Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 8 ψήφοι

iPhone 5 στην Ελλάδα: Κυκλοφορία στις 2 Νοεμβρίου με ΕΛΑΧΙΣΤΑ κομμάτια


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1184 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1066   macgalileo

macgalileo

    iPH Member

  • 310 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/11/2012 - 08:53

Οποίος θέλει λευκό 32αρι απο cosmote πληρωμή με εντικαταβολη εχω ενα και περιμένει στα γραφεία της courrier , ειναι Αθήνα οπότε λογικά πρεπει να γίνει εδώ δουλειά, αν δεν το θέλει κανείς μέχρι αυριο θα τους το απελευθερωσο, ήθελα να το κάνω σήμερα αλλα του επέρνα 100 τηλέφωνα μέχρι που έμαθα οτι είχαν απεργία!!!!!!

Η συσκευή παει στον DJACID


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1067   tSiRiAs

tSiRiAs

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/11/2012 - 10:25

Όπως έχω ξαναπεί εδώ στις Σέρρες δεν έχει ούτε για δείγμα...Τη δευτέρα πήγα Αθήνα επειδή Ορκιζόταν ο αδερφός μου στη σχολή αξιωματικών και στο ξενοδοχείο που μέναμε ρώτησα αν υπάρχει κάποιο κατάστημα γερμανός..Πήγα τη δευτέρα το πρωί στις 10 και μου λέει θα σε πάρω τηλ στις 12..Η αλήθεια είναι ότι δεν τον πίστεψα..Όντως όμως με πήρε τηλ να πάω να το παραλάβω και μ είπε πήρα μόνο Δύο και η επόμενη παραλαβή έιναι σε 2-3 βδομάδες..Σούφρα:P Στη κηφισιά είναι το μαγαζί αν ενδιαφέρεται κάποιος..Είχε δύο τη δευτέρα..

#1068   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/11/2012 - 10:32

Είμαι περίεργος να δω πότε θα τελειώσει αυτή η ζητιανιά που μας έχει βάλει η Apple .Να θέλουμε να δώσουμε ένα σκασμό λεφτά και να μην υπάρχει η συσκευή .

Να παρακαλάμε και να γλύφουμε υπαλλήλους γιατί...?Για να τους δώσουμε τα καλά μας τα λεφτά .....Πραγματικά ήμουν ένα τσακ πριν πω ένα γεια για ένα χρόνο στην Apple αλλά στάθηκα τυχερός και βρήκα την πρώτη μέρα iPhone 5 αλλιώς θα έπαιρνα άλλη συσκευή .

Όχι γιατί δεν με καλύπτει ή δεν με κάλυπτε το iPhone 4S που είχα αλλά κάθε χρόνο αλλάζω συσκευή και πλέον πάω έτσι δεν αγοράζω πριν από τον ένα χρόνο άλλη εκτός ποια και αν μου χαλάσει.

Θέλω να δω πότε θα μπεί κάποιος φίλος -η και θα πει βρήκα ποια συσκευή και δεν έψαχνα.Αυτό που έχει γίνει είναι ένα μεγάλο χάλι από πλευράς Apple και πολλοί γνωστοί και φίλοι έχουν αλλάξει για πρώτη φορά και έχουν στραφεί σε άλλη εταιρεία και η αλήθεια είναι ότι όλοι μου είπαν τα καλύτερα για τις νέες τους συσκευές .

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1069   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 07/11/2012 - 10:36

συμφωνο μαζι σου αλλοι δεν εχουν να φανε και πας με 740 ευρω και πρεπει να εχεις και μεσο για να το παρεις απαραδεκτοι ολοι απο εταιρειες μεχρι υπαλληλους .

#1070   tSiRiAs

tSiRiAs

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/11/2012 - 10:42

Ίσως τελικά θα ήταν καλύτερα να το βγάλουν στην αγορά όταν θα μπορούσαν να ικανοποιήσουν το μεγαλύτερο κομμάτι των καταναλωτών..Μπορεί να γκρινιάζαμε λίγο επειδή άργησε λίγο αλλά όταν δεν το έχει κάνεις πάει και έρχεται.Όταν το βλέπεις γύρω σου και εσύ δε μπορείς να το πάρεις είναι λίγο χαζό..Πόσο μάλλον όταν έχεις τα χρήματα.

#1071   islascanarias

islascanarias

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 07/11/2012 - 12:39

ήρθε και σε μένα. απο παραγγελία vodafone eshop 2/11, λευκό 16. χωρίς γρατζουνιές ή άλο θέμα (όσο μπορώ να δω μέχρι τώρα).

#1072   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 07/11/2012 - 12:41

παιδια καλησπερα υπάρχει στο ονομα μου 1 iphone 5 16ρι (μαυρο) απο κατάστημα στην μεσογείων, αν ενδιαφέρεται κανεις να μου πει με pm

#1073   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 07/11/2012 - 12:41

εμενα με πηραν απο public οτι ηρθε η συσκευη που ειχα κλεισει..(μαυρο 32αρι) αλλα λογω του ολου σκηνικου με το ξεβαμα τους ειπα οτι δε το θελω..και γι αυτο εδω και 2 μερες εκανα αλλη αγορα 32αρι λευκο και περιμενω οοοταν ερθει στοκ

#1074   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 07/11/2012 - 13:22

παιδια καλησπερα υπάρχει στο ονομα μου 1 iphone 5 16ρι (μαυρο) απο κατάστημα στην μεσογείων, αν ενδιαφέρεται κανεις να μου πει με pm


έκλεισε απο manosvitacar, καλορίζικο Φιλε μου

Τελευταία επεξεργασία από: sakis007, 07/11/2012 - 13:29


#1075   Voidioan

Voidioan

    iPH Addict

  • 727 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:voidioan

Δημοσίευση 07/11/2012 - 13:29

εμενα με πηραν απο public οτι ηρθε η συσκευη που ειχα κλεισει..(μαυρο 32αρι) αλλα λογω του ολου σκηνικου με το ξεβαμα τους ειπα οτι δε το θελω..και γι αυτο εδω και 2 μερες εκανα αλλη αγορα 32αρι λευκο και περιμενω οοοταν ερθει στοκ


με σύνδεση φίλε μου και σε ποιο public?

#1076   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 07/11/2012 - 13:34

έκλεισε απο manosvitacar, καλορίζικο Φιλε μου

Σε ευχαριστω σακη εισαι αρχοντας χρωσταω κερασμααααα :D

#1077   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 07/11/2012 - 13:35

Σε ευχαριστω σακη εισαι αρχοντας χρωσταω κερασμααααα :D


Το καλοκαίρι το κέρασμα :)

#1078   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 07/11/2012 - 13:37

Το καλοκαίρι το κέρασμα :)


Τελικα ρε Σακη δεν μας ειπες. Το ασπρο η το μαυρο ? ... Εβαλες εκει μια φωτογραφια και μετα εξαφανιστηκες ... ;)

#1079   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 07/11/2012 - 13:40

Τελικα ρε Σακη δεν μας ειπες. Το ασπρο η το μαυρο ? ... Εβαλες εκει μια φωτογραφια και μετα εξαφανιστηκες ... ;)

Τι εννοεις?

#1080   neo_com_3

neo_com_3

    Newbie

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/11/2012 - 13:50

κατάστημα στο κερατσίνι έχει διαθεσιμότητα 2 άσπρα, κράτησα το ένα αν ενδιαφέρεται κάποιος για το άλλο πμ me για να του δώσω στοιχεία.


Ας είναι καλά ο φίλος 'silver82'...

Τηλεφώνησα στο κατάστημα χθες και μου το κράτησαν. Πήγα σήμερα το πρωί και το πήρα!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες