Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

Τελικα υπάρχουν τα προβληματα που ακουγονται στο iphone 5?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1839 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#826   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 09/12/2012 - 14:57

εμενα το μονο προβλημα που εχει ειναι ενα μικρο βαθούλωμα στην κατω γωνια που το εκανα χθες βραδυ!λετε να το παω πισω για αλλαγη?! πραγματικα εντυπωσιαστικα που απλα εκανε ενα μικρο βαθούλωμα το αλουμίνιο χωρις να γρατζουνιστει μετα απο τετοια πτωση hollywood!


Ε δεν ειναι λογικη αυτη. Απο τη στιγμη που σου επεσε και εγινε το σημαδι, δεν ειναι σωστο να το πας πισω και να ζητας αντικατασταση, και λογικο ειναι να μη σου το αντικαταστησουν

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#827   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 09/12/2012 - 15:02

Ε ναι δεν λεει απο δικη σου υπαιτιοτητα να την πληρωσει αλλος
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#828   giorgosf

giorgosf

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 09/12/2012 - 15:27

εμενα το μονο προβλημα που εχει ειναι ενα μικρο βαθούλωμα στην κατω γωνια που το εκανα χθες βραδυ!λετε να το παω πισω για αλλαγη?! πραγματικα εντυπωσιαστικα που απλα εκανε ενα μικρο βαθούλωμα το αλουμίνιο χωρις να γρατζουνιστει μετα απο τετοια πτωση hollywood!

κι εμενα μετα απο πτωση εκανε ενα βαθουλωμα στο επιμαχο σημειο που ξεβαφει! δεν ξεβαψε ομως.. αν και ειμαι σιγουρος οτι αργα ή γρηγορα θα ξεβαψει, δε με νοιαζει καθολου.. σημασια εχει οτι το κινητακι φυσαει.. μολις ερθει και το jailbreak θα απογειωθει..

#829   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 09/12/2012 - 15:44

σωστος!

#830   nikosfr4

nikosfr4

    iPH User

  • 171 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 09/12/2012 - 16:02

παιδια χαλαρώστε αμεσως να με φατε! εννοείτε πως το ειπα επανω στην πλακα! ετσι για να μην ψαχνουμε συναιχεια προβληματα! οσο ψαχνεισ τοσο θα βγαινουν..ειναι απιστευτο κινητο ΄)

#831   djvaga

djvaga

    iPH User

  • 159 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/12/2012 - 18:27

Τελικά σε κανένα απο εσάς την πρώτη μέρα χρήσης δεν είχε το iPhone υποψία κίτρινης αποχρωσης; (sorry που επιμένω αλλα θέλω να βγάλω συμπεράσματα για το τι συμβαίνει).

#832   akiszaki

akiszaki

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 09/12/2012 - 18:35

Εγώ ποτέ κ σε κανενα

#833   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 09/12/2012 - 18:58

Τελικά σε κανένα απο εσάς την πρώτη μέρα χρήσης δεν είχε το iPhone υποψία κίτρινης αποχρωσης; (sorry που επιμένω αλλα θέλω να βγάλω συμπεράσματα για το τι συμβαίνει).

Πήγαινε να το αλλάξεις πάλι. DOA θα έχεις σίγουρα για να σου άλλαξαν άλλα δύο. Πήγαινε για 4ο άμα δεν μπορείς να ζήσεις χωρίς αυτό.

#834   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 09/12/2012 - 20:17

εμενα παντως η οθονη μου στο 5αρι κιτρινιζει λιγο, ειναι σαν κατουρημενη που λεμε ειδικα σε συγκριση με το 4αρι που εχω !
Καθε φορα οι πρωτες παρτιδες που ερχοντε ειναι ετσι κ ολοι λενε οτι η apple το επελεξε για πιο ζεστα χρωματα αλλα μπουρδες χεχε
Ειναι οτι κατσει, εμενα στο πρωτο πενταρι ειχε σκονη κατω απο την οθονη κ το αλλαξα ειχε κ αυτο κιτρινη οθονη κ αυτο που εχω τωρα παλθι το ιδιο.
Ειναι σαν το 4s στη φωτο του stevo αλλα δεν σκοτιζομαι θα ρθει jb και ολα φτιαχνουν :)
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#835   djvaga

djvaga

    iPH User

  • 159 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/12/2012 - 21:57

Φίλε σπύρο μακάρι να μου δίνανε τα λεφτά πίσω και όχι να μου κοβανε πιστωτικο. Γνωρίζεις αν δικαιούμαι επιστροφη χρημάτων σε κάθε περίπτωση;

#836   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/12/2012 - 21:59

Από όσο ξέρω επιστροφή χρημάτων δεν γίνεται εκτός και αν από μόνο του το κατάστημα το κάνει .Μόνο πιστωτικό μπορείς να πάρεις και να έχεις δικαίωμα να ψωνίσεις ότι άλλο εσύ επιθυμείς.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#837   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 09/12/2012 - 22:09

Πάρε πιστωτικό πήγαινε παρε ξέρω εγω καμία θήκη ή μπαταρίες και πήγαινε στο ταμείο να σου δωσουνε τα ρέστα βέβαια δεν ξέρω άμα γινεται ρωτά το αλλα εγω σε ένα μαγαζι παλιά μου δώσανε κανονικά ρέστα απο πιστωτικό και δεν το ήξερα και πήγα και ψωνισα κάτι άσχετα για να φτάσω το πιστωτικο.
Βέβαια αυτο που θα ρωτήσεις εκει πέρα είναι: άμα πάρω κάτι άλλο και δεν φτασει την τιμη του πιστωτικού δίνουν ρέστα στο ταμείο. Άμα σου πει ναι πήγαινε και πάρε κάτω φτηνό.
Απο που το πήρες το κινητό;

Τελευταία επεξεργασία από: Spiroslp, 09/12/2012 - 22:12


#838   djvaga

djvaga

    iPH User

  • 159 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/12/2012 - 22:26

Media markt συγγρου 3 iPhone 32αρια!!!!! Όλα κίτρινα!!! Το πρώτο 43 εβδομαδας και τα αλλα 46!!! Δυο λευκα και ένα μαύρο

#839   mariosnt

mariosnt

    iPH Contributor

  • 922 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/12/2012 - 22:44

Αααχχχ...

#840   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 09/12/2012 - 22:54

Media markt συγγρου 3 iPhone 32αρια!!!!! Όλα κίτρινα!!! Το πρώτο 43 εβδομαδας και τα αλλα 46!!! Δυο λευκα και ένα μαύρο


Ρε φίλε, ολα κιτρινα τα βλέπεις.. Εχεις σκεφτει μηπως το πρόβλημα δεν ειναι στo εκαστοτε iPhone αλλα απέναντι απο αυτο ??

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 20

0 μέλη, 15 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (4), Bing (1)