Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2491   apostolispk

apostolispk

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 06/11/2012 - 02:42

Ξερουμε αν στην Κερκυρα το Iphone 5 κοστιζει 690 (λογω φπα)?!?!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2492   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 06/11/2012 - 03:41

Όχι φίλε μου.

http://www.forin.gr/...n-kai-uphresiwn

#2493   vampirios

vampirios

    iPH Member

  • PipPipPip
  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:vampirios

Δημοσίευση 06/11/2012 - 08:20

οσο πιο πολυ διαβαζεις τοσο βλεπεις με τι ατομα εχεις να κανεις.

Δεν κατανοώ αυτό που γράφεις ειλικρινά..

#2494   karaiord

karaiord

    iPH newbie

  • 56 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/11/2012 - 08:44

παιδια να σας πω την αληθεια μου εχω ξενερωσει α-πι-στευ-τα!!το εψαχνα στην ζακυνθο απ την πρωτη στιγμη που βγηκε να το πληρωσω τις μετρητοις τιποτα !!πηγα σε οσα λιγα καταστηματα πηγα δεν υπηρχε παρα μονο με συνδεση κ μονο το λευκο!!πηγα για επαγγελματικο ταξιδι καλαματα κ εκανα κ κει την ψαχτικη μου τα ιδια μαλιστα στο public πολυ εριστικα τα παιδακια που δουλευαν εκει με ειρωνευτηκαν καθως μου προτειναν συνδεση wind κ αρνηθηκα!!πραγματικα νιωθω τελειωσ μαλ...ας να θελω να πληρωσω αυτη την εποχη 740 ευρω κ να με δουλευουν ετσι για αυτο κ τελος δεν ασχολουμαι αλλο!ειναι ο ξαδελφος μου αγγλια κ μου πε 15 λιρες για να μου το στειλει ζακυνθο!αν γνωριζετε αν του πω τον αριθμο της πιστωτικης μου κ το παραγγειλει απο αγγλια δεν υπαρχει προβλημα ετσι?απλα να παρει το unlocked e??

#2495   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 06/11/2012 - 09:03

Αν το παρει απο apple store νομιζω ειναι ξεκλειδωτα, πες του να το αγορασει κ του βαζεις τα λεφτα στην τραπεζα αν δεν γινετε με την καρτα τη δικια σου!
Απλα δεν ξερω αν εχουν αμεσα διαθεσιμα κομματια
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#2496   Voidioan

Voidioan

    iPH Addict

  • 727 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:voidioan

Δημοσίευση 06/11/2012 - 09:03

παιδια να σας πω την αληθεια μου εχω ξενερωσει α-πι-στευ-τα!!το εψαχνα στην ζακυνθο απ την πρωτη στιγμη που βγηκε να το πληρωσω τις μετρητοις τιποτα !!πηγα σε οσα λιγα καταστηματα πηγα δεν υπηρχε παρα μονο με συνδεση κ μονο το λευκο!!πηγα για επαγγελματικο ταξιδι καλαματα κ εκανα κ κει την ψαχτικη μου τα ιδια μαλιστα στο public πολυ εριστικα τα παιδακια που δουλευαν εκει με ειρωνευτηκαν καθως μου προτειναν συνδεση wind κ αρνηθηκα!!πραγματικα νιωθω τελειωσ μαλ...ας να θελω να πληρωσω αυτη την εποχη 740 ευρω κ να με δουλευουν ετσι για αυτο κ τελος δεν ασχολουμαι αλλο!ειναι ο ξαδελφος μου αγγλια κ μου πε 15 λιρες για να μου το στειλει ζακυνθο!αν γνωριζετε αν του πω τον αριθμο της πιστωτικης μου κ το παραγγειλει απο αγγλια δεν υπαρχει προβλημα ετσι?απλα να παρει το unlocked e??


unlock να ζητησει από apple store.
1429 μοντέλο

#2497   vromogato

vromogato

    iPH User

  • 172 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:vromogato

Δημοσίευση 06/11/2012 - 09:05

παιδια να σας πω την αληθεια μου εχω ξενερωσει α-πι-στευ-τα!!το εψαχνα στην ζακυνθο απ την πρωτη στιγμη που βγηκε να το πληρωσω τις μετρητοις τιποτα !!πηγα σε οσα λιγα καταστηματα πηγα δεν υπηρχε παρα μονο με συνδεση κ μονο το λευκο!!πηγα για επαγγελματικο ταξιδι καλαματα κ εκανα κ κει την ψαχτικη μου τα ιδια μαλιστα στο public πολυ εριστικα τα παιδακια που δουλευαν εκει με ειρωνευτηκαν καθως μου προτειναν συνδεση wind κ αρνηθηκα!!πραγματικα νιωθω τελειωσ μαλ...ας να θελω να πληρωσω αυτη την εποχη 740 ευρω κ να με δουλευουν ετσι για αυτο κ τελος δεν ασχολουμαι αλλο!ειναι ο ξαδελφος μου αγγλια κ μου πε 15 λιρες για να μου το στειλει ζακυνθο!αν γνωριζετε αν του πω τον αριθμο της πιστωτικης μου κ το παραγγειλει απο αγγλια δεν υπαρχει προβλημα ετσι?απλα να παρει το unlocked e??

Απλά να είναι unlocked, καλά το λες

#2498   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 06/11/2012 - 10:06

Οντως επιβεβαιωνω πως οι υπάλληλοι στα public - wind είναι πολύ εριστικα και ειρωνες, πήγε και η γυναίκα και ο ξαδερφος και εγώ και μια συνάδελφος και σε όλους ήταν κάτι παραπάνω από ανεκδιηγητοι.....! Πάντως αδερφε μπορείς εσύ από εδώ να το παραγγελίες από το απλές στον Αγγλίας με την πιστωτική σου και να δηλώσεις διεύθυνση παράδοσης του ξαδερφος σου οπότε θα είσαι οι! Και ναι δέχονται ελληνικές πιστωτικες

#2499   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 06/11/2012 - 10:16

Για απειλήστε τους μάγκες του Public με τη νομοθεσία στο χέρι και με την αστυνομία να δούμε αν θα ειρωνεύονται.

#2500   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 06/11/2012 - 10:41

Για απειλήστε τους μάγκες του Public με τη νομοθεσία στο χέρι και με την αστυνομία να δούμε αν θα ειρωνεύονται.

δεν αξιζει φιλε...ειναι μια εταιρεια διχως παρον-μελλον-παρελθον....και γιαυτο τα καταστηματα εκλεισαν και μπηκαν στα public...χωρις καμμια ελπιδα και φυσικα ειναι θεμα χρονου να τον...πιου!!δεν το λεω εγω....η διαφημιση τους....!!

Τελευταία επεξεργασία από: stevobmw, 06/11/2012 - 10:41

iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2501   sympan

sympan

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 06/11/2012 - 10:52

Ρε παιδια τι παιζει με το Πλαισιο? μολις τωρα παρηγγειλα το Iphone 5 16gb με ανανεωση στην Vodafon. Μου ειπαν οτι περιμενουν γυρω στα τελη του μηνος και οτι η λιστα αναμονης ειναι τεραστια... Ξερει κανεις τιποτα? εχει καποιος βυσμα στο Πλαισιο να με βοηθησει? Ειμα κανουργιος στο Φορουμ και μ' αρεσει πολυ! Επισης θα ειναι η πρωτη μου επαφη με IPhone...

#2502   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 06/11/2012 - 10:59

Ρε παιδια τι παιζει με το Πλαισιο? μολις τωρα παρηγγειλα το Iphone 5 16gb με ανανεωση στην Vodafon. Μου ειπαν οτι περιμενουν γυρω στα τελη του μηνος και οτι η λιστα αναμονης ειναι τεραστια... Ξερει κανεις τιποτα? εχει καποιος βυσμα στο Πλαισιο να με βοηθησει? Ειμα κανουργιος στο Φορουμ και μ' αρεσει πολυ! Επισης θα ειναι η πρωτη μου επαφη με IPhone...


το ειπες μονος σου φιλε μου. Θελει βύσμα στο πλαίσιο για να το παρεις.
ακυρωσε την παραγγελια σου και κανε μια στην vodafone φιλε μου

#2503   sympan

sympan

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 06/11/2012 - 11:05

το ειπες μονος σου φιλε μου. Θελει βύσμα στο πλαίσιο για να το παρεις.
ακυρωσε την παραγγελια σου και κανε μια στην vodafone φιλε μου

Δεν γινεται διοτι στο πλαισιο εχω απο περσι 210 Ευρω επιδοτηση συν περιπου 382 Ευρω φετος απο Vodadone μας κανουν περοπου 590 Ευρω... Αλλα μονο μεσω Πλαισιου... Γι' αυτο ρωταω αν κανεις εδω μεσα εχει κανενα βυσμα εκει...

#2504   idoc

idoc

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 06/11/2012 - 11:06

Ξερουμε αν στην Κερκυρα το Iphone 5 κοστιζει 690 (λογω φπα)?!?!


Κοστίζει 696 στις περιοχές που το ΦΠΑ είναι 16%

Όχι φίλε μου.

http://www.forin.gr/...n-kai-uphresiwn


696 για την ακρίβεια..
Το iphone 4 το παρέλαβα από e-shop point με 16%.
ipad2 αγοράστηκε από multirama νησιού ,και στο ταμείο όταν ζήτησα 16% φπα παρ'ολο που δεν άρεσε σε κανέναν δεν υπήρξε αντίρρηση.
iphone 5 16gb 696
32gb 810
οι τιμές λιανικής στον υπολογιστή γνωστού παροχού..
τα συμπεράσματα δικά σας..

Τελευταία επεξεργασία από: idoc, 06/11/2012 - 11:11


#2505   prophil

prophil

    iPH Contributor

  • 1.193 μηνύματα
  • Twitter:@prophil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 06/11/2012 - 11:13

Δεν γινεται διοτι στο πλαισιο εχω απο περσι 210 Ευρω επιδοτηση συν περιπου 382 Ευρω φετος απο Vodadone μας κανουν περοπου 590 Ευρω... Αλλα μονο μεσω Πλαισιου... Γι' αυτο ρωταω αν κανεις εδω μεσα εχει κανενα βυσμα εκει...

σε τι πάγιο για πόσο χρόνο σου δώσανε επιδότηση τα 382?

Τελευταία επεξεργασία από: prophil, 06/11/2012 - 11:18


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 26

0 μέλη, 26 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες