Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Clash of Clans


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
383 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#346   Hidalgo

Hidalgo

    iPH Contributor

  • 1.344 μηνύματα
  • Twitter:@Lkatsougris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:Montecristo(LK)

Δημοσίευση 01/10/2015 - 09:28

Εγώ είμαι level 91 ,TH9 , εξασκώ την επίθεση με GoWiPe(για όσους ξέρουν) level 5+ όλα τα troops και έχω υπάρξει για αρκετό καιρό μέλος της Greek legion 2

My life's goal is only to fight


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#347   georgeagr7

georgeagr7

    iPH Contributor

  • 1.134 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2015 - 09:41

Εγώ είμαι level 91 ,TH9 , εξασκώ την επίθεση με GoWiPe(για όσους ξέρουν) level 5+ όλα τα troops και έχω υπάρξει για αρκετό καιρό μέλος της Greek legion 2

αν θες την γνωμη μου.. δνε εχει νοημα να παιζεις gowipe σε Th9..η θα παιζεις με lava golem balloon η θα παιζεις gowiho..(για μενα πολυ καλυτερο για στανταρ τριστερα..)



#348   Hidalgo

Hidalgo

    iPH Contributor

  • 1.344 μηνύματα
  • Twitter:@Lkatsougris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:Montecristo(LK)

Δημοσίευση 01/10/2015 - 10:27

Μπορεις να βοηθησεις στο χτισιμο της συμμαχιας στελνοντας μου οσους δε σου κανουν?


My life's goal is only to fight


#349   georgeagr7

georgeagr7

    iPH Contributor

  • 1.134 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2015 - 19:16

Μπορεις να βοηθησεις στο χτισιμο της συμμαχιας στελνοντας μου οσους δε σου κανουν?

sorry αλλα οπως καταλαβαινεις αυτο που ζητας δεν γινεται..΄/ ελπιζω δεν παρεξηγεις και καταλαβαινεις τους λογους..:)



#350   AggelosChal

AggelosChal

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 19/10/2015 - 18:30

paidia kalispera dn mporw na diavasw ola ta mnm einai polla kai dn xerw an exei anaferthei kati ... eimai lvl 106 kai dn einai apothikeumeno sto game center uparxei logariasmos ekei lvl 2 pou dn thimamai kan apo pote einai..i uparxei kapoios tropos na diagrapsw to lvl2 kai na valw sti thesi tou auto pou exw sto iphone? den mporw oute ton kwdiko na parw na to anoixw sto pc kai m exei spasei ta neura kathe fora pou mpainw sto paixnidi ....euxaristw



#351   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 01/11/2015 - 18:00

Ρε παιδιά μια ερώτηση παίζει ο πιτσιρικάς μου το clash of clans σε ένα s3 galaxy στο pc συνδέεται μέσο fb και έχει κανονικά τα save games του παιχνιδιού ,τώρα θέλω να το βάλω και στο iPad αλλά ενώ βάζω να κάνει σύνδεση με fb δεν κάνει τίποτα πρέπει να ξεκινήσει πάλι από την αρχή .....υπάρχει κάποια λύση να έχω και στο iPad τα save games του παιχνιδιού ;

#352   harrisaggelosaleif

harrisaggelosaleif

    iPH Enthousiast

  • 466 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:harrisaggelosaleif

Δημοσίευση 01/11/2015 - 18:16

Ρε παιδιά μια ερώτηση παίζει ο πιτσιρικάς μου το clash of clans σε ένα s3 galaxy στο pc συνδέεται μέσο fb και έχει κανονικά τα save games του παιχνιδιού ,τώρα θέλω να το βάλω και στο iPad αλλά ενώ βάζω να κάνει σύνδεση με fb δεν κάνει τίποτα πρέπει να ξεκινήσει πάλι από την αρχή .....υπάρχει κάποια λύση να έχω και στο iPad τα save games του παιχνιδιού ;

ναι υπαρχει επιλογη στις ρυθμίσεις για μετακινηση του παιχνιδιου σε αλλη συσκευή ακομα και σε ios ειναι η επιλογή link a device πατα και ακολουθα οδηγίες που σου λεει



#353   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 01/11/2015 - 18:22

ναι υπαρχει επιλογη στις ρυθμίσεις για μετακινηση του παιχνιδιου σε αλλη συσκευή ακομα και σε ios ειναι η επιλογή link a device πατα και ακολουθα οδηγίες που σου λεει


Θα το δοκιμάσω σε ευχαριστώ .

#354   georgeagr7

georgeagr7

    iPH Contributor

  • 1.134 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2015 - 11:48

υπαρχει καποιος που ψαχνει war clan..(119 νικες μεχρι τωρα..) ανεξαρτητου λεβελ μπορει να κανει join..αρκει να ειναι ενεγος παιχτης και να το παλευειιιιι!!!

ClaniaRides θα μας βρειτε..και #2P92G08L..!!!



#355   johnvolno1

johnvolno1

    iPH Member

  • 279 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/11/2015 - 16:20

Έχω ένα account στο iPad και θέλω να το μεταφέρω στο κινητό μου Android. Με την διαδικασία του Link μου λέει ότι έχει γίνει ήδη μια φορά και δεν μπορεί ξανά. Υπάρχει κάπου μέσα στο παιχνίδι το λινκ? Έχω μπλοκάρει πραγματικά

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

#356   Hidalgo

Hidalgo

    iPH Contributor

  • 1.344 μηνύματα
  • Twitter:@Lkatsougris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:Montecristo(LK)

Δημοσίευση 14/11/2015 - 23:00

Παιδια ειναι η τελευταια Clan που δημιουργησα (και δε θα προσπαθησω για αλλη)

Το ονομα αυτης ULTIMATE HELLAS.  #L9PCGJV0

Σημερα δημιουργησα και την "επισημη σελιδα" στο Facebook https://www.facebook...mateHellasClan/  (Τρομαρα μου)

αυτη τη στιγμη η κλαν αποτελειται απο 21 μελη ,με Free προαγωγη στο elder και με μονη απαιτηση τις 2 επιθεσεις στη διαρκεια πολεμου...

και οταν βλεπετε οτι καποιος εχει ζητησει troops αν ειστε σε θεση καντε donate...Aυτα!!!

 

Στην αρχη δυσκολευτηκαμε λιγο αλλα σιγα σιγα μπαινουμε σε μια σειρα κερδιζοντας 4 συνεχομενους πολεμους και συνεχιζουμε...

οποιος ενδιαφερεται ας κανει ενα like στη σελιδα και γιατι οχι να μπει και στην κλαν 800 τροπαια για να μπειτε (δηλαδη τιποτα)

 

για αρχη εχουμε παιχτες περισσοτερο απο την αμερικη και την ινδια (μονο τετοιους πετυχαινω στο global chat)

 

Σας περιμενουμε!!!!

 

Ευχαριστουμε!


My life's goal is only to fight


#357   antonis17

antonis17

    iPH Addict

  • 694 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 14/11/2015 - 23:46

Παιδια ειναι η τελευταια Clan που δημιουργησα (και δε θα προσπαθησω για αλλη)

Το ονομα αυτης ULTIMATE HELLAS.  #L9PCGJV0

Σημερα δημιουργησα και την "επισημη σελιδα" στο Facebook https://www.facebook...mateHellasClan/  (Τρομαρα μου)

αυτη τη στιγμη η κλαν αποτελειται απο 21 μελη ,με Free προαγωγη στο elder και με μονη απαιτηση τις 2 επιθεσεις στη διαρκεια πολεμου...

και οταν βλεπετε οτι καποιος εχει ζητησει troops αν ειστε σε θεση καντε donate...Aυτα!!!

 

Στην αρχη δυσκολευτηκαμε λιγο αλλα σιγα σιγα μπαινουμε σε μια σειρα κερδιζοντας 4 συνεχομενους πολεμους και συνεχιζουμε...

οποιος ενδιαφερεται ας κανει ενα like στη σελιδα και γιατι οχι να μπει και στην κλαν 800 τροπαια για να μπειτε (δηλαδη τιποτα)

 

για αρχη εχουμε παιχτες περισσοτερο απο την αμερικη και την ινδια (μονο τετοιους πετυχαινω στο global chat)

 

Σας περιμενουμε!!!!

 

Ευχαριστουμε!

εστειλα εγω τωρα αιτημα νομιζω.



#358   georgeagr7

georgeagr7

    iPH Contributor

  • 1.134 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2015 - 11:37

Έχω ένα account στο iPad και θέλω να το μεταφέρω στο κινητό μου Android. Με την διαδικασία του Link μου λέει ότι έχει γίνει ήδη μια φορά και δεν μπορεί ξανά. Υπάρχει κάπου μέσα στο παιχνίδι το λινκ? Έχω μπλοκάρει πραγματικά

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

οταν το συνδεσες την πρωτη φορα με android..το εκανες με ενα λογαριασμο εμαιλ..αν βαλεις το ιδιο εμαιλ στο google store θα γινει αυτοματα..;)



#359   johnvolno1

johnvolno1

    iPH Member

  • 279 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/11/2015 - 00:15

οταν το συνδεσες την πρωτη φορα με android..το εκανες με ενα λογαριασμο εμαιλ..αν βαλεις το ιδιο εμαιλ στο google store θα γινει αυτοματα..;)

άμ εδω ειναι το θέμα. Δεν θελω αυτο χωριό που εχει συνδεθεί με το gmail αλλά αυτο που εχω στο iPad


Sent from my iPad using Tapatalk

#360   miou07

miou07

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/11/2015 - 19:55

Hello παίδες! Δεν βλέπω να υπάρχει κανένα forum για έλληνες παίχτες του clash of clans δυστυχώς.. Τουλάχιστον ελπίζω να αναγεννηθεί το thread αυτό!

 

Είμαι φρέσκο th9 εγώ και λβλ92, μαξ όλα από το 8 εκτός από τα walls (κλασικά :P  ). Είναι πανάκριβα τα άτιμα, αλλά τέλος πάντων...

 

 

Θέλω να ενημερώσω ότι έχουμε μιια clan με φιλαράκια και ψάχνουμε νέα μέλη αυτόν τον καιρό. 

 

Το όνομα της ομάδα είναι "living WASTED" (λβλ4 με μισά xp για να 5αρίσει!) to clan tag της ομάδας είναι: #YVG2VUUQ 

Αυτή την στιγμή τα μέλη της clan είναι 33/50 και το war log είναι 31/1/5 (νίκες / ισοπαλίες/ ήττες). Είχαμε και ένα σερί 18 νικών, αλλά χάλασε! Anyway

Wars βάζουμε πάντα 24h αφού τελειώσει το προηγούμενο war, ώστε να υπάρχει χρόνος να φαρμάρουμε, να αράξουμε, να κάνουμε share κάνα epic (ίσως και fail) replay και γενικά να κάνουμε λίγο χαβαλέ.

Προϋπόθεση είναι να είστε th7+ και να κάνετε και τα 2 αττάκς στα wars! Promotion θα έρθει αν κάνετε donations, είστε active και γενικά βλέπουμε ότι έχετε όρεξη να προσφέρετε στην ομάδα!

 

Αυτά για την ομάδα μας, σας περιμένουμε :)

 

 

Δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω τον φίλο από πάνω γιατί δεν έχω ipad και δεν ξέρω πως γίνεται η μεταφορά, αλλά γενικά αν συνεχιστεί η συζήτηση για το clash of clans θα με ενδιέφερε!

 

Βγαίνει και καινούργιο EPIC patch μάγκες, ώρα να το ξαναπιάσετε όσοι το αφήσατε :) 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες