Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Διαθέσιμη η beta του iOS 6.1 για τους developers


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
154 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   vlad

vlad

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/01/2013 - 10:33

καλημέρα κανα λινκ για το ipad mini wifi,εαν γνωριζει κανεις ας μου στειλει πμ.
ευχαριστω!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   SteriosPaoki

SteriosPaoki

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 28/01/2013 - 11:26

παιδια εχω κατεβασει την beta5 αλλα πως την περναμε?με shift και update h me shift kai restore?

#123   XCoNaN

XCoNaN

    iPH Enthousiast

  • 383 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 28/01/2013 - 11:52

Ρε παιδιά θέλω την 6.1 beta 5 για το iphone 5 αλλα δεν δουλεύουν τα link του φίλου προηγούμενος!! :wacko:

Μπορούμε να την βρούμε κάπου αλλου?

#124   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 28/01/2013 - 11:58

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Οι beta εκδόσεις λογισμικού απευθύνονται σε developers και ΜΟΝΟ.
Οποιαδήποτε ανάρτηση link για κατέβασμα από άλλη πηγή πέραν του dev center της Apple θεωρείται πειρατική και απαγορεύεται από τους κανόνες της κοινότητας.



#125   Alex12

Alex12

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 28/01/2013 - 13:29

Καλημέρα. Μίλησα πριν απο λίγο με την Cosmote και τους είπα πως αναβάθμισα στην beta 5 έκδοση του iOS 6.1 και είδα πως έγινε Carrier update. Μου είπαν πως αφού λειτουργεί κανονικά η αναβάθμιση και πως το Cosmote 14.0 είναι αυτό που περίμεναν σαν carrier update μέσα στο επόμενο 15' θα μου ενεργοποιηθεί κανονικά το 4G/LTE στο iPhone μου. Οπότε όποιοι έχετε την αναβάθμιση καλέστε τους για να σας το ενεργοποιήσουν.

#126   merkon

merkon

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:Merkon5

Δημοσίευση 28/01/2013 - 14:39

Καλημέρα. Μίλησα πριν απο λίγο με την Cosmote και τους είπα πως αναβάθμισα στην beta 5 έκδοση του iOS 6.1 και είδα πως έγινε Carrier update. Μου είπαν πως αφού λειτουργεί κανονικά η αναβάθμιση και πως το Cosmote 14.0 είναι αυτό που περίμεναν σαν carrier update μέσα στο επόμενο 15' θα μου ενεργοποιηθεί κανονικά το 4G/LTE στο iPhone μου. Οπότε όποιοι έχετε την αναβάθμιση καλέστε τους για να σας το ενεργοποιήσουν.


Πως τρεχει η beta στο iPhone; Υπαρχουν εμφανη bugs; Απο μπαταρια υπαρχει καποια διαφορα; Και οσον αφορα το 4G, σου ενεργοποιηθηκε τελικα;

#127   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 28/01/2013 - 14:42

Μια απορία. Το 5άρι μας η Apple το θεωρει CDMA μοντέλο σωστά;; (Α1429 Ελληνικό) άρα κατεβάζουμε την έκδοση για CDMA αν κατάλαβα καλα;;
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#128   soniasim

soniasim

    iPH Contributor

  • 1.498 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 28/01/2013 - 14:50

Πως τρεχει η beta στο iPhone; Υπαρχουν εμφανη bugs; Απο μπαταρια υπαρχει καποια διαφορα; Και οσον αφορα το 4G, σου ενεργοποιηθηκε τελικα;

Εμένα μου τρέχει μια χαρά τις λίγες ώρες που την έχω δουλέψει, χωρίς καθόλου κρασαρίσματα.
Μου φαίνεται σαν να επανασυνδέεται στο wifi πιο γρήγορα μετά από ξεκλείδωμα... Επίσης νομίζω ότι είναι ανεπαίσθητα πιο γρήγορο γενικά... Batt κλπ είναι νωρίς για να κρίνω... Με ενδιαφέρει και μένα το θέμα του LTE, ενεργοποιήθηκε τελικά το κουμπί στο iPhone;

#129   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 28/01/2013 - 14:51

Ψάχνοντας τώρα , έχω την εντύπωση ότι για να ενεργοποιηθεί το κουμπί του LTE πρέπει η κάρτα να υποστηρίζει LTE...τσεκάρετε τις micro sim σας όλοι....οι πιο πολλές πρέπει να είναι 3g....τουλάχιστον από αυτα που γνωρίζω και απο φίλους.....στα 5άρια δεν δίνανε 4g αλλά 3g micro sim...
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#130   merkon

merkon

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:Merkon5

Δημοσίευση 28/01/2013 - 15:01

Ψάχνοντας τώρα , έχω την εντύπωση ότι για να ενεργοποιηθεί το κουμπί του LTE πρέπει η κάρτα να υποστηρίζει LTE...τσεκάρετε τις micro sim σας όλοι....οι πιο πολλές πρέπει να είναι 3g....τουλάχιστον από αυτα που γνωρίζω και απο φίλους.....στα 5άρια δεν δίνανε 4g αλλά 3g micro sim...


Θυμαμαι τον Δεκεμβριο ειχα παει να ενεργοποιησω το 4G στον Γερμανο και μου ειχαν πει πως η ενεργοποιηση στην γραμμη εγινε και αν χρησιμοποιησω συσκευη που υποστηριζει 4G θα ειμαι οκ! Δεν εγινε καποια αλλαγη sim ή κατι τετοιο! Και οριστε και απο το site της Cosmote...

Οι 4G συσκευές απαιτούν νέα κάρτα SIM;
Μπορούν να χρησιμοποιηθούν κάρτες SIM που δουλεύουν με το υπάρχον 3G δίκτυο.

#131   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 28/01/2013 - 15:02

Μάλιστα...θα μιλήσω σε λίγο μαζί τους και θα σας πω :)
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#132   ilias360

ilias360

    iPH User

  • 142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 28/01/2013 - 15:07

Υπάρχει κάποιο link που μπορούμε να κατεβάσουμε το ios 6.1 beta 5?

#133   GeorgeChios

GeorgeChios

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 28/01/2013 - 15:13

Υπάρχει κάποιο link που μπορούμε να κατεβάσουμε το ios 6.1 beta 5?


Άδειασε λίγο τον χώρο με τα pm σου

#134   Alex12

Alex12

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 28/01/2013 - 15:16

Πως τρεχει η beta στο iPhone; Υπαρχουν εμφανη bugs; Απο μπαταρια υπαρχει καποια διαφορα; Και οσον αφορα το 4G, σου ενεργοποιηθηκε τελικα;

Την έχω απο χθές το βράδυ και πάει πολύ καλά. Δεν έχει κάποιο εμφανές bug και δοκίμασα όλες τις νεες λειτουργίες εκτός απο την Siri και ούτε crashαρε ούτε τίποτα. Στην μπαταρία δεν βλέπω καμία διαφορά ακομα αλλά θα του κάνω ενα calibration σήμερα. Το 4G δεν ξέρω αν λειτουργεί γιατί δεν είμαι αυτήν την στιγμή ούτε στην Αθήνα αλλά ούτε και στην Θεσσαλονίκη.

#135   GeorgeChios

GeorgeChios

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 28/01/2013 - 15:16

Πως τρεχει η beta στο iPhone; Υπαρχουν εμφανη bugs; Απο μπαταρια υπαρχει καποια διαφορα; Και οσον αφορα το 4G, σου ενεργοποιηθηκε τελικα;


H beta λειτουργεί άψογα. Συνδέεται ποιο γρήγορα στο WiFi, και το βασικότερο που είδα εγώ η κατανάλωση της μπαταρίας μειώθηκε κατά πολύ. Χθες το φόρτισα στις 7 το απόγευμα, και τώρα είμαι στο 76% με ανοιχτό 3G, (χρήση 1 ώρα και 49 λεπτά και αναμονή 18 ώρες και 54 λεπτά) και αρκετά λεπτά ομιλίας και sms.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες