για το μπουκαλι στον Μιραλας; Φετος δεν εχω ομαδα ...Μακαρι να μην το παρω μπας και ξυπνησει ο Βαγγελας...Παρτο εσυ , ο πανιωνιος λιγο με ενδιαφερει..Δεν θελω Ελληνικο πρωταθλημα , θελω ευρωπη, αλλα καλο ειναι να σταματησετε την καραμελα περι διαιτησιας...Παοκ, παο, αεκ ΔΕΝ επρεπε καν να συμμετεχετε ...Λογω φορολογικων δηλωσεων..Αλλα το σαπιο κατεστημενο και η παραγκα σας δινανε συνεχεια παρατασεις...

Υ.Γ: περυσι που ο ολυμπιακος αποκλειστκε απο τους 16 οταν η Ντορτμουντ εφαγε 2 γκολ σε 5 λεπτα ολοι πανηγυριζατε...Οταν ειπαμε για στημενο , ολοι λεγατε οχι και αυτα εχει η μπαλα κ.λ.π....Ο Αλαφουζος γιατι δεν εκανε tweet σημερα; Εσυ σαν παοκτσης γτ δεν ανεφερες αυτο το ευνοικο για τον παο σφυριγμα..;

Τελευταία επεξεργασία από: Panos1985, 08/10/2012 - 00:45


#94   dalas

dalas

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2012 - 00:44

φίλε είλικρινα μαυτά που λές σήμαινει ότι δεν ξές πολλά.ξές πόσα χρέη εχει ο ολυμπιακός και είναι παγωμενα;η πιο βολεμένη ομάδα είναι.ποιά ευρωπη μορέ,οπου πας σε κατπαζώνουν.δεν συμφόνω να βαράει ο γκαρσία αλλα θυμησέ μου τι έκανε ο ανατολάκης ο νταής;Στα παπακια μου το πρωταθλημα σας και πατε ευρωπη να ειστε το ρεζίλι,δεν είστε άδικα η πιο αχώνευτη ομάδα.ο βαγγέλας μην νομίζεις ουι χώνει κιόλας.να βγάλει ηρθε.με σιοβα μούπεζες,μανωλα και μανιατη,αμπτουν.εχει παρει ολο το πακο απο τσου λου κ μιραλας κ καθεσαι σαν προβατο με τα φυστικια και παρακολουθεις.με βεροια θυμησε μου λιγο τι γκόλ ακύρωσε;;;;η δεν το θυμάσαι!μαλλον δεν το θυμασαι γιατι ΠΟΤΕ δεν θα δεις την καμπουρα σου.

#95   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 08/10/2012 - 00:46

Το σάπιο κατεστημένο μας έδωσε και το πρωτάθλημα στα χαρτιά που κέρδισε ο Κόκκαλης στα δικαστηρια επειδη τον έτσουξε η 4αρα..Σας νοιάζει να κερδίσετε παντου όπως να ναι, ειστε κακοκαθημενοι οπαδοί..

Αναρτημένη εικόνα


#96   Panos1985

Panos1985

    iPH Member

  • 293 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • GameCenter:Panos1985

Δημοσίευση 08/10/2012 - 00:51

φίλε είλικρινα μαυτά που λές σήμαινει ότι δεν ξές πολλά.ξές πόσα χρέη εχει ο ολυμπιακός και είναι παγωμενα;η πιο βολεμένη ομάδα είναι.ποιά ευρωπη μορέ,οπου πας σε κατπαζώνουν.δεν συμφόνω να βαράει ο γκαρσία αλλα θυμησέ μου τι έκανε ο ανατολάκης ο νταής;Στα παπακια μου το πρωταθλημα σας και πατε ευρωπη να ειστε το ρεζίλι,δεν είστε άδικα η πιο αχώνευτη ομάδα.ο βαγγέλας μην νομίζεις ουι χώνει κιόλας.να βγάλει ηρθε.με σιοβα μούπεζες,μανωλα και μανιατη,αμπτουν.εχει παρει ολο το πακο απο τσου λου κ μιραλας κ καθεσαι σαν προβατο με τα φυστικια και παρακολουθεις.με βεροια θυμησε μου λιγο τι γκόλ ακύρωσε;;;;η δεν το θυμάσαι!μαλλον δεν το θυμασαι γιατι ΠΟΤΕ δεν θα δεις την καμπουρα σου.




Παραξενο ομως που ο ευρωξεφτιλας οπως λες ειναι στην 28 θεση στην ευρωπη και εσυ στην 100 αν σεν κανω λαθος..Μιλας για βεροια; Χαχαχα..Δεν μου λες τοτε γιατι ο γεωργιαδης ΔΕΝ αποβληθηκε με δευτερη κιτρινη στο πρωτο ημιχρονο οταν σταματησε αντεπιθεση του οσφπ; Γιατι δεν αναφερεις τα ΑΝΥΠΑΡΚΤΑ οφσαιντ Τζιμπουρ και Μητρογλου στο 2 ημιχρονο;;; Μονομερες κραξιμο μονο;

Το σάπιο κατεστημένο μας έδωσε και το πρωτάθλημα στα χαρτιά που κέρδισε ο Κόκκαλης στα δικαστηρια επειδη τον έτσουξε η 4αρα..Σας νοιάζει να κερδίσετε παντου όπως να ναι, ειστε κακοκαθημενοι οπαδοί..



Στο ποδοσφαιρο ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ για την ΝΟΜΙΜΗ συμμετοχη παιχτων..Ακομα και στο ευρωπαικο δικαστηριο μας πηγαν αλλα μας δικαιωσαν...Αλλαξτε τους νομους της uefa ...Μονο ετσι θα ειχε δικιο η αεκ και ο ποα

Υ.Γ 1989 ματς αεκ- οσφπ διακοπτεται στο 90 μετα απο εισβολη οπαδων της αεκ αφου η κουλα εχανε 1-2...Υπηρχαν 2 περιοτωσεις συμφωνα με τους κανονισμους..1) διακοπη και κατοχυρωση υπερ οσφπ 0-3.. 2) Συνεχιση αγωνα απο εκει που σταματησε..Αυτο που εγινε ηταν , επαναληψη αγωνα απο την αρχη τον οποιο εχασε ο οσφπ και πηρε πρωταθλημα η αεκ...Τς τς τς κοιτα να δεις παραγκα

Τελευταία επεξεργασία από: Panos1985, 08/10/2012 - 00:55


#97   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 08/10/2012 - 00:57

Πανο βλέπω έχεις αδιασειστα κριτήρια παντου είτε ο τσοπανος είναι ο cook και η apple είτε ο τσοπανος είναι ο μαρινακης και ο Κόκκαλης. Μάλλον σ αρέσει να βελαζεις δεν εξηγείται αλλιώς. Η συμμετοχή του βαλνερ τότε ήταν εσκεμμένη όπως βγήκε και απο συνομιλίες που είχαν υπεκλαπη στο σκάνδαλο των στημενων αγώνων , τους είχε διαβεβαιώσει ο γκαγκατσης ότι δεν θα Εχει πρόβλημα απλα άργησε να έρθει το δελτίο του παίκτη . Ξέρεις ποιος γκαγκατσης έτσι; Αυτός που ήταν σε σένα μέχρι πριν λίγο καιρο ντε. Ποσο πιο ρομπες , να έχετε υψηλό παράγοντα τον πρόεδρο της ΕΠΟ για 10 χρόνια μετα έναν χρόνο που δεν ξαναβγηκε- έβαλε.

Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 08/10/2012 - 00:59

Αναρτημένη εικόνα


#98   Panos1985

Panos1985

    iPH Member

  • 293 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • GameCenter:Panos1985

Δημοσίευση 08/10/2012 - 01:00

Πανο βλέπω έχεις αδιασειστα κριτήρια παντου είτε ο τσοπανος είναι ο cook και η apple είτε ο τσοπανος είναι ο μαρινακης και ο Κόκκαλης. Μάλλον σ αρέσει να βελαζεις δεν εξηγείται αλλιώς. Η συμμετοχή του βαλνερ τότε ήταν εσκεμμένη όπως βγήκε και απο συνομιλίες που είχαν υπεκλαπη στο σκάνδαλο των στημενων αγώνων , τους είχε διαβεβαιώσει ο γκαγκατσης ότι δεν θα Εχει πρόβλημα απλα άργησε να έρθει το δελτίο του παίκτη . Ξέρεις ποιος γκαγκετσης έτσι; Αυτός που ήταν σε σένα μέχρι πριν λίγο καιρο ντε. Ποσο πιο ρομπες , να έχετε υψηλό παράγοντα τον πρόεδρο της ΕΠΟ για 10 χρόνια μετα έναν χρόνο που δεν ξαναβγηκε- έβαλε.




Πιλαβιος αυτο μονο αρκει...Στην διπικηση του παο και μετα στην ΕΠΟ...Υπαρχει και βιντεο στο youtube να βριζει παιχτη του Ολυμπιακου στο μπασκετ..Αναζητησε το θα εκπλαγεις...

#99   dalas

dalas

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2012 - 01:03

δεν ξαναμπαίνω σε αντιπαράθεση πάνο μαζί αου γιατί δεν θα νγάλω άκρη.όλοι να σας κράζουν κάτι θα βρείτε να πείτε.για να σας κράζουν όλοι κάτι σημένει.και στην ευρώπη πιο πολλούς πόντους έχω παρει.δεν εχω φαει 7 ΠΟΤΕ ΜΟΥ....

#100   Panos1985

Panos1985

    iPH Member

  • 293 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • GameCenter:Panos1985

Δημοσίευση 08/10/2012 - 01:03

Αυτο τα λεει ολα

http://m.youtube.com...?v=sTWKCdIpoo0#

#101   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 08/10/2012 - 01:06

Τι έκανε ο βάζελος με πιλαβιο τι έκανε ο γαυρος με γκαγκατση;Δεν σχολιασες καν τον παράγοντα γκαγκατση δεν πειράζει...
Επίσης θα πω και κάτι άλλο. Κάποτε λέγατε για ΟΦΗ και παραρτήματα κάτι που δεν ξέρω αν ίσχυε, τώρα ο Βαγγέλης απέκτησε παράρτημα σχεδόν επίσημο δεν είδα να κραζετε.
Ότι είναι στην πολιτική το ΠΑΣΟΚ είναι ο γαυρος στο ποδόσφαιρο...

Αναρτημένη εικόνα


#102   Panos1985

Panos1985

    iPH Member

  • 293 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • GameCenter:Panos1985

Δημοσίευση 08/10/2012 - 01:06

δεν ξαναμπαίνω σε αντιπαράθεση πάνο μαζί αου γιατί δεν θα νγάλω άκρη.όλοι να σας κράζουν κάτι θα βρείτε να πείτε.για να σας κράζουν όλοι κάτι σημένει.και στην ευρώπη πιο πολλούς πόντους έχω παρει.δεν εχω φαει 7 ΠΟΤΕ ΜΟΥ....


Δεν πειραζει..Και η Ρομα εφαγε 7 αρα ο παοκ που δεν εφαγε ειναι καλυτερη ομαδα..Δεν εχετε ομαδα απλα..Οταν ειχες και δεν ειχα με εβγαλες 5 θεση..Ασχετο ο Πατερας γτ εξαφανιστηκε; Μηπως τελικα αλλουνου ηταν η παραγκα;

#103   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 08/10/2012 - 01:06

@dalas λιγα λογια για την ομαδα που ειχε Κοσκωτα,Σαλιαρελη και Κοκκαλη για προεδρο...γηπεδακι λογο Γιαννας,υποθεση Βαλνερ,υποθεση στημενων με το Βαγγελα να κανει οτι
γουσταρει και αμα συνεχισω θα γραφω μεχρι το πρωι...

μη μιλατε τουλαχιστον ρε...καντε τη παπια...σας σιχαινεται ολη Ελλαδα μαμω το στανιο μου...παιρνετε καθε χρονο το πρωταθλημα με τα ψεμματα τσεπωνετε το μπαγιοκο και πατε στην ευρωπη σαν τις λουλες και σας σαπιζει στη φαπα ο καθε πικραμενος...και μετα λετε οτι ολοι ειναι κομπλεξικοι που χαιρονται οταν χανετε....ΘΕΙΑ ΔΙΚΗ ΛΕΓΕΤΕ...

ευχομαι να πεσουμε κ αλλο στη βαθμολογια και ο πρωτος να παιζει playoff για να παει ομιλους...εκει να σας δω μετα ρε GELAKTIKOS

και για να μη ξεχνιομαστε



ησουν εισαι και θα εισαι LA PUTA DE EUROPA




τελος να πω οχι οτι οι αλλοι ειναι καλυτεροι...κατι πατεραδες,αλαφουζηδες,μπατατουδηδες ζαγορακηδες μακηδες κτλ απλα ειναι λιγοτερο σκατα απο εσας.

Τελευταία επεξεργασία από: parafron4, 08/10/2012 - 01:08


#104   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/10/2012 - 01:06

Το χετε σκισει το τοπικ στα offtopic ετσι;;; Γιατι δεν ανοιγετα ενα αλλο στο μπλα μπλα να τσακωθουμε ομορφα και ησυχα;

Τελευταία επεξεργασία από: omilitis1987, 08/10/2012 - 01:07


#105   Panos1985

Panos1985

    iPH Member

  • 293 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • GameCenter:Panos1985

Δημοσίευση 08/10/2012 - 01:10

Παραφρων εαν εισαι βαζελος

http://m.youtube.com...?v=UgQwPzTtZdM#

Εαν δεν εισαι πες μου ομαδα να σου βαλω κρασι da pipa..


Αληθεια τι γνωριζετε για τα παιδια των Λουλουδιων επι εποχης Βαρδινογιαννη;

Υ.Γ: Για τις συνομιλιες Πατερα-Ψωμιαδη κανα νεο;

Υ.Γ2 : Φαπα εννοεις την 3αρα της Μαριμπορ;

Τελευταία επεξεργασία από: Panos1985, 08/10/2012 - 01:13


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες