Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2716   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/11/2012 - 17:39

παιδια αν μεσα στην εβδομαδα φερει το golden i σημαινει οτι θα φερει η vodafone & cosmote διοτι αυτοι παραλαμβανουν απο τους παροχους..επομενως...και το πλαισιο και το you και ο κωτσοβολος θα παραλαβουν μαζι με αυτους...και εφοσον η document δηλωνει οτι αυριο θα εχει ολα οδηγουν οτι παλι καποιοι ελαχιστοι θα παραλαβουν....
σιγουρο αυτο...μενει να δουμε αν θα ειμαστε στους τυχερους...πιστευω πως πρωτα ο θεος με το καλο θα ειμαστε....

και πιστευω οτι θα ερθουν αρκετα 16αρια και λιγα 32αρια...και αυτο λογω τιμης...διοτι γινονται πληρωμες πριν την παραλαβη και σκεφτειτε οτι θελει πολυ ρευστο για να παραγγειλουν πολλα κομματια...αλλα σιγουρα θα ερθουν...υπομονη παιδιαααααα!!!θα παρουμε ολοι.....!!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2717   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 13/11/2012 - 17:42

παιδια αν μεσα στην εβδομαδα φερει το golden i σημαινει οτι θα φερει η vodafone & cosmote διοτι αυτοι παραλαμβανουν απο τους παροχους..επομενως...και το πλαισιο και το you και ο κωτσοβολος θα παραλαβουν μαζι με αυτους...και εφοσον η document δηλωνει οτι αυριο θα εχει ολα οδηγουν οτι παλι καποιοι ελαχιστοι θα παραλαβουν....
σιγουρο αυτο...μενει να δουμε αν θα ειμαστε στους τυχερους...πιστευω πως πρωτα ο θεος με το καλο θα ειμαστε....

και πιστευω οτι θα ερθουν αρκετα 16αρια και λιγα 32αρια...και αυτο λογω τιμης...διοτι γινονται πληρωμες πριν την παραλαβη και σκεφτειτε οτι θελει πολυ ρευστο για να παραγγειλουν πολλα κομματια...αλλα σιγουρα θα ερθουν...υπομονη παιδιαααααα!!!θα παρουμε ολοι.....!!!


Kρατα γερά ρε stevo !!! Εεερχεταιι..

#2718   XrysaSyros

XrysaSyros

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Samsung Galaxy Note 2

Δημοσίευση 13/11/2012 - 17:45

Οποιος ενδιαφερεται εχω κρατηση στο Γερμανο Συρου λευκο 16αρι το οποιο δεν θα παρω. Με ΦΠΑ 16% ειναι στα 700 ευρω. Αν ειναι καποιος Συρο κ το θελει ή Αθηνα και θελει να κανει αγορα μεσω courier ας με ενημερωσει. Aυριο το παραλαμβανουν.

#2719   JiKL

JiKL

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/11/2012 - 20:36

Να κανω μια ψιλο ασχετη ερωτηση... μιας και δεν το βλεπω να το παιρνουμε απο εδω ξερετε αν το Ελβετικο Apple store δεχεται ελληνικη καρτα??

Τελευταία επεξεργασία από: JiKL, 13/11/2012 - 20:36


#2720   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 13/11/2012 - 21:28

Να κανω μια ψιλο ασχετη ερωτηση... μιας και δεν το βλεπω να το παιρνουμε απο εδω ξερετε αν το Ελβετικο Apple store δεχεται ελληνικη καρτα??


Δεν ξέρω άμα δέχεται αλλά σίγουρα δεν μπορεί να στείλει σε ελληνικές διεθύνσεις. Το κάθε Apple Store στέλνει εκεί που είναι.

#2721   Traianus

Traianus

    iPH User

  • 125 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 13/11/2012 - 22:32

Μόλις μου ήρθε email από το Golden-i.
Είμαι το Νο.1 για το μαύρο 32άρι :)

Το κείμενο που έστειλαν:


Και σε μένα έστειλαν αλλα είμαι 41 για το 16αρι...😢

#2722   vromogato

vromogato

    iPH User

  • 172 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:vromogato

Δημοσίευση 13/11/2012 - 23:14

Και σε μένα έστειλαν αλλα είμαι 41 για το 16αρι...😢


Εγω είμαι 50+...Τι 50+; 50+1 ή 50 +100;

#2723   JiKL

JiKL

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/11/2012 - 04:45

Δεν ξέρω άμα δέχεται αλλά σίγουρα δεν μπορεί να στείλει σε ελληνικές διεθύνσεις. Το κάθε Apple Store στέλνει εκεί που είναι.

Το ξερω αυτο..εχω φιλη που μενει εκει και μπορει να μου το φερει/στειλει.. το θεμα ειναι αν θα μπορω να το αγορασω με την καρτα μου ωστε να μην την εμπλεκω/πρεπει να καταθεσω λεφτα μηπως και γλιτωσω το εμβασμα κτλ..

#2724   panagiotis1932

panagiotis1932

    iPH Member

  • 216 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 14/11/2012 - 06:29

http://www.iphonehel...ην-άνοιξη-2013/
περαστικα

#2725   lunatic

lunatic

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/11/2012 - 08:52

πηγα σε καταστημα vodafone και μου εδωσαν συσκευη αμμεσως,επισης μου ειπε ουι θα εχει αυριο Πεμπτη αλλα 19 τμχ..οποιος εχει επιδοτηση με pm το τηλ του καταστηματος

ααααα να πω επισης οτι το τηλεφωνο ειναι αλλου....ακομα και στα χρωματα βλεπω διαφορα...

#2726   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 14/11/2012 - 09:07

πηγα σε καταστημα vodafone και μου εδωσαν συσκευη αμμεσως,επισης μου ειπε ουι θα εχει αυριο Πεμπτη αλλα 19 τμχ..οποιος εχει επιδοτηση με pm το τηλ του καταστηματος

ααααα να πω επισης οτι το τηλεφωνο ειναι αλλου....ακομα και στα χρωματα βλεπω διαφορα...

για σκέτη συσκευή δεν....δηλαδη?τι εβδομάδα παραγωγης?

#2727   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/11/2012 - 09:27

παιδια κανενα αλλο νεο;πλαισιο;κωτσοβολος;κατι;;;;
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2728   smoothjimmy27

smoothjimmy27

    iPH Addict

  • 803 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:smoothjimmy27

Δημοσίευση 14/11/2012 - 10:03

πηγα σε καταστημα vodafone και μου εδωσαν συσκευη αμμεσως,επισης μου ειπε ουι θα εχει αυριο Πεμπτη αλλα 19 τμχ..οποιος εχει επιδοτηση με pm το τηλ του καταστηματοςααααα να πω επισης οτι το τηλεφωνο ειναι αλλου....ακομα και στα χρωματα βλεπω διαφορα...

32αρι;;;

#2729   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/11/2012 - 12:02

παιδια επικοινωνησα με το golden i και μου ειπαν 30-40 μερες....πλαισιο ακομη περιμενω...κωτσοβολος λεει τελος του μηνα...τι ισχυει τελικα γιατι αρχιζω και φορτωνω ασχημα
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2730   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 14/11/2012 - 12:04

παιδια επικοινωνησα με το golden i και μου ειπαν 30-40 μερες....πλαισιο ακομη περιμενω...κωτσοβολος λεει τελος του μηνα...τι ισχυει τελικα γιατι αρχιζω και φορτωνω ασχημα


30-40 μέρες ;;; Αυτοι εχουν αρχίσει και στέλνουν email οτι πςειμένουν παραλαβή πολύ σύντομα .,,

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 32

0 μέλη, 32 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες