Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1966   sakis697

sakis697

    iPH Hero

  • 3.903 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:20

Public Θεσσαλονίκης τώρα..
Ρωτάω έναν εκεί, τι θα γίνει ρε μεγάλε με το 5 ποτέ θα έρθει? Λέει δεν έχω ιδέα τα παράπονα σου στην info quest, όταν το φέρει αυτή την επόμενη θα το έχουμε κ εμείς.. λέω ούτε αύριο? Λέει μέσα στον μήνα..

Πιο πέρα δουλεύει ένας στις wind το παραρτημα κ τον ρωτάει ένας θείος κ του λέει το έχω αλλά μόνο με σύνδεση wind κ σε 15 μέρες θα το δινω κ σκέτο..

Δηλαδή τώρα φταίμε εμείς αν κάνουμε το κόλπο που λέγαμε ότι κ καλά θέλουμε σύνδεση κ μόλις το φέρουν να το μετανιώσουμε??

Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1967   XrysaSyros

XrysaSyros

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Samsung Galaxy Note 2

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:21

μαγκες και εγω αυριο θα το εχω στα χερια μου το λευκο 16αρι...μου το εχει απο σημερα που παρελαβαν κρατημενο ο γνωστος μου και αυριο μετα την δουλεια οοοοοοοοοοοοοοολεεε!!!!!!!

Μπορει και σημερα να στο δωσει και πας αυριο για την αποδειξη... εμενα ετσι μου κανανε! Περιμενω να πεσει το σκοταδι για να αραξω και να ασχοληθω!

#1968 Guest_Glousic_*

Guest_Glousic_*

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:22

Θεός.
άλλα την πάρτη μου γιατι την έγραψες με λατινικά?

Γιατι φίλε μου tsita δεν μπορω να κανω τιποτε χωρις αυτο το κινητο.... ειναι δηλαδη εργαλειο για τη δουλεια μου και τα android τα συχαινομαι ρε γμτ!! Οπότε είναι Party Time, χεχεχεεε!!!!! :D

#1969   Adrianos

Adrianos

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:32

Με ποια λογική δεν έχουν φέρει σχεδόν καθόλου 32ρια ?? Δεν μπορώ να το καταλάβω ... τα 16 κατά την άποψη μου είναι λίγα για ένα smartphone

Τελευταία επεξεργασία από: Adrianos, 01/11/2012 - 16:32


#1970   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:37

lol αυτό θα πει τρέλα

Αναρτημένη εικόνα

Μήπως πρέπει να δωθεί εντολή γράφει στη δεύτερη σειρά

#1971   frank44

frank44

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:41

Παιδιά σήμερα παρέλαβα και εγώ δύο 32 και 1 64 από τον γνωστό του κολλητού της θείας της κουμπάρας του μπατζανάκη του νοικάρη της ξαδέλφης μου.Για να δείτε τί βίσμα είμαι!!!! :P :D

#1972   master1992g

master1992g

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:47

Δηλαδή τζάμπα περίμενα μια βδομάδα και δεν έπαιρνα από Ελβετία, !@#@!#@!.Είναι δυνατόν τα golden-i μόνο 4 κινητά...έλεος.
Θα πάω cosmos από το πρωί και αν με θέλει θα το βρω το ασπρο μου..
Παιδιά προτείνεται να παραγγείλω από Ελβετία, ή να περιμένω την επόμενη παραλαβή? Σε ποια απο τις δυο περιπτώσεις θα το παραλάβω γρηγορότερα?
στην Ελβετία έχω άτομο που θα μου το στείλει..

#1973   eytyxhs

eytyxhs

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Twitter:@Eytyxhs
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:eytyxhs

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:47

Καλή η ξαδέρφη σου;

#1974   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:49

Δηλαδή τζάμπα περίμενα μια βδομάδα και δεν έπαιρνα από Ελβετία, !@#@!#@!.Είναι δυνατόν τα golden-i μόνο 4 κινητά...έλεος.
Θα πάω cosmos από το πρωί και αν με θέλει θα το βρω το ασπρο μου..
Παιδιά προτείνεται να παραγγείλω από Ελβετία, ή να περιμένω την επόμενη παραλαβή? Σε ποια απο τις δυο περιπτώσεις θα το παραλάβω γρηγορότερα?
στην Ελβετία έχω άτομο που θα μου το στείλει..


Και στην Ελβετια 3-4 βδομαδες δεν λεει αναμονη; Ε αν δεν προλαβεις αυριο, καπου τοτε θα ερθει η νεα παραλαβη..

#1975   master1992g

master1992g

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:53

Και στην Ελβετια 3-4 βδομαδες δεν λεει αναμονη; Ε αν δεν προλαβεις αυριο, καπου τοτε θα ερθει η νεα παραλαβη..

ΟΚ, γιατί λέγονται διάφορα ρώτησα..
Καλή τύχη σε όλους παιδιά..

#1976   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:54

Παιδιά σήμερα παρέλαβα και εγώ δύο 32 και 1 64 από τον γνωστό του κολλητού της θείας της κουμπάρας του μπατζανάκη του νοικάρη της ξαδέλφης μου.Για να δείτε τί βίσμα είμαι!!!! :P :D


ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ αυτο θα πει βισμα, καλοριζικο φιλε μου :)

#1977   akiszaki

akiszaki

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 01/11/2012 - 17:01

Τελικά παρέλαβε κανείς;

#1978   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 01/11/2012 - 17:09

Μπορει και σημερα να στο δωσει και πας αυριο για την αποδειξη... εμενα ετσι μου κανανε! Περιμενω να πεσει το σκοταδι για να αραξω και να ασχοληθω!

βασικα χρυσα μου ειπε οτι αυριο θα βγαλει και το demo και τα κινητα προς πωληση..αυριο που ειναι ουτε καν το demo σημερα..λεει απαγορευεται απο αυριο που ειναι επισημη διαθεση...θα το παρω μεσω πιστωτικης γιαυτο το αφηνω για αυριο...μν τα μπερδεψω...αφηστε που μου ειπε στο τηλ. οτι ηρθαν σημερα 8 τηλεφωνα και οτι ειναι για συνδεση..με ρωτησε αν ενδιαφερομαι για συνδεση του λεω οχι και λεει οκ εισαι η μονη εξαιρεση που θα κανω...ουφφφφφ....

#1979   vromogato

vromogato

    iPH User

  • 172 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:vromogato

Δημοσίευση 01/11/2012 - 17:10

βασικα χρυσα μου ειπε οτι αυριο θα βγαλει και το demo και τα κινητα προς πωληση..αυριο που ειναι ουτε καν το demo σημερα..λεει απαγορευεται απο αυριο που ειναι επισημη διαθεση...θα το παρω μεσω πιστωτικης γιαυτο το αφηνω για αυριο...μν τα μπερδεψω...αφηστε που μου ειπε στο τηλ. οτι ηρθαν σημερα 8 τηλεφωνα και οτι ειναι για συνδεση..με ρωτησε αν ενδιαφερομαι για συνδεση του λεω οχι και λεει οκ εισαι η μονη εξαιρεση που θα κανω...ουφφφφφ....

Έπιασε τόπο το πρήξιμο φίλε

#1980   XrysaSyros

XrysaSyros

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Samsung Galaxy Note 2

Δημοσίευση 01/11/2012 - 17:21

βασικα χρυσα μου ειπε οτι αυριο θα βγαλει και το demo και τα κινητα προς πωληση..αυριο που ειναι ουτε καν το demo σημερα..λεει απαγορευεται απο αυριο που ειναι επισημη διαθεση...θα το παρω μεσω πιστωτικης γιαυτο το αφηνω για αυριο...μν τα μπερδεψω...αφηστε που μου ειπε στο τηλ. οτι ηρθαν σημερα 8 τηλεφωνα και οτι ειναι για συνδεση..με ρωτησε αν ενδιαφερομαι για συνδεση του λεω οχι και λεει οκ εισαι η μονη εξαιρεση που θα κανω...ουφφφφφ....

Α οκ. Παω πασο. Εδω, επειδη ειμαστε γνωστοι μου το εδωσε ετσι και αυριο θα πληρωσω και εγω και θα παρω και την αποδειξη. Η πλακα ειναι οτι δεν ξερω ακριβως ποσο θα κανει γιατι εδω εχουμε μικροτερο ΦΠΑ και λογικα θα ειναι πιο λιγο απο 739 ευρω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες