Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

iPhone 5S την άνοιξη 2013;


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
170 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#166   Nerazzurro10

Nerazzurro10

    iPH Enthousiast

  • 423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 08/02/2013 - 00:29

Βγάλε κι όποιος θέλει αγοράζει! Και ναι, από το 5 θα πάω και στο 5S!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#167   jimlos

jimlos

    iPH Addict

  • 857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:jimlost

Δημοσίευση 19/02/2013 - 23:00

Το πρόβλημα της apple είναι η τιμή κατα κύριο λογο και όχι το πληθος των συσκευών....τι να πούμε για την samsung(και πριν με περάσετε για fun boy,τώρα έχω galaxy nexus),που ουτε οι ιδιοι ξερουν ποσα galaxy εχουν βγαλει....και απο υποστηριξη τπτ???και το δεύτερο είναι οτι για να εκμεταλευτεις όλες τις λειτουργίες του είναι η λύση του jb...αλλά το IOS είναι πιο σταθερό σαν λειτουργικό απο το android...τώρα αν και ποτε θα βγει το iphone 5s εγώ το κόβω Σεπτέμβριο να γίνει η παρουσίαση και απο μέσα Οκτωβρίου να κυκλοφορήσει....αλλά ακόμα και ετσι,είμαι περίεργος να δω πως θα σταθεί απεναντη στο S4....και όχι μονο....υπάρχει και το Sony Z,το LG G pro,το HTC one.....πρεπει να ξεπεράσουν μερικά κολλήματα και να ξαναγίνουν καινοτόμοι όπως μερικά χρόνια πριν...

Τελευταία επεξεργασία από: jimlos, 19/02/2013 - 23:02


#168   arisgamatos

arisgamatos

    iPH Enthousiast

  • 490 μηνύματα
  • Twitter:@arisyo13
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:arisyo13

Δημοσίευση 19/02/2013 - 23:14

Πάντως ωραία ρε παιδιά που όλον αυτόν τον καιρό έβγαζε κινητό καθε φθινόπωρο αλλά σκεφτείτε πως αν βγάζει iPhone 2 φορές το χρόνο μόνο καλό θα μας κάνει. Θα πέφτουν οι τιμες των προηγούμενων και θα ανεβάζουν αναγκαστικά τα χαρακτηριστικά.

Τι με νοιάζει εμένα αν θα πουλάνε η όχι και το αν θα είναι η πρώτη εταιρία με τις περισσότερες πωλήσεις.

Και για να μην πουν κάποιοι "να ένας androidakias" είμαι και εγώ ένας apple fan αλλά δεν θα είχα πρόβλημα αν συνέβαινε κάτι τέτοιο

#169   marilikar

marilikar

    iPH Member

  • PipPipPip
  • 246 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 07/04/2013 - 21:06

αααα παιδια οκ δε παιζω......δλδ δε προλαβαινει να βγει το 5 κ μετα λενε για 5s ???????? E oxi.......εγω παντως θα μεινω στο 5 μου. :) :)

#170   iPanos13

iPanos13

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 21/06/2013 - 20:46

Πάντως ωραία ρε παιδιά που όλον αυτόν τον καιρό έβγαζε κινητό καθε φθινόπωρο αλλά σκεφτείτε πως αν βγάζει iPhone 2 φορές το χρόνο μόνο καλό θα μας κάνει. Θα πέφτουν οι τιμες των προηγούμενων και θα ανεβάζουν αναγκαστικά τα χαρακτηριστικά.

Τι με νοιάζει εμένα αν θα πουλάνε η όχι και το αν θα είναι η πρώτη εταιρία με τις περισσότερες πωλήσεις.

Και για να μην πουν κάποιοι "να ένας androidakias" είμαι και εγώ ένας apple fan αλλά δεν θα είχα πρόβλημα αν συνέβαινε κάτι τέτοιο


ναι αλλα θα εισαι 2 μοντελα πισω μετα απο 1 χρονο.. Τι καταλαβες? :P.. Και κατω απο 500 δεν παιζει να πωλειται... Αρα, διπλα χαμενος..

Οπως βλεπεις και με σαμσουνγκ σ3 τωρα κανει 360 καπου εκει, οταν βγηκε ποσο εκανε? τα διπλασια.. Σαν να εχασε πολλα λεφτα ε..?

#171   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 21/06/2013 - 21:08

ναι αλλα θα εισαι 2 μοντελα πισω μετα απο 1 χρονο.. Τι καταλαβες? :P.. Και κατω απο 500 δεν παιζει να πωλειται... Αρα, διπλα χαμενος..

Οπως βλεπεις και με σαμσουνγκ σ3 τωρα κανει 360 καπου εκει, οταν βγηκε ποσο εκανε? τα διπλασια.. Σαν να εχασε πολλα λεφτα ε..?

Που το ξέθαψες ρε φίλε αυτό το θέμα!!!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες