Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 8 ψήφοι

iPhone 5 στην Ελλάδα: Κυκλοφορία στις 2 Νοεμβρίου με ΕΛΑΧΙΣΤΑ κομμάτια


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1184 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#271   SirAlex

SirAlex

    iPH Contributor

  • 1.643 μηνύματα
  • Twitter:@AlexisKoskinas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Sir Alex7

Δημοσίευση 01/11/2012 - 13:31

θα διαφωνισω μαζι σου στο οτι ειναι τα πρωτα ειναι ελλατωματικη η πρωτη φουρνια γιατι το τηλεφωνο εχει κυκλοφορισει εδω και 1,5 μηνα και εχουν βγει πολλες φουρνιες, απλα στην ελλαδα κυκλοφορει τωρα

οκ γνωμη σου, παντως οσοι παιρνουν απο τους πρωτους, καθε φορα ειναι αυτοι που παραπονιούνται οτι εχουν προβλημα με την κεραια πχ, με την μπαταρια κλπ
Εν πασει περιπτωσει δεν ειναι αυτο το ζητουμενο εδω, το ζητουμενο ειναι η αλλοφροσυνη που πιανει τους περισσότερους να αγορασουν πρωτοι
Κοντες μπαλιες και γρηγορες

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#272   iPhoneCocoApps

iPhoneCocoApps

    iPH User

  • 137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Realpoisom

Δημοσίευση 01/11/2012 - 13:33

είχα κάνει την προ παραγγελία όταν την είχαν ανοίξει στο ηλεκτρονικό τους κατάστημα, μετά την αφαίρεσαν και με πήραν τηλ ότι όταν έρθουν θα με καλέσουν και εφόσον συμφωνώ θα μου το στείλουν αλλά μετά της 15 καθώς δεν το έβλεπαν για να είμαι στο πρώτο κύμα όπως μου είπε ο πωλητής. Και σήμερα στα καλά καθούμενα είναι σπίτι μου....πραγματικά έχω άγχος φοβάμαι μην είναι άλλα ντάλλον δεν το έχω παραλάβει εγώ...πάντως είναι σωστά τα στοιχεία από το τιμολόγιο οπότε δύσκολο να παίζει πρόβλημα!!! Από πίσω γράφει ελληνικά πάντως η συσκευασία απ ότι μου είπε η μάνα

#273   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 01/11/2012 - 13:34

οκ γνωμη σου, παντως οσοι παιρνουν απο τους πρωτους, καθε φορα ειναι αυτοι που παραπονιούνται οτι εχουν προβλημα με την κεραια πχ, με την μπαταρια κλπ
Εν πασει περιπτωσει δεν ειναι αυτο το ζητουμενο εδω, το ζητουμενο ειναι η αλλοφροσυνη που πιανει τους περισσότερους να αγορασουν πρωτοι

τι ακριβως να παρουμε από τους πρώτους?????ήδη κυκλοφορεί ενα μηνα και αρα οι πρώτες φουρνιές εχουν εξαντληθεί ήδη εδώ και πολυ καιρο...

#274   SirAlex

SirAlex

    iPH Contributor

  • 1.643 μηνύματα
  • Twitter:@AlexisKoskinas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Sir Alex7

Δημοσίευση 01/11/2012 - 13:36

τι ακριβως να παρουμε από τους πρώτους :huh:??ήδη κυκλοφορεί ενα μηνα και αρα οι πρώτες φουρνιές εχουν εξαντληθεί ήδη εδώ και πολυ καιρο...

που κυκλοφορει ενα μηνα; Εδω στην Ελλαδα;
Κοντες μπαλιες και γρηγορες

#275   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 01/11/2012 - 13:38

Από πίσω γράφει ελληνικά πάντως η συσκευασία απ ότι μου είπε η μάνα


ωχ...αρα εχουν δικιο που λενε για ειδικη παρτιδα για ελλαδα, παιζει να ειναι locked LTE...?????

#276   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 01/11/2012 - 13:39

που κυκλοφορει ενα μηνα; Εδω στην Ελλαδα;

ελααα αστεία......ανά το κόσμο.ή μήπως εσυ νομίζεις πως η δικια μας φουρνιά φτιάχτηκε πριν τις άλλες???

#277   cstath

cstath

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/11/2012 - 13:41

Ο καθένας λέει ότι του κατέβει εδώ μέσα.
Πριν μία ώρα πήγα στο istorm Κηφισού και μου είπαν ότι θα έχουν αύριο 15 τεμάχια, όλα 16άρια. Τους ενημέρωσαν σήμερα για αυτό. Δεν έχουν καμμία ενημέρωση για το επόμενο 'κύμα'

#278   SirAlex

SirAlex

    iPH Contributor

  • 1.643 μηνύματα
  • Twitter:@AlexisKoskinas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Sir Alex7

Δημοσίευση 01/11/2012 - 13:41

ελααα αστεία......ανά το κόσμο.ή μήπως εσυ νομίζεις πως η δικια μας φουρνιά φτιάχτηκε πριν τις άλλες :huh:


αγορινα μ αν παρεις 5αρι αυριο θα εισαι η οχι απο τους πρωτους π θα παρουν 5αρι ΕΠΙΣΗΜΑ απο Ελλαδα; Οσοι εχουν παρει μεχρι σημερα εχουν αγορασει απο αλλες χωρες.
Αλλα κ παλι λεω, χανουμε την ουσια...η ουσια δεν ειναι ποσο καιρο κυκλοφορει το 5αρι ανα τον κοσμο κλπ, η ουσια ειναι ο πανικος του να παρω μηλο απο την πρωτη μερα επισημης κυκλοφοριας στην Ελλαδα.
Κοντες μπαλιες και γρηγορες

#279   kospankavv98

kospankavv98

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Twitter:@kospankavv
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 01/11/2012 - 13:56

Παιδια καταστημα vodafone εχει παραλαβει πουθενα στην ελλαδα; Λαρισα σε οσα ρωτησα μου ειπαν οτι απο δευτερα θα εχουν.

Vodafone Κέρκυρας έχω παραλάβει 7 μαυρα

#280   IJOHN

IJOHN

    iPH User

  • 188 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 01/11/2012 - 13:56

Πάντως εγώ για να το γυρίσω απο καρτα σε συμβόλαιο με 60 ευρώ πάγιο δίνουν 120 επιδότηση τέρμα η υπέρ επιδοτήσεις θα πάω αύριο για σκέτη συσκευή!

#281   omg

omg

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 01/11/2012 - 13:56

Παιδια μιλησα με φιλο απο την Γερμανο με μεγαλη θεση και μου ειπε οτι ο ΟΤΕ σαν εταιρεια που θα τους στειλει τα κομματια για το 5αρι εχει παρει 350 iphone 5 μονο...μου λεει φαντασου οτι δεν μπορει να καλυψει ολα τα καταστηματα γερμανοσ αφου ειναι 400...Ζητημα να παρει 1 το καθε καταστημα.ΑΛΛΑ μου ειπε οτι στην επομενη φουρνια που θα τουσ φερουν θα ερθουν πολλα...

#282   Traianus

Traianus

    iPH User

  • 125 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 01/11/2012 - 14:08

Μετά από προσωπική επικοινωνία με άτομο που εργάζεται στο Golden-i Θεσσαλονίκης, μαθαίνω ακριβώς ότι επιβεβαίωσε και η εταιρία στο fb πριν λίγο.

Κομμάτια θα υπάρχουν πολύ λίγα (σε πείσμα μερικών που έβαζαν στοίχημα ότι δεν θα υπάρχει ούτε ένα).

Συνδυάζοντας και τα περί κράτησης που ανακοίνωσε η επίσημη Golden-i, για απλούς πελάτες (όχι Golden) θα υπάρχουν max 4 κομμάτια.

Οι παραγγελίες για τους απλούς πελάτες θα ανοίξουν στις 10 το πρωί, μαζί με τις πόρτες του καταστήματος, οπότε όποιος μπορεί και έχει όρεξη να μείνει ξάγρυπνος ίσως τα καταφέρει.


Μετά από προσωπική επικοινωνία με άτομο που εργάζεται στο Golden-i Θεσσαλονίκης, μαθαίνω ακριβώς ότι επιβεβαίωσε και η εταιρία στο fb πριν λίγο.

Κομμάτια θα υπάρχουν πολύ λίγα (σε πείσμα μερικών που έβαζαν στοίχημα ότι δεν θα υπάρχει ούτε ένα).

Συνδυάζοντας και τα περί κράτησης που ανακοίνωσε η επίσημη Golden-i, για απλούς πελάτες (όχι Golden) θα υπάρχουν max 4 κομμάτια.

Οι παραγγελίες για τους απλούς πελάτες θα ανοίξουν στις 10 το πρωί, μαζί με τις πόρτες του καταστήματος, οπότε όποιος μπορεί και έχει όρεξη να μείνει ξάγρυπνος ίσως τα καταφέρει.


Δηλαδή θα εχει 4 κομμάτια μόνο ...

#283   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 01/11/2012 - 14:10

Δηλαδή θα εχει 4 κομμάτια μόνο ...


πες τα ρε φιλε γιατι καποιοι δεν καταλαβαινουν, στα 100 ατομα ουρα ζητημα αν παρουν 4, προσωπικα πιστευω οτι ουτε αυτοι θα παρουν ΑΥΡΙΟ...απο την ουρα λεω μια κ με προκρατησεις 'η πωλησεις απο σημερα δεν θα μεινει τιποτα για αυριο...

#284   jimys41

jimys41

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2012 - 14:11

Ναουσα.... 1μαυρο 16 στον οτε, για γερμανο τιποτα ακομα αυριο μαλον.

#285   tsitsibau

tsitsibau

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 01/11/2012 - 14:11

Vodafone Κέρκυρας έχω παραλάβει 7 μαυρα

Μπορείς να μου στείλεις ένα με αντικαταβολή;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες