Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 8 ψήφοι

iPhone 5 στην Ελλάδα: Κυκλοφορία στις 2 Νοεμβρίου με ΕΛΑΧΙΣΤΑ κομμάτια


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1184 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   highlander2110

highlander2110

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 31/10/2012 - 16:15

Live demo υπάρχουν σε καταστήματα. Προς πώληση δεν έχουν. πάντως αυτό για το Γερμανό το άκουσα και από αλλού για άλλο κατάστημα. Δεν ξέρω μήπως δεν έχουν κάποια τελευταία ενημέρωση ή ξέρουν κάτι που όλοι οι υπόλοιποι δεν ξέρουμε


Ξέρεις που μπορώ να βρω σε Αθήνα?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   holsss

holsss

    iPH Contributor

  • 921 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 31/10/2012 - 16:20

Αρχές Δεκέμβρη θα έχουν όλλα τα καταστήματα διαθεσιμα κομματια ?

#33   spacegucci

spacegucci

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2012 - 16:21

Vodafone Μυκόνου 4 κομματια!!!!

#34   GR1337

GR1337

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2012 - 16:23

Αυτό πάλι εμένα γιατί μου ακούγεται τρελό? Δηλαδή πρώτα να έχουν οι APR και μετά οι Εταιρίες κινητής τηλεφωνίας.
Κάθομαι και σκεφτομαι το εξής. Για να τα έχουν οι APR πρέπει να τα έχουν παραλάβει από την iSquare, δηλαδή Infoquest. Σε προσωπική μου επικοινωνία με τον Product Manager των προϊόντων της Apple τα μόνα που περιμένουν είναι τα νέα imac και Macbook με Retina. Έτσι και αλλιώς η infoquest παραδοσιακά δεν τα έχει και πρώτη.

Εγώ έχω και άμεση πρόσβαση στο Online σύστημα για μεταπωλητές από την Quest δεν υπάρχει ούτε κωδικός για iPhone 5 μέσα...


H infoquest που κολλάει; Οι πάροχοι τα εισάγουν τα iPhone λέμε, από αυτούς θα τα προμηθευτούν και οι APR.

#35   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 31/10/2012 - 16:24

Vodafone Μυκόνου 4 κομματια!!!!


Τα έχει ή θα τα έχει?

#36   KAVATZAS

KAVATZAS

    iPH Member

  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 31/10/2012 - 16:24

λογικα 3-4 κομματια το καθε μαγαζι παιδια...αλλα θα τα δωσουνε σε γνωστουσ...τσεκαρετε και κανα γνωστο...και να ξερετε οτι τα μετρητα μετρανε σε αυτην την περιπτωση...πολυ συσκολα θα δωσουνε σε καποιον με δοσεισ αν καποισ αλλοσ πληρωσει μετρητα....

#37   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 31/10/2012 - 16:24

Λοιπόν για να μην αγχώνεστε σας έχω την μέθοδο με την οποία θα υπολογίσετε πότε θα πάρετε το 5αρι... Με μια απλή μιγαδική συνάρτηση... :o Όπου α (apple) Όπου Χ (5αρι) όπου F ο χρόνος .... :wacko:
Αναρτημένη εικόνα Εναλλακτικά μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την ίδια αλλά εδώ μπορείτε να υπολογίσετε την ημέρα, την ώρα αλλά και το λεπτό στο οποίο θα έρθει στην κατοχή σας.... Αναρτημένη εικόνα Καλή επιτυχία ....!!! :lol: :P

#38   spacegucci

spacegucci

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2012 - 16:25

Τα έχει ή θα τα έχει?

Τοσα φίλε μου θα φερει δυστυχος!
Που στην Μύκονο που βρέχει λεφτα!!!!

#39   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 31/10/2012 - 16:25

και ξαναρωτω nano sim εχουν;

ΒΑΓΓΟ πηρα σημερα,εχουν αλλα πολυ λιγες,φαντασου γερμανος στην νεα σμυρνη 10 κομματια απο sim

#40   djdog

djdog

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 31/10/2012 - 16:27

Εγω κανω την εξής απλη σκέψη.
Αν οι APR πάρουν μονοψηφιο αριθμο συσκευών...Η έστω και 50 (πενήντα)!
Έχει κανεις την εντύπωση ότι αν στηθει απο τα χαράματα η και απο ΤΏΡΑ,έξω απο το Golden Hall που είναι το Golden-I θα ΒΡΕΙ συσκευη τη Παρασκευη?
Λογικά να το πάρουμε..Στο εμπορικό αυτο υπάρχουν κάπου 150-200 καταστήματα...ΕΝΑΣ υπάλληλος απο κάθε κατάστημα να το θέλει,(για τον εαυτο του,τον αδερφό του,το φίλο του),έχετε την εντύπωση πως μόλις ανοίξουν οι πόρτες για το κοινό θα είσαστε πρώτοι στην ουρα?
Ότι Δηλαδη δεν θα έχουν στηθει πρώτοι,αυτοί (οι εργαζομενοι) που θα είναι ΗΔΗ μέσα στο εμπορικό ΠΡΙΝ ανοίξουν οι πόρτες για το κοινό?

#41   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 31/10/2012 - 16:27

Άρα η document και systemgraph πρέπει να έχουν ξεπουλήσει ήδη με τις προκαταβολές....και κάποιοι μάλιστα που τους είχαν δώσει και προκαταβολή θα μείνουν με το π...λί στο χέρι...

#42   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 31/10/2012 - 16:28

Λοιπόν για να μην αγχώνεστε σας έχω την μέθοδο με την οποία θα υπολογίσετε πότε θα πάρετε το 5αρι... Με μια απλή μιγαδική συνάρτηση... :o Όπου α (apple) Όπου Χ (5αρι) όπου F ο χρόνος .... :wacko:
Αναρτημένη εικόνα Εναλλακτικά μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την ίδια αλλά εδώ μπορείτε να υπολογίσετε την ημέρα, την ώρα αλλά και το λεπτό στο οποίο θα έρθει στην κατοχή σας.... Αναρτημένη εικόνα Καλή επιτυχία ....!!! :lol: :P


Xaoxaooaxoaxoaxoaxooaoxao όχι και μιγαδική ρε Αντώνη... -: )

Αναρτημένη εικόνα


#43   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 31/10/2012 - 16:28

Εγω κανω την εξής απλη σκέψη.
Αν οι APR πάρουν μονοψηφιο αριθμο συσκευών...Η έστω και 50 (πενήντα)!
Έχει κανεις την εντύπωση ότι αν στηθει απο τα χαράματα η και απο ΤΏΡΑ,έξω απο το Golden Hall που είναι το Golden-I θα ΒΡΕΙ συσκευη τη Παρασκευη?
Λογικά να το πάρουμε..Στο εμπορικό αυτο υπάρχουν κάπου 150-200 καταστήματα...ΕΝΑΣ υπάλληλος απο κάθε κατάστημα να το θέλει,(για τον εαυτο του,τον αδερφό του,το φίλο του),έχετε την εντύπωση πως μόλις ανοίξουν οι πόρτες για το κοινό θα είσαστε πρώτοι στην ουρα?
Ότι Δηλαδη δεν θα έχουν στηθει πρώτοι,αυτοί (οι εργαζομενοι) που θα είναι ΗΔΗ μέσα στο εμπορικό ΠΡΙΝ ανοίξουν οι πόρτες για το κοινό?

συμφωνω απολυτα μαζι σου!!

#44   KAVATZAS

KAVATZAS

    iPH Member

  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 31/10/2012 - 16:29

οσοι πραγματικα θελουνε 5αρι μεσα στον νοεμβριο θα το εχουνε παιδια...μν τρελενεστε......αλλοι νωριτερα...αλλοι αργοτερα

#45   aliask

aliask

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2012 - 16:32

οσοι πραγματικα θελουνε 5αρι μεσα στον νοεμβριο θα το εχουνε παιδια...μν τρελενεστε......αλλοι νωριτερα...αλλοι αργοτερα

Καθολου δεν με καθησυχασες... :) :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 9

0 μέλη, 9 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες