Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#451   tzak

tzak

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 23/10/2012 - 20:24

Μας έχουν γραμμένους κανονικά.....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#452   M4DnesS

M4DnesS

    iPH newbie

  • 93 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 23/10/2012 - 20:26

Καλο κουράγιο. Δεν το βλέπω να έρχεται Ελλάδα το iPhone. Φτώχια καταραμένη. Άντε γεια βαρέθηκα να περιμένω πότε θα έρθει....

#453   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 23/10/2012 - 20:28

ρε παιδια εδω δεν υπαρχει ουτε στο εξωτερικο! Το ελλαδισταν θα τους καιει ποτε θα εφοδιασουν με συσκευες;

#454   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 23/10/2012 - 20:30

ρε παιδια εδω δεν υπαρχει ουτε στο εξωτερικο! Το ελλαδισταν θα τους καιει ποτε θα εφοδιασουν με συσκευες;

Μα αφού όπως υποστηρίζουν ορισμένοι και από το forum οι συσκευές είναι ήδη Ελλάδα...τι στο διάολο γίνεται κανείς (από εμάς-όχι από τους παρόχους) δεν ξέρει...

#455   M4DnesS

M4DnesS

    iPH newbie

  • 93 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 23/10/2012 - 20:32

Αγγλία με μια απλή παραγγελία το πολυ σε 5 μέρες το εχεις. Ίδια κατάληξη με το πρώτο iPhone θα έχει. Ποτεεεεεεε Ελλάδα

#456   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 23/10/2012 - 20:36

Μα αφού όπως υποστηρίζουν ορισμένοι και από το forum οι συσκευές είναι ήδη Ελλάδα...τι στο διάολο γίνεται κανείς (από εμάς-όχι από τους παρόχους) δεν ξέρει...

αμα δε το δεις με τα ματια σου μην πιστευεις κανεναν. και εγω αν σου πω "με σιγουρια" οτι εχω φιλο διευθυντη σε μια απο τις μεγαλες εταιριες κινητης και αυτος με "απολυτη σιγουρια" μου ειπε οτι εχουν ερθει θα με πιστεψεις; Προφανως οχι γιατι ο καθενας μπορει να λεει οτι θελει!

Αγγλία με μια απλή παραγγελία το πολυ σε 5 μέρες το εχεις. Ίδια κατάληξη με το πρώτο iPhone θα έχει. Ποτεεεεεεε Ελλάδα

επιτρεψε μου να πω πως αυτο που λες δε νομιζω πως ισχυει. δεν το στελνουν τοσο γρηγορα.

#457   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 23/10/2012 - 20:37

αμα δε το δεις με τα ματια σου μην πιστευεις κανεναν. και εγω αν σου πω "με σιγουρια" οτι εχω φιλο διευθυντη σε μια απο τις μεγαλες εταιριες κινητης και αυτος με "απολυτη σιγουρια" μου ειπε οτι εχουν ερθει θα με πιστεψεις; Προφανως οχι γιατι ο καθενας μπορει να λεει οτι θελει!

Kαλά, ισχύει αυτό που λες δεν αντιλέγω. Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι από το Γερμανό στο metro mall και από έναν ΑPR (δε θυμάμαι ποιος ήταν, ή document ή golden i) έχουν επιβεβαιώσει αυτή την πληροφορία...

#458   philman21

philman21

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 23/10/2012 - 20:38

Κύριοι , να σας ενημερώσω με βεβαιότητα ότι επίσημα δεν υπάρχει τίποτα και σε κανένα δίκτυο για iPhone 5.
Ούτε φόρμες προ-παραγγελείας , ούτε τίποτα.
Αν σε κάποια περίπτωση κάποιος έκανε προ-παραγγελεία iPhone 5 σε κάποιο Vodafone ή Cosmote ή Wind κατάστημα , είναι μεμονομένη κίνηση του εκάστοτε καταστήματος χωρίς να έχουν την παραμικρή πληροφόριση ούτε σε τιμή αλλά ούτε σε διαθεσιμότητες ή ημερομηνίες παράδωσης.
Όλα τα παραπάνω είναι επίσημες θέσεις των δικτύων να γνωρίζετε.
φιλικά,
Σταύρος


Συμφωνω απόλυτα

#459   thief7710

thief7710

    iPH newbie

  • 78 μηνύματα
  • Twitter:@@naivethief
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:naivethief

Δημοσίευση 23/10/2012 - 20:40

Οι apr δεν έχουν καμία σχέση με τα iPhone. Αυτοί φέρνουν τα πάντα πέρα απο τα iPhone. Ta iPhone τα φέρνουν οι εταιρίες κινητής μόνο.

#460   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 23/10/2012 - 20:40

Kαλά, ισχύει αυτό που λες δεν αντιλέγω. Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι από το Γερμανό στο metro mall και από έναν ΑPR (δε θυμάμαι ποιος ήταν, ή document ή golden i) έχουν επιβεβαιώσει αυτή την πληροφορία...

τι να σου πω..ισως περιμενουν εντολη απο την apple για να ξεκινησουν τη διαθεση.

αλλα απο την αλλη αν τα εχουν εδω και μια βδομαδα και τα βλεπουν απλα σε τι τους ωφελει; εξτρα κοστος για αυτους ειναι και οσο πιο πολυ τα κρατανε τοσο πιο πολυ ζημιωνονται.

#461   georgeko

georgeko

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 23/10/2012 - 20:40

Πλ/ρίες εγγύησης :
Δεν παρέχεται εγγύηση



Και γιατί τα φυλάνε? Πώς το ξέρεις αυτό?


Δεν γνωρίζω φίλε μου, έχουν παραλάβει πάντως και η wind και η vodafone. Δεν τα έχουν παραδώσει σε καταστήματα. Συνεργάζομαι με εταιρεία που έχει τις αποθήκες της wind και όσο αφορά την vodafone που είμαι και εταιρικος συνδρομητής μου το είπε αυτός που ειναι Υπευθυνος των γραμμών μου.

#462   M4DnesS

M4DnesS

    iPH newbie

  • 93 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 23/10/2012 - 20:41

Το λέω αυτο γιατί φιλαρακι μου ήταν Αγγλία και πήγε να μου το πάρει. Απλά του είπαν το πολυ σε 5 μέρες θα το έχουν αφού δώσει την παραγγελία. Το θέμα ήταν οτι την επόμενη μέρα έφευγε για Ελλάδα. Κρίμα

#463   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 23/10/2012 - 20:44

Δεν ξέρω ρε παιδιά...γιατί δε βγαίνουν οι πάροχοι να μας πουν π.χ. θα το έχουμε Δεκέμβριο-περισσότερα τέλη Νοέμβρη ή να μας πουν θα τοο έχουμε 2/11 (ή κάποια άλλη ημερομηνία)...;

#464   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 23/10/2012 - 20:45

Δεν ξέρω ρε παιδιά...γιατί δε βγαίνουν οι πάροχοι να μας πουν π.χ. θα το έχουμε Δεκέμβριο-περισσότερα τέλη Νοέμβρη ή να μας πουν θα τοο έχουμε 2/11 (ή κάποια άλλη ημερομηνία)...;

γιατι οπως λενε μερικοι περιμενουν την εγκριση της apple.

#465   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 23/10/2012 - 20:53

Αρα μαλλον δεν φταινε οι παροχοι...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 15

0 μέλη, 15 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες