Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#3166   Daizy

Daizy

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 28/11/2012 - 22:12

Ας μας πεί κάποιος αν ξέρει τπτ για Wind;; Περιμένω 32 μαύρο. Θα φέρουν αυτήν την εβδομάδα;

Wind θα περιμένεις πολύ ακόμα ούτε 16αρια δεν έχουν! Ήμουν στις λίστες τους από 4/11 και καμία ενημέρωση τελικά πήρα από Public σήμερα το απόγευμα ( για 16αρι μιλάω, ανανέωση συμβολαίου) και απ'ο,τι μου είπαν είχαν περιορισμένα κομμάτια 32 αλλά λευκά. Λογικά κοντοζυγώνουν και τα μαύρα! Πάντως από Wind θα περιμένεις για πολύ ακόμα!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#3167   teleman

teleman

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 29/11/2012 - 10:46

Wind θα περιμένεις πολύ ακόμα ούτε 16αρια δεν έχουν! Ήμουν στις λίστες τους από 4/11 και καμία ενημέρωση τελικά πήρα από Public σήμερα το απόγευμα ( για 16αρι μιλάω, ανανέωση συμβολαίου) και απ'ο,τι μου είπαν είχαν περιορισμένα κομμάτια 32 αλλά λευκά. Λογικά κοντοζυγώνουν και τα μαύρα! Πάντως από Wind θα περιμένεις για πολύ ακόμα!


Πω μα καλά τι κάνει η Wind;; Αν μπορούσα θα πήγαινα public αλλά έχω κλείσει επιδότηση από κατάστημα Wind..

#3168   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 29/11/2012 - 11:04

καλησπερα εχω το πηρα την ιδια μερα απο voda :) μαλλον ειμαι πολυ τυχερος!!!!!! :D

IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#3169   jimthb

jimthb

    iPH Contributor

  • 1.128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 29/11/2012 - 11:26

καλησπερα εχω το πηρα την ιδια μερα απο voda :) μαλλον ειμαι πολυ τυχερος!!!!!! :D


τυχερος εισαι φιλε μου. 16αρι πηρες; καλοριζικο.

#3170   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 29/11/2012 - 11:32

τυχερος εισαι φιλε μου. 16αρι πηρες; καλοριζικο.


ναι 16 μαθρο, σε ευχαριστω πολυ να σαι καλα, ειχα παρει τηλ και μου ειπαν 2 βδομαδες αναμονη αλλα οταν πηγα εκει μου ειπαν οτι ειχαν 2 κοματια, ισος καπια παραγγελια ακυρωθηκε και το τσακωσα

IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#3171   master1992g

master1992g

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 29/11/2012 - 18:42

Πω μα καλά τι κάνει η Wind;; Αν μπορούσα θα πήγαινα public αλλά έχω κλείσει επιδότηση από κατάστημα Wind..

Ποιος ο λόγος να το περιμένεις από την wind αφού έχουν τα public? Νομίζω πως γίνεται να κάνεις ανανέωση και από τα public.Λογικό είναι η wind να τα πουλάει μέσω των public όπου η ζήτηση είναι πολλαπλάσια από αυτήν στα καταστήματα wind...
Γνώμη μου είναι πως η wind αν φέρει, πέρα από το ότι θα αργήσει πολύ, θα φέρνει και απειροελάχιστα κομμάτια...

Τελευταία επεξεργασία από: master1992g, 29/11/2012 - 18:42


#3172   paraksenos18

paraksenos18

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 29/11/2012 - 18:49

σήμερα με πήρε ο γερμανος για κράτηση που είχα κάνει... αλλά εγώ το πήρα το Σαββάτο από το cosmote e-shop... θέλει να πάω να τον ενημερώσω ότι το έχω είδη... οπότε αρχίζει να εφοδιάζετε και ο Γερμανός σιγά σιγά.. σαφώς καθυστερημένα όμως!!!!


από Σέρρες είμαι..το λέω μήπως ψάχνει κανείς εδώ κοντά!!! γιανα του δώσω την κράτηση μου αν θέλει..

Τελευταία επεξεργασία από: paraksenos18, 29/11/2012 - 18:50


#3173   liodim

liodim

    iPH Enthousiast

  • 415 μηνύματα
  • Twitter:@aliento1983
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:aliento1983

Δημοσίευση 29/11/2012 - 20:15

σήμερα με πήρε ο γερμανος για κράτηση που είχα κάνει... αλλά εγώ το πήρα το Σαββάτο από το cosmote e-shop... θέλει να πάω να τον ενημερώσω ότι το έχω είδη... οπότε αρχίζει να εφοδιάζετε και ο Γερμανός σιγά σιγά.. σαφώς καθυστερημένα όμως!!!!


από Σέρρες είμαι..το λέω μήπως ψάχνει κανείς εδώ κοντά!!! γιανα του δώσω την κράτηση μου αν θέλει..


Κρατηση για 32αρι ειχες κανει....?γιατι σημερα που πηρα εγω τηλ σε γερμανο δραπετσωνας...μου ειχαν πει για αρχη στις 27/11 αναμενουν παραλαβες κ δεν εγιναν τελικα...κ πηρα σημερα τηλ κ μου ειπαν οιι κοιτουσαμε την δικια σου παραγγελια..(και καλα) το σαββατο θα το εχουμε...του ειπα σιγουρα???μην ερθω τσαμπα κ μου ειπε ναι...αυτη την φορα το εχουν προωθησει...!!!Σαββατο θα ειναι εδω....οποτε ο γερμανος εφερε κομματια...αλλα ελαχιστα τα βλεπω.....ισα-ισα για κρατησεις που εχουν γινει!!!

#3174   paraksenos18

paraksenos18

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 29/11/2012 - 20:31

για 16αρι άσπρο είχα κάνει..και είχα δώσει το κινητό του αδερφού μου και τον πήραν τηλ και του είπαν ότι το τηλέφωνο είναι εδώ..

Τελευταία επεξεργασία από: paraksenos18, 29/11/2012 - 20:34


#3175   johnnyred7

johnnyred7

    iPH newbie

  • 46 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 29/11/2012 - 21:13

Ξερει κανεις για iphone 5 32gb απο κοτσοβολο κορυδαλλου???
το χω παραγγειλει απο 6/11 και δεν μου παν ποτε θα το εχουν :(

#3176   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 29/11/2012 - 21:31

Πήγα σε κατάστημα της Vodafone στον Άγιο Νικόλαο να το κάνω προ παραγγελία από εκεί μιας και στα άλλα που το έχω κάνει παραγγελία θα αργήσει. Ο υπεύθυνος ήταν πάρα πολύ καλός πραγματικά. Είχε λίγη ουρά και όταν το ρώτησα για DOA άμα βγει το κινητό ελαττωματικό μόλις το πάρω. Μου είπε ότι έχει 7 μέρες DOA και μου είπε το κοιτάζουμε μαζί και άμα έχει κάποιο πρόβλημα το αλλάζουμε άμεσα με καινούργιο στην κούτα. Οπότε το κάθε μαγαζί λέει τα δικά του και το κατά πόσο πιέζεται να φέρει κομμάτια.

Τελευταία επεξεργασία από: Spiroslp, 29/11/2012 - 21:32


#3177   prophil

prophil

    iPH Contributor

  • 1.193 μηνύματα
  • Twitter:@prophil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 29/11/2012 - 23:11

Πήγα σε κατάστημα της Vodafone στον Άγιο Νικόλαο να το κάνω προ παραγγελία από εκεί μιας και στα άλλα που το έχω κάνει παραγγελία θα αργήσει. Ο υπεύθυνος ήταν πάρα πολύ καλός πραγματικά. Είχε λίγη ουρά και όταν το ρώτησα για DOA άμα βγει το κινητό ελαττωματικό μόλις το πάρω. Μου είπε ότι έχει 7 μέρες DOA και μου είπε το κοιτάζουμε μαζί και άμα έχει κάποιο πρόβλημα το αλλάζουμε άμεσα με καινούργιο στην κούτα. Οπότε το κάθε μαγαζί λέει τα δικά του και το κατά πόσο πιέζεται να φέρει κομμάτια.

7 ημέρες DOA δίνει και η VODAFONE στην Πέυκη. Είμαι σε λίστα και περιμένω ειδοποίηση από το κατάστημα για να παραλάβω

#3178   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 29/11/2012 - 23:12

Παιζει ψηλά ο tsitas ρε ... Η πληροφορία πρέπει να ειναι κατευθείαν απο Cork

Μιλησα σημερα 2 φορες με Cork και με 2 διαφορετικα τμηματα κιολας,costumer relations και το despatch..

Θεωρουμαι κι εγω VIP?.. :P

#3179   teleman

teleman

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 30/11/2012 - 11:41

Wind θα περιμένεις πολύ ακόμα ούτε 16αρια δεν έχουν! Ήμουν στις λίστες τους από 4/11 και καμία ενημέρωση τελικά πήρα από Public σήμερα το απόγευμα ( για 16αρι μιλάω, ανανέωση συμβολαίου) και απ'ο,τι μου είπαν είχαν περιορισμένα κομμάτια 32 αλλά λευκά. Λογικά κοντοζυγώνουν και τα μαύρα! Πάντως από Wind θα περιμένεις για πολύ ακόμα!


Ποιος ο λόγος να το περιμένεις από την wind αφού έχουν τα public? Νομίζω πως γίνεται να κάνεις ανανέωση και από τα public.Λογικό είναι η wind να τα πουλάει μέσω των public όπου η ζήτηση είναι πολλαπλάσια από αυτήν στα καταστήματα wind...
Γνώμη μου είναι πως η wind αν φέρει, πέρα από το ότι θα αργήσει πολύ, θα φέρνει και απειροελάχιστα κομμάτια...


Παιδιά τελικά σήμερα παρέλαβα από κατάστημα Wind 32GB μαύρο!!!
Άργησε αλλά άξιζε.

Model introduced: 2012
Serial number: C39JPT1LDTWG
Production year: 2012
Production week: 46 (November)
Name: iPhone 5
ModelCode: iphone_5
Model Number: MD299
Group1: iPhone
Group2:
Generation: 7
Machine Model: iPhone5,1
CPU speed: 1.3GHz
Family name: Become a pro user to see this information. (sorry)
Screen size: 4 inch
Screen resolution: 1136x640 pixels
Colour: Black
Capacity: 32GB
Factory: C3 (China)

#3180   iBoss

iBoss

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:crush070

Δημοσίευση 30/11/2012 - 12:12

Παιδιά τελικά σήμερα παρέλαβα από κατάστημα Wind 32GB μαύρο!!!
Άργησε αλλά άξιζε.


Καλορίζικο φίλε και καλοδούλευτο!!
Κοίταξε να το χαρείς μη σε δω στο άλλο topic να γράφεις κατεβατά ολόκληρα με προβλήματα θα σε σκίσω :P (φιλικά πάντα)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες