Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 5 από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
157 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 17/11/2012 - 18:37

Άμα δεις ότι δεν σε παίρνουν ακύρωσε την

Θα σε πάρουν 1000%. Δεν αφήνουν ούτε 1Ε να χαθεί.


Εμένα η κοσμοτε με είχε γράψει πέρσι

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 17/11/2012 - 19:27

Εμείς έχουμε πρόβλημα με την Vodafone από τον Αύγουστο. Είμαι στο Ηράκλειο Κρήτης και εδώ που μένω έχουν βγάλει μια κεραία. Η περιοχή είναι κεντρικά και από τον Αύγουστο δεν έχει καθόλου σήμα το σπίτι. Καμία γραμμή ενώ στην Cosmoste και στην Wind έχει Full 3G. Τους το έχουμε αναφέρει αλλά δεν τους νοιάζει τίποτα συνεχίζουν να θέλουν να παίρνουν όσα πιο πολλά μπορούν. Η δε Cosmote μας δίνει πιο λίγα. Έχω βαρεθεί πλέον με αυτήν την κατάσταση. Σήμερα ταλαιπωρήθηκα πάρα πολύ, πήγα σε τόσα καταστήματα Vodafone και Cosmote. Στην Vodafone έχω πλέον ένα standar ποσό για επιδότηση το οποίο είναι γελοίο πραγματικά. Ρώτησα για την σειρά προτεραιότητας και το ένα μαγαζί μου είπε ότι είναι 29 άτομα και στο άλλο μου είπε ότι δεν κρατάμε κάποια λίστα με την σειρά. Τους λέω δεν έχετε ονόματα μου λέει ναι του λέω πόσα και μου λέει δεν πάει έτσι. Δηλαδή ότι να ναι πραγματικά. Πήγα σε Cosmote καταστήματα και Γερμανός και πραγματικά τα έπαιξα παιδιά. Το κάθε μαγαζί μου έλεγε τα δικά του. Το ένα μαγαζί για τα προγράμματα που ήθελα μου έδινε 58 ευρώ ο άλλος 66 (για το 32άρι πάντα) και το ωραίο που άκουσα από μία ήταν ότι το Οικονομικό 20 δεν μπορώ να στο βάλω και ότι δεν μετράει και δεν το βγάζει το σύστημα και ότι θα καταργηθεί και δεν μπορείς να το πάρεις. Και σαν να μην έφτανε αυτό μου λέει κιόλας ότι φορητότητα δεν μπορείς να κάνεις για 1 χρόνο μπορείς μόνο για 18μηνο και 24μηνο. Πραγματικά έχω βαρεθεί με την όλη κατάσταση. Και δεν βλέπω να παίρνω ποτέ συσκευή.

Τελευταία επεξεργασία από: Spiroslp, 17/11/2012 - 19:29


#93   eliask

eliask

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 18/11/2012 - 10:15

Για το σπίτι μπορείς να βάλεις τουλάχιστον vodafone full σήμα και να λύσεις το πρόβλημα σου, ( Εχώ κανέι και εγώ το ίδιο στο σπίτι μου ) Εαν από εκει και πέρα δεν σε εξυπηρετεί αυτό απλά αλλάζεις εταιρέια .... Οτι επιδότηση και να σου δώσουν έαν έχεις πρόβλημα με το δίκτυο απλά δεν λέει τίποτα . Για τόσο μικρό προγραμα δεν αξίζει να πάρεις επιδότηση . Κανε φορητότητα και πάρε την εκπτώση στα πάγια ( και για 1 χρόνο μόνο ) και ψάξε να αγοράσεις τη συκευή σκέτη ή να την φέρεις από το εξωτερικό.

Τελευταία επεξεργασία από: eliask, 18/11/2012 - 10:21


#94   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 18/11/2012 - 11:13

Για το σπίτι μπορείς να βάλεις τουλάχιστον vodafone full σήμα και να λύσεις το πρόβλημα σου, ( Εχώ κανέι και εγώ το ίδιο στο σπίτι μου ) Εαν από εκει και πέρα δεν σε εξυπηρετεί αυτό απλά αλλάζεις εταιρέια .... Οτι επιδότηση και να σου δώσουν έαν έχεις πρόβλημα με το δίκτυο απλά δεν λέει τίποτα . Για τόσο μικρό προγραμα δεν αξίζει να πάρεις επιδότηση . Κανε φορητότητα και πάρε την εκπτώση στα πάγια ( και για 1 χρόνο μόνο ) και ψάξε να αγοράσεις τη συκευή σκέτη ή να την φέρεις από το εξωτερικό.

Το οικονομικό 20 ήταν για την Μητέρα μου. Εγω είχα διαλέξει το απεριόριστο 35 και μας δίναν τόσο. Η μητέρα μου δεν ήθελε να δίνει παραπάνω απο 20 ευρω γιατι δεν τα κάνει οπότε και φύγαμε. Όσο για το full σήμα στο δικό μου σπίτι δεν έχω πρόβλημα στο πατρικό όμως επειδη ζει ακόμα ο αδερφός μου εκει και το μοντεμ είναι στο δωμάτιο δεν θέλω ούτε και εγω να τοποθετηθεί εκει γιατι είναι συν μια επιπλέον συσκευή που δεν ξέρω κατα πόσο πολυ ακτινοβολία βγάζει. Άμα ξέρει κανείς τι παίζει με την συσκευή αλλα διστάζω να την βάλω δεν ξέρω γιατι. Μας την δίνουν δωρεάν κιόλας.

#95   prophil

prophil

    iPH Contributor

  • 1.193 μηνύματα
  • Twitter:@prophil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 18/11/2012 - 21:33

Θα σε πάρουν 1000%. Δεν αφήνουν ούτε 1Ε να χαθεί.

εμένα με 3 γραμμές voda (πάγια, 35-35-25) μου έδινε η voda επιδότηση 250€ για 2 χρόνια.Έκανα άμεσα αίτηση φορητότητας στα public (wind) και μου δίνουν για 18μηνο για τις τρεις γραμμές 490€. Με παίρνει η voda και μου κάνει αντιπροσφορά 400€. Τους ζητούσα περισσότερα και δεν μου έδωσαν. Αρνήθηκα την προσφορά τους και την επόμενη με ξαναπήραν και με ρώτησαν εάν ξανασκέφτηκα την προσφορά τους, Τους είπα ότι 400 € δεν με ενδιαφέρουν όταν τα public μου δίνουν 490€. Μου είπαν ok και εκεί σταμάτησε η επικοινωνία μας. Δεν γνωρίζω αν θα με ξαπάρουν αλλά δεν έχω να χάσω κάτι. Κλέφτες είναι και οι μέν και οι δε, εξού και τα πρόστιμα που έφαγαν προσφατα από το ΕΕΤΤ.

#96   cbol

cbol

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/11/2012 - 21:43

Τα 400 της αντιπροσφοράς για πόσο χρονικό διάστημα ήταν; 18 ή 24 μήνες;

#97   prophil

prophil

    iPH Contributor

  • 1.193 μηνύματα
  • Twitter:@prophil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 18/11/2012 - 22:15

Τα 400 της αντιπροσφοράς για πόσο χρονικό διάστημα ήταν; 18 ή 24 μήνες;

18μηνα συμβόλαια και οι τρεις γραμμές

#98   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 18/11/2012 - 23:16

Prophil στην Wind τι παίζει; Έχεις απεριόριστα προς Wind? βολευει αυτο γιατι πραγματικά δεν έχω κανέναν που έχει Wind αλλιώς θα πήγαινα και εγω γιατι δίνουν καλές επιδοτήσεις

#99   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 18/11/2012 - 23:25

Φιλε μου ξερεις αν εχουν στο Ηρακλειο κομματια αλλα οχι με συνδεση, σκετη συσκευη?
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#100   prophil

prophil

    iPH Contributor

  • 1.193 μηνύματα
  • Twitter:@prophil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 18/11/2012 - 23:35

Prophil στην Wind τι παίζει; Έχεις απεριόριστα προς Wind? βολευει αυτο γιατι πραγματικά δεν έχω κανέναν που έχει Wind αλλιώς θα πήγαινα και εγω γιατι δίνουν καλές επιδοτήσεις

ούτε εγώ έχω αλλά δενμε νοιάζει, από σπάσιμο κ μόνο θα πάω (όχι wind αλλά Public...έχει σημασία, Τα public δίνουν υπερεπιδότηση)

#101   SCULS1973

SCULS1973

    iPH User

  • 117 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2012 - 23:41

Μετα απο αιτηση φοροτοτητας των δυο γραμμων που εχω, στην wind και στο σταθερο και internet με πηραν απο vodafone και μου δινουν πλεον επιδοτηση 500 ευρω για εικοσιτετραμηνο συμβολαιο στις δυο γραμμες που εχω στο unlimited 35 ,πως σας φαινεται?

#102   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 18/11/2012 - 23:42

Μετα απο αιτηση φοροτοτητας των δυο γραμμων που εχω, στην wind και στο σταθερο και internet με πηραν απο vodafone και μου δινουν πλεον επιδοτηση 500 ευρω για εικοσιτετραμηνο συμβολαιο στις δυο γραμμες που εχω στο unlimited 35 ,πως σας φαινεται?

Χαχαχαχα ποσά σου έδιναν πριν;
Είχες HOL?

Τελευταία επεξεργασία από: Spiroslp, 18/11/2012 - 23:42


#103   prophil

prophil

    iPH Contributor

  • 1.193 μηνύματα
  • Twitter:@prophil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 18/11/2012 - 23:42

Μετα απο αιτηση φοροτοτητας των δυο γραμμων που εχω, στην wind και στο σταθερο και internet με πηραν απο vodafone και μου δινουν πλεον επιδοτηση 500 ευρω για εικοσιτετραμηνο συμβολαιο στις δυο γραμμες που εχω στο unlimited 35 ,πως σας φαινεται?

φοβερή επιδότηση αυτό προσπαθώ και εγώ.πότε σε πήραν τηλ?

#104   SCULS1973

SCULS1973

    iPH User

  • 117 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2012 - 23:52

Την πεμπτη και μου την εδωσαν αμεσως τωρα περιμενω να δω ποτε θα ερθει το πενταρακι μου

Πριν μου εδιναν 170 ευρω και για τις δυο γραμμες ναι εχω hol

Η wind μου εδινε 360 για φορητοτητα και η cosmote 400 με αλλα ομως νουμερα

#105   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 18/11/2012 - 23:52

Την πεμπτη και μου την εδωσαν αμεσως τωρα περιμενω να δω ποτε θα ερθει το πενταρακι μου

Πριν μου εδιναν 170 ευρω και για τις δυο γραμμες ναι εχω hol

Ε πιστεύω παίζει πολυ μεγάλη σημασία το Ίντερνετ. Μπράβο παντός φίλε μια χαρά σου ήρθε

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες