Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#3121   ChriSS78

ChriSS78

    iPH Enthousiast

  • 364 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 27/11/2012 - 00:14

σε τι ποσοστο εινα αυτα που εχουν ενα εστω θεματακι?
10% ή 50%


Πολυ σωστη και καιρια ερωτηση φιλε...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#3122   prophil

prophil

    iPH Contributor

  • 1.193 μηνύματα
  • Twitter:@prophil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 27/11/2012 - 00:21

doa δεν εχει καθολου...
γερμανος εχει 3 μερες
kotsovolos εχει 10 μερες
media markt εχει 14 μερες...
πλαισιο...vodafone...cosmote...eshop cosmote...απεφυγε τα...πηγαινε καπου που θα εχει doa...διοτι ολο και κατι θα δεις!!και αυτα περι εβδομαδων μυθος ειναι...ασε τωρα τι λεει εδω ο καθενας...φιλος μου πηρε λευκο 45ης και το power button δεν πατιοταν καν!!το δικο μου 45ης εβδομαδας και εχει ενα απειροελαχιστο ξεφλουδισμα-χτυπημα δεν ξερω πως να το πω κατω στο lightning port...

vodafone κατάστημα στην Πεύκη έχει doa 7 ημέρες

doa δεν εχει καθολου...
γερμανος εχει 3 μερες
kotsovolos εχει 10 μερες
media markt εχει 14 μερες...
πλαισιο...vodafone...cosmote...eshop cosmote...απεφυγε τα...πηγαινε καπου που θα εχει doa...διοτι ολο και κατι θα δεις!!και αυτα περι εβδομαδων μυθος ειναι...ασε τωρα τι λεει εδω ο καθενας...φιλος μου πηρε λευκο 45ης και το power button δεν πατιοταν καν!!το δικο μου 45ης εβδομαδας και εχει ενα απειροελαχιστο ξεφλουδισμα-χτυπημα δεν ξερω πως να το πω κατω στο lightning port...

vodafone κατάστημα στην Πεύκη έχει doa 7 ημέρες

Παρέλαβα σήμερα το πρωί από Cosmote E-shop Iphone 5 16GB Μαύρο με γρατζουνιά στην μπροστινή πλευρά κ πάνω αριστερά :(
Το τηλέφωνο ήταν σφραγισμένο!!
Προς τιμή τους δέχτηκαν να μου στείλουν καινούριο κ έτσι τους έστειλα το γρατζουνισμένο πίσω. Ελπίζω να μην αργήσει η νέα αποστολή.

το επέστρεψες επί τόπου με τον κούριερ που σου το έφερε?

Παρέλαβα σήμερα το πρωί από Cosmote E-shop Iphone 5 16GB Μαύρο με γρατζουνιά στην μπροστινή πλευρά κ πάνω αριστερά :(
Το τηλέφωνο ήταν σφραγισμένο!!
Προς τιμή τους δέχτηκαν να μου στείλουν καινούριο κ έτσι τους έστειλα το γρατζουνισμένο πίσω. Ελπίζω να μην αργήσει η νέα αποστολή.

το επέστρεψες επί τόπου με τον κούριερ που σου το έφερε?

Τελευταία επεξεργασία από: prophil, 27/11/2012 - 00:19


#3123   Stefyo

Stefyo

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 27/11/2012 - 00:33

Περιμενα απο κωτσοβολο οπως ειχα πει και πιο πανω απο τις 2 νοεμβριου Iphone 5 16gb White! Μολις ειδα οτι στο site γραφει "διαθεσιμο" αντι "κατοπιν παραγγελιας" που εγραφε πηρα κατευθειαν τηλεφωνο σημερα και οντως μου ειπαν οτι ηρθαν Iphone χωρις να μου πει λεπτομερειες και οτι θα επικοινωνησει το συγκεκριμενο καταστημα που παρηγγειλα ο ιδιος το κινητο (ΙΚΕΑ Θεσσαλονικη). Πραγματι μετα απο 3-4 ωρες με πηραν και μου ειπαν οτι μπορς να παω να το παραλαβω Τεταρτη μετα τις 1 το μεσημερι. Αντε να δουμε... Αυτες οι πληροφοριες μου!!

#3124   rstoned

rstoned

    iPH Member

  • 297 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 27/11/2012 - 00:41

vodafone κατάστημα στην Πεύκη έχει doa 7 ημέρες

vodafone κατάστημα στην Πεύκη έχει doa 7 ημέρες

το επέστρεψες επί τόπου με τον κούριερ που σου το έφερε?

το επέστρεψες επί τόπου με τον κούριερ που σου το έφερε?


Όχι τους πήρα πρώτα τηλέφωνο και αφού μου έδωσαν το OK το έστειλα από κατάστημα courier (με δική τους χρέωση)

Ποιας εβδομάδας ήταν ...



Model introduced: 2012
Serial number:
Production year: 2012
Production week: 43 (October)
Name: iPhone 5
ModelCode: iphone_5
Model Number: MD297
Group1: iPhone
Group2:
Generation: 7
Machine Model: iPhone5,1
CPU speed: 1.3GHz
Family name: Become a pro user to see this information. (sorry)
Screen size: 4 inch
Screen resolution: 1136x640 pixels
Colour: Black
Capacity: 16GB
Factory: C3 (China)
External link: Technical specifications by apple-history.com
External link: Repair guide by iFixit
Uitbreidingen: Uitbreidingsmogelijkheden van dit apparaat

Τελευταία επεξεργασία από: rstoned, 27/11/2012 - 00:43


#3125   djvaga

djvaga

    iPH User

  • 159 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/11/2012 - 08:57

Κι εμένα 43 εβδομάδας είχε ικτερο η οθονη!!!!! Και τώρα περιμένω εδώ και μια εβδομάδα καινούριο!!!!

#3126   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 27/11/2012 - 09:38

Περιμενα απο κωτσοβολο οπως ειχα πει και πιο πανω απο τις 2 νοεμβριου Iphone 5 16gb White! Μολις ειδα οτι στο site γραφει "διαθεσιμο" αντι "κατοπιν παραγγελιας" που εγραφε πηρα κατευθειαν τηλεφωνο σημερα και οντως μου ειπαν οτι ηρθαν Iphone χωρις να μου πει λεπτομερειες και οτι θα επικοινωνησει το συγκεκριμενο καταστημα που παρηγγειλα ο ιδιος το κινητο (ΙΚΕΑ Θεσσαλονικη). Πραγματι μετα απο 3-4 ωρες με πηραν και μου ειπαν οτι μπορς να παω να το παραλαβω Τεταρτη μετα τις 1 το μεσημερι. Αντε να δουμε... Αυτες οι πληροφοριες μου!!


εγω το ειχα παραγγειλει απο 02/11 και την παρασκευη το παρελαβα...με καλεσαν απο κωτσοβολο απο την προηγουμενη να με ενημερωσουν...
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#3127   jimys41

jimys41

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/11/2012 - 09:40

σημερα στελνουν απο αποθηκες οτε 32αρια

#3128   iBoss

iBoss

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:crush070

Δημοσίευση 27/11/2012 - 11:16

Περιμενα απο κωτσοβολο οπως ειχα πει και πιο πανω απο τις 2 νοεμβριου Iphone 5 16gb White! Μολις ειδα οτι στο site γραφει "διαθεσιμο" αντι "κατοπιν παραγγελιας" που εγραφε πηρα κατευθειαν τηλεφωνο σημερα και οντως μου ειπαν οτι ηρθαν Iphone χωρις να μου πει λεπτομερειες και οτι θα επικοινωνησει το συγκεκριμενο καταστημα που παρηγγειλα ο ιδιος το κινητο (ΙΚΕΑ Θεσσαλονικη). Πραγματι μετα απο 3-4 ωρες με πηραν και μου ειπαν οτι μπορς να παω να το παραλαβω Τεταρτη μετα τις 1 το μεσημερι. Αντε να δουμε... Αυτες οι πληροφοριες μου!!



εγω το ειχα παραγγειλει απο 02/11 και την παρασκευη το παρελαβα...με καλεσαν απο κωτσοβολο απο την προηγουμενη να με ενημερωσουν...


Καλημέρα. Από 3 Νοέμβρη έχω παραγγείλει 5άρι μαύρο στα 32gb, από τον κώτσο και ακόμα δεν ξέρουν πότε θα παραλάβουν.. Χθες περνούσα από τα public (Τσιμισκή - Θεσ/νίκη) και μπήκα να ρίξω μια ματιά για ένα βιβλίο και επί την ευκαιρία είπα να ρωτήσω τον υπάλληλο (αν και είναι λίγο ράδιο αρβύλα οι υπάλληλοι γενικώς) για διαθεσιμότητα, παραλαβές κτλ. Η απάντηση του ήταν, "ελπίζω από αρχές Δεκέμβρη" <_<

#3129   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 27/11/2012 - 11:34

Έχω βαρεθεί να περιμένω. Άμα μπει ο νέος χρόνος και δεν το έχω πάρει ακόμα θα το ακυρώσω

#3130   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 27/11/2012 - 11:48

αν θελει καποιος iphone 5 32αρι λευκο απο goldeni υπαρχει κρατηση μεχρι 9 το βραδυ..αν θελει κανεις μου λεει με pm

#3131   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 27/11/2012 - 12:11

Έχω βαρεθεί να περιμένω. Άμα μπει ο νέος χρόνος και δεν το έχω πάρει ακόμα θα το ακυρώσω

και εγω εχω βαρεθει..κοντευει μηνας..το σκεφτομαι δυστυχως για android γιατι εχω ξεμεινει απο κινητο..πουλησα το 4ς που ειχα. ας τα βαλει εκει που ξερει η apple τα τηλεφωνα που τα κρατανε για τiς "πιο καλες" χωρες.

Τελευταία επεξεργασία από: el3ctronick, 27/11/2012 - 12:11


#3132   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 27/11/2012 - 12:13

αν θελει καποιος iphone 5 32αρι λευκο απο goldeni υπαρχει κρατηση μεχρι 9 το βραδυ..αν θελει κανεις μου λεει με pm


Σε ποιο Golden-i φιλε μου ? .

#3133   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 27/11/2012 - 12:45

Σε ποιο Golden-i φιλε μου ? .

golden hall μαρουσι

#3134   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 27/11/2012 - 12:47

Έκανα προπαραγγελία το κινητό πριν περίπου 3 εβδομάδες. Πήρα τηλέφωνο τώρα παιδάκια μου στην Vodafone και μου λένε ότι τώρα ακόμα εξυπηρετούν τις προπαραγγελίες που έγιναν αρχές Οκτώβρη και μου είπε περίπου ότι θα παραλάβω μέσα με τέλη Δεκεμβρίου. Αυτά είναι μου έδωσε πολύ μεγάλη χαρά η κοπελιά.

#3135   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 27/11/2012 - 12:58

Έκανα προπαραγγελία το κινητό πριν περίπου 3 εβδομάδες. Πήρα τηλέφωνο τώρα παιδάκια μου στην Vodafone και μου λένε ότι τώρα ακόμα εξυπηρετούν τις προπαραγγελίες που έγιναν αρχές Οκτώβρη και μου είπε περίπου ότι θα παραλάβω μέσα με τέλη Δεκεμβρίου. Αυτά είναι μου έδωσε πολύ μεγάλη χαρά η κοπελιά.

παντως εμενα που εκανα στη voda για 32αρι τελη σεπτεμβρη, με πηραν τηλεφωνο την περασμενη παρασκευη να μου πουν οτι ηρθε..δε το πηρα λογω του οτι ειναι απατεωνες με το doa και ειπα να το παρω απο καταστημα που θα μου το αντικαταστησουν αν χρειαστει...τεσπα..καλη τυχη, οντως αργουν πολυ....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 15

0 μέλη, 15 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες