Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1081   fr3q

fr3q

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/10/2012 - 15:37

Με κάλεσαν το πρωί από το πλαίσιο, μόλις είπα στην κυρια στο τηλέφωνο ότι δεν θέλω κάποια σύνδεση απλώς θέλω την συσκευή σκέτη σαν να ξίνισε λίγο :D και πριν κλείσουμε το τηλέφωνο μου είπε να ξέρετε όμως έχουμε πολλές παραγγελιες και μπορεί να μην παραλάβετε από το πρώτο κύμα αλλα από το δεύτερο ή το τρίτο :D


Πολύ ξινή ρε παιδακι μου,μια απο τα ίδια.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1082   gsfakianakis2

gsfakianakis2

    iPH Member

  • 324 μηνύματα
  • Twitter:@gsfakianakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:gsfakianakis7

Δημοσίευση 26/10/2012 - 15:41

Πολύ ξινή ρε παιδακι μου,μια απο τα ίδια.



Ακου ρε παιδι μου δεν φτανει που θα τους δωσεις 739 ευρω μετρητα την σημερον ημερα με την κριση σου ξυνιζουνε κιολας.(Ε ρε Κασιδιαρης που τους χρειαζεται)

#1083   SteveWho

SteveWho

    iPH User

  • 136 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 26/10/2012 - 15:47

Από Γερμανία έχει πάρει κανείς; Αν ναι με τί σας το έστειλαν; Μεταφορική; τιμές;;

#1084   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 26/10/2012 - 16:19

Πολύ ξινή ρε παιδακι μου,μια απο τα ίδια.

Ακου ρε παιδι μου δεν φτανει που θα τους δωσεις 739 ευρω μετρητα την σημερον ημερα με την κριση σου ξυνιζουνε κιολας.(Ε ρε Κασιδιαρης που τους χρειαζεται)


Παρακαλάς για να τους πληρώσεις αν είναι δυνατόν ! :P

Από Γερμανία έχει πάρει κανείς; Αν ναι με τί σας το έστειλαν; Μεταφορική; τιμές;;


Εγώ φιλε μου, μου το αγόρασε ένας γνωστός από την Γερμανία, όμως θα μου το φέρει ο ίδιος, η DHL με 45€ εάν θυμάμαι καλά, το φέρνει

#1085   gsfakianakis2

gsfakianakis2

    iPH Member

  • 324 μηνύματα
  • Twitter:@gsfakianakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:gsfakianakis7

Δημοσίευση 26/10/2012 - 16:22

Μονο εδω συμβαινουν αυτα και πουθενα αλλου πας να τους ακουμπησεις τα ωραια σου λεφτα και στο παιζουν και καπως λες και εχουν μονοπωλειο..

#1086   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 26/10/2012 - 16:26

Εμενα παλι με καλεσαν απο Πλαισιο πρωι πρωι κατα τις 8:30. Μου λεει βλεπω οτι αφησατε το τηλεφωνο σας, να σας καλεσουμε. Προν προλαβω να απαντησω με ρωταει αν ενδιαφερομαι για το φοιτητικο ιντερνετ. Της λεω οτι το τηλεφωνο μου το αφησα στη σελιδα με το iphone 5 και όχι για κατι άλλο. Μετα απανταει οτι δεν εχει ερθει σκομα και θα σας ειδοποιησουμε οταν ερθει. Μετα απο αυτο μου το κλεισε και στα μουτρα. Την παλευουν;; Δυστυχως δεν προλαβα να κρατησω το όνομα της να το στειλω σαν παραπονο στην εταιρία

#1087   elekas

elekas

    iPH newbie

  • 99 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 26/10/2012 - 16:28

Εδώ το παίζουν ιστορία κάποιοι τύποι που έφεραν ένα iPhone απο εξωτερικό και στο πουλάνε και σε τιμές μαύρης αγοράς, περιμένετε να μην το παίζουν ιστορία τα καταστήματα που το διαχειρίζονται και νόμιμα;
Τουλάχιστον στα καταστήματα μπορείς να κανείς και μια καταγγελεια και να τους κανείς ρόμπα.

#1088   Angelinho

Angelinho

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 26/10/2012 - 16:30

Άκυρο: Ξέρουμε πόσο θα φτάσουν τα καινούργια Iphone 4s μόλις βγει το 5;;

#1089   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 26/10/2012 - 16:31

Άκυρο: Ξέρουμε πόσο θα φτάσουν τα καινούργια Iphone 4s μόλις βγει το 5;;


Και τωρα υπαρχουν. Τι εννοεις καινουρια; Δεν πηραν αναβαθμιση..

#1090   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 26/10/2012 - 16:32

Μονο εδω συμβαινουν αυτα και πουθενα αλλου πας να τους ακουμπησεις τα ωραια σου λεφτα και στο παιζουν και καπως λες και εχουν μονοπωλειο..



Ελλαδιστάν !!
Εγώ ευτυχώς βρήκα τρόπο να το πάρω από Γερμανία, τώρα όμως θέλει να αγοράσει και η κολλητός μου οποτε ή θα πάμε να κάνουμε κατασκήνωση μια μέρα πιο πριν στο Goldeni ή θα πάω ΚΟΣΜΟΤΕ/VODAFONE/WIND θα πω ότι θέλω να κάνω νέα 24μήνη σύνδεση σε ένα ακριβό πακέτο με μεγάλο πάγιο και μόλις μου φέρουν την συσκευή πριν υπογράψω το συμβόλαιο θα πω άλλαξα γνώμη κύριοι θα το πάρω δίχως συμβόλαιο και εάν μου πουν όχι φέρνω την αστυνομία και το περνώ γιατί είναι υποχρεωμένοι να στο πουλήσουν ;)

#1091   tsitsibau

tsitsibau

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 26/10/2012 - 16:33

Άκυρο: Ξέρουμε πόσο θα φτάσουν τα καινούργια Iphone 4s μόλις βγει το 5;;

http://www.iphonehel...ne-4s-στην-ελλ/

Εμενα παλι με καλεσαν απο Πλαισιο πρωι πρωι κατα τις 8:30. Μου λεει βλεπω οτι αφησατε το τηλεφωνο σας, να σας καλεσουμε. Προν προλαβω να απαντησω με ρωταει αν ενδιαφερομαι για το φοιτητικο ιντερνετ. Της λεω οτι το τηλεφωνο μου το αφησα στη σελιδα με το iphone 5 και όχι για κατι άλλο. Μετα απανταει οτι δεν εχει ερθει σκομα και θα σας ειδοποιησουμε οταν ερθει. Μετα απο αυτο μου το κλεισε και στα μουτρα. Την παλευουν;; Δυστυχως δεν προλαβα να κρατησω το όνομα της να το στειλω σαν παραπονο στην εταιρία

χαχαχααχα επικό άκυρο

#1092   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 26/10/2012 - 16:34

Ελλαδιστάν !!
Εγώ ευτυχώς βρήκα τρόπο να το πάρω από Γερμανία, τώρα όμως θέλει να αγοράσει και η κολλητός μου οποτε ή θα πάμε να κάνουμε κατασκήνωση μια μέρα πιο πριν στο Goldeni ή θα πάω ΚΟΣΜΟΤΕ/VODAFONE/WIND θα πω ότι θέλω να κάνω νέα 24μήνη σύνδεση σε ένα ακριβό πακέτο με μεγάλο πάγιο και μόλις μου φέρουν την συσκευή πριν υπογράψω το συμβόλαιο θα πω άλλαξα γνώμη κύριοι θα το πάρω δίχως συμβόλαιο και εάν μου πουν όχι φέρνω την αστυνομία και το περνώ γιατί είναι υποχρεωμένοι να στο πουλήσουν ;)


Αν κανεις το δευτερο στειλε μου ενα πμ να με ενημερωσεις για την εξελιξη..

#1093   gsfakianakis2

gsfakianakis2

    iPH Member

  • 324 μηνύματα
  • Twitter:@gsfakianakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:gsfakianakis7

Δημοσίευση 26/10/2012 - 16:34

Ελλαδιστάν !!
Εγώ ευτυχώς βρήκα τρόπο να το πάρω από Γερμανία, τώρα όμως θέλει να αγοράσει και η κολλητός μου οποτε ή θα πάμε να κάνουμε κατασκήνωση μια μέρα πιο πριν στο Goldeni ή θα πάω ΚΟΣΜΟΤΕ/VODAFONE/WIND θα πω ότι θέλω να κάνω νέα 24μήνη σύνδεση σε ένα ακριβό πακέτο με μεγάλο πάγιο και μόλις μου φέρουν την συσκευή πριν υπογράψω το συμβόλαιο θα πω άλλαξα γνώμη κύριοι θα το πάρω δίχως συμβόλαιο και εάν μου πουν όχι φέρνω την αστυνομία και το περνώ γιατί είναι υποχρεωμένοι να στο πουλήσουν ;)



Εαν θες για cosmote/vodafone πηγαινε πλαισιο εχουν και τις δυο εταιρειες οποτε δεν μπορουν να σου κρυφτουν

#1094   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 26/10/2012 - 16:36

Ειναι οντως υποχρεωμενοι να στο πουλησουν; Αν σου πουν μετα οτι ειναι προκρατημενο για πελατη και το ξεχασα πχ;

#1095   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 26/10/2012 - 16:40

Ειναι οντως υποχρεωμενοι να στο πουλησουν; Αν σου πουν μετα οτι ειναι προκρατημενο για πελατη και το ξεχασα πχ;


Και πως θα στο έδινε με σύνδεση αν είναι δεσμευμένο;

Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες