Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Onavo Count


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
20 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/11/2012 - 10:41

και ψαχνω 2 μερες τωρα να βρω για ποιον λογο δεν μπορω να συνδεθω στο internet μεσω της vodafone!
ψαχνω,ψαχνω,μου εσπασε τα νευρα!
εβαζα χειροκινητα τις ρυθμισεις,τιποτα!
τελικα μεσω του vodafone.gr εστειλα στο κινητο μου να εγκαταστησει το καταλληλο προφιλ και διαπιστωνω οτι to onavo δεν εχει αλλαξει απλα το προφιλ του κινητου μου αλλα εμποδιζει και την συνδεση μου!
το εκανα απεγκατασταση και επιτελους εχω internet!
αει στο διαολο με τις μ@λακιες που βαζω στο κινητο μου!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   kostasb

kostasb

    iPH User

  • 184 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 03/11/2012 - 21:01

Τι είναι το "web (secure)" ρε παιδιά Μέσα σε 2 μέρες μου εχει καταναλώσει παρα πολλά mb χωρίς να εχω χρησιμοποιήσει Safari.

#18   Thanassi

Thanassi

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Twitter:@thanassipsarras
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 09/11/2012 - 20:36

Ρε παιδιά εγώ έχω voda...όταν πάω να το κάνω εγκατάσταση μου λέει ότι υπάρχει ήδη προεγκατεστήμενο APN δηλαδή της vodafone...και αν βγάλω αυτό της voda και πάω να βάλω πρώτα του onavo μετά δεν μπαίνει της voda για τον ίδιο λόγο...τί γίνεται πως μπορούμε να τα έχουμε και τα δύο???

#19   bakis

bakis

    iPH Addict

  • 626 μηνύματα
  • Twitter:@vbakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:bakis

Δημοσίευση 17/11/2012 - 11:17

Ρε παιδιά εγώ έχω voda...όταν πάω να το κάνω εγκατάσταση μου λέει ότι υπάρχει ήδη προεγκατεστήμενο APN δηλαδή της vodafone...και αν βγάλω αυτό της voda και πάω να βάλω πρώτα του onavo μετά δεν μπαίνει της voda για τον ίδιο λόγο...τί γίνεται πως μπορούμε να τα έχουμε και τα δύο :huh:

Το ιδιο πρόβλημα εχω και εγω,

#20   kostakiss

kostakiss

    iPH Elite Poster

  • 1.910 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 17/11/2012 - 21:12

Εχω ενα iphone 4s και παρατηρησα το εξης μέσω του προγραμματος onavo. Καταναλωθηκαν σε 15 μερες ~700mb με χρηση μονο του fb,mail, και γενικα καθολου βιντεο , κατεβασμα προγραμματων κτλ.. Μου βγαζει οτι τα 400mb καταναλωθηκαν στο web (secure). Τι περιλαμβανει αυτο; Ευχαριστω[attachment=46624:ImageUploadedByTapatalk1353122765.517467.jpg]

#21   kostasb

kostasb

    iPH User

  • 184 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 17/11/2012 - 22:10

Εχω ενα iphone 4s και παρατηρησα το εξης μέσω του προγραμματος onavo. Καταναλωθηκαν σε 15 μερες ~700mb με χρηση μονο του fb,mail, και γενικα καθολου βιντεο , κατεβασμα προγραμματων κτλ.. Μου βγαζει οτι τα 400mb καταναλωθηκαν στο web (secure). Τι περιλαμβανει αυτο; Ευχαριστω[attachment=46624:ImageUploadedByTapatalk1353122765.517467.jpg]


Και εγω την ίδια ερώτηση έκανα. Ξέρει κανείς;;




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες