Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#886   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 25/10/2012 - 21:26

που να παραπονεθω ??? στο καταστημα στον υπαλληλο ?


Όχι. Πρέ΄πει πρώτα να κάνεις αίτηση φορητότητας (προτιμότερο είναι τηλεφωνικά) και να περιμένεις να σε καλέσουν αυτοί. Και ό΄ταν σε καλέσουν, τότε θα παραπονεθείς

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#887   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 25/10/2012 - 21:27

παιδιά θα ξαναπάρω τηλέφωνο αύριο και θα σας ενημέρωσω.

Λοιπόν, παιδιά δεν άντεξα και πήρα τηλέφωνο τώρα στην cosmote. Ρώτησα ξανά για τις επιδοτήσεις και μου είπε ότι έιναι συγκεκριμένες για 12,18,24 μήνες.Ρώτησα εάν υπάρχει κάποιος τρόπος να ανέβει η επιδότηση αγοράζωντας κάποιο κινητό τύπου iphone και μου είπε ότι δεν υπάρχει κανένας τρόπος η επιδοτήσεις είναι συγκεκριμένες. Και ακόμα μπορώ να βάλω τις δυο πρώτες επιδοτήσεις (12 και 18) στον λογαριασμό ώς έκπτωση.

#888   tsitsibau

tsitsibau

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 25/10/2012 - 21:27

Να ξερεις παντως πως εχουν σφιξει τα πραγματα... Και ισως δεν βγαλει καπου

#889   iEfthimios

iEfthimios

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 25/10/2012 - 21:29

Για ακριβα κινητα (βλ iphone) πολλες φορες σου δινουν extra καποιο ποσο... ειναι το τυρακι για να δωσεις ακομα πιο πολλα

Η wind μεχρι περυσι υπερεπιδοτουσε συσκευες οπως το iphone..

#890   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 25/10/2012 - 21:30

Λοιπόν, παιδιά δεν άντεξα και πήρα τηλέφωνο τώρα στην cosmote. Ρώτησα ξανά για τις επιδοτήσεις και μου είπε ότι έιναι συγκεκριμένες για 12,18,24 μήνες.Ρώτησα εάν υπάρχει κάποιος τρόπος να ανέβει η επιδότηση αγοράζωντας κάποιο κινητό τύπου iphone και μου είπε ότι δεν υπάρχει κανένας τρόπος η επιδοτήσεις είναι συγκεκριμένες. Και ακόμα μπορώ να βάλω τις δυο πρώτες επιδοτήσεις (12 και 18) στον λογαριασμό ώς έκπτωση.


Περιμενε να ανακοινωθουν πρωτα οι τιμες στα προγράμματα κτλ.. Για το iPhone πάντα δίνουν υπερεπιδοτησεις, αλλα δεν μπορούν να τις ξέρουν από τώρα. Αλλά όπως και να χει καλό είναι να κάνεις μια αίτηση φορητότητας σε λίγες μέρες.

#891   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 25/10/2012 - 21:33

Περιμενε να ανακοινωθουν πρωτα οι τιμες στα προγράμματα κτλ.. Για το iPhone πάντα δίνουν υπερεπιδοτησεις, αλλα δεν μπορούν να τις ξέρουν από τώρα. Αλλά όπως και να χει καλό είναι να κάνεις μια αίτηση φορητότητας σε λίγες μέρες.

δεν θέλω να το ρισκάρω γιατί έχω εταιρικό και έχω πολύ καλές τιμές. Ναι όμως δεν θα μου έλεγε για iphone 4s ή sg3 ή κανένα άλλο κινητό.

#892   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 25/10/2012 - 21:35

Οι επιδοτήσεις πλέον είναι στάνταρ για τους ιδιώτες.Μόνο οι επαγγελματίες μπορούν να πιέσουν για μεγαλύτερη επιδότηση.

#893   xarislts

xarislts

    iPH newbie

  • 98 μηνύματα
  • Twitter:@xarislts
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:xaris_lts

Δημοσίευση 25/10/2012 - 21:35

Με τετοια κριση αποκλειεται να μην υπαρξουν υπερεπιδοτησεις. Αν κανεις αιτηση σε αλλη εταιρεια για φορητοτητα, σιγουρα απο τη δικια σου εταιρεια θα σου κανουν καλυτερη προσφορα. Ηδη με εχουν παρει τηλ απο Voda και μου ειπανε οτι εχω επιδοτηση και οταν τους απαντησα οτι θα περιμενω το iPhone για να τη παρω, βαλθηκανε να μου τη βαλουν στο παγιο για να τη "σιγουρεψουμε" και μη τη χασω...!!

#894   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 25/10/2012 - 21:35

δεν θέλω να το ρισκάρω γιατί έχω εταιρικό και έχω πολύ καλές τιμές. Ναι όμως δεν θα μου έλεγε για iphone 4s ή sg3 ή κανένα άλλο κινητό.


Το 4s έχει σταματήσει να έχει υπερεπιδότηση. Δεν είναι ρίσκο αν το κάνεις σωστά καθόλου. Ιδιαίτερα αν το κάνεις τηλεφωνικά το ρίσκο μηδενίζεται.

#895   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 25/10/2012 - 21:37

Τι σας βρήκα πουλάκια μου

#896   djdog

djdog

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 25/10/2012 - 21:38

Δεν ειναι κατι τοσο επισημο...αλλα εδω και πολλα χρονια αν τους πεις θελω το iphone ή παραπονεθεις πως η επιδοτηση σου ειναι χαμηλη ή ακομα καλυτερα κανεις αιτηση φορητοτητας κατι παιρνεις... Παντα με το ρισκο να βρεθεις σε αλλη εταιρεια ξαφνικα

19 χρονια συνδρομητης στη wind (1993-2012),παω το Μαρτιο να κανω ανανεωση (για αλλον ενα χρονο) και μου λενε κατι για 80 ευρω επιδοτηση (!),τη στιγμη που με τους ιδιους λογαριασμους τη περασμενη χρονια μου ειχαν δωσει 250 ευρω.
Τσαντιζομαι και παω cosmote και vodafone,ρωταω και μου κανουν προσφορα πολυ συμφερουσα (η Cosmote τη καλυτερη) και κανω αιτηση φορητοτητας.
Στο καπακι με παιρνουν τηλεφωνο απο Wind και μου προσφερουν με 21,24 ευρω (τελικη τιμη με φορους και ΦΠΑ),150 λεπτα προς ολους,50 μηνυματα και 1.5GB ιντερνετ στο κινητο το μηνα.
Ακυρωνω την αιτηση φορητοτητας και με ξαναπαιρνουν απο Cosmote...Τους λεω τι μου προσεφερε η wind και μου λενε "να το συζητησουμε"...Και τους απανταω "Για να μη χρονοτριβουμε,για να ερθω τελικα στη Cosmote,συμφωνω με το προγραμμα που μου προσφερατε και πριν,παροτι ηταν πιο ακριβο απο wind,αλλα με ΔΩΡΟ το iphone"...Της επεσε το τηλεφωνο απο το χερι...
Και εμεινα στη wind... :lol:
Αλλωστε 21,24 ευρω με 150 λεπτα,50 μηνυματα και 1.5GB ιντερνετ δεν ειναι και ασχημα.. :lol:

#897   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 25/10/2012 - 21:39

Τι σας βρήκα πουλάκια μου


Είναι της Cosmote και μόνο με καινούριο συμβόλαιο.

#898   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 25/10/2012 - 21:42

Είναι της Cosmote και μόνο με καινούριο συμβόλαιο.

Μην λες οτι θες. Δες καλύτερα. Ειναι από τον ΟΤΕ και δεν λέει πουθενά για συμβόλαιο. Απο το oteshop είχα πάρει το 4 χωρίς συμβόλαιο.

#899   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 25/10/2012 - 21:44

Εντάξει από την cosmote είναι (λογικό) Συμπλήρωσε τα στοιχεία σου στην παρακάτω φόρμα για να ενημερωθείς πρώτος για τη διαθεσιμότητα του iPhone 5 από την COSMOTE.

Το αν θα δίνουν με η χωρίς συμβόλαιο θα το δούμε.

#900   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 25/10/2012 - 21:44

Μην λες οτι θες. Δες καλύτερα. Ειναι από τον ΟΤΕ και δεν λέει πουθενά για συμβόλαιο. Απο το oteshop είχα πάρει το 4 χωρίς συμβόλαιο.


Μάθε να διαβάζεις λίγο καλύτερα...

Απόκτησε σήμερα το iPhone 5 από την COSMOTE για γρήγορο Mobile Internet όπου κι αν βρίσκεσαι με τη σιγουριά και αξιοπιστία του δικτύου της COSMOTΕ, και διάλεξε μέσα από μία γκάμα προγραμμάτων αυτό που ταιριάζει καλύτερα στις ανάγκες σου.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 26

0 μέλη, 26 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες