Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Iphone 5 με 50 ατοκες..


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
38 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   anderson

anderson

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 16/11/2012 - 11:23

παιδες την Τεταρτη που μας περασε το πηρα...το πλαισιο εχει 48 ατοκες με καρτα...το ποσο που βγηκε ηταν 830 ευρω...ισχυει παντα το επιτοκιο της καρτας...δεν γινεται καμια τραπεζα να σου δωσει τοσα χρηματα χωρις καθολου τοκο γιατι ετσι δεν θα εχει κερδος...

48 έχει, φίλε μου, άτοκες δεν είναι... το αν έχει ένα κατάστημα δόσεις δεν σημαίνει αυτόματα πως είναι και άτοκες. Παλαιότερα το Πλαίσιο είχε μέχρι 12 μήνες άτοκες και από κει και πέρα έντοκες. Τώρα το έκαοψε κι αυτό κι έχει όλες τις δόσεις έντοκες. Με ένα τηλεφώνημα θα σου λυθεί και η όποια απορία. Επαναλαμβάνω. Οι δόσεις στο Πλαίσιο είναι ΕΝΤΟΚΕΣ. Στις άτοκες δόσεις δεν υπάρχει ο τόκος της πιστωτικής...

24 ατοκες ενα macbook pro 15

Πήγα και τσέκαρα πριν λίγο στο πλαίσιο ένα macbook pro 15άρι στα 2000 περίπου ευρώ. Στις 24 δόσεις σου βάζει σύνολο τόκων περίπου 200 ευρώ... (92 και κάτι η δόση...) οπότε σήμερα η αγορά macbook pro 15'' από το πλαίσιο γίνεται με 24 έντοκες δόσεις...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   HarrisCasual

HarrisCasual

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα

Δημοσίευση 16/11/2012 - 11:23

48 έχει, φίλε μου, άτοκες δεν είναι... το αν έχει ένα κατάστημα δόσεις δεν σημαίνει αυτόματα πως είναι και άτοκες. Παλαιότερα το Πλαίσιο είχε μέχρι 12 μήνες άτοκες και από κει και πέρα έντοκες. Τώρα το έκαοψε κι αυτό κι έχει όλες τις δόσεις έντοκες. Με ένα τηλεφώνημα θα σου λυθεί και η όποια απορία. Επαναλαμβάνω. Οι δόσεις στο Πλαίσιο είναι ΕΝΤΟΚΕΣ. Στις άτοκες δόσεις δεν υπάρχει ο τόκος της πιστωτικής...

θα μας τρελανεις... πειρα macbook pro 15 με 2 χρονια ατοκα... και με 10€ εκπτωση 1929€ μου το εδωσαν... 80 το μηνα πληρωνω...

#33   anderson

anderson

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 16/11/2012 - 11:24

θα μας τρελανεις... πειρα macbook pro 15 με 2 χρονια ατοκα... και με 10€ εκπτωση 1929€ μου το εδωσαν... 80 το μηνα πληρωνω...

Σου απάντησα λίγο παραπάνω. ;)

#34   HarrisCasual

HarrisCasual

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα

Δημοσίευση 16/11/2012 - 11:27

Σου απάντησα λίγο παραπάνω. ;)

απο 1939€ το παλιο μονετλο λατε 2011μου το εδωσαν 1929€
μολις γυρισω σπιτι μου θα ψαξω την αποδειξη...

#35   anderson

anderson

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 16/11/2012 - 11:30

Μπες στο σάιτ της Πλαίσιο και κάνε αυτό που σου λέω... θα δεις τί εννοώ. Το πότε το πήρες και πως εννοείται πως δε το αμφισβητώ. Εγώ σου λέω πως ΣΗΜΕΡΑ, ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ αν εγώ θέλω να πάρω ένα macbook pro ή οτιδήποτε άλλο από το σάιτ της Πλαίσιο με δόσεις, οι δόσεις θα είναι έντοκες. Νομίζω πως γίνομαι αρκετά σαφής. ;)

#36   HarrisCasual

HarrisCasual

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα

Δημοσίευση 16/11/2012 - 11:36

στο ιντερνετ δεν αφηνουν πηγαινε εκει με την καρτουλα και θα δεις για ποτε θα στο κανουν... εγω εφυγα απο την πατρα και πηγα στο συνταγμα και το πειρα γιατι δεν μπορουσαν να το στειλουν εδω

#37   anderson

anderson

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 16/11/2012 - 11:45

Fair enough... αν και μιλάμε για ακόμη μια ελληνικούρα να έχεις άλλους όρους πίστωσης στο μαγαζί, άλλη στο νετ... Για να μη πλατιάζουμε όμως, νομίζω πως συμφωνούμε πως στις άτοκες δόσεις, ΔΕΝ πληρώνεις τίποτα άλλο παρά το ποσό διαιρεμένο με τον αριθμό των δόσεων, εφόσον αποπληρώνεις τη δόση στην ώρα της.

#38   HarrisCasual

HarrisCasual

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα

Δημοσίευση 16/11/2012 - 11:47

ΔΕΝ πληρώνεις τίποτα άλλο παρά το ποσό διαιρεμένο με τον αριθμό των δόσεων, εφόσον αποπληρώνεις τη δόση στην ώρα της.



#39   soki7

soki7

    iPH Contributor

  • 1.539 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:sokhetfield

Δημοσίευση 16/11/2012 - 11:52

Αν είναι το ξεχρεώνουμε σε όλη την ζωή μας...ας το :P




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες