Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Μειώνονται οι τιμές πώλησης του iPhone 4 και iPhone 4S στην Ελλάδα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
133 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 01/11/2012 - 22:24

τοσο δε τα πουλανε? στις αγγελιες εβλεπα πριν..πανω κατω παντα..

κάνε συμβόλαιο ρε φίλε τότε και με 35-40 ευρώ πάρτο και εσύ τζάμπα, οι άλλοι ποιο έξυπνοι είναι απο σένα...α και μη ξεχνιόμαστε σε κανα χρόνο όταν θα είναι να το δώσείς κανα 50αρικο πάρε με τηλέφωνο να το πάρω... έτσι?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   Kostakis4444

Kostakis4444

    iPH newbie

  • 59 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/11/2012 - 23:02

ΓΙΑ 4 ΛΕΩ, οχι για 4ς...

350 ευρω το 4αρι μεταχ? γελαμε

Τελευταία επεξεργασία από: Kostakis4444, 01/11/2012 - 23:03


#63   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 01/11/2012 - 23:07

ΓΙΑ 4 ΛΕΩ, οχι για 4ς...

350 ευρω το 4αρι μεταχ? γελαμε

Εγω παντως αν θες να μιλησουμε και προσωπικα, δεν προκειται να το ριξω κατω 300 ευρω το 4αρι.. Φυγει δεν φυγει.. Αλλιως το κραταω και ειμαι οκ, δεν προκειται να το "σκοτωσω"...

#64   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 01/11/2012 - 23:56

ΓΙΑ 4 ΛΕΩ, οχι για 4ς...

350 ευρω το 4αρι μεταχ? γελαμε

Νομίζω πως ζείς στον κόσμο σου,,,η απλά ποτέ δεν έχεις αγοράσει μήλο

#65   Kostakis4444

Kostakis4444

    iPH newbie

  • 59 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/11/2012 - 20:29

http://www.iphonehel...-4-16-gb-μαύρο/

σε ρωταω ειδικε...430 το ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΠΟΥΛΑΕΙ 400 ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ...τι δε καταλαβαινεις?

#66   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 02/11/2012 - 20:34

και εσένα ποιος σε έβαλε το μαχαίρι στο λαιμό να το αγοράσεις? ελεύθερη αγορά έχουμε, αμα δε σου κάνει ψάξε να βρείς με 150 ευρώ, μαγκιά σου. ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΙΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΟΛΟΓΕΙ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΤΟΥ?????

#67   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 02/11/2012 - 20:34

http://www.iphonehel...-4-16-gb-μαύρο/

σε ρωταω ειδικε...430 το ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΠΟΥΛΑΕΙ 400 ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ...τι δε καταλαβαινεις?

400 η 350; Αναποφασιστος εισαι..
Και ναι 350 για μια συσκευη (4αρι ας πουμε) σε πολυ καλη κατασταση με καποια εξτρα, ειναι μια φυσιολογικη τιμη.
Ευκαιρια μπορει να μην το λες, αλλα δεν ειναι υπερβολικο.. Δηλαδη εσυ ποσο θα ηθελες να το δεις;

#68   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 02/11/2012 - 20:45

Δυστυχώς ο Έλληνας και δεν αναφέρομαι στο φίλο πιο πάνω θέλει πάντα να το παίζει έξυπνος.ΠΑΝΤΑ.
Ακούστε περιστατικό. iPhone 4 ενός φίλου πάει να το πουλήσει για να πάρει το 5. Βρίσκει από γνωστό σαιτ αγοραστή λοιπόν συμφωνούν στα 320ευρώ για 32GB. Καλή τιμή και σε πολύ καλή κατάσταση. Ούτε ίχνος γρατσουνιάς.

Ο αγοραστής λοιπόν ήταν Αθήνα, ο φίλος Πάτρα. Το στέλνει χτες με κούριερ της επιλογής του κυρίου γιατί θα πλήρωνε μεταφορικά . Είχε κωδικό στη συγκεκριμένη εταιρία και του ερχόταν πιο φτηνά είπε.
Σήμερα λοιπόν πριν πάει να το παραλάβει παίρνει τηλέφωνο το φίλο μου και του λέει. Θέλεις να τα βρούμε στα 260Ε γιατί δε βγαίνω; Του λέει συμφωνήσαμε στα 320 και στο έστειλα και δε γίνεται τώρα(είχε βρει να το δώσει και παραπάνω αλλά μετά
από τον συγκεκριμένο "κύριο"). Λέει αυτός με τα πολλά λοιπόν, δεν το παίρνω αν είναι 320, θα πληρώσεις τα μεταφορικά μπρος-πίσω αν δεν το αφήσεις τόσο. Ο φίλος μου τρελάθηκε γιατί τα μεταφορικά είναι κανά 25άρι μπρος πίσω + την καθυστέρηση.
Δεν συμφώνησε πιο πολύ για την κακή του συμπεριφορά και αύριο θα του το στείλουν πίσω.

Στις αντικαταβολές παίζουν πολλά, πρέπει να πετύχεις σωστό άνθρωπο. Αν δεν πετύχεις μπορεί να κάνει 1002.

Αναρτημένη εικόνα


#69   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/11/2012 - 21:18

Εγώ δε μπορώ να φανταστώ κάποιους που δίνουν το 4αρι τους πάνω απο 250 ευρα, εγώ θα το δώσω τελικά στη γυναικά και θα πάρω το 5αρι
αν το πουλούσα δε θα το εδεινα πάνω απο 220 ευρα

#70   themkon

themkon

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Twitter:@Themkon
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 02/11/2012 - 21:36

Εγώ δε μπορώ να φανταστώ κάποιους που δίνουν το 4αρι τους πάνω απο 250 ευρα, εγώ θα το δώσω τελικά στη γυναικά και θα πάρω το 5αρι
αν το πουλούσα δε θα το εδεινα πάνω απο 220 ευρα

Φίλε μου επειδή και εγω 4αρι πούλησα το έβαλα και το πούλησα σε κυριολεκτικά 2 ώρες 340 ευρώ. Σε άριστη κατάσταση βέβαια. Και με πήραν τηλ 10 άτομα χωρίς υπερβολή.
Τι θέλω να πω με αυτό? Συμφωνώ μαζί σου απόλυτα ότι κανονικά δεν θα έπρεπε να τα πουλάει ο κόσμος τόσο ακριβά γιατί στο κάτω κάτω είναι ενα κινητό μεταχειρησμένο το οποίο πολύ πιθανώς του έχεις κάνει και πολύ χρήση. Αλλά, οι τιμές καθορίζονται απο την ίδια την αγορά, όταν τα πούλας τόσο και σε πέρνουν 10 άτομα τηλέφωνο και βλέπεις οτι και οι άλλοι τόσο τα έχουν, θα το πουλήσεις και εσύ τόσο. Εκτος και αν θέλεις να το παίξεις καλός σαμαρίτης που στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν έχει και νόημα γιατι ένα κινητό είναι. Δεν βοηθάς κανέναν με το να το πουλήσεις πιο φτηνά. Φιλικά

#71   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 02/11/2012 - 21:53

Εγώ δε μπορώ να φανταστώ κάποιους που δίνουν το 4αρι τους πάνω απο 250 ευρα, εγώ θα το δώσω τελικά στη γυναικά και θα πάρω το 5αρι
αν το πουλούσα δε θα το εδεινα πάνω απο 220 ευρα

Και το 3GS δηλαδη ποσο θα το εδινες αν ειχες;
Και το 3G, θα το χαριζες; :)

Σιγουρα δεν ειναι για 400, αλλα οχι και 220... Υποτιθεται εχουν και την καλυτερη μεταπωλητικη αξια αυτες οι συσκευες.. Αν δεν ειχαν κιολας για τι ποσα θα μιλαγαμε δηλαδη.... ??

Και εγω παντως αν δω οτι δεν φευγει με την τιμη που θελω εγω (την οποια δεν θεωρω υπερβολικη) ειτε θα το κρατησω εγω η θα το δωσω σε καποιο κοντινο μου προσωπο.. Το προτιμω απο το να το "σκοτωσω"..

#72   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 02/11/2012 - 22:01

Εγώ δε μπορώ να φανταστώ κάποιους που δίνουν το 4αρι τους πάνω απο 250 ευρα, εγώ θα το δώσω τελικά στη γυναικά και θα πάρω το 5αρι
αν το πουλούσα δε θα το εδεινα πάνω απο 220 ευρα


Πολλά λες.. Άκου 220.

Εγώ θα το χαρίσω.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#73   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 02/11/2012 - 22:01

Δυστυχώς ο Έλληνας και δεν αναφέρομαι στο φίλο πιο πάνω θέλει πάντα να το παίζει έξυπνος.ΠΑΝΤΑ.
Ακούστε περιστατικό. iPhone 4 ενός φίλου πάει να το πουλήσει για να πάρει το 5. Βρίσκει από γνωστό σαιτ αγοραστή λοιπόν συμφωνούν στα 320ευρώ για 32GB. Καλή τιμή και σε πολύ καλή κατάσταση. Ούτε ίχνος γρατσουνιάς.

Ο αγοραστής λοιπόν ήταν Αθήνα, ο φίλος Πάτρα. Το στέλνει χτες με κούριερ της επιλογής του κυρίου γιατί θα πλήρωνε μεταφορικά . Είχε κωδικό στη συγκεκριμένη εταιρία και του ερχόταν πιο φτηνά είπε.
Σήμερα λοιπόν πριν πάει να το παραλάβει παίρνει τηλέφωνο το φίλο μου και του λέει. Θέλεις να τα βρούμε στα 260Ε γιατί δε βγαίνω; Του λέει συμφωνήσαμε στα 320 και στο έστειλα και δε γίνεται τώρα(είχε βρει να το δώσει και παραπάνω αλλά μετά
από τον συγκεκριμένο "κύριο"). Λέει αυτός με τα πολλά λοιπόν, δεν το παίρνω αν είναι 320, θα πληρώσεις τα μεταφορικά μπρος-πίσω αν δεν το αφήσεις τόσο. Ο φίλος μου τρελάθηκε γιατί τα μεταφορικά είναι κανά 25άρι μπρος πίσω + την καθυστέρηση.
Δεν συμφώνησε πιο πολύ για την κακή του συμπεριφορά και αύριο θα του το στείλουν πίσω.

Στις αντικαταβολές παίζουν πολλά, πρέπει να πετύχεις σωστό άνθρωπο. Αν δεν πετύχεις μπορεί να κάνει 1002.

Δυστηχώς ο φίλος έπαισε σε μεγάλο μ@@@@@α, αλλα τί να κάνεις μέσα στο πρόγραμμα είναι και αυτά, πάντως 400 ευρώ μεταχειρισμένο 4αρι δεν αγοράζει κανείς, αλλα απο 280 έως 320 για το 32αρι πιστεύω πως είναι ακόμη φυσιολογικές τιμές. Σε κανα 2-3 μήνες που το 5αρι θα έρθει για τα καλά, πιστεύω πως θα υπάρξει μια μείωση των 50 ευρώ, αλλα ώς εκεί.

Τελευταία επεξεργασία από: petros29, 02/11/2012 - 22:02


#74   Donsotiriou

Donsotiriou

    iPH Contributor

  • 965 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 02/11/2012 - 22:05

Παίδες θέλω να αγοράσω ένα 4αρη 8gb σφραγισμένο, πόσα λέτε είναι καλά να δώσω με τα τωρινά δεδομένα??

#75   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 02/11/2012 - 22:06

Παίδες θέλω να αγοράσω ένα 4αρη 8gb σφραγισμένο, πόσα λέτε είναι καλά να δώσω με τα τωρινά δεδομένα??


Άσκοπη κίνηση για μένα από πολλές απόψεις...

Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες