Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 8 ψήφοι

iPhone 5 στην Ελλάδα: Κυκλοφορία στις 2 Νοεμβρίου με ΕΛΑΧΙΣΤΑ κομμάτια


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1184 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#721   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 02/11/2012 - 23:31

Xaoxaooxaooxao δλδ έβγαλαν ένα 40άρι παραπάνω από το ΦΠΑ.
Κοίτα εγώ για μια φίλη(δικηγόρο) που ήθελα βρήκα αλλού σε γνωστό που είχε μαγαζί. Αν δεν βρίσκαμε θα πηγαίναμε public και με απειλή δικηγόρου δεν νομίζω να μην έδιναν.
Να συγχωράνε που βρήκαμε αλλιώς....

Απατεώνες κι αυτοί..Καλά έκανες, αν το έκαναν αυτό όλοι δεν θα το συνέχιζαν.

Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#722   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/11/2012 - 23:39

Η αρχική σκέψη είναι να κάνω ανανέωση σε συμβόλαιο cosmote μιας και χρειάζομαι αναβάθμιση.Τα λεφτά τα έχω εδώ και πολύ καιρό στο χέρι. Μου είπανε για δευτέρα στον γερμανό της περιοχής αλλά δεν με έπεισαν και τόσο. Αύριο με βλέπω να οργώνω την Αθήνα...


Δεν νομίζω να έχουν καλό είναι να κοιτάξεις παντού και μόλις βρεις μην το αφήσεις με τίποτα με κάθε τρόπο πάρτο...;-)

Xaoxaooxaooxao δλδ έβγαλαν ένα 40άρι παραπάνω από το ΦΠΑ.
Κοίτα εγώ για μια φίλη(δικηγόρο) που ήθελα βρήκα αλλού σε γνωστό που είχε μαγαζί. Αν δεν βρίσκαμε θα πηγαίναμε public και με απειλή δικηγόρου δεν νομίζω να μην έδιναν.
Να συγχωράνε που βρήκαμε αλλιώς....

Απατεώνες κι αυτοί..Καλά έκανες, αν το έκαναν αυτό όλοι δεν θα το συνέχιζαν.


Όλοι μας μπορούμε αλλά το θέμα είναι ότι όλοι μας λέμε για να πάρω μια συσκευή πρέπει να με σκάσουν και να μου χαλάσουν την ημέρα άστους και κοιτάζεις αλλού.Εδώ όμως στο νησί δεν έχουμε και τις τόσες επιλογές.

Η Vodafone σήμερα δεν παρέλαβε τελικά και η Wind τα μισά μαγαζιά και αυτά από ένα ή δύο κομμάτια που το ένα ήταν για βιτρίνα και το άλλο αν όχι το αφεντικό σίγουρα κάποιος από μέσα .Οπότε μόλις μου είπαν ότι είχαν αλλά δεν το έδιναν παρά μόνο με σύνδεση εκεί τα χρειάστηκαν και οι πωλητές και ο υπεύθυνος του καταστήματος .

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#723   giorgossssss

giorgossssss

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 02/11/2012 - 23:42

Βρέθηκε .Εγώ είμαι ένας .Ο μοναδικός που παρέλαβε σε όλη την Ελλάδα από όσο ξέρω από τα Public σκέτη συσκευή.Μετά από μεγάλη φασαρία και απειλώντας τους ότι αυτό που κάνουν είναι παράνομο και να είμαι μια με το τηλέφωνο στο χέρι να πάρω την αστυνομία ξαφνικά και βρήκαν τηλέφωνο και από όλα .

Το μόνο κακό είναι ότι το πλήρωσα 739,00 παρόλο που όλα τα άλλα μαγαζιά το πουλάγανε άσχετα που δεν είχαν 696 με το μειωμένο ΦΠΑ.Σε ερώτηση μου ότι το αφεντικό τους εσχροκερδή δεν πήρα απάντηση αλλά ένα γέλιο .Δεν ήθελα όμως να το συνεχίσω το πήρα και έφυγα.


μπα πηρε και αλλος....απο public πατρας, βεβαια πηρε και ενα macbook εαν δεν εσκαγε συνολο 2.500ε δεν θα το επαιρνε και αυτος σκετη συσκευη και εγω ειχα παει να το παρω σκετο και λενε εχουν προτεραιοτητα οι συνδεσεις δεν γμτ.....απλα δεν ξαναπαταω για τπτ

#724   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 02/11/2012 - 23:44

Ναι δεν το ξέραμε για να μας δώσουν μια συσκευή να πάρουμε 3.000 πράγματα.. Σ αυτόν γιατί δεν είπαν έχουν προτεραιότητα οι συνδέσεις;

Αναρτημένη εικόνα


#725   nikos22patra

nikos22patra

    iPH Member

  • 225 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 02/11/2012 - 23:59

Αχ ρε παιδια ειναι τραγικη η κατασταση να παρακαλαμε και να απειλουμε για να μας πουλησουν με το ζορι κιν.με 740ευρω?τι να πω?

#726   islascanarias

islascanarias

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/11/2012 - 00:01

Βρέθηκε .Εγώ είμαι ένας .Ο μοναδικός που παρέλαβε σε όλη την Ελλάδα από όσο ξέρω από τα Public σκέτη συσκευή.Μετά από μεγάλη φασαρία και απειλώντας τους ότι αυτό που κάνουν είναι παράνομο και να είμαι μια με το τηλέφωνο στο χέρι να πάρω την αστυνομία ξαφνικά και βρήκαν τηλέφωνο και από όλα .

Το μόνο κακό είναι ότι το πλήρωσα 739,00 παρόλο που όλα τα άλλα μαγαζιά το πουλάγανε άσχετα που δεν είχαν 696 με το μειωμένο ΦΠΑ.Σε ερώτηση μου ότι το αφεντικό τους εσχροκερδή δεν πήρα απάντηση αλλά ένα γέλιο .Δεν ήθελα όμως να το συνεχίσω το πήρα και έφυγα.


σιγα ρε μαστορα, δηλαδη τι θα ελεγες στην αστυνομια? οτι δε σ αρεσει η πολιτικη του καταστηματος? ψυχραιμια επιτελους, γελαει ο κοσμος...

#727   jannis

jannis

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:Apple TV,

Δημοσίευση 03/11/2012 - 00:05

μαυρο;;;ναι ειναι η εβδομαδα της φασαριας στους κινεζους που τα πεταγαν πανω τους!!

μαυρο;;;ναι ειναι η εβδομαδα της φασαριας στους κινεζους που τα πεταγαν πανω τους!!

εμενα λεει 34 (August) κακο ειναι αυτο?

EMENA 41 εβδομάδα Οκτώβριος άσπρο 16

#728   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 03/11/2012 - 00:06

σιγα ρε μαστορα, δηλαδη τι θα ελεγες στην αστυνομια? οτι δε σ αρεσει η πολιτικη του καταστηματος? ψυχραιμια επιτελους, γελαει ο κοσμος...


Ότι είναι παράνομος και ότι εφόσον έχει στοκ οφείλει να το πουλήσει χωρίς υποχρεωτικά παρελκόμενα που είναι η σύνδεση.
Όποιος εφαρμόζει το νόμο, ξαφνικά είναι γελοίος.
Γέλα μόνος σου.

Αναρτημένη εικόνα


#729   tsitsibau

tsitsibau

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/11/2012 - 00:06

Το νεο καταστημα public στην πατρα εχει κερδισει το τοπικο κοινο :-p ...xaxaxaxaxa

#730   iBrick

iBrick

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2012 - 00:40

μπα πηρε και αλλος....απο public πατρας, βεβαια πηρε και ενα macbook εαν δεν εσκαγε συνολο 2.500ε δεν θα το επαιρνε και αυτος σκετη συσκευη και εγω ειχα παει να το παρω σκετο και λενε εχουν προτεραιοτητα οι συνδεσεις δεν γμτ.....απλα δεν ξαναπαταω για τπτ



Χαχα :) Θα το πάρεις και εσυ Γιώργη

#731   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 03/11/2012 - 00:46

Ντύσου αστυνομικός Γιώργη και πήγαινε αύριο πρωί στο public και ζήτα ένα iPhone 5.Αν σου πουν μόνο με σύνδεση κάνε ότι παίρνεις τηλέφωνο το διοικητή..

Αν το κάνεις, πάρε ένα τηλ πρώτα να έρθω να τραβήξω βίντεο...:D

Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 03/11/2012 - 00:47

Αναρτημένη εικόνα


#732   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 03/11/2012 - 00:49

παιδια ξερει κανεις διαθεσιμοτητα για θεσσαλονικη καπου να παω να το παρω αυριο?

#733   iBrick

iBrick

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2012 - 00:56

Ντύσου αστυνομικός Γιώργη και πήγαινε αύριο πρωί στο public και ζήτα ένα iPhone 5.Αν σου πουν μόνο με σύνδεση κάνε ότι παίρνεις τηλέφωνο το διοικητή..

Αν το κάνεις, πάρε ένα τηλ πρώτα να έρθω να τραβήξω βίντεο...:D


Θα έρθω να τράβηξω και εγω με το νεο μου iPhone 5....

αλλα δεν χρειάζεται να ντυθεί αστυνομικός ξέρει αυτός ... Χαχα

#734   stalll

stalll

    iPH Contributor

  • 1.125 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 03/11/2012 - 01:23

Θα έρθω να τράβηξω και εγω με το νεο μου iPhone 5....

αλλα δεν χρειάζεται να ντυθεί αστυνομικός ξέρει αυτός ... Χαχα


μαγκες πειτε τι ωρα να ερθω και εγω να τραβαω να εχουμε και αλλη ληψη.. χαχαχαχα

#735   jon7

jon7

    iPH Member

  • 202 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 03/11/2012 - 01:34

Σήμερα το πρωί παρελαβα και εγώ από Document 16αρη μαύρο !! Παραγωγή 41 εβδομάδα χωρίς γρατζουνιές, όλα οκ !!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες