Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

Αναβαθμισμένο iPad 3 στην εκδήλωση της 23ης Οκτωβρίου (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
136 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:52

Ελα πες μου τωρα οτι αυτα που λες κανεις πλακα!ελα πεστο!!!!εισαι σοβαρος;;δωσαμε ενα σκασμο λεφτα για να κανει το αυτονοητο;;;;;να μην αλλαξει το μοντελο για ενα τουλαχιστο γαμημενο χρονο;;;τι λες τωρα;;;απαραδεκτο.τι παει να πει θυρα καινουρια καλυτερη θερμικη συμπεριφορα;;εγω δεν το δεχομαι!και θατους τρεξω νομικα φιλε μου!δεν γινεται να πληρωνω κατι και μετα να μου λεει παλιωσε και βγαζω αλλο;ειπαμε!!μηπως οι ελληνες βουλευτες δουλευουν και εκει;;;μονον αυτοι εχουν τετοια τακτικη!!!

Μιλας με θυμικα επιχειρηματα και οχι βασισμενος στη λογικη.

Πληρωσες για να αγορασεις κατι και ΟΧΙ για να μη βγει νεο μοντελο για ενα χρονο. Που ακουστηκε αυτη η απαιτηση;;;

Σε καταλαβαινω , μπορεις να νιωθεις προδομενος :P
Αλλα βασικα χαλαρωσε και απολαυσε τη συσκευη για την οποια ξοδεψες τα λεφτουδακια σου.

Και στο κατω κατω κατηγορουμε την apple οτι υπερθερμαινεται το iPad , την κατηγορουμε και οταν βελτιωνει το προιον της.
Κατι δεν ταιριαζει εδω...


Συσκευες ειναι αγαπητε , μην τους δινεις μεγαλυτερη σημασια απο οση αξιζουν.


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   kornsep

kornsep

    iPH User

  • 161 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:Corey8

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:52

μαγκες δεν θα ειναι καλο να συμβει κατι τετοιο για τους ήδη κατοχους του new iPad.και καλα για αυτους που το εχουν απο την ημερα που βγηκε , εγω ας πουμε πηγα και εδωσα 850 ευρω για να το παρω πριν 10 μερες και αυτο που συμβαινει τωρα δεν μου αρεσει , εαν ηξερα οτι επαιζε κατι τετοιο δεν θα το επαιρνα .... θα περιμενα να δω τι θα γινει ! τωρα βριζω την τυχη μου!

#18   Karavagos

Karavagos

    iPH newbie

  • 58 μηνύματα
  • Twitter:@Karavagos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Karavagos

Δημοσίευση 20/10/2012 - 18:03

Δεν πιστεύω να κάνει τέτοια κίνηση η Apple γιατί ξέρει ότι έχει πιστούς αγοραστές και με αυτό το τροπο θα απογοητεύσει αρκετούς από αυτούς. Μπορεί να κάνει εσωτερικές αλλαγές για τη θερμοκρασία αλλά δεν θα το διαδόσει. Οσο για το iPad 2 έχει αλλάξει εσωτερικά αλλά όχι στη μέση της χρονιάς. Εγινε όταν παρουσιάστηκε το new iPad λέγοντας ότι θα φορά τον Α5 σε μια νέα έκδοση του με καλύτερες αποδώσεις. Σε λίγες μέρες θα ξέρουμε.

#19   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 20/10/2012 - 19:30

Τι λετε ρε παιδια? Μετοχες αγορασατε? Πολυ καλα θα κανει αν κανει κατι τετοιο...

#20   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/10/2012 - 20:37

Μπραβο στην Apple... Νεο iPad3 2nd edition και τον Απριλιο Νεο iPad 4 και iPhone5 2nd edition!!!!!!!! Δυο αναβαθμισεις τονχρονο σε hardware για καθε συσκευη!

#21   livistros

livistros

    iPH Contributor

  • 1.024 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 20/10/2012 - 20:40

Την apple την γνωρίζουμε καθώς και την πολιτική της. Χρήματα θέλει και χρήματα θα λάβει. Όπως έχει ας αγοράσει. Αυτή είναι η apple κύριοι και κυρίες, αν μας αρέσει καλώς αν όχι και πάλι καλώς...υπάρχει και ανταγωνισμός, αν θέλει κάποιος μπορεί να αποκριθεί και αλλού και μην μου πείτε ότι δεν υπάρχουν άλλες ταμπλέτες που έστω θα παρέχουν παρόμοιες δυνατότητες με λιγότερα χρήματα.Θέση δεν λαμβάνω, αντικατοπτρίζω μια πραγματικότητα.

#22   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 20/10/2012 - 20:46

Αν συμβει αναβαθμηση στο new ipad τοτε εμεις που το πηραμε θα νιωθουμε τοσο μεγαλοι μ@λ@κες.... Μακαρι αν ειναι να γινει αναβαθμηση να γινει μονο για το νεο κονεκτορ.....

#23   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 20/10/2012 - 20:54

Γιατι νιωθετε μ@λ@κ3ς δεν το καταλαβαινω.Πληρωσες φιλε και αγορασες το high end μηχανημα την εποχη που βγηκε.

Γιατι δηλαδη να μη βελτιωθουν οι αδυναμιες του μηχανηματος; Για να μη στενοχωρηθεις;

Αμα ειναι ετσι παιδια να μην αγοραζουμε τιποτα γιατι παντα θα κυκλοφορησει κατι καλυτερο, τι σε 6 τι σε 12 μηνες...
Εκτος εαν αγοραζεις κατι για να νιωθεις ξεχωριστος και σουπερ εξελιγμενος, οποτε στην περιπτωση αυτη ξαναπληρωσε και ανανεωνε συμεχως τη συσκευη σου.
Ηλεκτρονικες συσκευες ειναι οχι συμβολα ανωτεροτητας... Καποιοι εδω μεσα κανετε σαν παιδακια που κλαινε γιατι ο συμμαθητης τους εχει καλυτερο παιχνιδι, τι να πω...

Το μονο σοβαρο επιχειρημα ηταν αυτο του dream21 σχετικα με το lte, περαν αυτου βλεπουμε παιδιαστικη νοοτροπια

#24   kornsep

kornsep

    iPH User

  • 161 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:Corey8

Δημοσίευση 20/10/2012 - 21:25

ε τι να πω τωρα ! αυτοι που πληρωσαν το ipad 3 εχουν παραπονο αδερφε αυτοι που δεν το πληρωσαν λενε τα καραγκιωζιλικια τους!αλλα να μου πεις ... σε forum δεν ημαστε? .... παω πασο.

#25   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 20/10/2012 - 21:29

ε τι να πω τωρα ! αυτοι που πληρωσαν το ipad 3 εχουν παραπονο αδερφε αυτοι που δεν το πληρωσαν λενε τα καραγκιωζιλικια τους!αλλα να μου πεις ... σε forum δεν ημαστε? .... παω πασο.

Οταν λες καραγκιοζιλικι τι ακριβως εννοεις, θα ηθελες να το εξηγησεις;
Ειτε κανεις διαλογο με επιχειρηματα ειτε γινεσαι εσυ καραγκιοζης...
Αντε με τον καθε ενα εδω μεσα να θελει να νιωσει σπουδαιος και μοναδικος μεσω ενος μηχανηματος...εδω ο κοσμος καιγεται κι αυτοι κανουν διαγωνισμο ποιος το εχει μεγαλυτερο

Τελευταία επεξεργασία από: omilitis1987, 20/10/2012 - 21:30


#26   Mikopos

Mikopos

    iPH Member

  • 277 μηνύματα
  • Twitter:@opc_addict
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:mikopos

Δημοσίευση 20/10/2012 - 21:35

Όντως το μόνο σοβαρό παράπονο για να μην πω άλλη λέξη είναι αυτό με το lte και είναι όντως μεγάλη μα....ία αυτό που έκανε με τις εκδόσεις ...

#27   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 20/10/2012 - 21:36

Όντως το μόνο σοβαρό παράπονο για να μην πω άλλη λέξη είναι αυτό με το lte και είναι όντως μεγάλη μα....ία αυτό που έκανε με τις εκδόσεις ...

Αυτο φιλε με το LTE δεν ειναι απλα μ@λ@κι@, ειναι εξαπατηση του καταναλωτη, για αυτο αλλωστε αλλαξαν την ονομασια του προιοντος...ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

#28   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 20/10/2012 - 22:04

Εγω παντως εχω το 3 μερικους μηνες αλλα δεν με νοιαζει αν βγαλει βελτιωμενο :)
Οτι θελουν ας κανουν χεχε
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#29   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/10/2012 - 22:12

Εμένα πάντως δεν με νοιάζει καθόλου. Δεν έχω κανένα πρόβλημα,και δεν ζεσταίνεται καθόλου το Ipad έτσι όπως τα λένε...ας κάνουν ότι γουστάρουν! Εγώ θα περιμένω το ipad του 2014 που θα έχει τετραπύρηνο επεξεργαστή με 2gb ram..Σιγά μη δίνω κάθε χρόνο λεφτά για ipad-iphone.Ανά 2 χρόνια είναι μια χαρά!

#30   DJTHEO

DJTHEO

    iPH User

  • 172 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 20/10/2012 - 22:23

Δεν νομιζω οτι η apple θα κανει κατι ωστε να απαξιωσει το υπαρχον ipad 3!Kαποια μικροαλλαγη ισως να την κανει!!Ετσι γινεται και με τα αυτοκινητα(πχ facelift,νεο εξοπλισμο κτλπ)
Απλα τοσο καιρο μας ειχε συνηθισει η apple σε μια συγκεκριμενη πολιτικη,για την οποια ομως τα προϊόντα της κρατουσαν τοσο υψηλη μεταπωλητικη αξια το οποιο βλεπω και να αλλαζει δυστηχως..(βλ αλλες μαρκες με 250 μοντελα και αναβαθμισεις )

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες