Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 5 από Wind. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
39 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Daizy

Daizy

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 20/11/2012 - 22:50

στη wind είναι λαλακες γενικότερα.ψαξτο apo public ποιο ευκολα θα βγάλεις ακρη.

Μπα και από public πριν καμιά βδομάδα τα ίδια μου είπαν..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Atom

Atom

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/11/2012 - 22:52

στη wind είναι λαλακες γενικότερα.ψαξτο apo public ποιο ευκολα θα βγάλεις ακρη.


Λαλάκες υπάρχουν παντού. Είναι θέμα νοοτροπίας υπαλλήλων και δεν έχει να κάνει με το δίκτυο ;) Καλώς ή κακώς οι περισσότεροι στην Ελλάδα βλέπουν σαν αγγαρεία τη δουλειά τους...

#18   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 20/11/2012 - 22:55

παρε με τη σειρα και ρωτα.αν αναφέρεις και ανανέωση-αναβάθμιση συμβολαιου μπορεί με "μαγικο" τρόπο να βρουν!αλλιώς αν πας για σκετη συσκευή κανε ενα τηλέφωνο στη document αύριο,αναμενεται να παραλάβουν αρκετα κομματια μέχρι παρασκευη το αργότερο.τουλαχιστον έτσι μου είπαν σημερα το απόγευμα.public γλυφαδας είχα βρει σχετικά εύκολα τις πρώτες μέρες κυκλοφορίας πάντως.

Λαλάκες υπάρχουν παντού. Είναι θέμα νοοτροπίας υπαλλήλων και δεν έχει να κάνει με το δίκτυο ;) Καλώς ή κακώς οι περισσότεροι στην Ελλάδα βλέπουν σαν αγγαρεία τη δουλειά τους...

σαφώς και συμφωνώ απολυτα.αλλα πιστεύεις το να δίνουν συσκευες μονο με ανανεωσεις ή νεα συμβόλαια δεν υπαγορεύεται και απο τα δίκτυα? :rolleyes:

#19   dnnjunior

dnnjunior

    iPH User

  • 146 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/11/2012 - 22:56

παρε με τη σειρα και ρωτα.αν αναφέρεις και ανανέωση-αναβάθμιση συμβολαιου μπορεί με "μαγικο" τρόπο να βρουν!αλλιώς αν πας για σκετη συσκευή κανε ενα τηλέφωνο στη document αύριο,αναμενεται να παραλάβουν αρκετα κομματια μέχρι παρασκευη το αργότερο.τουλαχιστον έτσι μου είπαν σημερα το απόγευμα.public γλυφαδας είχα βρει σχετικά εύκολα τις πρώτες μέρες κυκλοφορίας πάντως.

σαφώς και συμφωνώ απολυτα.αλλα πιστεύεις το να δίνουν συσκευες μονο με ανανεωσεις ή νεα συμβόλαια δεν υπαγορεύεται και απο τα δίκτυα? :rolleyes:


Με ανανεωση συμβολαιου το περνεις ποιο "αμεσσα" δηλαδη?

#20   Daizy

Daizy

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 20/11/2012 - 22:57

παρε με τη σειρα και ρωτα.αν αναφέρεις και ανανέωση-αναβάθμιση συμβολαιου μπορεί με "μαγικο" τρόπο να βρουν!αλλιώς αν πας για σκετη συσκευή κανε ενα τηλέφωνο στη document αύριο,αναμενεται να παραλάβουν αρκετα κομματια μέχρι παρασκευη το αργότερο.τουλαχιστον έτσι μου είπαν σημερα το απόγευμα.public γλυφαδας είχα βρει σχετικά εύκολα τις πρώτες μέρες κυκλοφορίας πάντως.

σαφώς και συμφωνώ απολυτα.αλλα πιστεύεις το να δίνουν συσκευες μονο με ανανεωσεις ή νεα συμβόλαια δεν υπαγορεύεται και απο τα δίκτυα? :rolleyes:

Ευχαριστώ παιδιά! Επειδή με ενδιαφέρει η αναβάθμιση θα κάνω αύριο μια βόλτα από public ξανά και θα γίνω πιεστική ... Τι στο καλό...

#21   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 20/11/2012 - 22:58

για νέα συνδεση που ρωτούσα τη πρωτη μερα ειχα βρει σε τουλάχιστον 5 καταστήματα και των τριων παροχων.υποθετω κάτι ανάλογο θα παίζει και με ανανεώσεις...

#22   Daizy

Daizy

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 20/11/2012 - 22:59

Με ανανεωση συμβολαιου το περνεις ποιο "αμεσσα" δηλαδη?

Πάντα τις εταιρείες τις ενδιαφέρει ή να κρατήσουν τους πελάτες τους ή να αποκτήσουν καινούργιους ειναι και το πιο λογικό! Φαντάσου ας πούμε να τους πω εγώ ότι επειδή το θεωρώ κοροιδία να παρακαλάω για μια συσκευή πάω σε άλλη εταιρεία που έχει το 5 διαθέσιμο...

#23   dnnjunior

dnnjunior

    iPH User

  • 146 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/11/2012 - 23:01

για νέα συνδεση που ρωτούσα τη πρωτη μερα ειχα βρει σε τουλάχιστον 5 καταστήματα και των τριων παροχων.υποθετω κάτι ανάλογο θα παίζει και με ανανεώσεις...


εχω εταιρικο πακετο και ηταν να κανω ανανεωση απο κοσμοτε αλλα μου καναν και προσφορα απο γουιντ!!!
Οποιος στειλει ποιο γρηγορα συμβολαιο με το κινητο μαζι κερδιζει ;)
επαρχεια πιστευω ειναι καλητερα τα πραγματα!!! δεν υπαρχει τοση ζητηση οσω στις μεγαλουπολεις!!!!
Ιδωμεν

#24   Atom

Atom

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/11/2012 - 00:40

σαφώς και συμφωνώ απολυτα.αλλα πιστεύεις το να δίνουν συσκευες μονο με ανανεωσεις ή νεα συμβόλαια δεν υπαγορεύεται και απο τα δίκτυα? :rolleyes:


Εννοείται. Αλλά όλα τα δίκτυα στον κόσμο λειτουργούν με τον ίδιο ακριβώς τρόπο :)

#25   al3xis

al3xis

    iPH Member

  • 313 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/11/2012 - 12:59

Αύριο θα έχω ένα 16αρι λευκό, κρατημένο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.. Με πήραν σήμερα τηλ και είπα να το κρατήσουν μεταξύ 11:00 και 14:00. Εαν κάποιον τον ενδιαφέρει, μου στέλνει μύνημα να του πω όνομα κράτησης και κατάστημα.

#26   Daizy

Daizy

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 28/11/2012 - 22:03

Και ναι λοιπόν το αποκτήσαμε!!!!!!!!!!!! 16αρι λευκό , απλά κόσμημα από Public Πειραιά! Να τονίσω, τα παιδιά όχι απλά με εξυπηρέτησαν, αλλά με σκλαβώσανε!!! Το άνοιξα μπροστά τους, το εξετάσαμε εξονυχιστικά, μου ενεργοποιήσανε την κάρτα και απάντησαν σε όλες μου τις ερωτήσεις για την εγγύηση και λοιπά! Άριστη εξυπηρέτηση!!

#27   dnnjunior

dnnjunior

    iPH User

  • 146 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/11/2012 - 21:09

δευτερα παραλαμβανω εγω τελικη ημερομηνια μαζι με τα συμβολαια για υπογραφες!!!!

#28   iBoss

iBoss

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:crush070

Δημοσίευση 29/11/2012 - 21:26

δευτερα παραλαμβανω εγω τελικη ημερομηνια μαζι με τα συμβολαια για υπογραφες!!!!


Τι χωρητικότητα?

Τελευταία επεξεργασία από: iBoss, 29/11/2012 - 21:27


#29   dnnjunior

dnnjunior

    iPH User

  • 146 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/12/2012 - 11:58

16αρι και το παρελαβα σε ασπρο απλα υπεροχο!!!
χωρις κανενα προβλημα μεχρι στιγμης!!!

#30   Lotte

Lotte

    iPH User

  • 126 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/12/2012 - 18:17

Εννοείται. Αλλά όλα τα δίκτυα στον κόσμο λειτουργούν με τον ίδιο ακριβώς τρόπο :)


Σωστόστ και λογικόστ! :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες